7639
Duke Nukem Forever
  • grizzly21
    #1198
    Egyebkent most hogy eltelt azert 4 ev a HL2 megjelenese ota is, azt kell mondjam hogy nalam meg mindig a DN3D a top FPS of all time..persze mindig az akkori korban adott grafikai korulmenyeket tekintve. Az a hangulat odabaszott rendesen:)
  • kas123
    #1197
    Ezt furcsa hallani a te 12 éveddel :D
  • grizzly21
    #1196
    de meg mindig semmi. Jace Hall honlapon ez van:
    "I'm told that it will be tomorrow at 11am PST."<- ezt tegnap irtak. Tehat mondjuk 6 ora mulva?
  • mama2
    #1195
    Már látom is magam előtt a cikket: "A fejlesztők bejelentették, hogy újabb csúszás várható, ezért nekm 2009-ben, hanem 215-ben lesz kész a játék.
    Nem baj emberek, ha kibirtunk több mint 10 évet, az a 7 és már semmiség."
  • Nwis86
    #1194
    és tényleg :) erre így hulla fáradtan nem is gondoltam:) és 4 óra mulva dolgozok én meg erre a bejelentésre várok:)
  • bertino
    #1193
    időeltolódás.
  • Nwis86
    #1192
    hát valahogy nem akar jönni semmi komoly médiatörténeti esemény XD de hát, hogy is hihetem azt hogy esetleg tényleg lesz valami új videó, vagy legalább 1 kép:)
  • woy
    #1191
    Lehet hogy kapunk ma egy új képet Egy pre-alpha demoból
  • Myron
    #1190
    mind1 holnap kiderül
    http://www.gamestar.hu/hirek/duke-nukem-forever-holnap-mediatortenelmet-irunk.html
  • Myron
    #1189
    kétlem :(
  • sb1
    #1188
    Hm, vajon mit kapunk holnap???
    Exkluzív bejelentés??? Majd meglátjuk....
  • ZsirosKenyer
    #1187
    amit te mondasz az gameplay, ott van HUD.

    ingame = render nélküli engine-ről felvételek
  • bertino
    #1186
    nem feltétlen.
  • Csero90
    #1185
    In-game akkor lenne ha ottlenne a fegyver a kezében és otlenne a health-bar a sarokban az Ammo felirat mellett! Akkor lenne ingame! Az h a játék grafikus motorjával csinálnak egy előre renderelt videót az egy dolog!
  • ewuk
    #1184
    én hiszek benne hogy az ingame, meg amikor a röhŐ disznó szörny üvölt és ott vannak a véres csávók sztem az is ingame. jaj olyan jó lenne ha még halálom előtt játszhatnék vele. vagy legalább a halálos ágyamon az unokám tolná mellettem, igaz ő se sokáig élvezhetné hisz 2045ben elpusztul a világ.
  • Myron
    #1183
    lófaszt nem vok tisztában
    amikor ott csap a szörny, az akkor nem ingame lenne? végülis lehet h nem az. de akár az is lehetne.
  • Csero90
    #1182
    Hát amit a trailer-ben láttunk az mind előre renderelt cucc...nem vagy tisztában az ingame videó jelentésével.
  • Myron
    #1181
    Ma azt álmondtam h a DNF-el játszok
  • Myron
    #1180
    láthattál ingame jeleneteket a trailerben...
  • Csero90
    #1179
    Nem tegnap jött az a hír...és bárcsak hihetnénk ennek a hírnek...5 éve is szivárogtak ilyen hírek: Húhahúha überbenfentes fickók már látták futás közben 2 évvel ezelőtt húhahúha...ingame videót akkor elhiszem, addig meg ne keltsék itt a fölös feszültséget( mint én )

  • Gordis2k
    #1178
    JAJA futot a posterrel egy futár! (GY.K. mozgás közben)
  • Vass Gábor
    #1177
    Tegnap kijött egy információ a játékból, hogy már mozgás közben is látták,és nagyon állatian néz ki.
  • ewuk
    #1176
    és még csak meg sem erőlteti magát, úgy rugja le az alien bastardokat!
  • Myron
    #1175
    a nano-ruhás faszi megbújhat duke izomereje mögött. duke sokkal nagyobb erőt képes kifejteni mint bármilyen nanoruha.
  • Myron
    #1174
    szerintem is jobb lenne egy eredeti duke fej. duke nem bruce, duke az duke!!
  • JaSoN HuNTeR #1173
    Bruce Willis már túl öreg xD
  • grizzly21
    #1172
    csak ne lenne ilyen Bruce Willis feje..ezt nem tom miert csinaltak, az eredeti sokkal jobb volt. Lehet hogy lesz majd film es akkor kettot talalhatunk ki fogja jatszani:)
  • CalebJoe
    #1171
    Még ők is félnek tőle.
  • L Viper #1170
    Jó nagyon, bár nem egy mai darab. Az új textúrákkal és 3D-s modellekkel örökéletű marad. Megspékelve az "idióta" magyar hangokkal mégjobb.
    Volt jó sztori, poénok és hangulat. Remélem az újban is meglesz ez.

    Nemrég én is újrajátszottam :-)
  • ewuk
    #1169
    ez olyan mint a keresztény vallás, nem is tudják hogy isten létezik-e mégis ilyan-olyan jóval ruházzák fel és hisznek benne. na én a DNFel vagyok így. és ha elkészül, akkor ütni fog, akkorát hogy leesel a székről!
  • Myron
    #1168
    a tartalmáról már most is biztosra lehet tudni, hogy ha elkészül, ez lesz minden idők legjobb fps-e...
  • Csero90
    #1167
    Úy beszéltek róla mintha bármit is lehetne tudni, akár a tartalmáról akár a megjelenéséről!

    Félreértés ne essék énis úgymond "várom", mert nemhalok bele a várakozásba, de tényleg örülök majd ha kijön!

    Duke 3D-vel meg énis nyomtam nemrég...textúra packot rá és tökéletes játék lett belőle! Vmi furcsa neve volt a modnak de teljesen átalakította a játék kinézetét!
  • ewuk
    #1166
    egy FPS engem is kb addig köt le, de a DNF más.
  • Myron
    #1165
    én a duke 3d-vel a mai napig játszok multiban is és van h végigpörgetem a singlet is egy unalmas délutánon.
  • Gordis2k
    #1164
    LOL szerintem meg FPS így kemény 3 napig le is köt:P
  • Myron
    #1163
    én is szerintem átmegyek passzív félévre.
  • ewuk
    #1162
    soha, én felmondok azonnal!
  • Myron
    #1161
    Ha majd kijön a játék ti bementek majd suliba/melóhelyre?
  • hykao #1160
    Akkor nem saját fejlesztésű, hanem 100%-ban saját átalakítású...unreal alapokon...:)))
  • Zóanagyvarázsló
    #1159
    oatmela: what engine is it using? Not bashing at all, just curious.

    Broussard: Unreal. I believe we branched off somewhere around the Unreal 2 time when they added static meshes. Since then we've redone the rendering 100% and it's a fully modern engine.


    Forrás