7639
Duke Nukem Forever
  • Dante
    #1
    még nem találtam a gammának topikot, ezért csináltam, mégpedig az idei E3-on szereplő videója miatt!!
    Láttátok már? egyszerűen k*rvahangulatos videót dobtak össze, gyönyörű grfikával. A végén még a Strip-csaj is szépen megrajzolt, és élethűen mozog ;)
    Duke barátunk megint tarolni fog (when it's done...)
  • Anee
    #4
    aha és az mikor lesz.....egy év vagy 2
  • Dante
    #6
    :) az mondjuk elég furcsa, hogy aközeljövöben megjelenő játékokból, már demókat, vagy legalábbis maguktól gördülö demokat mutatnak, ebből pedig csak egy 2és fél perces videót...
    szerintem krisztmösz az a minimum, remélem nem tolódik át 2002-re. Tetszett a videó?
  • MuERTe
    #7
    a 98-as e3-on már volt egy videoja.
    6 év után már ideje lenne kiadni végre.
    ja,a max payne-nek is volt ugyanakkor.
    a 98jul-aug pcx e3 bemutato cdjén rajta van mindkettő.
  • Dante
    #8
    Ja, de az még a Quake2 motorjával készült videó volt. mondjuk már abban is eléggé változatos pályák voltak bemutatva... de tényleg, 5-6 évi készítés után ki kéne adni, csak nehogy a Daikatana sorsára jusson Georgeie Duke projectje.
  • Anee
    #9
    azért már az Unreális játék motorjával készülő képek is K*rvajók voltak!
    De lesz egy gyönyörű bugja a gaménak ha unreal engines lesz(hát lehet ECTSen bejelentik hogy QIII engine..:()mégpedig az hogy az unreal és UT is Glideon Sokkalta jobban fut mint D3Dn:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Gondolom azért átírják egy picitde ez még észrevehető lesz benne....
    Jha jó lenne kiadni...ha már a B&W is megjelent ennyi idő után(az is 6év)akkor ebben az évben minden hosszúfejlesztésü game megjelenhetne(TF2 nem kell....:)
  • Dante
    #10
    Georgeie fijú aszonta Gildedal egyáltalán optimizálnak, ki is hagyják a gameból, csak D3D, meg OgL lesz benne.
  • Anee
    #11
    és mért?
    Voodoo2n ne leheseen játszani gyorsan vele......
    Bár mire megjelenik:)nem lesz v2
  • Dante
    #12
    pont ezért:) most néztem utána, még OGL sem lesz benne csakis D3D
  • Anee
    #13
    ezek belőtték magukat?
    Az U/UT engine nem volt fényesen gyors D3Dben...
  • Dante
    #14
    O C T O B E R 2 0 0 1

    1 - Car Tycoon - FISHTANK INTERACTIVE
    1 - Civilization III - INFOGRAMES
    1 - Dungeon Siege - MICROSOFT
    1 - Fun Racer - FISHTANK INTERACTIVE
    1 - Star Trek Bridge Commander - ACTIVISION
    1 - S.W.I.N.E. - FISHTANK INTERACTIVE
    8 - Aquanox - FISHTANK INTERACTIVE
    8 - Lotus Challenge - INTERPLAY
    9 - Command & Conquer: Renegade - WESTWOOD STUDIOS
    15 - Etherlords - FISHTANK INTERACTIVE
    15 - Freelancer - MICROSOFT
    15 - Stronghold - GATHERING OF DEVELOPERS
    29 - Duke Nukem Forever - GATHERING OF DEVELOPERS
    29 - Gangsters 2 - EIDOS
    29 - Hidden and Dangerous II - GATHERING OF DEVELOPERS
    29 - Myth 3: The Wolf Age - GATHERING OF DEVELOPERS
  • Anee
    #16
    A Gangsters 2 meg junius 1 s nem october
  • Dante
    #18
    Lehet, én a Codename Eagle-el voltam így.. megjelenés előtt fél évvel végignyomtam. De a lényeg itt Duke:)
  • Gabe
    #19
    Biztos, hogy okt29-én kijön a DNF? Nem tudtok valami friss hírt? Mert most, hogy közeledne ez az októberi dátum, megint **rva nagy a csend a játék körül. Csodálkoznék, ha egyszercsak megjelenne.
  • Laalee
    #20
    mire kiadjak kihalnak azok a jatekosok akik tudjak mirol van szo :)
  • skorpio7
    #21
    Jobb ha elfelejted .

    GAMESTAR ONLINE
    Na ebből már tényleg nem lesz semmi???

    A Take Two Interactive két érdekes, ám cseppet sem meglepő bejelentést is tett a minap. Az egyik, hogy a Duke Nukem Forever című játék XBox-ra is elkészül, a másik, hogy a PC-s változat mégsem jelenik meg idén, csak valamikor 2002-ben. Legalábbis most ezt mondják. A PS2-es, valamint a GameCube-os verzió is tervbe van véve, de, hogy ezekre mikor kerül sor, azt senki sem tudja...

    2001.08.30.
    ZeroCool
  • Dante
    #22
    Idén szerintem sem lesz már belőle semmi, de ha úgy merik kiadni, hogy szart kapjunk, felgyújtom a 3D R-t...
    Mondjuk inkább csússzon, minthogy egy rakás fos legyen, amúgy szerintem az Iinterjút elnézegetve, talán már a fejlesztés vége felé járnak. Remélem!
  • D3t0nat0r
    #24
    "ebben az évben minden hosszúfejlesztésü game megjelenhetne(TF2 nem kell....:)"

    Hát te hülye vagy :))
  • MuERTe
    #25
    A Duke Nukem Never illőbb cím lenne a topiknak. Sajnos :(
  • Dante
    #26
    Jó dolog: Wajk happy birthday.
    Rossz dolog: te sem kapsz idén szülinapodra Duke-ot(majd talán egy év múlva)
  • Dante
    #28
    Ilyenkor a Black&White-tal kell hitegetni magadat!
    Emlkeztek még a ZED magazinra? na, annak az első számában (97vége, 98 eleje talán) is írtak már róla, és nem rég adták ki, és nem csalódtak benne azok akik várták!
    Vagy a Blizzard játékai: a Starcraft CD-jének a belső borítóján van írva hogy Diablo2 coming in 1998:) Blizzard se sieti el, inkább késik 2 évet de minőségi cuccokat ad ki!
    Duke haverunkkal nem tudom, hogy mi helyzet. Könnyen lehet hogy meg fog bukni, évente egy screenshotot adnak ki belőle, szerintem kéne valami sajtóanyag a titkolózás helyett, mert a gamerek érdeklődése könnyen lelohadhat ha csak a "When it's done" felirat villog rájuk!
  • Dikkma
    #29
    A Max Payne is mikor készült már, és mekkora siker lett? Egy mai gépet is megizzaszthat a grafikája, még azzal sincs gond...
  • skorpio7
    #30
    Cobra11 !
    Ment egy mail neked !
  • skorpio7
    #31
    Ha esetleg van valaki , aki várja ezt a programot , annak már csak a következő időpontig kell csak kibírnia .?!

    15/03/2002 - Duke Nukem Forever

    Majd hiszem , ha látom .
  • Cobra11
    #32
    Na én is hiszem ha látom. Fél éve is mondtak már időpontot (ha jól emléxem) és nem lett belőle semm. Majd 2002/03/15-kor is még elhalasztják fél évvek majd megint fél évvel és megint... és az Arany CD-k topicban általam leírt időpontban fog majd megjelenni.
  • liquid
    #33
    Ha akkor se jelnik meg, akkor imho le is irhatjuk az egészet. Személy szerint nem értem, hogy miajooistent kell szarakodni 4-5 évig egy olyan játékkal, aminek ráadásult licenszelt engine-je van?
    Megirják mellé a Háboru és békét mégegyszer, vagy mi?
  • Dante
    #34
    Háború és béke, meg Duke:)
    csak nekem hangzik ilyen furcsán?
    Amúgy ha megjelenik március 15-én (amit én is kétlek), akkor csinálnunk kell egy 1848 Mod-ot a gamehez
    Ha azt vesszük, hogy 98-ban kiadták a quake2 engines videot (szvsz nemtom miért kellett enginet váltani, azzal is nagyon hangulatos kis game lett volna), az egész addig elkészített cucc kukába került, akkor újrakezdték a fejlesztést, de akkor is, az már nagyon bő 2éve volt!!
    na mind1, nem kell jobbank lennie mint a 3D-nek, de legalább olyan jó legyen vazz!
  • liquid
    #35
    No, ha csak olyan joo lesz, mint a Wolf3d, akkor bezony megbukik a drága... (értsd: azoota már picinykét többet kell nyujtania egy FPS-nek).
    Imho állati sokat sz@rakodnak vele. Még fél év csúszás, és kijön a Doom, és akkor vége a világnak, grafiklag állati elavult lesz a Duke az UT motorral...
    Mindegy, meglássuk, én azért még reménykedem.
  • Dante
    #36
    Te liquid a Doom3 "hivatalosan" 2002-2003-ban fog kijönni.

    A duke-os oldalak most a karácsonyt favorizálják nagyon... Csinált a PC Gameplay egy interjút, és ott azt írják, hogy mindenképpen meg fog jelenni az Unreal2 (2002 tavasz) előtt!
  • liquid
    #37
    Ühümm. Pénzt nem teszek rá, de imho a Doom kint lesz még 2002-ben. Az engine állitolag már több honapja "véglegesitve" van (már licenszelik is). Az ID soha nem fejlesztett játékot 18 honapnál hosszabb ideig, remélem nem most törik meg a joo hagyományt.
    Most látom, hogy elgépeltem valamit az elözö postomban, természetesen a Duke3D-re gondoltem, nem a Wolf-ra (biztos az akudt Wolf MP test mania teszi ezt nálam)
    Duke4ever tekintetében én már nem hiszek senkinek és semminek, de mondjuk akár az U2 elött sem ártana megjelenni neki (lásd az alábbi eszmefuttatást az elavult grafix-rol).
  • liquid
    #38
    Ja, és a "christmas relase"-t el lehet felejteni, azt már egyszer hivatalosan lefujták, most éppen 2002 Q1 a megcélzott idöpont. Ha csak nem váltanak engine-t megint, mondjuk az Unreal Warfare-re...
  • Dante
    #39
    Ez valósnak látszik, mert most George Broussard azt, mondta, hogy a Botok már bent vannak, programozzák őket, és karácsony előtt kész lesznek a botok. Ez azt sejteti, hogy ha már a botokat csinálják, valszeg már a single rész kész van! Talán mégis lesz 2002 Q1 megjelenés!
  • Anee
    #40
    hát legyen
    de akkor egy cyber fain MIvel áldjanak meg majd minket
  • versio
    #41
    én ugy tudom most akarja a m$ megvenni a duke csapatot
    szoval only xbox :)
  • liquid
    #44
    Nem akarok vitatkozni, de a Raven is csak "lincenszeli" azt a D3 motort, bármennyire is "jó barátok" az ID-val... :-)
    Plusz még egy apróság (csak a tényszerüség kedvéért): a Raven soha nem csinált Quake küldetéslemezt. A küldetéslemezek:

    Quake 1:
    Scourge of Armagon - Ritual (Sin, FAKK2) által elkövetve
    Dissolution of Eternity - Rogue (Alice, azóta már feloszlottak)

    Quake 2:
    The Reckoning - Xatrix (Redneck Rampage, Kingpin, illetve most a Wolf, csak már Gray Matter néven)
    Ground Zero - megint csak a Rogue

    Quake3:
    Team Arena - ezt maga az ID csinálta ugyebár..
  • hackett1977
    #45
    Állítólag megjelent. Itt egy link
  • skorpio7
    #47
    Hát eléggé április elsejei tréfa , hogy megjelent a játék .
    Főleg , ha ezt olvastam róla én .

    GAMEKAPOCS

    Duke Forever (ismét) elhalasztva
    2001. szeptember 1, Szombat - liquid

    Nagyot kell csalódnia annak, aki hitt a 3DRealms azon korábbi kijelentésének, hogy a náluk a megjelenési időpontot jelölő "when its done" szöveg még mindenképp 2001-re értendő. Igen, igen, a már négy és fél éve műsoron lévő "Szorgalmasan dolgozunk a Duke Nukem Forever-ön!" című szappanopera tovább folytatódik, és az utolsó rész (azaz a játék kiadása) legújabb időpontját most valamikor 2002 első negyedévére teszik a fejlesztők. Az állandó halasztgatás úgy tűnik nem tesz jót a 3DRealms hírnevének sem: a csúszás bejelentése után vad pletykák kaptak szárnyra a neten arról, hogy a projekt már a negyedik fejlesztőgárdát fogyasztja el, és nem egyszer hónapok munkája landolt a kukában a tennivalók összehangolatlansága miatt. Ha így megy tovább, lassan átkeresztelhetik a játékot Duke Nukem Never-ré...
  • liquid
    #48
    Jesszus, ezt én írtam.. :-)
    (A lenti link meg nem túl meggyözö, elövételben már majd 2 éve árulják A DNF-et az online áruházak)
  • skorpio7
    #49
    Huhh ... ezt lehagytam , bár olvasható .
    A SZERZŐ - LIQUID .
  • liquid
    #50
    Kösz, bár a csodálkozás elsösorban magának a hirnek szoolt, én már teljesen elfelejtettem, hogy valaha is irtam valamit DNF ügyben.
    A legeslegujabb "botos" bejelentés meg erösen azt suggalja, hogy még minimum fél év kell nekik a befejezésig, én most már 2002 karáconyára tippelek... :-) Ha addigra sem sikerül összehozni, akkor gondolom megy a kukába, 2003-ban (Duke ide vagy oda) ez a game már biztos bukó-veszt? lenne.