7639
Duke Nukem Forever
  • bertino
    #1238
    http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=23661
  • Robez84
    #1237
    emlékszem még 97 ben is adtak ki a foreverről némi képanyagott....mennyit is írunk 2008??? Wooooow
  • bertino
    #1236
    nemtom, de valami nekem azt sugja, hogy már csak hónapok kérdése :DDD

    persze ki tudja mi lesz... -.-
  • Robez84
    #1235
    600 éve mondják hogy lesz Duke Forever már igazán kiadhatnák !!!
  • MerlinW
    #1234
    Bocs, nem figyeltem. Mindenesetre inkább többször, mint egyszer sem:)
  • bertino
    #1233
    még senki se látta, de azért köszi. :)
  • MerlinW
    #1232
    Az első gameplay video
  • grizzly21
    #1231
    Hat igen.
    Szerintem ha a regi Duke-ot egy az egyben kiadnak egy uj motorral, tehat mai grafikahoz illesztve, esetleg egy ket ujdonsagot beleteve...mar annak sikere lenne. Ez igy szar lesz.
  • Myron
    #1230
    az nem pontszám hanem azt írja h +7 EGO meg +9 EGO
  • Lacee
    #1229
    és a megöld szörnyek után kis lebegő pontszám tűnik fel? lehet hogy ez a DNF játéktermi változatából volt video, nem? :)
  • woy
    #1228
    dehogynem.olyan sz@r hogy soha nem fogod elfelejteni
  • Grifidos
    #1227
    Csak vakítás.
    Még mindig arra hajtanak, hogy bekerüljenek a Guiness rekordokba:
    "A program aminek a megjelenésével a leghosszabb ideig hülyitették a népet" kategóriában.
  • Myron
    #1226
    egyéként meg arra gondtoltam h az a fura h ha így több év után kiadnak pár másodpercnyi jelentet akkor már mérnem valami húdefasza résszel játszik a kopasz nigger, miért egy ilyen halál jelentéktelen és fantáziátlan pályarészen? ugye nem ez a játék egyik legfelejthetetlenebb része? :D
  • Myron
    #1225
    jaja a 2001-es odabaszott, akkor az teljesen jó lett volna. lényeg h a helyszínek olyanok legyenek mint a dn3d-ben volt. első epizód városok, sztriptrízbárok, kaszinók meg minden amit el leehet képzelni. második epozód lehet űrhajón (remélem ez az a rész volt...) aztán a harmadikban meg az idegenek bolygólyán. amik szintén városok, vagy faszom tudja már. de nem ilyen cső szar :D
  • gergou
    #1224
    Nekem is ez a bajom... Az ilyen alienes 100 csapos szornyek ellen az urben, vagy a foldalatti folyosokban kuzdeni nem duke feeling, es 10 perc utan dogunalom. A videobol ez tunik. Remelhetoleg nem lesz szerves resze a jateknak. Varosi kornyezet + egy kis area 51, az lenne az igazi, mint ahogy a 2001 es trailerben lathato volt. Azt akkor ki kellett volna adni, es nem a kukaba dobni.
  • CitizenX
    #1223
    Nem kell Nostradamusnak lenni ahhoz, hogy láthasd, amit megmutatnak. Elég ha Cotton Eye Joe vagy hozzá... Nézd, ezt mutatták be, tehát ebből kell kiindulni. És ez kurvára nem ütött semekkorát. Ez hol van a DNF-hangulattól? Amit Myron is leírt: Ez egy minden eredetiséget nélkülöző trendi szarnak tűnik. Tényleg, hol vannak azok a halál egyedi szörnyek, helyzetek, poénos cuccok? Dúmos szörnyek, préjes környezetben, hát baszod, demarhajó. Csak marha uncsi is egyben. Kit érdekel már az, hogy mész egy űrbázis/űrhajó/kolónia szűk folyosóin, és kaszálod ami eléd - vagy mögéd a la D3 - ugrik? Ugyan már, tiszta szégyen. Főleg ennyi "fejlesztési idővel" a hátuk mögött. 10 év alatt ennyire futotta? Lazán nevetséges.
  • Myron
    #1222
    ja és még annyi h ha megcsinálnák a dnf-et olyanra mint a dn3d volt, az nem tűnne úgy h áá hát ezt már láttuk, mert azért 12 év után ha tök ugyanaz is az nem gáz. nem úgy mint nfs-eknél a millió underground rókabőr évente minimum kettő.
    csak sajnos ez eddig nem úgy néz ki h olyan lenne mint a régi duke :(
  • Myron
    #1221
    hát igen, a mostani időkben újat felmutatni nagyon nehéz. de doom1-2 idejében még nem volt az. dn3d, blood, redneck rampage, meg még egy millió fps amik mind különböztek és újat hoztak fel. most már nem lehet, egyszerűen minden poén (téma) el volt már sütve párszor.
  • gergou
    #1220
    A Doom 3 tenyleg errol szolt. Az elejen nekem meg erdekesnek tunt, de a feletol egy kinszenvedes volt ugyanolyan kornyezetben szetirtani meg parezer zombit...
  • gergou
    #1219
    Az a gond, hogy hiaba fejlesztik irtozatos ideje, ebbol a valos munka a vegleges valtozatban eddig 2-3 ev ( ugye az elozo anyagokat kidobtak)... Ha mindehhez hozzavesszuk, hogy mindossze 20-30 ember fejleszti... 20 ev alatt se hoznanak ossze gta 4 szintu reszletesseget, storyt, interaktivitast...
    Anno a duke 3d nel mas volt a helyzet, kozel nem kellett akkor ennyi munka valami forradalmi megalkotasahoz, azonban ma mar ennyi ember keves hozza, de ha legalabb az a 10 ev elozo probalkozasok munkaja nem veszett volna karba... Szal nem hiszem, hogy varhatunk forradalmi dolgokat a dnftol.
  • Myron
    #1218
    Igaza van CitizenX-nek. Annyira látszik h ez doom3 motor. Mint a prey is. Aztán ott mi volt? Felinstalláltam Doom3-at, hú király na nyomjuk. 5 perc után még mindig ugyanaz a helyszín, nembaj gondoltam ez csak a ráhangolás. Eltelik fél óra, már csak mint egy zombi nyomom a gémet, még mindig ugyanaz, megyek előre a folyosókon. Eletelik 3 óra, még mindig semmi. Végigvittem a gammát és csak akkor hittem el h tényleg csak ennyi az egész. Szal már ott is 5 perc után kiderült h miről is fog szólni már ez az egész. Amúgy bátyám pont látta az első 5 percet, mondta is utána h gondolta h ez lesz, én meg nem akartam elhinni ezért végigtoltam. Szal nem kell ehhez Nostradamusnak lenni. De bárcsak ne így lenne és tényleg ez csak pont egy olyan rész legyen ahol pont olyan mind doom3 meg prey.
    Én azt mondom inkább kezdjék elölről egy új csaját motorral aminek tényleg duke lelke lesz. Mert a 3d is azért lett olyan amilyen, a saját motor, sajátos újítások, egyedi hangulat. Inkább várok még 5 évet, csak legyen egy rendes duke. Nem élném túl ha egy doom3 szintű cuccost elémtolnának Duke Nukem Forever néven. Akkor már inkább mondanák azt h csináltak egy modot Prey alá Duke fegyverekkel. Mert még a szörnyek is pff. Mi a szar volt az a kis geci ugráló szar? DN3D-ben legalább rendes szörnyek voltak. Kampósfogú tigris, rendőrkoca, meg rockergyík. Erre idedobják ezeket a szar fantáziátlan pókszart meg azt a gyűrűsférget...

    Én azt mondom bárcsak ne így lenne és nektek legyen igazatok!
  • Zomil
    #1217
    "Csőjáték" <= ezt ebböl a 15 másodpercböl szürtel le? nem is tudtam h Nostradamusnak hivnak :O
  • gergou
    #1216
    nekem nem jatsza le a videot, de nem ertem miert :( Csak fekete player ablak.
  • CitizenX
    #1215
    Mióta is megy ez a hitegetés? 10 éve? Ez nem játék projekt, hanem pénzmosó-alkalmazás bazzz. :D Egyébként meg ha tényleg játékot fejlesztenek, akkor az bizony erőteljes szegénységi bizonyítvány, főleg ennek a néhány mp ingamenak a tükrében.

    Mások már a Stalkert is befejezték, könyörgöm! :D Tizeniksz év után kitolnak nekünk néhány mp jelenetet, ami simán lehetne egy Doom 3, egy Prey, semmiféle egyediséget nem lehet felfedezni, semmi olyat, amitől azt mondhatnánk, hogy "hű, hát ezért csinálták ennyi ideig, értem már". Ez itt egy szar. Csőjáték, lassan elavuló gfx-el, annyira közhelyes szitut mutogatva - FPS világban - hogy ezt inkább hagyják abba, ha tényleg komolyan foglalkoznak azzal, hogy tényleg megcsinálják a DNF-et.

    Did Not Finish - ez így sokkal jobb lenne most már, maradjon csak legenda ez az egész ügy, mindenki jobban jár vele.
  • mama2
    #1214
    Desirály. Akarom MOST!!
  • Myron
    #1213
    hát nem kell hozzá nagy tehetség.
  • bertino
    #1212
    az mekkora sztár mikor pár mp-ből megítélik a játék hangulatát és stílusát... :DDDDDDD
  • Kmarha
    #1211
    én maradok cinikus.. emlékszem még a 2001-es trailerre, mely egy kész játékot tárt elénk.. azt hol van az is?

    http://www.youtube.com/watch?v=NHU3sq8Wfjs&feature=related
  • Myron
    #1210
    szűk sötét zárt terek... OKÁDÉK!
    teljesen doom3 meg prey feeling, ami számomra egy KALAP SZAR!
  • grizzly21
    #1209
    szerintem tul dark-os azalapjan amit eddig latni. Sotetek a palyak mint a doom-ban
  • 5c0rp330n
    #1208
    még csak a videó elejét látom mert nagyon tetű, de Matt Parkman mi a f@szt keres benne?
  • mama2
    #1207
    Dehogynem. Ha jó ember vagy, nem loptál, nem öltél, nem csaltad meg a barátnődet/feleséged, akkor a Mennybe kerülsz:).
  • bertino
    #1206
    vannak jo dolgok a felvételen.
  • ewuk
    #1205
    ez a kijelentés több sebből vérzik, szerintem a Mennyben sem lesz dnf se angyalok se pálmafák, de ami boztos, hogy nem kerülök oda :(
  • mama2
    #1204
    *Mennnyben
  • mama2
    #1203
    Mjad a mMnnyben játszol vele, és közben szüzek lengetnek pálmafákat a fejed felett(na jó azt nem:P)
  • ewuk
    #1202
    azta az az emberi lény volt olyan pofátlanul szerencsés, hogy ő már tolhatta a dukeot. én írtam egy listát, hogy mit kell megtennem halálom előtt nem túl hosszú, de már csak a dnf nincs róla kipipálva utána nyugodt szívvel patkolnék el :(
  • Nwis86
    #1201
    na itt van:) de ennél valami nagyobb dologra számítottam ez így semmi:( kb 15 másodperc videó játékból 4:20nál kezdődik. tekerjétek oda!
  • Blekk Síp
    #1200
    Na NA NA? :D
  • Gordis2k
    #1199
    11am PST délután 5 igy van.