7639
Duke Nukem Forever
  • D3t0nat0r
    #24
    "ebben az évben minden hosszúfejlesztésü game megjelenhetne(TF2 nem kell....:)"

    Hát te hülye vagy :))
  • Dante
    #22
    Idén szerintem sem lesz már belőle semmi, de ha úgy merik kiadni, hogy szart kapjunk, felgyújtom a 3D R-t...
    Mondjuk inkább csússzon, minthogy egy rakás fos legyen, amúgy szerintem az Iinterjút elnézegetve, talán már a fejlesztés vége felé járnak. Remélem!
  • skorpio7
    #21
    Jobb ha elfelejted .

    GAMESTAR ONLINE
    Na ebből már tényleg nem lesz semmi???

    A Take Two Interactive két érdekes, ám cseppet sem meglepő bejelentést is tett a minap. Az egyik, hogy a Duke Nukem Forever című játék XBox-ra is elkészül, a másik, hogy a PC-s változat mégsem jelenik meg idén, csak valamikor 2002-ben. Legalábbis most ezt mondják. A PS2-es, valamint a GameCube-os verzió is tervbe van véve, de, hogy ezekre mikor kerül sor, azt senki sem tudja...

    2001.08.30.
    ZeroCool
  • Laalee
    #20
    mire kiadjak kihalnak azok a jatekosok akik tudjak mirol van szo :)
  • Gabe
    #19
    Biztos, hogy okt29-én kijön a DNF? Nem tudtok valami friss hírt? Mert most, hogy közeledne ez az októberi dátum, megint **rva nagy a csend a játék körül. Csodálkoznék, ha egyszercsak megjelenne.
  • Dante
    #18
    Lehet, én a Codename Eagle-el voltam így.. megjelenés előtt fél évvel végignyomtam. De a lényeg itt Duke:)
  • Anee
    #16
    A Gangsters 2 meg junius 1 s nem october
  • Dante
    #14
    O C T O B E R 2 0 0 1

    1 - Car Tycoon - FISHTANK INTERACTIVE
    1 - Civilization III - INFOGRAMES
    1 - Dungeon Siege - MICROSOFT
    1 - Fun Racer - FISHTANK INTERACTIVE
    1 - Star Trek Bridge Commander - ACTIVISION
    1 - S.W.I.N.E. - FISHTANK INTERACTIVE
    8 - Aquanox - FISHTANK INTERACTIVE
    8 - Lotus Challenge - INTERPLAY
    9 - Command & Conquer: Renegade - WESTWOOD STUDIOS
    15 - Etherlords - FISHTANK INTERACTIVE
    15 - Freelancer - MICROSOFT
    15 - Stronghold - GATHERING OF DEVELOPERS
    29 - Duke Nukem Forever - GATHERING OF DEVELOPERS
    29 - Gangsters 2 - EIDOS
    29 - Hidden and Dangerous II - GATHERING OF DEVELOPERS
    29 - Myth 3: The Wolf Age - GATHERING OF DEVELOPERS
  • Anee
    #13
    ezek belőtték magukat?
    Az U/UT engine nem volt fényesen gyors D3Dben...
  • Dante
    #12
    pont ezért:) most néztem utána, még OGL sem lesz benne csakis D3D
  • Anee
    #11
    és mért?
    Voodoo2n ne leheseen játszani gyorsan vele......
    Bár mire megjelenik:)nem lesz v2
  • Dante
    #10
    Georgeie fijú aszonta Gildedal egyáltalán optimizálnak, ki is hagyják a gameból, csak D3D, meg OgL lesz benne.
  • Anee
    #9
    azért már az Unreális játék motorjával készülő képek is K*rvajók voltak!
    De lesz egy gyönyörű bugja a gaménak ha unreal engines lesz(hát lehet ECTSen bejelentik hogy QIII engine..:()mégpedig az hogy az unreal és UT is Glideon Sokkalta jobban fut mint D3Dn:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Gondolom azért átírják egy picitde ez még észrevehető lesz benne....
    Jha jó lenne kiadni...ha már a B&W is megjelent ennyi idő után(az is 6év)akkor ebben az évben minden hosszúfejlesztésü game megjelenhetne(TF2 nem kell....:)
  • Dante
    #8
    Ja, de az még a Quake2 motorjával készült videó volt. mondjuk már abban is eléggé változatos pályák voltak bemutatva... de tényleg, 5-6 évi készítés után ki kéne adni, csak nehogy a Daikatana sorsára jusson Georgeie Duke projectje.
  • MuERTe
    #7
    a 98-as e3-on már volt egy videoja.
    6 év után már ideje lenne kiadni végre.
    ja,a max payne-nek is volt ugyanakkor.
    a 98jul-aug pcx e3 bemutato cdjén rajta van mindkettő.
  • Dante
    #6
    :) az mondjuk elég furcsa, hogy aközeljövöben megjelenő játékokból, már demókat, vagy legalábbis maguktól gördülö demokat mutatnak, ebből pedig csak egy 2és fél perces videót...
    szerintem krisztmösz az a minimum, remélem nem tolódik át 2002-re. Tetszett a videó?
  • Anee
    #4
    aha és az mikor lesz.....egy év vagy 2
  • Dante
    #1
    még nem találtam a gammának topikot, ezért csináltam, mégpedig az idei E3-on szereplő videója miatt!!
    Láttátok már? egyszerűen k*rvahangulatos videót dobtak össze, gyönyörű grfikával. A végén még a Strip-csaj is szépen megrajzolt, és élethűen mozog ;)
    Duke barátunk megint tarolni fog (when it's done...)