740
mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • Laalee
    #17
    senki se merti :) de biztos kell :)) bar a csucsszuper gépsasomba el se ferne a kettö :)
  • Lteebee
    #16
    "40 centis Pioneer mélynyomo" és "DLS mélyláda".

    Úgy látszik, tényleg hülye vagyok ehhez, de nem értem, minek mindkettő.
  • Laalee
    #15
    ha boltban veszi az ember ugyebar :)))

    jomultkor vettem egy pio fejegyseget 30K ert megneztem bolta 110 volt. amikor megtudta a srac hogy mennyiert vesztegetik boltban kicsit lesapadt hogy ilyen olcson adta :)))
  • CSOCSO
    #13
    hm..
    40 centis Pioneer mélynyomo ami 400 wattos..melé 2* 200 wattos magas+közép Pioneer
    a csomagtartba egy DLS mélyláda(500 wattot)
    alöre a láb mellé...egy 120 wattos ugynacsak 2 utas Pio
    alöre a szélvédő alá két csipogo ..
    + egy 10 darabos cd tárolo meg egy CLARION fej:) ehh szoval 1 milla:)))))))a miénkbe majdnem ez volt kivéve a DLS mélynyomo az nem volt..de olyat szolt..mikor a haverjaim beültek majd kiszáltak utána meg fájt a derekuk:))))))))
  • Laalee
    #11
    ja...
    barmint a 4 utas szett tod egybeépitett :)) aranyozott csatlakozs meg minden...
  • Lteebee
    #10
    Csak a hangszóró?
  • Laalee
    #9
    sokba...
    bar haverom evel foglalkozik ugyhogy nekem kicsit jutanyosabb...
    de ez telleg profi szetteket csinal... a decibel drag okon is nyernek macaudio szettekkel... egy jominosegu oval kapahangyszoro olyan 60K... az olcsoak 30K
  • Lteebee
    #8
    Mennyibe kerül?
  • Laalee
    #7
    igen csak dobozhangja van...
    egy macaudio szebben szol...
  • Lteebee
    #6
    Mért? Az nem jó? Haveromnak egy 300-ast vettünk tavaly előtt, beraktuk egy 60l-es dobozba és egész szépen betölti a 405-ös oroszlánt.
  • Lteebee
    #4
    15-16 körül van egy 300-as hangszóró, 10e-ből ki kell jönnie a cstlakozóknak, a faanyagnak, meg a kárpitnak.
  • Lteebee
    #2
    4 vagy 6 hangszóró: 50e HUF
    mélyláda: 25e HUF
    erősítő: 40-100e HUF

    A fejet gondolom magadtól is ki tudod találni.