740
mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • Lteebee
    #2
    4 vagy 6 hangszóró: 50e HUF
    mélyláda: 25e HUF
    erősítő: 40-100e HUF

    A fejet gondolom magadtól is ki tudod találni.
  • Lteebee
    #4
    15-16 körül van egy 300-as hangszóró, 10e-ből ki kell jönnie a cstlakozóknak, a faanyagnak, meg a kárpitnak.
  • Lteebee
    #6
    Mért? Az nem jó? Haveromnak egy 300-ast vettünk tavaly előtt, beraktuk egy 60l-es dobozba és egész szépen betölti a 405-ös oroszlánt.
  • Laalee
    #7
    igen csak dobozhangja van...
    egy macaudio szebben szol...
  • Lteebee
    #8
    Mennyibe kerül?
  • Laalee
    #9
    sokba...
    bar haverom evel foglalkozik ugyhogy nekem kicsit jutanyosabb...
    de ez telleg profi szetteket csinal... a decibel drag okon is nyernek macaudio szettekkel... egy jominosegu oval kapahangyszoro olyan 60K... az olcsoak 30K
  • Lteebee
    #10
    Csak a hangszóró?
  • Laalee
    #11
    ja...
    barmint a 4 utas szett tod egybeépitett :)) aranyozott csatlakozs meg minden...
  • CSOCSO
    #13
    hm..
    40 centis Pioneer mélynyomo ami 400 wattos..melé 2* 200 wattos magas+közép Pioneer
    a csomagtartba egy DLS mélyláda(500 wattot)
    alöre a láb mellé...egy 120 wattos ugynacsak 2 utas Pio
    alöre a szélvédő alá két csipogo ..
    + egy 10 darabos cd tárolo meg egy CLARION fej:) ehh szoval 1 milla:)))))))a miénkbe majdnem ez volt kivéve a DLS mélynyomo az nem volt..de olyat szolt..mikor a haverjaim beültek majd kiszáltak utána meg fájt a derekuk:))))))))
  • Laalee
    #15
    ha boltban veszi az ember ugyebar :)))

    jomultkor vettem egy pio fejegyseget 30K ert megneztem bolta 110 volt. amikor megtudta a srac hogy mennyiert vesztegetik boltban kicsit lesapadt hogy ilyen olcson adta :)))
  • Lteebee
    #16
    "40 centis Pioneer mélynyomo" és "DLS mélyláda".

    Úgy látszik, tényleg hülye vagyok ehhez, de nem értem, minek mindkettő.
  • Laalee
    #17
    senki se merti :) de biztos kell :)) bar a csucsszuper gépsasomba el se ferne a kettö :)
  • CSOCSO
    #19
    minek kell az a kettő együtt? hát nemtom hatalmas külömbség van hha nincs benne a mélyláda...amugy ha beülnél az autoba leesne a tüdöd de ne tedd a fater amcsiban van és az erősitők ha jol emléxem fekete szinűek voltak és PIONEER...aszhem...mind1...az jo volt és kész...de már nincs:( most az anyam uj baratjanak van egy aranyos kis Nissan Patrolja..nah annak a hátuljában van egy db mélyláda..madjnem olyan hosszu hogy eléri a két szélét az autonak ..80 ról 50 re van folytva és országos másodikat nyert vele..az első egy olyan auto volt ami csak zenecuccból áltt..jo ez mind történt 3-4 éve de az auto megvan a zenecuccal is és nagyn nagyon fullos!!!!!
  • Laalee
    #21
    en nem rendeltem :) csak kint voltam a mühelybe es pont hozta egy gerek enmeg közöltem hogy viszem is :)
  • Laalee
    #22
    te ha jol latom akkor az egyik sub csak ugy natur van a kocsiba a masik meg egy ladaval...
  • Laalee
    #23
    jihh magamnak valaszoltam :)))


    nahh szoval nemtom latal e decibel drag versenyt... de egy ladaval meg nevezni is alig lehet... es miazhogy 80 rol 50 re ??? mi? 80 wattrol?:)
  • dismarc
    #25
    Az enyimbe van ezzzz:
  • dismarc
    #26
    akkor átteszem ide a képet
    a trabimba ez van a :
  • Psziho Apu
    #27
    Sziasztok
    Lenne 1 kérdésem most akarok cucot rakni a kocsiba , de 1 szerre nem tudom megvenni szép apránként gondoltam le tudná írni valaki, hogy milyen hangszórókat kéne venni előre hátra középre vagy esetleg rajzot tudna adni?
    Nem potossan márkákra gondoltam, hanem hogy előre magas, vagy középmagas vagy milyet érdemes rakni , meg hangváltoból 2 vagy 3 kimenetesetstb stb.
    Kszi előre is
  • CSOCSO
    #28
    csak siman elore kerek hangszorok hatulra ovalisak oszt kesz:) csipogot rakhatsz bele.. termeszetesen az is elore megy csak az a muszerfalhoz... vagy ahova akarod...
    watt-ilag: egy egesz jo kis cuccos az kb ilyen lehet:
    elore 180 watt
    hatulra 250...
    ha tele vagy manival akkor elore 250 hatulra 350...
    es melylada... mondjuk 400watt
  • Psziho Apu
    #29
    Sziasztok lenne még 1 kérdésem milyen tipusú(márkályú) termékeket érdemes vásárolni , hogy azé 2 év mulva ne dobjam ki
    SAl milyen?
    HZ milyen?
    Pioner milyen?
    Kenwod milyen?
    Magnat milyen?
    Sony milyen?
  • Lufy
    #30
    Hááát Sal-t ne vegyél:)
  • Lufy
    #31
    Amugy:
    -elöre 16cm-es szett (magas+mélyközép) kb.20e-től
    -mélyláda (zárt, vagy reflex), 30cm-es kb.30e-től
    -erősítő 4 csatornás(2 csati az elsö szettnek, 2 pedig hídba a mélynek) kb.40e-től
    -fejegység: ezt a legnehezebb..kazis:),cd,mp3,dvd....de 40e-ért már van mp3as kenwood.
    A kalaptartót meg felejtsed el. Felesleges, és elrontja az akusztikát.
    Jah, és a kábelek...kell RCA,táp,hangszórókábel,mélynek, meg kéne vmi biztosíték is:) ez meg kb össz: 15e-töl
    Ez egy "alap" cucc, ennél nagyon nem kapni olcsobban semmit.
  • asdasdasd
    #32
    Van egy 4 eves Panasonic CD valtom (8CD-s).
    Kerdesem, hogy ha veszek hozza egy CD/MP3-at tudo fejegyseget, amibe be van szerelve egy CD slot, de elvileg tud CD valtot is kezelni (ennek meg utana kell meg neznem CQ-C1300GN), akkor az a CD valtoba tett MP3-as lemezeket is kezelni tudja?
    Nem Panasonic fejegyseg tudja kezelni a Panasonic CD valtot?
  • Vlala #33
    Hahó mindenkinek, hol lehet olcsó, márkás (Sony, Pio, JVC - használt érdekelne) CD-s rádiót szerezni?
    Tudom, mostanában 30-40e-ért hozzádvágnak egy újat, 4x50 wattal, de éppen az kellene, hogy kisebb teljesítményű legyen, különben megeszi az akksit, és szétszakad a kisautó :-)
    Vagy szerintetek mennyire jó megoldás discmant csatlakoztatni a magnómhoz? Van rajta CD-in csati elöl.
  • Marcell
    #34
    Attol meg, hogy 4x50 wattot tud a lejatszo, nem biztos, hogy annyit is hasznal folyamatosan. Vagyis ha ket 8wattos hangfalad van, akkor csak 2x8watton fog uzemelni.
  • Vlala #35
    Nem fogja szétszaggatni a hangszórókat?
    [ehhez is hülye]
  • lapi joe
    #36
    Sziasztok kersnék egy kapcsolási rajzot egy autóerősítőről nem tudjátok hol lehetne utánanézni köszi MONACOR HPB-206 typ 2X60W ennyit tudok meg azt hogy rossz és javítani kellene köszi mindenkinek
  • Marcell
    #37
    Nem, az a szam a maximalis teljesitmenyt jelenti. Ha kisebb terhelest kap az nem baj :)
  • steweee
    #38
    akit érdekel, én a tavasszal foglalkoztam a dologgal, csak miskolcon nem ment a csúcsminőség forgalmazása. itt mindenki az olcsót keresi, akinek meg tényleg van zséje, az leszarja mennyibe kerül, megveszi akármelyik boltba. viszont ha van érdeklődő, az adjon emilt, és ráküldöm a listát amit a forgalmazótól kaptam,árral és fényképekkel együtt vannak rajta a cuccok. aztán ha vkit érdekel,megbeszéljük a dolgot. hozzátenném, hogy ezek legális, németországból behozott cuccok, 1 év garival, bár nem tudom hogy még mindig tart e az akciós ár mint majd fél éve, hiszen akkor még teljesen ismeretlen márkák voltak itthon, és pont az lett volna a feladat, hogy a telített piacon megismertetni a vásárlókkal, elfogadott márkává tenni. csak szar helyen lakom, de pesten működik a dolog
  • steweee
    #39
    nos, vki ?
  • Maffya
    #40
    küd el nekem email-be [email protected]
  • steweee
    #41
    ment a mail.a fő dolgok biztosan a ledről készült vid nem bizti hogy átmegy. az első 5 mega alatti, a másikat sajna csak 7,5 megásra lehetett összenyomni
  • Maffya
    #42
    nem jött át egyik se mert a spamszürő blokkolta
  • zolle
    #43
    Szerintem teljesen jó a SAL, ár-érték arányban meg pláne. Mivel pont ugyanott gyártják mint a Sonyt Pioneert, stb, csak nincs németországi nagyker, ami rátesz 5x-ös árat, meg magyarországi nagyker aki ugyanígy. Ezért fele annyiba kerül.
    Nagyon tudom ajánlani az RFP 165S-t, ami egy komponens szett, 2 db 16.5 centis mélyközép kickbass, 2 csipogó, 2 hangváltó, szerelési anyagok, ez volt nekem 13 pénz.
  • zolle
    #44
    SAL szett

    Itt amit vettem, RFS 165S, és RFP 3-165, a 3 utas.
    Összesen 20k. Nem a nevet kell hallgatni hanem ahogy szól!!!
  • steweee
    #45
    hogy tunánk megoldani ? el tudom küldeni a word és excel filéket simán is, de akkor nincs hozzá képmappák?
  • Maffya
    #46
    lejött.
  • asdasdasd
    #47
    32-re valaki?
  • Vlala #48
    32-re: A márka mindegy, szvsz szabvány alapján megy a cédéváltókezelés. Vsizont az empéhármas lemezeket inkább fejegységbe tedd, mert a cédéváltó nem fogja olvasni, hacsak nem mp3-as az is.
    Tescoban láttam hangládát, állítólag 300 Watt (ha 60-at tud, az már bőven elég) érdemes megvenni egy igénytelen "legyen benne valami" autózenerendszerhez? 4ezerért vesztegetik, és elég jól néz ki.