740
mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • mohuska
    #260
    Persze....még a tecsóóba is lehet kapni!!!
  • JGTC
    #259
    segítek



    Magyarországon forgalmazták ezt eggyáltalán? Csak mert én is nulla infót találtam róla...
  • mohuska
    #258
    jó foss topic...törölni kéne tán.
  • mohuska
    #257
    hol a pöcsömbe van a kép??

    Inkább leírom: Sony cdx-gt41ou
  • mohuska
    #256

  • mohuska
    #255
    Sziasztok!

    Én vettem egy iet de nem volt hozzá magyar nyevű leírás!
    Nem tudjátok hol lehet beszerezni?


  • ruspy
    #254
    Üdv!
    Van egy Roadstar cd354MP típusú lejátszóm, úgy gondolom jól van beszereleve... a problémám: ha megy a zene és leveszem a gyújtást, elvileg onnan kellene folytatnia a zenét, de nem az 1-es tracktől kezdi, és a radio állomásokat sem jegyzi meg. eddig működött, de már egyáltalán nem. Létezik olyan, hogy beépített elem a fejegységben, és lemerült volna?
  • Nagga
    #253
    Hello ThodEE,

    Írtad, hogy vettél egy MNC fejegységet, úgy sejtem Syntax Phase II típust. A kérdésem, hogy még mindig meg vagy vele elégedve? Én is most készülök beszerezni egy ilyet, és érdekelne a véleményed róla. Apropó, levehető előlapos (a honlapról számomra nem derült ki)?
  • Tyler Durden
    #252
    Én most cserélnék a kocsimban fejegységet, 30k körüli összegért megéri a JVC KD-G631?
  • PLackó
    #251
    azért nem hiszem hogy olyan csúnya levegős hangja lenne a jbl bass reflexeknek.. Legalábbis remélem :D
    mert én is gyűlölöm a puffogást,de gondolom ennél a márkánál figyeltek a hangzásra.
  • heringer
    #250
    Melyik láda lenne a jobb a cs60.4 hez:
    -JBL GTO1260BR
    -JBl CS1204B

    Köszöntem
  • heringer
    #249
    Csak még előtte kábeleket akarok venni először 20mm2-est.Nem tudtok ajánlani valami kábelszettet.Mer a mostani 10-essel pislognak a ledek az erőlködőn.
  • ThodEE
    #248
    Szerintem meg ha pontos bassust akarsz akk zártat ha meg jó lecsengős levegősset akk meg bassreflex vagy sáváteresztő ládát...
  • PLackó
    #247
    hát nem tudom.
    én zárt ládát nem vennék. Az érzékenysége sem túl nagy.
  • heringer
    #246
    Szerintem jó lessz.Modjuk nekem cs60.4 em van és én olyan ládát is akarok majd hozzá cs1204b-t.
  • PLackó
    #245
    Üdv!
    Szerintetek jó szett lenne Ez a mélyláda ezzel az erősítővel?
    JBL jó minőségben gyárt hangosításra hangfalakat,gondolom autóhifiben sem rossz.
    Nem lehet esetleg negatívum hogy más szériás az erősítő (cs) és más a mélyláda? (GTO)
  • ThodEE
    #244
    Jaaa OKÉ Értem !
  • Tufa
    #243
    nem, 6,5colos, sőt kicsit oválisabb is mint egy sima, omega kiváltság :/
  • ThodEE
    #242
    Én NEM sajnálom de véletlen nem 16.5les?
  • ThodEE
    #241
    Gontoltál a vezetékelésre? Mondjuk kevés az aksi vagy vékonyak a kábelek?
  • Tufa
    #240
    Tud valaki 6,5es legalább 90-92dB érzékenységű mélyközepet vagy szettet ajánlani esetleg? Mostaniban meghalt a tekercselés úgynézki :(
  • heringer
    #239
    Lenne egy kérdésem az miért van hogy az erősítőn a ledeg kicsit villognak,Jbl cs 60.4.Nem csak ennél az erősítőnél volt hanem előtte egy signat fury 400 az is csinálta kicsit.
  • ThodEE
    #238
    Na sztem ha te kötötted be ugyan annak a helyére akk megkéne nézetni de ha vki más kötötte be vagy mongyuk úgy kötötted be H a +12V piros és a sárga memória szál nem egyhelyre van kötve akk oké H nem kapcsol be gyújtás nélkül. Lehet H nincs bekötve a memória szál! A rádióadókat megjegyzi?
  • mabbak
    #237
    Ja és bocsi, hogy kettőbe írom, de ha nincs rajta gyújtás akkor nem tudom bekapcsolni a fejegységet. Ez normális? Mert a gyári ami előtte benne volt az ment álló autónál is.
  • mabbak
    #236
    Hali, olyan problémám lenne, hogy a pioneer-deh3900mp fejegységem nem jegyzi meg, hogy hol "járt" a cd-n. Tehát mindig mikor kikapcsolom és megint be akkor előlről kezdi az 1-es számnál. Na ez miért van? Használti utasításba nem nagyon találtam semmit...
  • ThodEE
    #235
    Kéne egy cdtár az RDS 5000es autórádióhoz. Tud vki?
  • ThodEE
    #234
    Hát céges atóba még elmegy....
  • JGTC
    #233
    apropó autohifi

    Ha valaki tud jó árban egy Vibe Audio szettet, vagy jo Alpine fejegységet, esetleg JVC Avx-et az ne tartsa magában engem érdekelne!
  • JGTC
    #232
    nevetni fogsz de ismerek olyat aki kénytelen azt halgatni a (céges) autóban
  • ThodEE
    #231
    Ennyi mindenki megunta és halgatja a szokolt egy 9V-os elemről a kocsiba?
  • ThodEE
    #230
    Kicsit kihaltunk........
  • ThodEE
    #229
    De ha esetleg irsz egy árat akk megpróbálok keresni vmit de nemtok igérni semmit!!! A véleményem az H 20EFt alatt ÚJAT nemkapsz...
  • ThodEE
    #228
    Nah örülök H rájötetek!
  • Lammer
    #227
    megoldodott a problemam^^

    kedves ismerosommel szetszereltuk a cuccokat... ki voltak mozdulva a csokik a fejegysegnel^^ meg vezetekeket lecsekkoltuk stb... viszont adtunk tapot meg foldet az erositonek es sajna nem vilagit a power... ugyhogy otthagytam havernal... talaltam kapcsolasi rajzot hozza halistennek igy majd megnezi a belet :/
  • R0sc0
    #226
    értem, köszönöm a válaszod! :)
  • ThodEE
    #225
    RE (javítva):Uhh Ha a 25 sok volt akk én ajánlanám az MNC-t de az tud cd-t is lejáccani és 21900Ft! Nemtom H mennyivel kapsz olcsobban hasonló tudásut sztem nemlehet kapni csak használtan! (nemleszek itt péntek estig)
  • ThodEE
    #224
    Uhh a a s5 sok volt akk én ajánlanám az MNC-t de az tud cd-t is lejáccani és 21900Ft! Nemtom H mennyivel kapsz olcsobban hasonló tudásut sztem nemlehet kapni csak használtan! (nemleszek itt péntek estig)
  • R0sc0
    #223
    25ért :P
  • ThodEE
    #222
    A 25EFt a sok vagy csak a 110EFtset nézted meg?
  • ThodEE
    #221
    Nekem mp4em van és nagyon megvok elégedve az MNC vel. Sztem elég ha olyat keresel amin van USB csati. Arra sztem rátod kötni az Ipododat is.