740
mennyit érdemes rákölteni szerinted?
  • R0sc0
    #220
    ezeket kicsit drágállom :)
    szerinted melyik lenne a legjobb megoldás hogy ipodrol is tudjam hallgatni?
  • ThodEE
    #219
    http://mnc.hu/index.php?tld=hu&page=product_table&category=car&product=08_01_Syntax%20Phase%20II
    egy ilyet szereztem be legutobb a LeviCarAudiónál ééésss BESZÁMÍTOTTÁK a régi fejemet:D 8EFt ér egy sima Clarion CD-s fejet!!! (Pécsen) Megvok vele elégedve mert Szépen szól és Apszolút olcsó! ( A véleményét (akinek nemteccik) az PLZ tartsa meg) THX ENNYI!
  • ThodEE
    #218
    Nem lenne jobb az usb csati? http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=keres&S=3&GY=0&AKAT=95&TXT=
    És itt találtál vmit?
  • R0sc0
    #217
    azért mivel iPodrol szoktam zenét hallgatni és mivel most az automban csak egy sima cd lejátszo van, jo lenne ha az iPodomrol is tudnék zenét hallgatni. Ezért lenne jo az aux.
  • ThodEE
    #216
    Ha nem törlik mert olyan hirdetés szerü a dolog akkor itt egy cím amin sztem nincsen sok hülyeség és ha nemvagy lusta olvasgatni akk talán segíthet is akár spórolásban is.: http://www.acrdebrecen.hu/
  • ThodEE
    #215
    Igazság szerint ilyenből elméletilieg több van...Mondjuk árat vagy valamit megkéne még osztani mert ez így kevésnek tünik. Minek AUX rá? DVD-hez kell? Vagy mihez ? Itt pár ötlet http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=keres&S=3&GY=0&AKAT=95&TXT=
  • ThodEE
    #214
    ÍÍ az egy kicsit odébb van...sajna úgy nemtok segíteni meghát még ismerősöm sincs Pesten.De nem nagy ördöngősség. Ha akarsz kérdezni akk úgyis válaszolunk!
  • R0sc0
    #213
    estetleg valaki?
  • Lammer
    #212
    Pesti vo'k :(
  • ThodEE
    #211
    Ma olyan 6után vok itthon...
  • ThodEE
    #210
    Nemvok benne annyira bisztos H teljes hozzáértő vagyok DE ha érdekellek munka szempontjából és Pécs nincs messze neked(nemtom hova valósi vagy) AKK [email protected]
  • Lammer
    #209
    szia!

    ha ennyire ertesz hozza nem nezned meg nekem? :DDDD mert en nagyon kakukk vagyok hozza :D
    megbeszelunk valami munkadijat ofkorsz ^^
  • ThodEE
    #208
    Szia! na a bisztitől balra kell belemennie az erősítőbe 3 kébelnek a 3 csatihoz 1 csatihoz 1 megy! Ground odakell H legyen kötve a kasztnihoz a remote (jelszál) annak a fejhez kell mennie és a +12 nek az aksihoz! Ha ezek megvannak bisztos van visszajelzés az erőlkdőn H táp alatt van!Ha az eset még mindig fennáll akkor ajánlanám H szedd ki a hangszórókat és probáld ki mondjuk szobai HiFi be bekötve! H ott szól (azért ne nagy hangerőn) akk az RCA-val is lehet gubanc mondjuk eltört valahol. Ha az is hibátlan akkor bekéne próbálni 1 másik eről ködőt és meghalgatni H avval müxik-e! Ha van még kérdésed irjál!
  • Lammer
    #207
    sziasztok!

    tudtok segiteni?
    ma elszallt a hangszisztem a kocsimban... amim van: valami lenco mp3as sd kartyas, usbs vacak egy Daewoo DB-23as erolkodovel( hangfalak is valami kommersz sz@rok :Ð)
    tunetek:
    nem szol a zene :D konkretan ha odateszem a fulemet a hangszorokhoz, akkor ha nyugi van(nem vagyok forgalomban, este stb) akkor valami halk neszezest lehet hallani! kiprobaltam, hogy kicserelem a biztit (egy 15 amperes van az erositoben) de ugy sem volt jo :/

    a fejegysegen mutatja, hogy megy a szam stb... nomeg gyujtas nelkul is tudtam hallgatni eddig zenet, de gyujtassal sem szolalnak meg effektiv a hangszorok normalisan...
    namost leszogezem: ROHADTUL NEM ERTEK EME TEMAHOZ, szal ha valami hulyeseget irnek nezzetek el nekem, plz! htx
    na most jon egy nagy blodseg(tuti): megneztem hatul az erositot... belemegy egy GRound vezetek(fold ugye) meg masik oldalan a ket RCA ki... namost ott log mellette egy lecsupaszolt kabel aminek ket vegzodese van(esetleg ez eshetett ki? nemtom' nincs muszerem sem, hogy kicsengessem)... probaltam a remote batteryre racsavarni(mindket variacioban) de semmi...
    nem tudom mitevo legyek... 5letek?

    vigyem el autovillamossagishoz? tudtok pesten megbizhato, nem lehuzos korrekt csokat???




    ilyen erositom van... ebayes oldal, nemtudom meddig fog meg elni... ott jol latni, amiket leirtam dugaszokat amik vannak(vagy nincsenek :D) nalam bekotve..

    help plz
  • markohhh001
    #206
    Csáó vettem egy hordozható DVD-t és azt szeretném vhogy rákötni az autó hangszóróira! Tudnátok nekem ebben segiteni, hogy hogy a legegyszerübb?? Mert most van bent egy mp3 lejátszóm is, és ugye annál van egy csoki, amibe az összes kábel összefut! Ennél a lejátszónál meg van két audio, egy video, és egy ilyen fülhallgatós kimenetem!
  • R0sc0
    #205
    hello,

    hallottam olyan autohifirol amiben nincsen cd-tár, csak sd kártya hel, aux bemenet, meg rádio.
    nem tudjátok milyen fajta ez? köszi
  • ThodEE
    #204
    Lenne 1olyan kérdésem H az erősítőnek mennyire baj H monnyuk14-15V-ot kap? vagy mennyit lehet ráadni 14,4Vfelett pluszba? Nem stabilam hanem üresjárási állapotban értem a kérdésem mert ha szól akkor messze nem ennyi!!!
  • ThodEE
    #203
    ÉS az erősítőhöz való csatik sincsenek meg? De sztem simán +12höz a tápot a GND a test(kaszni) a rembe pedig fejből jelszálat és a táp + ki/be kapcs megoldva
    csak sztem!!!
  • MeTaL
    #202
    mennyiér vetted az erősitőt ? és hol ?
  • MaSzKa
    #201
  • MaSzKa
    #200
    vezetékek nicsenek meg sajnos azért nem tom bekötni meg leírásom sincs
  • MaSzKa
    #199
    van 1
    ilyen erősítőm hogy kell bekötni az áramot és csak akkor kapcsojon be amikor a magnót bekapcsolom - van rajta remote?

    a többit azt be tudom
    Alpine 3550 - Amplificateur 4x70 Watts
  • PeeVee
    #198
    Tesómmal összeraktunk egy nagyon faszán szóló 150w-os "hangfalat".. szóval leesik tőle a cserép is a tetőről:D... Nemsokára veszünk egy kocsit és bele szeretnénk rakni! Úgy vesszük, hogy lesz benne cd lejáccó nam eg vmi alap 2 hangfal... Milyen erősítőt kéne venni ahhoz, hogy rákössük a 150w-os mélycuccot, és esetleg kicsit később kicserélnénk az első hangszórókat 100w-100w környékére... ?!? (persze nem kell 150w és 100w on szólnia hátul-elöl:D mert az csak szar neki és nekünk is már:PP)
    Fiat Punto Van 1.7D :P
  • MeTaL
    #197
    Nekem az álmom hogy az első és hátsó két ajtóba rakjak hangszórókat, meg a kalaptartóba kettőt. ( és akkor durva lennék ) :D mert a műszerfal alatt van most kettő, meg a a kalaptartónál. de azok nem nagy teljesítményüek. Vrolee, nézz körül hogy Blaupunkt cuccok mennyibe kerülnek, és ha nem kerülnek sokkal többe, akkor vegyél azt...
  • MeTaL
    #196
    Muhaha. I-es Xsara az aranyos kis autó :) Hát nemtom... Nem vagyok nagyon benne ezekben a hangcuccokban, tudok egy két jó márkát amit érdemes venni, pl. Blaupunkt. Noname hangszórókat, rádiókat nem szabad venni az tény. De szerintem nem is kell rá 70 ezreket rákölteni... Egyébként szerintem is ár/teljesítmény viszonylatban nézzél hangszórókat.
    Rádiók: http://www.tutihifi.hu/talalat.php?kat=0020 ( ezek közül a legelső megéri, és szerintem elég is.
    Hangszórók : http://www.c-sale.hu/index.php?akt_menu=30&kk_id=58
    Mást most nem találtam neten, de inkább boltokban kéne körülnézni, általában ott hallhatod is őket, hogy hogyan szólnak. 40-45 W-os hangszórókat kellene venned neked is sztem... ( közben valaki helyesbitsen ki ha valamit rosszul mondok ). A rádiók 40-45 W-ot bírnak általában, és sztem annyi kell is hogy elég hangos legyen és szépen szóljon. Én még nem vettem semmit faterom kocsijába, de majd szeretnék... Clarion vagy Pioneer ? foggalmam sincs... a pioonerról hallottam, de ne csak annal a 2 márkánál ragadj le :)
  • vrolee
    #195
    Köszi, a választ.
    Ha viszont egy Clarion is képbe kerül?
    Vagyis szted Clarion vagy Pioneer?
    Hangszóróból milyet lenne érdemes választani jó ár/teljesítmény viszonylatban? 99'-es (I-es) Citroen Xsara-ba kellene.

    Köszi: Roli
  • MeTaL
    #194
    Hát nemtom... az ha rácsatlakoztatsz az auxra mp3 lejátszót vagy discmant vagy bármit, akkor az halkabb lesz mint pl. ha simán rádió szól. ugyhogy nem sokat ér ugy sztem... ugyhogy maradt a pioneer. sztem. :)
  • vrolee
    #193
    Sziasztok!

    Szeretném a tanácsotokat kérni.
    Tervezem egy alsókategóriás (sajnos csak erre van keret) MP3-as fejegység beszerzését.
    A lényeg, hogy fekete legyen, férjen bele 25e-be, és zöld legyen a gombok világítása.
    Én jelenleg a Pioneer DEH-2920MP és a Panasonic CQ-C1405 között vacilálok.
    A Pana még annyi plusszt tud, hogy van front AUX-IN rajta.
    Mi a véleményetek?

    Előre is köszi!

    Roli
  • MeTaL
    #192
    Aha jóvan. Kösz.
  • Vlala #191
    Én nem ajánlanám, egyrészt gagyi hatás, másrészt túl asok vele a macera, harmadrészt annyiért jobb minőségű autós cumót lehet kapni.
  • MeTaL
    #190
    szerintetek egy pc 5.1 hangfal szettet be lehet kötni autóba ? ( átalakítókkal gondolom)
  • H. Peti
    #189
    Már megvan a hangszóró 2 hete, szóval mindenképp be kéne szerelni. Majd próbálok árajánlatokat kérni, mert azért jó lenne, ha nem az ágyam mellett porosodna.
  • JGTC
    #188
    hát, ezt már nem vállalnám be mert sok vele a tökölős munka

    amúgy nem lebeszélni akarlak de én a helyedben 13ast tennék bele, ma már azokban is vannak olyanok amik elég komoly teljesítmény leadására képesek és ahhoz nem kéne az ajtón módosítani meg kárpithoz hozzányúlni (nekem is így volt annó a 106-osomban 10-helyett 13cm-es)
  • H. Peti
    #187
    Szia!

    Igen 10-es a gyári, az új pedig 16,5. Ezért kéne kárpitot, meg ajtót barmolni.
  • JGTC
    #186
    gondolom 10es a gyárinak a hely, mekkorát szeretnél bele tenni?
  • H. Peti
    #185
    Sziasztok!

    Nem tudtok valahol Budapesten olcsó, korrekten dolgozó brigádot akik beszerelnék az egy pár kenwood hangszórómat(hifi már bent van)? Clio I-be kéne, a gyári helyre nem fér be, első ajtókba kellene, helykialakítással.

    Köszi a segítséget!
  • agostonb
    #184
    Kollégák!
    Érdeklődnék hogy autóba való csipogót látott-e már valaki igen laposat, 1-1,5 cm. Mert nekem ilyenre lenne szükségem.
    Kösz
  • alakulat
    #183
    Hi!

    Kinéztem két autorádiot az egyik: JVC KD-G421 DVD/MP3 autórádió
    a másik: KENWOOD KDC-W3037G CD/MP3 autórádió
    A kérdésem az lenne, hogy mi a véleményetek e két autorádiorol és hogy melyiket érdemesebb megvenni??
    elöre is köszi
  • marsu
    #182
    Sziasztok!

    Olyan problémám van hogy az autórádióm menet közben sípol mint az állat, ha még a világítást is felkapcsolom akkor még jobban.
    Gondolom valamilyen zajszűrésre, lenne szükség?? Tudnátok ebben segíteni??

    Kösz pá

  • HUNMarcus
    #181
    heló!
    van egy 400W-os kétcsatornás autóerősítő amit pc-re akarok rádugni és egy 220W-os hanfalat akarok vele erősíteni! Namár milyen tápegység kell hozzá hogy működjön is??? vagy trafó vagymi???