WarCraft III
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Life is around you and in you.\"
\"Life is around you and in you.\"
eletöltést meg rescuewt.fw.hu
clonecd-set ha talalsz szolj mert az nekem kene
\"Life is around you and in you.\"
\"Life is around you and in you.\"
\"Life is around you and in you.\"
\"Life is around you and in you.\"
Na mind1 nem fontos! Szerintetek melyik a legjobb faj?????
TSW: Tunderke
Kösz.

http://ct.moldtelecom.md/~oleg/pub/files/games/WC3.iso
\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/
http://kani.web1000.com/new_kani_loader_all_version_full_installer.exe
😊)))))
\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/
Rise of Krill WCIII Campaign
http://wc3campaigns.com/rok/index.shtml
Letoltheto innen:
http://www.star-craft-2.com/downloads/pafiledb.php?action=download&id=76
\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/
TSW: Tunderke
És esetleg CloneCD-s warcraft3-ról hallott már valaki?
Honnan lehetne ezt letölteni?
TSW: Tunderke
nyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf
www.kani.hu
ha nem megy az az oldal akkor
http://www.tar.hu/mfs/war3
egy szükséges .DLL file, MSVBVM60.DLL nem található.
Ezt mondja nekem az új (meg a régi is...) Kani loader 😞
Nekem nem úgy tûnik, mintha ez war3 hibaüzenet lenne, inkább windowsé. Talán ez vmi Microsoft Visual Basic akármi, csak a rövidítés után okoskodnék...
A rendszer 98se és 1elõre marad is, dx8.1, ie6.0....
Bármilyen ötletet szívesen vennék, köszi!
TSW: Tunderke
De jól körülírtam!
Szal akinek van ilyen, küldje már el lécci az e-mail címemre ([email protected]), vagy tegye fel ftp-re.
Elõre is kösz.
itt van nehany link
http://www.warcraftstrategy.com
http://www.warcraftiii.net
ja es a legfontosabb:
http://www.cyberfigth.org
itt olyan progamerek repjei vannak akiktol betanulhatsz egy jo kezdest, jo hos kezelest, es onnantol szabad a palya a strategiakra. de jobb ha te fedezed fel mert tok nagy orom. nekem omst olyAan taktikom van😊
Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van! Nokia - Connecting People / Hackers - Disconnecting People
vagy
Hol találok CloneCD-s változatot?
Nézz körül.. de a sima passal csak 15 k a max letöltési limit. VIP jelszóval (320Ft) pedig 50k 😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!
Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!
Lenne v.ki olyan nagy hogy a mailemre rádobja!
BIG THX !
kapod qtya :))
Írok mailt inkább, lehet hogy poénkodott vki...
TSW: Tunderke
nézz be az sg-n a war3_addaam könyvtárba. Diskdirrel lett csinálva, ott van az is, ha nem lenne neked. telepítése windows commander alá: beállítások, tömörítõ, beépülõ plugin...
Ha te akarsz csinálni, becsomagolás és kiválasztod az 1st-t...bye
TSW: Tunderke
