WarCraft III

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1806
A Dc-n két CloneCd-et is találtam,de inkább felejtõs volt a dolog mert 2K-val csordogált...

\"Life is around you and in you.\"

addaam
#1804
Ha találsz egy clonecd-et nekem is szólj, pls!
#1803
Senkise tud szervereket,ahol lehet tort jatekkal jatszani????????????
#1801
ott nincs😞

\"Life is around you and in you.\"

magus
#1800
nincsen tört szerver, amire ne 1800as ping lenne

eletöltést meg rescuewt.fw.hu

clonecd-set ha talalsz szolj mert az nekem kene

#1799
Inkább letöltési heléyet írjatok vagy dühbe gurulok😊

\"Life is around you and in you.\"

#1797
Faszom,en meg azt unom ,gogy nincs meg

\"Life is around you and in you.\"

magus
#1796
hajj. de unom mar azut a kurva war3at. nem lehet mar csak bneten nyomni. tok szivas.

#1795
Még ma kéne

\"Life is around you and in you.\"

#1794
Honnan lehet letölteni a gamet(dc-rõl kétszer is lehúztam mindkétszer hibás volt a cucc)?

\"Life is around you and in you.\"

Dead Neo
#1792
ha ha megvettem végre a WarCraftot és 1 hét alat végigvittem. 😊
Na mind1 nem fontos! Szerintetek melyik a legjobb faj?????
#1789
www.kani.hu - Mintha párszor szerepelne itt az oldalon...

TSW: Tunderke

Sonka
#1788
Tud valaki olyan címet ahol lehet multiban nyomni wc3at. Természetesen nem battelnetre gondoltam.
Kösz.
#1785
tud valaki kódokat?

#1784
Warcraft III: --ISO--
http://ct.moldtelecom.md/~oleg/pub/files/games/WC3.iso

\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/

#1783
Itt a link:
http://kani.web1000.com/new_kani_loader_all_version_full_installer.exe

😊)))))

\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/

#1776



















Rise of Krill WCIII Campaign
http://wc3campaigns.com/rok/index.shtml

Letoltheto innen:
http://www.star-craft-2.com/downloads/pafiledb.php?action=download&id=76

\"Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!\" /Mária Antoinette/

#1775
A Kani tutira megy, de új loader van (ha esetleg a régid lenne...). Ezzel sokkal egyszerûbb felmenni szvsz.

TSW: Tunderke

RangeR
#1771
Arra még nem is gondoltál,hogy sorrend lett kialakítva,igaz? Akkor keresgesd még az undeadet és az elfet,az helyett,hogy lejátszanád sorban amit kell,és mindegyik jönne a történet szerinti idejében,amikor jönnie kell.Basszameg....

addaam
#1768
Mire lehet jó a következõ fájl: Warcraft3_CloneCD_Download.bob ?
addaam
#1766
Vagy annak az aloldalánka címét, ahová be van linkelve a letöltés.
addaam
#1765
Az elsõ fájl URL-jét meg tudná adni valaki?
addaam
#1764
a kani.hu nekem nem jön be 😞
addaam
#1763
olyan mint az eredeti
addaam
#1760
Maggus már megvan, e-mail megy.

És esetleg CloneCD-s warcraft3-ról hallott már valaki?
Honnan lehetne ezt letölteni?
#1756
Walkyre isten vagy, ha ez mûködik😊 THX. Adnék KCS-t, de itt nem lehet😊

TSW: Tunderke

magus
#1755
nyifffnyiffff
nyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf

www.kani.hu

ha nem megy az az oldal akkor
http://www.tar.hu/mfs/war3

#1752
Mond valakinek valamit ez az értelmes hibaüzenet?

egy szükséges .DLL file, MSVBVM60.DLL nem található.

Ezt mondja nekem az új (meg a régi is...) Kani loader 😞
Nekem nem úgy tûnik, mintha ez war3 hibaüzenet lenne, inkább windowsé. Talán ez vmi Microsoft Visual Basic akármi, csak a rövidítés után okoskodnék...
A rendszer 98se és 1elõre marad is, dx8.1, ie6.0....
Bármilyen ötletet szívesen vennék, köszi!

TSW: Tunderke

addaam
#1750
Hali! Van egy ún. MPQ Viewer nevezetû progi, amivel az mpq fájlokban lehet turkálni. (Ilyen fájlokra épülnek a WarCraftok, Diablók, meg a Starcraft). Na most ehhez elõszöris kell egy data fájl, ami a játékról tartalmaz információkat. Ilyen data fájl kéne nekem a Warcraft3-hoz.
De jól körülírtam!
Szal akinek van ilyen, küldje már el lécci az e-mail címemre ([email protected]), vagy tegye fel ftp-re.
Elõre is kösz.
magus
#1746
beta version mi a lofasznak mar bocs?😊

#1744
Gondolom nem az erediti játékhoz kell...amelyik cdrõl felinstlláltad kukkantsál bele a Razor1911-es könyvtárba
mateos
#1743
mateos
#1742
hol tudok letolteni 1 cracket?
mateos
#1741
HONNAN TOLTSEK LE CRACKET? MER A KAZAA-AN NEM TALALTAM
magus
#1738
nem egsz a jok is lamaznak...

itt van nehany link
http://www.warcraftstrategy.com
http://www.warcraftiii.net

ja es a legfontosabb:

http://www.cyberfigth.org

itt olyan progamerek repjei vannak akiktol betanulhatsz egy jo kezdest, jo hos kezelest, es onnantol szabad a palya a strategiakra. de jobb ha te fedezed fel mert tok nagy orom. nekem omst olyAan taktikom van😊

Disno
#1735
OW8N69-LS32-TU1MXY-10DB-KMGEPO

Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van! Nokia - Connecting People / Hackers - Disconnecting People

addaam
#1723
Egyébként honnan tudnék letölteni razoros patchet, és cracket?
vagy
Hol találok CloneCD-s változatot?
addaam
#1722
Kösz, minden OK!
The Garrett
#1720
van egy lancraft nevû program. Az kell hozzá.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#1719
a hlc wArez Ftp szerverén fenn van... oda jelszót meg a ott található linken találsz.
Nézz körül.. de a sima passal csak 15 k a max letöltési limit. VIP jelszóval (320Ft) pedig 50k 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Evil
#1718
leci csak olvass vissza egy ket oldalt.

Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!

Evil
#1715
hat egybe nem hinnem csak darabolva.De mi azzal a gond?

Ha mindent el lehetne gondolatokban intézni, tele lennének az utcák terhes nőkkel és halott emberekkel!

Jabba
#1713
Hi all!Kéne magyarosítás de nagyon a WR3-hoz!
Lenne v.ki olyan nagy hogy a mailemre rádobja!
BIG THX !

kapod qtya :))

#1712
[email protected] címre küldjetek WR3 cd key-t légyszi
#1711
WR3-hoz cd key kellene, segítség😊))
#1710
Hi,nemtom mit nem találsz. De nézem most és nincs fenn az ftp-n amit felraktam, te törölted le???
Írok mailt inkább, lehet hogy poénkodott vki...

TSW: Tunderke

addaam
#1709
Bocs, de nem találom. Pontosan, hol?
addaam
#1708
Ezer hála, nagyon köszi, meg minden!
#1707
Hi,
nézz be az sg-n a war3_addaam könyvtárba. Diskdirrel lett csinálva, ott van az is, ha nem lenne neked. telepítése windows commander alá: beállítások, tömörítõ, beépülõ plugin...
Ha te akarsz csinálni, becsomagolás és kiválasztod az 1st-t...bye

TSW: Tunderke

The Garrett
#1706
Na most jött le a WC3 ugyhogy ha holnap valkinek van kedve multiban kipróbálni annak szivesen állok elébe.. most assze m vissazolvasgatok néhány oldalt hátha van valami ami kell még hozzá...

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.