33675


  • MerlinW
    #687
    Hmm... valaki felnézne a szerverre. Mesélje el nekem mit lát?
  • MerlinW
    #686
    Ok. eloszthatjuk, no prob.
  • MerlinW
    #685
    ...Pluhi... Minden meg van osztva DC-n. De minden DC-s tudja hogy ama közösség mazoista. Márpedig én, hamár fizetem az 512/DSL-emet, nem fogok DC-ről töltögetni játékot 5kb/s-el...:)) Ezért is költök sokat smswebes oldalakra:)

    Ez a fórum egyébként sem arról szól:)

    más_
    Runaway CD2 ma este fent lesz. Ez most már biztossss:)
  • LezLee
    #684
    Kösz az infót.
    Akkor én a Drakula 2-re szavazok :))
    Még egy kérdés: ti melyik programot ajánljátok arra, hogy iso-t csináljak?
  • Axon
    #683
    Simán tudsz feltölteni a jelszavaddal.
    Csinálj egy iso fájlt vagy .bin .cue-t, aztán esetleg darabold fel rar-al 10 vagy 15 megás darabokra, hogy ha megszakad a töltés akkor ne keljen az egész iso-t újra feltöltened.

    Drakula: A feltámadás az az első rész. A második rész alcíme "Az utolsó szentély"
  • LezLee
    #682
    Ja még egy kérdés: Nekem megvan eredetiben egy olyan, hogy: Drakula (feltámadás), ez most az 1., vagy a 2. rész, vagy egyik se???
  • LezLee
    #681
    Ok, akkor holnap elkezdem a Jazz and Faust feltöltését. Nem tudom mikorra lesz kész, mivel ölég lassan tudok csak feltölteni, de szerintem legkésőbb Péntekre fent lesz.

    Másik téma: mivel én még nem töltöttem fel, és láma vagyok ebben a tekintetben, ezért kérdem kell külön jelszó ahhoz, hogy fel tudjak tölteni?

    A Silent Hill 2-t pedig majd elosztjuk MerlinW-el.
  • fucko
    #680
    Nem kuldesz inkabb te is egy listat Imykenek?
  • pluhi
    #679
    MerlinW: dc-n meg van osztva nálam GF. Ha lesz egy gyenge pillanatom, felnyomom az összes kalandgamet mellé, amim van.
  • Axon
    #678
    Közben látom lejött a SCHIZM. Ez szerintem meggyorsítja a szavazást.
  • Axon
    #677
    IAhogy a szavazatokat nézegetem kezd kialakulni egy kép.
    Ha lejön a SCHIZM ami 5 cd, akkor kb 5 cd-nyit fel is pakolhatunk. Ez mindenképpen több játékot jelent.
    Először is megkérjük Mimacska-t, hogy szedje le a SCHZM-et, vagy adjon engedélyt a letörlésére, mivel írási jogkört biztosító jelszavunk segítségével simán tudunk törölni a szerverről.
    Az 5 cd helyére javaslom:

    Jazz and Faust (mivel ezt ketten is kértük és csak 1 CD-nyi)
    Ez az egy ami "szerintem" biztos, már csak a mérete miatt is.

    Jött még 2 javaslat a Discworld Noir-ra, de ez 3 cd-nyi.
    A Silent Hill 2 -re is két szavazat jött, az egyik Mimacska-é, ami szintén nem elhanyagolható kérés, de ez is 3 cd-nyi.
    Emellett jött még két kérés a Drakula-ra is. Nos a javaslatom. Ha lemegy a SCHIZM menjen egyszerre 3 játék.

    Jazz and Faust
    Silent Hill 2
    Drakula 1 (vagy Drakula 2 igény szerint)

    Részemről vállalom a Drakula-t (nekem mindkettő megvan, bár a listából az egyik kimaradt), csütörtök és péntek délután tudok tölteni, tehát szombat reggelre felteszem.
    A Silent Hill 2-t (LezLee-nek és MerlinW-nek van meg) tölthetitek egyszerre is mivel 3 cd-nyi.
    A Jazz and Faust pedig LezLee feladata lenne.

    Ez csak egy összesítő volt a kérések alapján. Természetesen bárki javasolhat mást. De szerintem a 3 program feltöltése azért megfelelő, mivel így többek kérése is teljesülhet. A karácsonyi fejetlenség miatt pedig hamarosan el kellene kezdeni a feltöltögetést.
  • fucko
    #676
  • LezLee
    #675
    Imyke igazán nem akarok belekontárkodni, de ha jól látom a Day of the Tentacle (DOTT) kétszer szerepel az angol listán.
  • LezLee
    #674
    Úgy látom, hogy itt nehezen lesz megegyezés, hiszen ahány ember, annyi kérés. Na asszem akkor én megváltoztatom a szavazatom, hogy lehessen dűlőre jutni :))

    1. Drakula 2
    2. Discworld Noir

    ui.: remélem fucko örülsz :))))
  • IMYke2.0.0.0
    #673
    Nos, köszi a listát a következőknek:
    Fucko, LezLee, Axon, MerlinW

    A lista bővült - vizslassátok - drágaszágaim!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • MerlinW
    #672
    Nem szavazok. Neke GF kell és kész:)
  • MerlinW
    #671
    Imyke: küldtem listát priviben. Az emiledet nemtom, az oldaladra meg most lusta vagyok elnézni, mégiscsak 3óra...:)
  • fucko
    #670
    Nekem vegulis nagyon sok jatek jo lenne a listarol,tehat nem annyira fontos az altalam megszavazott jatek elsonek.
    Ugyhogy Axon melle allva a Jazz and faustra szavazok,kiveve ha vki mellem all es a drakulara szavaz;D



  • MerlinW
    #669
    Frissitettem ScummVM-et 0.5.1-re

    A runaway pedig 15Megás szeletekben megy tovább.
  • MerlinW
    #668
    oká, tömörítek én is...hjajj..:)
  • szurmakotium
    #667
    Haller, látom itt tenyésznek ADV fanok

    Azt szeretném megtudni, hogy meg van-e valakinek a Dracula 1 és 2 magyarosított filejai ?

    Nekem csak az eredeti angol gamek vannak meg és szeretném ha a családból más is tudna vele játszani rajtam kívül...


    Ahogy láttam megjelentek már régen magyarul de kétszer nem fogom megvenni ...

    Még egy kérdés
    A Schizm, amiről beszéltek magyar verziója az szinkronos vagy feliratos ? Esetleg annak akad feliratja ?
  • LezLee
    #666
    Nos úgy látom megkezdődött a szavazás, ebből én sem akarok kimaradni :)))

    Szavazatom: 1. Atlantis 2. - magyar
    2. Discworld Noir - angol

    Én azt javaslom, hogy mindenki 2-re szavazzon, mert eddig úgy látom, hogy mindenki másra szavazott, és így talán könnyebb összehozni egy érvényes szavazást.
  • MIMACSKA
    #665
    Én a silent hillre szavaznék
  • fucko
    #664
    En majd 10megas rar fajlokba tomoritem,nem akarok 1et se ujrakezdeni.
  • Axon
    #663
    Én is ADSL-el töltök fel. Nekem kb 14 óra alatt megy fel 1 cd-nyi iso. Bár nekem sosem szakad meg. Egy linux szerver ügyel ezért.
    Viszont a feltöltés folytatását nekem sem támogatja.
    Ha valami miatt meg kellett szakítanom a feltöltést akkor újra kellett kezdenem az egészet.
  • fucko
    #662
    A 2. a Drakula2
  • fucko
    #661
    Akkor en is szavazok:
    1.Drakula
    2.Drakula
    A problema az,hogy eddig mindenki masra szavazott,szal lehet maskepp kell majd ezt megoldanunk:)
  • IMYke2.0.0.0
    #660
    A liszta bővölt fiackáim, gyertek, oszt vizlasszátok, kisz drágaszágaim...

    http://user.sync.hu/imyke2000 - RPG lista (bal menüben)

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #659
    Igazán nincs mit! Örülök, hogy segítettem. Aki a kalandot szereti rossz ember nem lehet :)
  • fucko
    #658
    Ezesetben a legegyszerubb dolog ha becsomagolom az iso fajlt rar sorozatba es nem szamit ha megakad egy fajlnal.
  • MerlinW
    #657
    Ne hidd... nekem is ADSL 512 van igen jó értékekkel.. de mit ér ha néha megszakad. Mondjuk az 500adik megánál.. és a szerver nem támogatja a folytatást...:)

    Addig is feltöltöttem magyar végigjátszást a runaway-hez
  • fucko
    #656
    Egyebkent adslem van tehat eltartana egy ideig feltenni a dolgokat,viszont az en gepem non-stop megy igy vegulis max 2 nap alatt megiscsak felmegy egy 3cd-s game.
  • MerlinW
    #655
    Huhh gyerekek.. runaway... vért izzadok vele... mikor még az első CD-t elkezdtem támogatta a szerver a megszakadt feltöltés folytatását, most viszont nem... vagy 10x-re kezdek neki a 2es CD-nek, egyszer biztos felmegy..:) FlashFXP-t használok, lehet hogy vele van a baj? Még nemtom, de kitalálok valamit. Illetve várom az 5leteket is..:)

    Lényeg hogy folyamatosan megy a runaway feltöltés, lassan de megy..:)

    Axon: A metal gear 2 warez hibás volt, legalábbis abban az értelemben hogy a játék mellett bele volt tömörítve maga az iso is...:) Eredetileg úgy néz ki hogy 4.5GB az iso, és kb 5-7GB-t telepít, már nem emléxem. De ez az a játék ami megér egy hetes 10GB áldozatot..:)
  • fucko
    #654
    En megvarom elobb a te listad.Gondolom a 100 mega alatti jatekok prioritast elvezhetnek,vagy nem?;)
  • Carlos
    #653
    Nos, kérdés!
    A kedvesem mondta, hogy Te irányítottad az FTP-tekre!
    Köszönöm a DOTT-ot!!! :)
    Lenne még egy kérdésem!
    A Runaway Road Adventure HUN mikor kerül fel teljesen, mert csak egy 700-as ISO és valami 30 megás izé van fenn!
  • LezLee
    #652
    Úgy tudom, hogy törölve is lesz, még hozzá hamarosan. Azután jöhetnek az új gyöngyszemek. Lassan el kéne kezdeni a népszavazást, hogy ki melyik játékot szeretné legközelebb becses szerverünkön látni.
  • Axon
    #651
    Szerintem a SCHIZM-et simán törölni lehetne és a helyére lehet felpakolni a következő kívánságokat.
  • Axon
    #650
    Na igen emlékszem .... Lecibáltam a Metal Gear Solid 2-t a cirka 5 gigájával együtt, majd felnyomott a vinyómra 20 gigányi anyagot. Nem volt hosszúéletű nálam. Viszont a Silent Hill 2-t szívesen kipróbálnám. Nem tudom, hogy belefér-e a profilba ha feltennéd az ftp szerverünkre (ha használhatom ezt a többes bírtokos szerkezetet az ecc hungary tárhelyére). Bár ez úgy is egy kisebb közvéleménykutatás keretében dől el. Az is a SH2 mellett szól, hogy elkészítették a magyarítását is.
  • MerlinW
    #649
    Pedig az SH2 lett a legjobb rész... kötelező darab!:)
    A három szép de a sztori olyan izé, az egy meg olyan amilyen, azt meg PS emulátoral nyomtam.
    Sha már Konami, ne felejtsd a Metal Gear Solid 2-t sem. Kész orgazmus az a játék...a sztorit még David Finch is megirigyelné...:)))
  • Axon
    #648
    Ha az eddigiekből kellene választanom nekem a következő lenne a sorrendem:

    Magyar:
    Jazz and Faust
    Odüsszeia

    Angol:
    Discworld Noir
    Gabriel Knight 3

    A Silent Hill 2 szerintem nem teljesen passzol bele a képbe. Ettől függetlenül már régóta szeretném begyűjteni. Nekem egyébként megvan a 3. része, de nem tettem fel a listámra. A mérete több mint 3 giga.