33675


  • LezLee
    #888
    Na leért a DN 3 cd-je, indulhat is az install :))))
  • fucko
    #887
    De ugylatom nem megy most.
  • fucko
    #886
    www.daemon-tools.com
  • MIMACSKA
    #885
    NAJÓÓÓÓÓ
    ÁRULJÁTOK EL HÁT, HOGY HOL LEHET KAPNI EZT A DAEMONT.
    éS AKKOR KAPOK NOLF2-t??????
    Bár ez zsarolás.És különben is bármikor azt hazudhatom, hogy feltettem

    A virtuális puszik pedig nem sértik a közerkölcsöt
  • LezLee
    #884
    Én már a 2. cd-t szedem :)))))
  • MerlinW
    #883
    connect server...
    connected...
    login...ok
    pass...ok
    starting download...

    :-P
  • LezLee
    #882
    Ennél jobb hírt nem is mondhattál volna
  • fucko
    #881
    Éééés kész!Csekkoljatok:)
  • fucko
    #880
    True;)
  • MerlinW
    #879
    Hol van még a szilveszter...:) Különben sem mondta melyik karácsonyra kapjuk meg..:)
  • LezLee
    #878
    Az jó, mert már én is tűkön ülve várom a DN-t. Ha már Karácsonyra nem jött össze :))
  • fucko
    #877
    Bocsi pancser voltam,de par perc mulva fent lesz a maradek a 2es cdbol es akkor telleg kesz.
  • MerlinW
    #876
    Na hé... ez egy nyilvános fórum...:)
  • IMYke2.0.0.0
    #875
    Meg egy virtuális puszit, mindkét piros pozsgás arcfeledre

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • MerlinW
    #874
    Naaaaa, macseeeek... akkor a kedvünkééért...:) Kapsz Nolf2-őt ha felteszed a Deamont...:))))
  • MIMACSKA
    #873
    nem és nem!!!!!!!!!!!
  • pluhi
    #872
    Mondjuk hülye vagyok, úgyis ideszólnál, mikor kész.
  • pluhi
    #871
    Fucko:
    Tényleg nem kötekedni akarok, csak hátha elfelejtetted, vagy valami. Szal a DN 3. CDje már tegnap este fenn volt, de a 2. utsó pár fileja nem megy.
  • LezLee
    #870
    pluhinak igaza van, a deamon tools kb. olyan bonyolult, mint az egyszer egy, abszolút nem kell semmit tanulni hozzá.
  • pluhi
    #869
    "Unom már, hogy minden nap új és új programokat kell megtanulnom."

    Jaj, ne csináld már. A DToolson annyit kell megtanulni, mint a Start menün.
    Szvsz 2 progi kell. ClonCD rippelni és irni, Dtools virtuális DVD-nek.
    Alcohol kb. 2szer kell egy évben, nekem nincs is fenn. Fel a fejjel!!
  • MIMACSKA
    #868
    Én is várom a syberia 2-t, de a TLJ-t én jobban de szerintem gyorsan el fog menni az idő és hátha meglessz még a szerverünk:))))))
  • LezLee
    #867
    Mimacska: sajnos még elég sokat kell aludni, hogy megkaparinthasd a TLJ 2-t, mivel azt mondják, hogy 2005-nél előbb biztos nem jelenik meg, de az idei E3-on biztos több minden kiderül. Amúgy a képet a www.gamestar.hu-n találtam.
    pluhi: ami azt illeti én is jobban várom a Syberia 2-t, mint a TLJ folytatását, de azért kaptam föl erre a képre nagyon a fejem, mert már régóta nem hallatott magáról ez a projekt, és azt hittem, hogy nem is lesz folytatása. Kellemesen meglepődtem. Amúgy sajna még a Syberia 2-ig is elég sokat kell aludnunk :((((
  • MIMACSKA
    #866
    juj lenne egy kívánságom méghozzá ezúttal saját részre.
    Nem tudná nekem valaki feltenni a NOLF2-t.
    Gyorsan leszedném azután törölném is rögtön
  • MIMACSKA
    #865
    Nem és nem!!!!!!!!!
    Unom már, hogy minden nap új és új programokat kell megtanulnom. Ezerfelé szakadok....cd-t rippelek....írok ...weblapot szerkesztek...stb. Nem kell a Daemon'''''''
    Ha a BS nem akar engem....én sem akarom őt!!!!!!!!!!!!
    LezLee!!!!!!! Mennyit kell még aludni a TLJ2ért?
    Különben hol találtad a képet???
  • pluhi
    #864
    Syberia 2 előbb lesz, azt jobban várom. TLJből meg úgy tűnik akció/kaland hibridet csinálnak. Majd meglátjuk.
    Mimacska: Daemon Tools nélkül nincs élet a Földön:). Tedd fel. Én ISO-t csak azzal irok. (Mármint felmountolom. és cd copy-t eresztek rá.) Még sosem hibázott a DTools+CloneCD páros.
  • LezLee
    #863
    Na rábukkantam pár érdekes dologra a neten a TLJ 2-vel kapcsolatban. Ami biztos, hogy követni fogja a ma oly divatos trendet, tehát real-time 3D-ben fog pompázni, az irányítás viszont marad a régiben, vagyis egérrel lehet majd irányítani, viszont nem point n click rendszerben, hanem valahogy úgy, mint a Broken Sword 3-ban. Egy új karakter lesz a főszereplő, egy bizonyos Zoé, viszont ha jól vettem ki, akkor April is föl fog tűnni a színen.
    Egy kicsit több akció elemet csempésztek a játékba, de ez nem azt jelenti, hogy fps-t csinálnak belőle, hanem csak fel dobják egy picit a játékmenetet. A 3D miatt egy picit emberközelibb lesz az irányítás, tehát falra mászhatunk, használhatjuk a kötelet, hogy egy magasabb pontra jussunk stb. De valószínű, hogy az idei E3-on több részlet fog nyilvánosságra kerülni, hiszen még a cím sem biztos. Ami sajnálatos tény, hogy minden bizonnyal 2005-nél előbb nem kerül piacra, hiszen a játék még a tervezési fázis közepén tart. :((
    Én mindenesetre szurkolok, hogy méltó folytatása legyen minden idők egyik legjobb kalandjátékának.
  • LezLee
    #862
    Na kérem szépen, olyat láttam az egyik weboldalon, amitől nagyot dobbant a szívem. Méghozzá ettől:


    Ez aztán a szép Karácsony! Kitaláljátok-e, hogy melyik játékból van a kép???? Hmmmm???

    Na segítek: LONGEST JOURNEY 2!!!!!!!! Tehát készül!!! Ennél jobb hírt nem is hallhattam volna. Hurrááá!!!
  • MerlinW
    #861
    megoldottam... francos telepítő... szép 5letes de legalább teljesen felesleges... beszél mozog, flash-es... meg anyámkínnya.. huhh. Ezért volt tehját nekem rippem belőle..:))) most már csak a színelcsúszást kell megoldanom, mert 16szinben hajlandó pompázni...:) Ez a szép a játékokban... életre lehelni őket..:) Miután megvan, lehet törölni őket, és újabb kihívás után nézni:))
  • MerlinW
    #860
    Jujj, szegényke... A probléma most a BS-el van? Nekem Daemonnal oki az install első képe, de XP alatt istenért sem akar felmenni...:(
  • MIMACSKA
    #859
    :((((((((
    Megírtam és ua. probléma. Olyan mintha crackelni kéne de ugye bár nincs crack :((((((((a lemezen
    Neeeemmmmmm vagyok idegeeeeees!!!!!!
    Ami ma van az a gépek lázadása. Egész nap hol apámét pofozom fel, hol az enyémet.
    Ráadásul egy szemétláda blasterworm keseríti meg az életemet
  • IMYke2.0.0.0
    #858
    Az Alcoholhoz társítsd, igen. Az valószínűleg megoldja a problémát.

    Pussz!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • MIMACSKA
    #857
    Társítottam az alkoholhoz. Ő iso-t lát:)))
    Na majd meglátjuk.....
  • MIMACSKA
    #856
    Nálam eleve ez látszott a szerveren.(Automatikusan ez társult:(() Mármint a rar fájlok.
    Daemon Tools nincs nekem, kiírni pedig így nem tudom....mivel sem az alkohol sem a nero nem lát image fájlt (sőt jelenleg én sem)
    ???
    :((
  • IMYke2.0.0.0
    #855
    MIMACSKA valószínűleg - nm szándékosan - elkövette azt a hibát, hogy a WinRAR-hoz társította az *.iso kiterjesztést (amit lehet is). A WinRAR képes kibontani ezeket a hatalmas fájlokat, de nem képes kezelni az indexüket, azaz a CD-kép sikeres kibontása utána valójában csak egy archív lesz, s nem a teljes CD.
    Ez az oka annak, hogy a telepítés után kéri a CD-t.
    A megoldás: Daemon Tools.
    Vagy kiírni CD-RW-re.


    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #854
    Mimacska: te most biztos a BS 1-ről beszélsz? Mert ha igen, én azt iso-ban raktam fel, és biztos, hogy nem rip. És nincs is becsomagolva, szerintem te a 2. részről beszélsz, nem???
  • MIMACSKA
    #853
    Nekem olyan mintha ripp lenne. Kibontottam a rart és lett két könyvtár. benne setup meg minden...csak semmi image fájl. a telepítés sikerült is elsőre csak aztán kérte a lemezt.- biztos valamit rosszúl csináltam- gondoltam és megpróbáltam újra. Erre a telepítésnél a célkönyvtár megadásánál azt mondja: 266MB sajnos nincs elég hely a lemezen!!!!(csak 27 giga)
    További jó zabálást!!!!!!beigli meg egyebek
  • fucko
    #852
    A 2. cdbol 3 fajl hianyzik.A 3 cd a legkisebb es holnapra fent lesz az is.Mara kesz lett volna csak tegnap nem idult el feltoltes sajat hulyesegem miatt.
  • pluhi
    #851
    Hi!
    A DN hány CD? Mert ha kettő, akkor asszem egy file hiányzik már csak, de megállt. Fucko nyilatkozzál:).
  • MerlinW
    #850
    pedig ennél iso-bb már nem is lehetne... lehet rosszúl jött le neked... próbáld mondjuk daemon tools-al, ha nem jó, töltsd le megint. Nekem müxik. Már az iso. Telepítés XP alatt művészmeló lesz úgy látom...hmm:P
  • MIMACSKA
    #849
    Lezlee!
    A BS1 et ki kell írni? Mert nem iso fájl ha jól látom.
    Please segítsen valaki hogyan telepítsem?!