33675


  • pluhi
    #728
    "gyűrük ura 3. játékot"
    Melyik is ez?
    Melyik file-ok rosszak? Pontos méretük?
  • MIMACSKA
    #727
    Ay SH engem is érdekel...mint már írtam, szóval én örülnék neki.
    Ki mondata, hogy 8 giga a határ? Mert 10 és mindíg is ennyi volt.
    Kicsit elhanyagoltalak benneteket de hát tudjátok ez a "xmas meghitt otthon" project totál lefoglal mostanában.
    Műs!!! Nem tudná valaki feltölteni a gyűrük ura 3. játékot? Karácsonyra igértem valakinek, be is fizettem smswebre, le is töltöttem, de néhány fájl sérült. :((( Igy tehát a igért szavam forog kockán.
    Help please!!!
    Na pusszancs
  • MerlinW
    #726
    Ne roskadok besegítek én szívesen. De feleslegesen nem dolgozom:) No nem szórom a morzsákat, úgyis isszátok a szavaimat, ingyen pedig nem tanítok..:)
  • LezLee
    #725
    Bocs, de még sosem töltöttem fel ezzel a nettel, ami most van, úgyhogy nem tudtam, hogy ilyen gyorsan tölt, de ha lesz időm feltöltöm a Silent Hill összes cd-jét, bele ne roskadj :)))
    Csak még megvárom az engedéíííííjjjt :)))
  • MerlinW
    #724
    Runaway CD2 fent van, elindult a harmadik
  • MerlinW
    #723
    Hinya srác, te fel tudod zúzni 115-el azt a 2-3 CD-t és nyugodtan tudnál aludni míg én 12-vel töltöm az SH 3. CD-jét....? Hmmm... Nem értem...:)
  • LezLee
    #722
    Nah örömmel jelentem minden kalandkedvelőnek (és aki a Jazz and Faust-ra szavazott :)), hogy elkezdett csorogni felfelé a game, méghozzá mint a szélvész, mert ha minden igaz, kb. másfél óra múlva már fent is lesz a szerveren, 115 Kb/s-al repeszt felfelé :))
    Ez 1 cd-s tehát a 8 Gb-os határt biztos nem lépi át.

    MIMACSKA: Engedélyt kérek feltölteni a Silent Hill 2 első két cd-jét, persze csak ha van még hely a szerveren.
  • MerlinW
    #721
    Ohh, magamnak is ajánlom:) A GF-es rész tárgytalan. Most már értem:)) Lassú vagyok késő van:)
  • MerlinW
    #720
    Jaja. ADSL 512/128kb/s, azaz 128 a feltöltés. ami kb 12KB/s-ez jelent. Emellet asszinkron, tehát mialatt feltöltök, a letöltés sebessége is harmadára csökken, azaz kedven kis linux szerverem vért izzad hogy ki tudjon szolgálni engem ill. másokat..:))) Ami ugye nem jó.

    Nos tehát azért vagyunk itt hogy jó legyen nekünk, "áldozatokat" hozzunk, így egy rossz szavam senem nincs, töltögetem a gigákat 12Kval is lelkesen, csak lgyen hova:)

    Jah és milyen SMSwebes GF-ről beszélsz? Nem tudok róla hogy lenne olyan... smswebre általában csak a legújabb stuffok kerülnek fel, ami ugyancsak nagyon jól van az úgy..:)

    Szintén minden rosszmájuság nélkül, tudom neked ajánlani LezLee szignóját + egy kis figyelmességet:)))

    Na joccakát!:)
  • pluhi
    #719
    Elcsesztem, a 685-re ment az előző.
  • LezLee
    #718
    De ő a feltöltésről beszélt, nem a letöltésről. Ált. az mindig lassabb, mint a letöltés.
  • pluhi
    #717
    Érdekes én 50-100K-val szoktam tölteni (persze csak LAN-ról meg Satelitről), de te tudod. Pont azért jó a nonstop net, mert leszarhatod milyen lassú. Lejön ma, vagy még a héten. Sok sikert az smsweb-es Grim Fandangohoz. Kelleni fog.
  • LezLee
    #716
    Ja, bár ez a régi szerveren volt, az újon nem tom mennyi helyünk lesz, de remélem több :)))
  • MerlinW
    #715
    Jah:) Nem kukacoskodni akartam, csak.. de hát tudod:)
    Az SH2 CD3-at bevállalom. A limittel kapcsolatban pedig úgy látszik le vagyok maradva..:))) De ha 8GB akkor még jobb nekünk, tehát örülök neki:)
  • LezLee
    #714
    Igazad van, tényleg Mimacska dönt. De nem is akartam addig feltölteni, amíg áldását nem adja rá.
    Másik: szerintem 8 GB a limit, és még attól messze vagyunk. A jazz and faust pedig 1 cd-s tehát nem foglal sokat. Majd meglátjuk, hogy haladok, ha jól, akkor feltöltöm a Silent hill első 2 cd-jét, persze csak ha zöld utat kapok :))) Bár mér ne kapnék, hiszen ha jól tudom ez a játék volt Mimacska szíve vágya :))) És itt a Nagy Főnök (direkt nem angolul írtam :)) szava dönt!
  • MerlinW
    #713
    Egyébként én is max 12K -val tudok feltölteni.
  • MerlinW
    #712
    Először is szerintem Mimacska döntsön, hogy a limitált tárhelyre mi kerüljön. A Silent Hill 2 3CD, Én most tolom a Runawayt, ami szintén 3CD, a J&F nemtom mekkora... minden esetre messze túlvagyunk a 2GB-n...
  • fucko
    #711
    En is rosszul tuttam.A larry sorozatot a szerző 3 reszesre tervezte.A3. resz ugy fejeződik be hogy larry olyasmit mond hogy :itt veget er a kaland 4. resz mar nem lesz :)
  • fucko
    #710
    Rosszul emlexel sztem:)
    En ugy emlexem hogy vmin nagyon felbassza az agyat es egyszeruen kijelenti,hogy 4. resz nem lesz:D
  • PiszkosFred
    #709
    De abban a reszben nem azt meseli el, hogy mi "maradt ki" igy. Es igy letudva a ket resz? ;] Vagy rosszul emlexem?
  • LezLee
    #708
    MerlinW: mivel a Jazz and Faustot is én nyomom majd fel, mit szólnál, ha én felnyomnám a Silent Hill 2 1.cd-jét, a többit meg te? Persze csak ha jó neked, mert nekem ölég lassú lesz a feltöltésem. Jó így???
  • MerlinW
    #707
    müxik, jól, munkára fel!:)
  • MerlinW
    #706
    Nem felkapni a vizet, minden kérdésedre a válasz eme 8 oldalon felleled... olvasgatni kell, okosan...
  • IMYke2.0.0.0
    #705
    Köszi, megkaptam!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • fucko
    #704
    Megy.
  • IMYke2.0.0.0
    #703
    A probléma az, hogy a Total Commanderben már átírtam, az FTP-címét (elérési útvonal) - valaki tudna nekem egy régi szerver címet küldeni priviben?

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • MIMACSKA
    #702
    A régi szerveren a javított olvass elben minden infót megtaláltok
  • fucko
    #701
    Imyke:a larryből nem letezik 4es resz,ugyanis larry megigerte a 3. reszben hogy nem lesz 4. resz ;))
  • LezLee
    #699
    Türelem az van :)))
  • MerlinW
    #698
    Oká
  • MIMACSKA
    #697
    Váltottunk. Csak még én sem tudom mi az új nevünk.
    Türelem
  • MerlinW
    #696
    de aztat nem hogy mikorrrrr...:)
  • IMYke2.0.0.0
    #695
    LezLee: "Hiba" javítva...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #694
    Ja, mert nekem sem megy... Nem enged fel az új helyre.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • fucko
    #693
    Megvarjuk Mimacskat,es elmondja mi van.De szolt elore hogy kiszolgalo valtas lesz.
  • fucko
    #692
    Faszom,megint 2szer irtam.
  • fucko
    #691
    Uj kiszolgalo.Most aztan telleg van hely:)Remeljuk a runaway nem ment sullyesztobe.
  • MerlinW
    #690
    Nos a jelszó nem ugyanaz...
  • MerlinW
    #689
    remélem... minden esetre amig nem látom az eddig feltöltött stuffokat, nem folytatom a töltögetést...
    Remélem nem sz@patnak...:)
  • fucko
    #688
    Uj kiszolgalo.Most aztan telleg van hely:)Remeljuk a runaway nem ment sullyesztobe.