33675


  • Axon
    #607
    .... azért máris van benne vagy 3 db ami érdekel
  • IMYke2.0.0.0
    #606
    Sajna nem tudom, mert nem én vagyok a házigazda.
    De azt megtehetem, hogy megmondom az oldal címét, ahová kitettem a lista első változatát, Fucko néhány játékával:

    http://user.sync.hu/imyke2000 - és a bal menüben .:RPG lista:.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • fucko
    #605
    ez igencsak jo hir;)
  • fucko
    #604
    Lehet en is segitenek.Meg nem forditottam sose semmit es kedvem lenne kiprobalni.
  • Axon
    #603
    Hát ez tényleg nem túl nagy lista. Az enyém olyan százas nagyságrendű lesz.
  • LezLee
    #602
    Most látom csak, hogy ott a cím az aláírásodban, úgyhogy kérés törölve.
  • LezLee
    #601
    Imyke: meg tudnád azt csinálni, hogy mondjuk kiírni a topic címe alá azt a html-t ahol majd elérhetőek lesznek ezek a listák? Mert mondjuk én is kíváncsi lennék rá, és most nem tudom, hogy melyik oldalra raktad föl őket. OK?
  • Axon
    #600
    Huhh, én mindenki listájára kíváncsi vagyok .
    Csak hétfőn tudom elküldeni Imyke-nek, mivel otthon vannak a listáim és azokból kell kibogarásznom a kaland játékokat.

    Imyke: Nem tudsz ajánlani olyan szótárprogramot, ami komplett mondatokat is lefordít? Nekem csak a Mobimouse van meg, de az csak szavakat fordít. Megpróbálok nekigyűrkőzni a Broken Sword 1-nek, ha már nem volt nagy tolongás ezügyben, hátha jutok vele valamire. Ha már van egy körülbelüli fordítás, ami általában nem túl értelmes, ha egy program végzi, abból én már tudok szép ízes-magyar mondatokat faragni.
  • IMYke2.0.0.0
    #599
    Dizájn-t ne várjatok.
    1. nem erősségem
    2. siettem
    3. nem szeretem a csicsát.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #598
    Már fenn is van az első adag - Fucko listája.
    Bal menü .:RPG lista:.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #597
    Ez sem gond.
    Az oldal pedig szerintem mindenki által ismert, az aláírásomból



    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • Axon
    #596
    Az ötlet egész jó, továbbfejlesztése az eredetinek.
    Egyetlen hátránya, hogy az oldal címét valahova ki kellene írni, hogy mindenki tudjon róla kicsiny közösségünkben, mivel az ftp szerverre csak a saját jelszavasok tudtak felmenni és ott bogarászni. Az lenne a javaslatom, hogy ez az összesített lista, amit elvileg html-ben készül el, az ftp szerveren is legyen fent egy alkönyvtárban.
  • fucko
    #595
    Axon:nagyon kivancsi vagyok a listadra.Amint tudod kuldd el kerlek iMYkenek had lassa a jo nep :)
  • IMYke2.0.0.0
    #594
    Sebaj :)) Azt hittem, sok lesz... :)

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • fucko
    #593
    Elkuldtem,de nincs tomoritve.Mier kellett volna tomoriteni?:)
  • IMYke2.0.0.0
    #592
    Jöhet, de betömörítve, ha lehet.

    Akkor jöhetnek, ja, és vigyázzatok a vírusokkal... előtte csekkoljátok a cuccost.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • fucko
    #591
    Hat sztem mind1 hogy te teszed ki vagy mimacska.Ugyhogy en elkuldom neked és tegye mas is ha teheti.Ki tudja mimacska mikor fog raerni.
  • IMYke2.0.0.0
    #590
    Jobb ötletem van!
    Mindenki küldje el mailben MIMACSKA-nak a listáját, és ő kiteszi egy oldalra (de akár én is kitehetem) - hiszen tud html-t is szerkeszteni meg minden.
    A HTML azért lenne jobb, mert nem kellene a több fájlt egyszerre böngészni, hanem egy összesített listát felrakva egy adott oldalra szépen (akár azt lementve is) át lehetne nyálazni, egyben látva mindenki (felsorolás mellett a tulaj neve is ott szerepelne) tulajdonát - a többszöröződés csak jó...

    Ez is csak egy kósza ötltet volt, s szerintem kivitelezhető is.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • fucko
    #589
    Jo 5let.En tenem is mar fel a listafajlomat ha beleegyezik a főnök:)
  • Axon
    #588
    Éppen most pörköltem ki a TLJ-et egy dvd-re több más kalandjáték kíséretében. Aztán böngészni kezdtem a listáimat és láttam, hogy jelentős mennyiségű kalandjátékom van, ekkor érlelődött meg bennem egy ötlet.
    Javaslatként közreadom és majd közösen eldöntjük, hogy működőképes-e.
    A szerveren csinálnánk egy új alkönyvtárat, például lista néven, majd ebbe az alkönyvtárba mindenki csinálna a nick-jének megfelelő nevű alkönyvtárat, amibe egy egyszerű szövegfáljba felsorolná az általa bírtokolt összes kalandjáték nevét.
    Formája a következő: név, oprendszer (DOS,Win32), nyelv (magyar,angol,stb), méret (cd darabszám vagy MegaB.). De ez igény szerint bővíthető, lényeg az egységesítés, tehát mindenki listája egyforma felépítésű legyen.

    Ezután csak szépen böngésznénk a listákat és javaslatot tennénk, hogy mi kerüljön fel legközelebb a szerverre.
    Ez csak egy javaslat volt egy hosszútávú kaland csereberére.
  • Axon
    #587
    Ez remek hír, reggel cibálom is lefele
  • Axon
    #586
    Ismét csak daemon tools-al próbáltam ki, azzal tökéletesen működött.
    Köszi a kiigazítást a .cue fileban.
  • MerlinW
    #585
    Runaway CD1 fent van, megy a következő, jól!:)
  • IMYke2.0.0.0
    #584
    A "BrokenSword2.cue" -t kell átírni!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #583
    Nos, már kábé 15 perce lenn vana game.
    Először is egy nagy hibát szeretnék jelezni:
    - aki a *.bin-t egy az egyben ki akarja írni, a mellékelt "BrokenSword2.cue" segítségével, az meg fog lepődni, mert a Nero (s szerintem más író progi is) hibaüzivel el fog szállni: nem találja a BROKENSWORD2.bin-t.
    - a megoldás:

    FILE "C:\BROKENSWORD2.BIN" BINARY
    TRACK 01 MODE1/2352
    INDEX 01 00:00:00

    átírása (szöveg editorral, simán megnyitod) erre:

    FILE "BROKENSWORD2.BIN" BINARY
    TRACK 01 MODE1/2352
    INDEX 01 00:00:00

    és kész. Így a Nero (is) meg fogja írni a CD-t.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #582
    Király vagy!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • Axon
    #581
    Na felnyomtam a
    Broken Sword 2 -t
    lehet töltögetni. Ez az 1 cd-s verzió.
  • MerlinW
    #580
    látom az ablakból a központot, szal a sebességprobléma engem megkerül ..:)))
  • Axon
    #579
    Hát ha azt a néhány hónapot kibírtam, akkor csak tudok még várni egy kicsit
    Az ADSL havi 10 rugó körüli ára miatt, ez továbbra is a "megfontolás tárgyává teszem" kategóriába fog tartozni. Olyan 6 ezer körüli árfekvés lenne a maximum aminél azt mondanám, hogy előfizetem. Igazából nem túl sokat használnám és így nem éri meg nekem. A sebességprobléma miatt pedig csak ADSL jöhet szóba.
  • MerlinW
    #578
    http://fgwrz.uw.hu

    itt 400ft-os sms-ért kapsz egy hetes logint. innen le lehet zúzni a runawayt, ha türelmetlen vagy:)
  • MerlinW
    #577
    Nekem enternet van 512/128 1éves előfizu 8500+ÁFA

    Runawaynak pedig megint nekiugrom... hátha..:)
  • Axon
    #576
    Na ez ciki...
    Éppen most kezdek neki a BS" isosításához, de el sem akartam kezdeni, amikor láttam, hogy belelendültél a töltögetésbe.
    Na mindegy, akkor mégis csak megcsinálom és holnap reggelre már fent is lesz.
    Addig próbáld a Runaway-t feltenni, azt már nagyon várom, az angol verzió már régóta megvan, de.... ,nos nem az igazi.

    U.i.: Mennyi a havidíjja az új ADSL kapcsolatodnak, mert én is kacérkodok az ötlettel. Ja, és mekkora a sebessége?
  • MerlinW
    #575
    mégsem... bazze szakadtam és nem tudja folytatni... brühühühühühü segítség... afakk
  • MerlinW
    #574
    Runaway első cd-je délutánra felér
  • MIMACSKA
    #573
    Szerintem jöhetnek. Imike kérte az egyet és a kettőt, akinek meg van tölte fel. Ja és a SCHIZM-től bucsúzzatok szépen el. Mert törölni fogom
  • LezLee
    #572
    Ha már itt tartunk a Broken Sword 3 engem is érdekelne, úgyhogy egyszer majd fel lehetne tölteni, ha Mimacska is úgy gondolja. Igaz, hogy nem magyar, de szerintem ettől függetlenül másokat is érdekelne a progi.
  • MerlinW
    #571
    Jah a broken sword 3-at most fejeztem be, nekem ultranagyon bejött, szal IMYke gyúrj rá az előző két részre..:)
  • MerlinW
    #570
    Egy kérdés és egy kijelentéssel egybeágyazott kérdés..:) Na:)

    - A TLJ-s új patch (Imi-s) az a police station-ös ami a hivatalos oldalon is fent van? Ha nem akkor én is kérek egyet...:)

    - Immár itthon égetem a netet, szal tudok feltölteni tovább runawayt, BS2-őt, amit akartok.
    Szóljatok, s mától nincs megállás..:)
  • IMYke2.0.0.0
    #569
    Szia Randal!

    Nos, én válaszolok a kérdésedre.
    Az egyetlen dolog, amit le lehetett fordítani a Játékból (aka The Longest Journey) az az indító programocska - tudod, ami bejelentkezik az elején. Mivel az Win32-es exe.
    Minden más egy speckó kiterjesztésű fájltömegben van (s ha megnézed majd újra a játékot, millió kis könyvtárat tesz fel, scriptekkel.
    A speckó fájlja editálhatatlan.
    Nem az a baj, hogy sok a szöveg, hanem az, hogy meg sem lehet tekinteni!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • Randal
    #568
    Azért mert akkor el lehetne kezdeni.

    Lásd még ilyen kaliberű játékok:
    NWN
    Morrowind
    Ezekben is rengeteg szöveg van, mégis fordítják...