33675


  • MIMACSKA
    #808
    Mekkora a Bs1?
    Nem fér fel?
    Mint már korábban írtam az első a BS!!!!
    Szóval tedd fel LezLee.Az időgépet töröltem úgyis
  • LezLee
    #807
    Hát komolyan annyira megesett a szívem rajtad, hogy ha lenne hely az ftp-n most rögtön felnyomnám a BS 1-et, sajnállak, tényleg :))) Ja és mindenképpen először nyomd végig legalább az 1. részt mielőtt elkezdenéd a 3-ikat, mivel rengeteg utalás van a játékban az 1. részre, és csomó poént csak akkor lehet megérteni, ha játszottál az előzőekkel.

    Másik: szerintem nem kell ahhoz gyereknek lenni, hogy valaki játszon, hiszen szerintem a felnőtteknek is ugyanúgy van igényük a játékra, csak ezt sokszor elnyomják különböző okok miatt (asszony, gyerekek, munka). Hál istennek nálam még nem állnak fent ezek az okok, úgyhogy egyelőre megengedhetem magamnak a játékot.
  • IMYke2.0.0.0
    #806
    Hát ezaz: Broken Sword 1 nélkül hogy álljak neki a trilógiának?

    Az idő... hát igen, amíg az ember tanul (lásd jómagam is - öreg fejjel egyetemen nyomulok, igaz, utolsó év - alig vizsga, diplomamunka megvan, nyelvvizsga márciusban, államvizsga majd júniusban), vagy jó helyen dolgozik, addig van módja játszani. Én örök gyerek vagyok - lassan itt a 3. iksz (úúú, már csak 8 hónap!) - és sosem fogom abbahagyni a PC-gamelést.

    Najó, persze kimozdulok az Asszonnyal, meg minden, séta a városban, egyetemre is néha, de a gép, és a fordítási-mánia az örök.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #805
    Ha dark hangulatot akarsz, akkor próbáld ki a Black Mirrort, tetszeni fog

    Más: épp most nyomtam végig a Broken Sword 3-at. Valami hihetetlenül jóra sikeredett, még jobban is tetszett, mint a 2. rész, a történet is nagyon jó, és rengeteg poén és az előző részekre utalás van benne, szóval tényleg frenetikus a hangulat. Minden kalandornak csak ajánlani tudom, persze csak akkor, ha már végigvitték az első 2 részt :))

    Mimacska: Egyrészt mindenkinek arra van ideje, amire időt szorít :) Másrészt olyan a munkám, hogy általában csak minden 3. nap kell mennem melózni, akkor viszont éjszakázok is, tehát van időm bőven játszani, bár már nem sokáig, mivel februárban kezdődnek a kemény vizsgáim, úgyhogy ideje lenne elkezdenem tanulni, csak mindig bűnbe esek :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #804
    Üdvözletem!

    LezLee: Már mindenütt voltam, s azért kérdeztem, hol találok energiaforrást... a raktár kódját már kívülről fújja Brian, Clive szobáját is, és voltunk már a Maya szobroknál is. Will (a hülyegyerek) pedig csak vihog, ha az elemeket akarom megvenni/kölcsönkérni tőle.
    Megpróbálom még egyszer a raktárban, ahogy írtad. Bár, már töviről hegyire átnéztem - ezek szerint mégsem elég figyelmesen.
    Amúgy: remek dark hangulat van kialakulóban a Runaway-ben

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • MerlinW
    #803
    Napi egy/két óra gamma belefér éccaka. Sőt elég is...:) Majd ha nem PC közeli lesz a szakmám, talán akkor majd többet is gamma, de addig...
  • fucko
    #802
    Egyszeru a magyarazat:otthon ulnek egesz nap akarcsak en es ez az eletuk akarcsak nekem;D
    (nehogy vki besertodjon:)
  • MIMACSKA
    #801
    LezLee!!!!! és mások is!!
    Komolyan csodálkozva olvasom néha, hogy mi mennyiségű játékot lenyomtok
    Miféle titkok tudója vagytok, hogy ennyit tudtok játszani.
    Vagy ez a munkátok.....?
    Az nekem is tetszene
  • LezLee
    #800
    Helyes, helyes!
    Én személy szerint nagyon örülnék egy Discworld Noirnak pl. karácsonyra
  • MIMACSKA
    #799
    szedem lefele a Lotr-ot, ha lejött egy törlöm. Nem akarom elenni a helyet más értelmesebb játékok elől
  • LezLee
    #798
    És nem tapasztaltad azt a Silent Hill 2-nél, hogy néhol elcsúszik a hang, a kép, meg a szöveg egymástól. Nálam ez volt, főleg az elején a temetőben volt feltűnő, amikor összetalálkozik egy csajjal, aki nem egészen normális. Eljutottál odáig?
  • Axon
    #797
    A Return of the King első és harmadik cd-je fent van. A 3. csak éjfél körül lesz fent. Sajna műszaki okok miatt szombat délután nem tudtam tölteni, ezért van ez a kis csúszás.
    Ez azért is szomorú mivel már csak holnap vagyok, atután csak karácsony utáni hétfőn és kedden, majd megint egy hét szünet. Na mindegy, amit ez alatt a 2 hét alatt felnyomtok még biztos fent lesz mire újra munkába állok .

    Vasárnap este már sikerült is egy 20 perces kis időszeletet szakítanom a Runaway-ra és a Silent Hill 2-re. Az élmény katarzis volt. Hihetetlen jó mindkettő. Egyébként a Silent Hill 2-höz nálam tökéletesen működik a magyarítás. Próbáljátok ki megéri.
  • LezLee
    #796
    Az emeleten a raktárban találsz elemet. Csak előbb oda be kell jutni. Ha a kávégép felől mész fel, akkor az utsó ajtó a raktár, ahova kód kell, hogy bemehess. De remélem arra rájöttél, hogy hogyan kell bemenni :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #795
    Srácok, bajban vagyok a Runaway-ben!

    Fogggggalmam sincs, honnan szerezzek elemet a diktafonba a 2.fejezetben.
    Will tojik rám, és 100 zöldhasút kér az átkozott használt eleméért, de nekem nincs annyim. Clive asztalából elméletileg tudnék "kölcsönözni", de Brian túl becsületes ahhoz, hogy meglopja a barátját (nagyon helyes, de most bajban van emiatt).
    Szóval, tud valaki nekem segíteni? Pénzt honnan? Elemet honnan?

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • MerlinW
    #794
    Ahogy aztat Lezlee mondotta, jól!:)
  • LezLee
    #793
    Szerintem a Discworld Noir csak akkor lesz feltöltve, mikor a Lotr-t törölték, vagyis abban a pillanatban, ahogy Mimacska leszedte. Utána jöhet a DN és így beleférünk a 10 Gigába.
  • pluhi
    #792
    Az már most érdekes lesz, DN + LOTR RoTK. Nem futunk ki?
  • MerlinW
    #791
    10 a limit, de számolni kell a +3CD-s LOTR-el is
  • pluhi
    #790
    Mennyi is a limit? 7.3G-nél járunk.
  • pluhi
    #789
    SH2 műkszik. Runaway-t lekaptam megint, már ok. A Grim Fandango patch-csel együtt rar best tömöritve 1250MB. Csak szóljatok, és repül fel.
  • MerlinW
    #788
    Hohoho! A discworld szép ajándék lesz:)
  • Axon
    #787
    Megtaláltam a Silent Hill 2 magyarítását. Feltettem a szerverre.
  • Axon
    #786
    Akkor a hétvégém a Runaway és a Silent Hill 2 bűvöletében fog eltelni.
    Egyébként a Silent Hill 2-nek létezik magyarítása is. Valaki felnyomhatná az isok mellé.
    Bár ebben a témában igazából Imyke a kompetens személy.
  • LezLee
    #785
    Végre egy jó hír :))
    Én is meglepődtem, hogy a SH 3. cd-je csak ennyit nyom, de tényleg ennyi csak, tehát teljes, úgyhogy mindenki nyugodtan szedheti. De ha mégis valami gond lenne vele, akkor jelezzétek!
  • Axon
    #784
    El is felejtettem mondani, hogy fent van a
    Drakula 2
    mindkét cd-je.
    Töltögessétek.
  • Axon
    #783
    A Silent Hill2 3. cd-je 254 megás?
    Csak mert meglepően kisebb mint a másik kettő és felmerült bennem a sanda gyanu, hogy esetleg nem teljes.
  • Axon
    #782
    Elvileg simán fel kellene tudnod menni a szerverre.
    Megváltozott a szerver neve és a bejelentkező név is egy komplett @-os név lett, de a jelszó a régi.
    Black Mirror-al kapcsolatban: Írd össze az összes kaland játékodat és küld el a listád Imyke-nek. Az ő weblapján olvashatod a mi listánkat is és abból szoktunk választani mi kerüljön fel a szerverre.
  • Axon
    #781
    Én is most telepítem a Runaway-t, de a 3 %-on rég túl van.
    Ebben a pillanatban éppen................ 11 %-nál jár
  • ultrarec888
    #780
    HELP !!!Nem tudok felmenni erre az új helyre!!Most vagy én nem tudok olvasni vagy megváltozott a jelszó/az OLvass el TXT.-ben az van hogy jelszó nem változott!/Valaki tudna segíteni??PLease!Üdv Mindenkinek!!

    UI: Amúgy van Black Mirror-om ha valaki ismeri/point klikk-es,szép grafika és szerintem játszhatóbb mint a schizm abba sajnos én is belebuktam/pedig mily örömmel szedtem le,de nagyon nehéz!!úgy meg hogy állandóan a végij-t nézem tégyleg nem szórakoztató!!
  • fucko
    #779
    Akkor a noirt tartogatom karacsonyi ajandeknak:)
    Vki szoljon ha kezdhetem felnyomni.
  • pluhi
    #778
    Akkor sima ügy, szedem megint. Thx.
  • IMYke2.0.0.0
    #777
    Esküszöm, nem elkeseríteni akarlak:
    Én mind a 3CD-t leszedtem, és GOND NÉLKÜL feltelepítettem!

    Szerintem, a hibá nálad van.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • pluhi
    #776
    Senki sem szedte le még rajtam kivül? Ne má. Ha csak az első CD van lent, már az is elég csekkolni.
  • Axon
    #775
    Huhh ez igazán rossz hír.
    Holnap akartam behozni a mobilrack-em és hazavinni kipróbálni.
  • fucko
    #774
    3cd=1,639mega.
  • LezLee
    #773
    Hát szerintem az Időgépet már nyugodtan lehet törölni, és ha leszedted majd a Lotr-t akkor mehet majd fel a Discworld Noir, ami ha jól tudom 3 cd-s.
  • pluhi
    #772
    A Runaway az installkor CRC hibát jelzett 3%-nál. Lehet, hogy szarul jött le. Nálatok?
  • MIMACSKA
    #771
    Köszönöm a Lotr-t. Ahogy letöltöttem törlöm rögtön.
    Mit töröljek még? Ja és a 10 gigás határra figyeljetek ti légyszi mert nekem most nincs erre időm.
  • Axon
    #770
    A feltöltési sebességed nagyon jó, a letöltési otthonra pedig bőven elég.

    Látom kezd kialakulni a következő szavazás eredménye:
    Discworld Noir
    Grim Fandango

    (ezek már biztosnak látszanak)

    Gabriel Knight 3 pedig szintén dobogós.
  • LezLee
    #769
    Nem én vagyok gyors, hanem a netem :)))
    Nem panaszkodok, most elég jó a sávszélességem, de nem volt mindig így. Amúgy kábelom van, a sokak által szídott Tvnetwork-nél. De most jól megy, letöltés: kb. 200 Kb/s átlagban, a feltöltés meg ennek a fele.

    Más: a Discworld Noir engem is érdekelne, úgyhogy ha lesz rá hely, feltétlenül szorítani kéne neki. Utána jöhet a GF is. Az Időgépet szerintem is lehet lassan törölni, akinek kellett szerintem leszedte már. Ha valakinek kell még az sikítson :))