33675


  • MerlinW
    #527
    Azért majd a GF is mehetne, mert nekem már nincs meg, és szeretném megint, jól:) Aká héberül is:)

    Ne felejtsétek, hogy MATÁV rámszánta magát(ohh, míly kedves...khmm) és 7végén folytatom a Runaway-t, már ha van rá igény/hely...
  • MIMACSKA
    #526
    Mehet a time masinéria. Valami nekem nem stimmel a runaway-el. Mintha hiányozna még valami.
    A héten törlöm a schizmet.
    Ha valakit érdekel átmenetileg fent van a szerveren a makrom. dreamweaver magyar guide.ja.
    Nem törlöm majd csak a jövő héten
    pusszancs
  • Axon
    #525
    Nos.
    Nekem simács megy a Kyrandia, több gépen is próbáltam. Próbálj a hangbeállításokkal zsonglörködni, vagy egyszerűen indítsd hang nélkül.
    Zak 2. Az nem német hanem magyar.
    A képernyő alján valóban németül van kiírva a 6 vagy 8 alapvető parancs, de ha ráviszed a kurzort akkor kiírja magyarul. Viszont!!! A szövegek teljesen magyarul vannak a játékban. Próbáld meg mégegyszer, mert a játék katartikus élmény.
  • Axon
    #524
    Nos akkor elkezdtem feltenni az időgépet, holnap reggelre fent lesz.
    A BS 2 megvan nekem 1 cd-s verzióban, azt szerda reggelre tudom feltölteni. Ha más nem teszi meg addig, akkor feltöltöm én.
    Ezen kívül megvan még a Drakula első és második része full magyar szinkronos mindkettő. 2cd-s az 1. és a 2. rész is.
  • LezLee
    #523
    OK, de a végső szót úgyis a Főnök fogja kimondani :)
  • fucko
    #522
    Hat olyan stilusu mint az idogep csak erdekesebb,legalabbis szamomra sokkal erdekesebb volt,mert szeretem a mitologiat.Az idogepet vegig se vittem mer kicsit untam de szivesen feltoltom.Mind a 2 eredetibe van meg szal ha kell vmelyik vagy esetleg mind2 akkor clonecdvel megcsinalom es elobb kiprobalom mukodik e,de felthetoen mukodik.
  • LezLee
    #521
    Akkor ha nem nagy kérés majd feltölthetnéd a Time machinet, persze csak ha Mimacska engedélyt ad rá, de szerintem holnap vagy holnapután mehet föl.
    Az Odüsszeia még ismeretlen számomra, esetleg mondanál róla pár szót?
  • fucko
    #520
    Nekem Odüsszeia es Time machine jatekok vannak meg magyar szöveggel.Az Odüsszeia 2 cd.
  • LezLee
    #519
    Akkor viszont szerintem a GF helyett valamelyik full magyar játékot kellene feltölteni, ami esetleg többeket is érdekel, úgyhogy akinek van teljesen magyar kalandjátéka, az jelezze! Köszi
  • LezLee
    #518
    Bocs, akkor nem szóltam :)))
  • inecromancer
    #517
    ne akard tudni hogy ez mennyit fordit le a jatekbol.:P
  • LezLee
    #516
    Ezek szerint mégsem kerested elég szorgalmasan :)))
  • LezLee
    #515
    Na most igazán nem akarom, hogy felkösd magad, de az a helyzet, hogy megnéztem és ezen az oldalon fönt van, csekkold csak le:
    Grim Fandango magyarítás
  • inecromancer
    #514
    grim fandangohoz nem is annyira regen vert izzadva kerestem magyaritast a nap (ooo :) ) 24 orajaban es sehol sem talaltam. Na ha most kiderul hogy letezik felkotom magam
  • MIMACSKA
    #513
    Felmehet mert ma törlöm a TLJ-t
  • LezLee
    #512
    Sőt még akár az 1 cd-s BS 2 is, mert arra is van igény. Ha megvan valakinek az 1 cd-s verzió, mert nekem a 2 cd-s EVM verzió van meg.
  • LezLee
    #511
    Akkor jó, legalább felmehet mindkét game: GF és TM.
  • fucko
    #510
    1cd az.
  • LezLee
    #509
    De ha már magyarnál tartunk úgy tudom, hogy az Időgép full magyar, tehát a szinkronja is. Úgyhogy ha lesz elég hely felőlem jöhet mindkettő :)))
    Bár asszem az Időgép több cd-s.
  • LezLee
    #508
    Javíts ki, ha tévedek, de én úgy tudom, hogy a Grim Fandangohoz létezik magyarítás. Egyszer mintha Imyke említette volna...
  • inecromancer
    #507
    de magyart konyorgom GF nem magyar
  • LezLee
    #506
    Na akkor összegzés, eddig:
    GF: 3 szavazat
    Time Machine, BS2: 2 szavazat
  • reaper4
    #505
    a Grim F. főleg ha magyar engem is érdekellne
  • MIMACSKA
    #504
    Köszönöm a tiszteletetAnnyit elárulhatok, hogy kettessel kezdődő szülinapot ünnepeltem És most ezennel egy évre lezárom a saját szülinapom körüli nyüzsitez a topic ugyanis nem erről szól.
    De!!!!nyithatunk egyet mondjuk "ki is Mimacska valójában?" cimen.

    Szerintem is jöhet a time maschine és a Grim F. akár egyszerre is csak várjátok meg amíg bejutok az irodába törölni. Hétfő vagy kedd
  • LezLee
    #503
    Igazán nem akarok beleszólni, csak egy vélemény:
    Nekem a broken sword 1 után a broken sword 2(magyarul) nagy csalódás volt, végig sem játszottam. Valahogy nem kötött le annyira mint az 1. és a hangulata is más. És ami nagyon zavart, elképesztően illogikusak és ötlettelenek a feladványok.
    De tiszteletben tartom a döntéseiteket. :))
  • fucko
    #502
    Bs2 magyarban telleg nagyon jo lenne.
  • LezLee
    #501
    OK. Voksod elfogadva. Akkor innentől számolom, hogy mire hány szavazat esik. És majd holnap kihirdetjük a győztest :))
  • inecromancer
    #500
    Vaaa a 2 dosos jatek kozul egy nemetul van(bloeh), a masikat pedig sehogy sem tudom indulasra birni.
    En broken sword 2 hun-ra szavazok.
  • LezLee
    #499
    Na akkor holnap ugye TLJ törlés és jöhet egy újabb nagyobb méretű gyöngyszem :))
    Képviselőtársak kérem szavazzanak! :)))
    Az én voksom: Time Machine
    Vagy Grim Fandango, ha magyar.
    A lényeg, hogy tudjon a játék magyarul :)))
  • pluhi
    #498
    Nem, Win95-ös és van XP patch hozzá. Érdekes módon a DOTT-ot sokkal korábban nyomtam végig, mégis a GF lett életem "kalandja". Talán a DOTT túl nehéz és bonyi volt akkor még. Még Tex Murphy-re nagyon kiváncsi vagyok, abban vannak UFO-k, Mike Hammer/Phillip Marlowe féle stilus, jövő. Rossz már nem lehet.
  • IMYke2.0.0.0
    #497
    Nem akartalak megríkatni ...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #496
    Brühümmmm :(((

    Ez nagyon szívhez szóló volt :)) Köszönjük eme dicső megállapítást, szívemből szóltál vala... :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #495
    Szerintem Ti is rájöttetetek időközben: MIMACSKA már foglalt
    Tessék csak gondolkozni... hol is dolgozik, mi a beosztása... ergo: nem 18 éves :)
    S igaza van, a kora nem közkincs, a lényeg úgyis benne van, a jellemében, s az nekünk máris nagyobb kincs, mint egy kétjegyű szám (értsd: a kora)...!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #494
    Nem kell ország világ előtt, priviben is elmondhatod... :))))
  • reaper4
    #493
    Pedig akkor mennyi, de mennyi ember tudná, hogy ez az életkor valójában kihez is tartozik.
  • Axon
    #492
    Pedig egy korrekt életkor megjelöléssel csapatostul kapnád a házzassági ajánlatainkat
  • MIMACSKA
    #491
    Most olvasom csak az ui-detCsak nem képzeled, hogy ország világ előtt kiteregetem a koromat?
  • Axon
    #490
    Ne egy kis manna ebben az inséges időkben.

    Feltettem a Kyrandia 1-et és a Zak2-t.

    Ezek apró dos-os kaland játékok, teljesen magyarul.
    A hétvégére kitartanak. Ha valaki belekezd a Kyrandia 1-be szóljon mert teljesen elakadtam benne.
    Van egy park egy szoborral, meg egy nagy fa ami alatt egy öregember ül és vinnem kellene neki egy cipőt, meg van egy oltár amire rakni kellene valamit, és már annyi drágakövem van, hogy nem fér el az inventoriban, így a szobor körül szétszórtam a felesleget, majd értük jövök ha kellenek, szóval nagyon elakadtam.......SOS!!!
  • Axon
    #489
    Biztos öregszel
    Régebben én is napokig ültem egy-egy játék előtt. Most ha egy órát végigjátszok már teljes katarzisban vagyok mennyire q...rva jó ez a játék hiszen "Egy teljes órán át lekötött!!!".
  • MIMACSKA
    #488
    Izlések és pofonok. Aúgy szerintem nagyon számít az is, hogy kit melyik játék fog meg.....még játékoskora hajnalán......Ugyanis az marad örökre az etalon.
    Nekem ez a TLJ volt
    A grim Fandango DOS-os játék?
    A jókivit meg köszike