The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

takysoft
#13074
Emberek!!!! Egy hetes szenvedés után végre felért a Toonstruck!!!!
UHA-val van tömörítve, hogy pici legyem, amugy 2 iso file van benne...
kitömörytéséhet a WinUHA-t ajánlom. egyszerû...

Remélem a total commander nem baszott el egy byte-ot se.....

Jó játékot, és töltse le mindenki, mert nagyon nagy ritkaság!!!

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

serito
#13073
Holnap meglesz nálam a
Microsoft windows server 2003 Standard edition ( HUN/EN )
Majd én is megnézem holnap de. talán még tudok segíteni. De ha találkoztál már ilyen programfuttatási hibával akkor mond hogyan orvosoltad!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13072
Van egy kis gond, azt mondja az emberem, hogy program futtatási hibával megáll.
Sajna nem látom, hogy mit csinál a cd meg 40Km-re van tõlem. Sorry.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13071
Simán átküldhetõ 2-3 kbyte az egész :-)
Legalább is amikor utoljára csináltam az XP-s lemezemrõl, annak 2 kbyte volt a mérete.

serito
#13070
Ez nem nálam van de nekiugrasztom a másik boltunkban az egyik alkalmazottat, és meglesz. Milyen méretü lesz az a image1. bin? Neten átküldhetõ méret?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13069
Ez jó lesz:

Microsoft windows server 2003 Standard edition ( HUN/EN )

Ez gyakorlatilag ugyan az mint az enyém, minimális különbséggel.

serito
#13068
A következõk vannak:
Microsoft windows server 2003 Standard edition ( HUN/EN )
Microsoft windows server 2003 Web edition
Ezek közül jó valamelyik?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13067
Igen sajnos, ma legfeljebb még holnap tudok tanulni.
Hát akkor ez egy kamikáze akció lesz.
Azért köszönöm az utánajárást.

serito
#13066
Ha minden igaz ez is megvan, de sajnos nincs itt a boltban.
Mikorra kellene a cucc? A jövõhéten is megfelelne? Addigra megcsinálom, ha megvan ez a server. De ha jól olvastam neked a hétvégén már számot kell adnod ezen tudásodról.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13065
Ezek speciális célfeladatra kialakított változatok.

Adatbázis kezelés
Csoportmunka

ilyesmik

Axon
#13064
Ilyenem van, hogy:

Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition

Axon
#13063
Ezek sajnos nemjók nekem.

Axon
#13062
Ezt igazából cégek, kis- és nagy vállalatok használják kiszolgálónak. Külsõre mondjuk nem különbözik egy XP-tõl, de a szolgáltatásokban már gyökeresen.
Én a munkahelyemen csak Linux szervereket használok, nem szeretem a windows szervereket (win 2000, win 2003, vagy régebben a win NT), de a suliban ebbõl is vizsgázni kell (meg szerencsére linuxból is <#vigyor0>). Szóval csak úgy tudnám igazán megtanulni, ha gyakorolnám. Mivel a melóhelyemen a hálóban van egy rakás XP és win98, így azok elélveznének a gyönyörtõl ha egy win2003-as szervert vennének észre a hálózaton <#vigyor0>

serito
#13061
Találtam olyanokat, hogy :
Exchange Server 2003 SP2
Small Business Server 2003 Premium Edition
SQL Server 2005 Standard Edition

Ezek közül kellene valamelyik? Lehet, hogy még van de nincs itt minden microsof-os cuccunk.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13060
Már értem utánanézek, hogy megvan-e nekünk, ha igen már neki is ugrok a feladatnak.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13059
Én a Win 2003 server-t keresem. Ez nem a WinXP service pack-el kiegészítve, hanem a hivatalos Windows 2003 server. Ebbõl van angol is és magyar is, de elvileg nekem mindkettõ megfelel.

serito
#13058
Ha angol változat kell akkor csak a jövõ héten tudom megcsinálni, mert most csak a magyar verziók vannak a boltban.
Az meg már késõ ugye???<#gonosz3><#confused>
Nem akarlak szivatni, csak pontosítani szeretném a dolgokat.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13057
Most nézem, hogy neked angol változat kellene? Bár a labelt meg tudod te is adni mikor kiírod a lemezt..
Most pontosítsuk, hogy milyen win 2003 kell neked. Nekem van rengeteg, hivatalos, és nem hivatalos változat is mert a cégünk minden microsoft frissítést megkap. Csak most nem értem pontosan melyik porendszert keresed.
Mit értesz win 2003 alatt?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13056
Most a win 2003 alatt a win XP SP1 vagy SP2 -t érted???

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13055
Ha ez sikerülne, akkor szükségem lenne még a cd label-re, azaz a cd nevére. Ezt megtalálod, ha a total commanderben kiválasztod a cd meghajtót, majd abban a sorban ahol a meghajtó betûjele van, rögtön mellette van a név szögletes zárójelben.
Az enyémnek NRMEVOL_EN a neve, de ha a tiednek nem ez, akkor nem fog mûködni a dolog. Ezért kellene a cd neve is. Elõre is köszönöm a fáradozásodat.

Axon
#13054
Feltettem a szerverre a bbie alkönyvtárba. Két pici fileból áll.
Letöltöd egy alkönyvtárba majd beteszed a cd-rom olvasóba (vagy dvd olvasó vagy író mindegy) a win2003 telepítõ cd-t. Majd beírod, hogy
bbie.exe d:

Természetesen a d betû helyére a cd olvasó betûjelét kell írni. Ezután lesz egy
image1.bin nevû file az alkönyvtárban, ahova a bbie.exe filet tetted. Akkor a legegyszerûbb ha total commandert használsz, mert akkor bemész abba az alkönyvtárba, ahova a bbie.exe-t és a bbie.lic filet raktad és a TC alsó parancssorába beírod a fentebbi parancsot.

Lord Myn
#13053
Elküldtem priviben.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

via_mala
#13052
Bénázok itt össze-vissza. Folyton megszakad a feltöltés, most meg mást töltöttem fel, mint amit akartam.
Törölje már valaki a runaway_cd1.bin-t, véletlenül elkezdtem azt is feltölteni, közben magam is meglepõdtem, hogy ilyen nagy állományt is tudok tölteni. De akkor is inkább a tömörített legyen fenn a hely miatt.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

MerlinW
#13051
elküldtem

[merlinw.org]

serito
#13050
Ha megmondod hol találok BBIE.EXE progit megpróbálom megcsinálni neked.
Van 2003-as Tisztaszoftveres WinXP profom.
Ja meg pontosabb leírás is kellene, hogy kell csinálni, mert ilyet még nem is láttam.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

mandm
#13049
Hmm. Én nem tudom merre keressem a szerveredet, és hogy milyen jelszót kellene elküldenem. Talán lemaradtam valahol?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Axon
#13048
off
Lenne egy kis gondom. Nincs valakinek egy Windows 2003 telepítõ cd-je?
Kellene a boot recordja.
Suliban tanulom és most fel akartam telepíteni VMWare környezetbe, hogy gyakoroljak egy kicsit. A suliban volt valakinek egy magyar nyelvû telepítõ lemeze, gondoltam átmásolom. WinXP-s gépen nincs normális program, ezért életemben elõször használtam a win beípített cd égetõjét. Na ez csak arra volt hajlandó, hogy a cd-n levõ fileokat átmásolja. Sajnos így nem lett boot cd, csak egy mûködõ windows alól indítva a telepítõt, lehet feltolni egy üres particióra a Win 2003-at. Nekem a VMWare-hez viszont boot lemez kellene.
Szóval kellene egy bootrekord.
Ez kinyerhetõ az install cd-rõl például a neten fellelhetõ BBIE.EXE nevû programmal. A következõ paranccsal:
BBIE.EXE D:

(értelem szerûen a D az a cd-rom betûjele, ha másnál más a betû, akkor azt írja be)
Remélem tudtok segíteni, mert hétvégén már számonkérik tudásanyagomat, amely jelenleg erõsen közelít a nullához :-)

MerlinW
#13047
jezz porci jöhet😄DDD

[merlinw.org]

serito
#13046
Látom, már töltõdik is fel a cd1. akkor még ma le is tudom szedni.
Ezte zúzom is, ha a párom megengedi, meg persze a gyerekeim.
<#vigyor><#nyes>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

via_mala
#13045
Megkezdtem a Runaway elsõ cd-jének feltöltését.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

serito
#13044
Én is megnéztem, szuper. Már töltöm az Axon által felkínált pornóállományt....
<#nyes><#worship>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13043
Nagyszerû, kipróbáltam és mûködik!
Máris megkezdtem egy 10 gigás hardcore pornóállomány feltöltését ;-)

MerlinW
#13042
Asszem már mindenkinek van hozzáférése a szerveremhez is, igy ha nincs hely Macsekén tölthettek hozzám is.

[merlinw.org]

Axon
#13041
Én kérek egy acc-ot, kíváncsi vagyok a webes felületedre. Mindjárt küldöm privátban a jelszót.

Axon
#13040
Naszóval 9 gigánál járunk jelenleg. Ha fent lesz a Runaway 1. cd-je is, akkor kb. 9,5-nél, úgyhogy mindenképpen törölni kell valamit, ha új dolgot szeretnétek feltölteni.

kirol
#13039
Bocsi, de már pont késõn írtad, hogy ne töröljük.
De ne mvesztettél semmit, sõt nyertél, mert az nem jó, nem mûködött. <#rinya>

Axon
#13038
Ne sajnáld az pont rossz volt. Addig töltsd a 2. és 3. cd-t, hamarosan fent lesz az elsõ is.

Axon
#13037
Van vele valami gond, mivel nem indul, de hamarosan fent lesz a javított 1 cd és akkor húzhatod.

serito
#13036
Valaki már törölte is!!! pont a felénél jártam a letltésben.
A Cd1- et töltöd fel Bin/Cue változatban?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13035
Nem olvastam vissza, mert csak egy pillanatra tudok benézni a topicba, de kérlek benneteket, ne töröljétek a Runaway Hun 3Cd game-t!
Most kezdtem letölteni.
Köszi

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

via_mala
#13034
Valaki törölje le a Runaway 1. cd-jét a szerverrõl, és akkor töltöm is fel a cue/bin változatot.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Atomreaktor
#13033
http://www.adventuregames.hu/

takysoft
#13032
te!...
hogy van ez az osszetomorites?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

mila69en
#13031
hi és bocs az offért
de ha jól tudom ez egy point&clik stilusu játék(bár nem biztos nem ismerem)akkor gondolom van itt sok kaland gamer akik dudnak segíteni...nem igazán vagyok othon a stílusban egy párat ismerek csak és ilyen játék címeket akarok kérdezni amik jóak.. mondjatok párat plz az sem baj ha hasonlít a régi broken swordra azt imádtam😊)
ezeket ismerem
-broken sword 1;2
-syberia 1;2
-moment of silence
-Indigo Prophecy
-still life
kész ennyi... de biztos hogy van még....nem?

köszi

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MerlinW
#13030
No, csináltam nektek szép webes felületet is😊

[merlinw.org]

via_mala
#13029
Nem baj, másoknak azért kellhet, úgyhogy azért legyártom a CUE/BIN-t az elsõ CD-bõl - remélem az elég lesz.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

kirol
#13028
Nem sajnos.
De akkor hagyjad, mert mégegyszer már nem tudom letölteni.

via_mala
#13027
Ha még nem törölted le: az elsõ CD-n van egy NoCD crack, azzal sem megy?

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Lord Myn
#13026
A Runaway-en van másolásvédelem (legalábbis az angol verzión).

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13025
A ScummVM-es verzió ingyen letölthetõ, az scummvm.org-ról (~ 64M😎.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W