33675


  • IMYke2.0.0.0
    #17227
    Mivel az hibás, így nincs sok értelme. A videokat amúgy sem láthatnád, okokat lásd sokkal lejjebb, amikor aktuális volt, kitárgyaltuk.
    Így gyakorlatilag 400 MB ballaszt van abban a verzióban.
    A közel 150 MB-os verzió - ami ma felkerül a netre és a Magyarítások Portálra - működik, s bár vannak benne hibák, amik javításra szorulnak és javítást is kapnak, jobb, mint az előző.
    Inkább azt szerezd majd be és ugorj neki, hogy jelezhesd a hibákat.
  • kirol
    #17226
    A régihez 590MB-oshoz nem kaphnék egy kódot?
  • IMYke2.0.0.0
    #17225
    Nem. A magyarításaim 99%-ban telepítőkódosak. Ezzel sincs másképp. Viszont ez már tartalmazza is, a buták, lusták és az azt ellenzők kedvéért.
  • kirol
    #17224
    A kódot és úgy értettem, hogy csak pár ember kap.
  • IMYke2.0.0.0
    #17223
    Köszi taky! Ez is volt a célom. Arról nem is beszélve, hogy éjfél közelében rittyentettem össze az egészet.

    Kirol: a "100% Tesztverzió 1.00" annyit takar, hogy a játék szövegei teljesen le vannak fordítva - ezért 100% - , de ellenben sok más magyarítással, ami a neten kering, ennek itt még nincs befejezett projektje: a hibajelentésektől, a jobb és fordulatosabb, magyarabb szövegötletek érkezésétől függően ugrik feljebb és feljebb az a tesztverzió szám, míg végül közel tökéletesnek kiálthatjuk ki az anyagot.
    S közben, a videokat is áttömörítem, visszafogottabb készítők videót gyártok hozzá és a tényleg végleges magyarítás majd videókat is kap.

    A videókban egyáltalán nem dumcsiznak.
    Az általam elkészített és majdna a magyarításba is kerülő videócskák a fejezet címeket tartalmazzák, magyarul. Nélkülük ugye ezek angol nyelvűek lesznek, de a játékélmény egyáltalán nem sérül.

    A magyarítás kódos, de nem úgy, ahogy eddig szoktam. Valamelyikőtök ajánlotta, hogy a Telepítő eleve tartalmazza majd a kódot - nos, tartalmazza, eléggé eltéveszthetetlen módon. Így, a kecske is jóllakik, és a káposzta is megmarad.

  • kirol
    #17222
    "100% Tesztverzió 1.00"
    Akkor ne is próbáljam letölteni, mert ez is kódos?

    A régi 590 MB volt, ez hogyhogy csak 142?
    Mégiscsak kihagytad a videókat?
    Ha igen: Sokat dumcsiznak a videókban?
  • takysoft
    #17221
    Hát hallod:
    Ez a oldal pici, lényegretörő, olvasható, mégis szép. Minden infó a helyén.
    Tökéletes.
  • IMYke2.0.0.0
    #17220
    Elkészült a The Longest Journey HUN honlapja, de olyan tetűlassú az ATV-feltöltés, hogy a 150 MB-nyi anyagot most nincs erőm megvárni... Késő van.
    Ma délután feltöltöm.
    Addig is, a magyarítás honlapja: http://tljhun2006.atw.hu
  • takysoft
    #17219
    a feeble files 2. CD-jét NE vágjátok még, thx. kb 1-2 napig minimum ne, thx
  • CrucifX
    #17218
    Happy barfday :) (ahh, vegre meg egy explosm olvaso rajtam kivul :)
  • Ersiman
    #17217
    Boldog szülinapot Imyke!!!
  • _Atti_
    #17216


    Boldogat, sikert, meg sokat:)
  • 19410122
    #17215
    Anyuuuci, mikoo lesz máá este?
    Halgass kisfiam, majd megmondja Imyke-bácsi!
  • IMYke2.0.0.0
    #17214
    Randal: :)))))))))
    MerlinW: Köszönöm szépen!
  • MerlinW
    #17213
    Boldog szülinapot Imyke:)
  • Randal
    #17212
    Ahh értem. Akkor sok sikert a melóhelyen. Esetleg ha van pár szerb barátod szólj nekik hogy beszélgessenek el a főnökökkel, hogy te vagy a legjobb munkaerő:)
  • IMYke2.0.0.0
    #17211
    Pontosan.
    Legjobb esetben is, 1 hónapig semmiképp sem lesz netem. Míg a magyar szolgáltatók bekötnek bármit is...
    De, előbb maradjon meg a melóhelyem!
    Ha megmarad, akkor
    - lesz pénzem albérletre
    - megmerem kockáztatni a net beköttetését [ha nem másért, hát a fórumozás kedvéért].

  • serito
    #17210
    De ha nincs meló, akkor nincs lóvé, és ha nincs lóvé akkor nincs net sem.
    Gondolom Imyke erre célzott.
  • Randal
    #17209
    Nem hinném hogy ember gondolkozik oldalakban. De mit tudsz tenni ellenük, ha nem lehet őket onnan kirugdosni? Mindegy.

    i2k: Hogyhogy nincs normális neted? Az okés, hogy most koliban vagy (ha jól tudom), de esetleg utánna albérletben vagy otthon lehetne nem? vagy túl sokba kerülne felétek?
  • serito
    #17208
    Most nézegetek a "ketteskén" és ha lehet még ne töröljétek a Prey-t mert szeretném levenni. Legkésöbb hétfő reggelig megleszek vele.
    Köszönet
  • Axon
    #17207
    Nekem ez a "mindenki" és a "hazudott" bántja a szemem. Ilyenkor mindig az a szörnyű érzés kerít hatalmába, hogy "mindenki" azt hiszi, hogy van két választható oldal (jobb vagy bal, jó vagy rossz, fehér vagy fekete kinek mi tetszik) és abból lehet választani, esetenként két rossz közül a kevésbé rosszat. Én nem gondolkozom oldalakban. Nagyon sok ember tisztán látja a helyzetet és az esetleges kivezető utakat, megoldásokat, legyen az politikus vagy politikával foglalkozó, közgazdász, gazda, hazafi, polgár, vagy egyszerű ember.
    Nos ezek az emberek nem hazudnak. Legyenek ők civil szervezetbe, pártba, baráti közösségbe tömörülve.
    Ezért kijelenthetem, hogy nem mindenki hazudik.
    Csak ennyit szerettem volna mondani.
  • takysoft
    #17206
    boldog szülinapot!!!
  • Randal
    #17205
    Oké abbahagyom a politizálást, csak még az utolsó reagálások:

    i2k-17187: Igazad van, én általánosítottam túlságosan is.
    Axon-17189: A probma csak az, hogy mindenki nagyot hazudott. És most furcsa módon az nyert aki kevesebbet. Kár érdemes azon vitázni, hogy a nyertes hazudott és fújoljunk, mert mindenki azt tette

    i2k: Angliában van pár ismerősöm. Ott még a rezsit is egy összegeben fizetik ki, nem havonta.

    Lord Myn-17200: Majd mi:):):)
  • IMYke2.0.0.0
    #17204
    19410122: köszönöm szépen!
    Este feltolok egy az eddigi hibáktól és videoktól mentes - nem teljesen véglegesnek kikiáltott - verziót.
    Azért nem végleges, mert szándékomban áll még augusztus 31-ig [addig lesz ugyanis internetem] a további felfedezett hibáktól mentesített verziót feltolni a netre.
    A Paradise is ilyen sorsra jut.

    Serito: Köszi!
    Nos, igen. Utánanéztem. Angliában egy mosogatólány - legrosszabbul fizetett helyen is - 5,05 Fontot kap [ez az ottani minimálbérhez tartozó órabér, a forrásom szerint], azaz itthoni 2200 Ft-ot.
    Tekintve, hogy ott az élet is drágább, eléggé meglepő, hogy még ennyi bérből is simán félre lehet tenni! Ott is heti fizetés van. A lakások bérleti díjait is hetente kell fizetni. Az egészséges kaja nem sokkal drágább, mint itthon.
    Persze, azért a heti 60 Font szobadíj soknak tűnik, átszámítva... De valamit valamiért.
  • 19410122
    #17203

    "IMYke2.0.0.0 - VIP 2001. 05. 10. óta regisztrált VIP fórumozó 2001. 05. 10. óta regisztrált VIP fórumozó


    De a születésnapomon mindenképp publikálva lesz a magyarítás, még ha cigány gyerekek potyognak is az égből... S az bizony aug. 15."

    Boldog szülinapot IMYKE!



  • serito
    #17202
    Ez is egy megoldás, de ott is dolgozni kell! Bár mégha a legmocskosabb munkát is végzed jobban kijössz a pénzedből mint itt.

    Ja és Isten éltessen még nagyon sokáig.
  • IMYke2.0.0.0
    #17201
    Köszönöm.

    Amúgy, semmivel sem nehezebb, mint bérből és fizetésből megélni ebben a posványba süllyedő, de amúgy szép országban...
  • Lord Myn
    #17200
    Nekem is megfordult már a fejemben, de az sem könnyű...

    Btw: Boldog szülinapot!
  • szotyimutyi
    #17199
    Hát ez az...
  • IMYke2.0.0.0
    #17198
    Én négy éven belül úgyis dobbantok innen...
  • Lord Myn
    #17197
    Teljesen egyetértek! Mindenhonnan a r*hadt politika folyik, legalább itt ne! (amúgy személyes véleményem: tök mindegy, hogy jobb- vagy baloldal van hatalmon, az ország akkora sz*rban van, hogy csak összefogással, több évtizedes munkával lehetne jobbá tenni, de ez úgysem fog megtörténni...)

    Úgyhogy légyszi inkább térjünk vissza a TLJ-hez, az LCD monitorokhoz vagy akár a Batman-filmekhez, csak politikát ne...!
  • 19410122
    #17196
    Ez itt a Longest Journey fórum! Ha politizálni akartok van elég véresszájú, anyázos fórum mindkét politikai oldal szimpatizánsai számára. Miért kell itt is bekenni fekáliával mindent?
  • via_mala
    #17195
    A további politizálással szvsz ne ezt a topicot töltsük meg. Van egy erre megfelelőbb is (gondolom a gumiban), vagy pl. ez itt: BestOfGy, ami az eredeti forrása az emlegetett 24 megás klippnek.
  • nagykispeter
    #17194
    Az igaz hogy a Fidesz szemszögéből közelíti meg a dolgokat,de nem ez volt a lényege a lentebb írtaknak
  • nagykispeter
    #17193
    Igen ez így van,de egyébként sem az volt a lényege hogy fideszes vagy sem,hanem hogy más tv nem adja le újból a vitát.
    Azért is adtam meg a linket mert ott szépen bemutatják hogy ki ez a Gyurcsány
  • IMYke2.0.0.0
    #17192
    Köszönöm szépen!
  • Axon
    #17191
    Reagálásod első részére csak azt tudom mondani, hogy bár lenne igazad.
    Második részére pedig azt, hogy igazad van.
    Harmadik részére pedig azt, hogy nincs igazad. Ugyanis a hír tv anyagilag csődbe ment és egy dúsgazdag baloldali káder felvásárolta az egészet (neve nem jut eszembe, de utána lehet nézni). Na akkor voltak ott a nagy likvidálások. Kidobták Kerényit, meg még jó néhány nemzeti érzelmű embert onnan. Mikor megvolt a nagytakarítás, akkor maradtak a langyosabb emberkék és néhány újonnan berakott "megbízható ember". Ezután is egy kicsit nemzeti egy kicsit jobboldali a műsor, csak annyira, hogy levezesse ezen irányultságú emberek indulatait és megfelelő mederbe terelje. Gyakorlatilag ellenőrzött információt ad, csak annyit amennyit feltétlenül muszáj.
  • Axon
    #17190
    Ne is gondolj bele. Megyünk vissza a barlangba...
  • Axon
    #17189
    Pont tegnap dobtak be egy kis füzetecskét a postaládánkba.
    Ott ebből a vitából és más tv-s szereplésekkor elhangzott mondatait írták le egyik oldalon, majd a másik oldalon a szavazás utáni időszakban (májustól) elhangzott mondatait írták le és természetesen mindegyik alatt ott a dátum és a forrás.
    Na az is egy tanulság, hogyan csinál valaki segget a szájából.
  • Axon
    #17188
    Boldog születésnapot Imyke!