The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lord Myn
#13124
Nekem tökéletesen mûködött DosBox-ban, király cucc! <#eljen> Köszi!

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

#13123
Vagy inkább a The Last Express (de telhetetlen vagyok).Azt hallottam nagyon jó játék...mert idõre kell teljesíteni meg több befejezése is van.Igaz?

#13122
Ha már ennyi hely van a másik szerveren akkor szeretném még kérni a Hitchcock : The Final Cut-ot meg a Darkseed 1-2-õt ha nem gond<#vigyor2>

#13121
Ööö...éppen a 80Days feltöltésének akartam nekikezdeni,de akkor megyen a Discworld.Nemtom pontosan,hogy full cd-s e,majd kipróbáljátok. Kösz a Comet-et<#papakacsint> Toonstruck-ot leszedtem/kicsomagoltam,de nemtom elindítani XP alatt.Nem találja meg sem a hangkártyát sem a vidikártyát.Nagy kár<#sniffles>

IMYke2.0.0.0
#13120
Discworld érdekelne engem is, anno megszereztem, de helyhiány miatt ment az Örök Lomtár Mezõkre... 😞)

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#13119
a Toonstruck-ot leszedte valaki? mûködött?
ha nem akkor felteszem ujra!!!

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Lord Myn
#13118
Fent van a Shadow of the Comet.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13117
MerlinW szerverére töltöm (ne árválkodjon már ott a TLJ). Viszont ha idõd engedi, te meg feltölthetnéd majd a Discworld 1-2-t (ha full CD-s), hálás lennék.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13116
Itt egy link hozzá:

http://www.justadventure.com/reviews/Shadow_Comet/SOTC.shtm

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

#13115
Nagyon megköszönném<#eljen>

Lord Myn
#13114
'93-as, DosBox alatt szépen elfut. Nem igazán point'n'click, de arra hasonlít. Ha ismerted az Eternam-ot, akkor pont olyan az irányítása, mint annak a kaland részeiben. Nagyon izgalmas horror-kalandjáték.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#13113
Mesélne vki errõl a gammáról?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lord Myn
#13112
Nekem megvan a CD-s verzió, beszéddel. Akkor toljam fel?

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

#13111
Vagy még régebben mondta vki,hogy megvan neki a The Thing film magyarul. Ha megtalálná akkor fel tudná-e tenni az a személy?<#worship>

#13110
Nekem 8.Akkor akinek megvan a Shadow of the Comet az rakja már fel vmelyik szerverre pls<#pardon1>

IMYke2.0.0.0
#13109
Még nem szokták meg, hogy van egy másik is... 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#13108
Mér akarsz törölni a szerverröl? Most kaptatok mégegyet😊

[merlinw.org]

takysoft
#13107
hát azért a Tomb Raiderben nincs meg... ettöl persze a TR is jó játék, az 1-2-4-5-öt vegig is vittük baratnömmel... de azert nem kaland....


Silent Hill-t tudok adni, megvan az 1-2-3-4.... (az 1-nek különalló emulatora van, mert PSX-es.. ehhez a jatekhoz kigyurt verzio...)

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#13106
Na akkor mit lehet törölni a szerverrõl? Akinek megvan a Shadow of the Comet nem tudná feltenni vmikor? Az is Cthulhu-s játék és elég jól néz ki<#merges2>

Ottto
#13105
Hát igen, a tipikus kalandjátékok száma elég csekély ezt mondtam. De mikor ezekkel játszottam mégis megvolt bennük az az apró valami ami a kalandjátékokban is megvan. Vagy inkább taktikai, nemtudom. Mindenesetre ha valaki úgy gondolkozik mint én akkor itt (is) megvan...

\"Say goodbye to your nails!\" ottto.gportal.hu

#13104
Elég sok akció gáméd is van a listán.Pl én a Tomb Raidert tuti nem mondanám kalandnak,de a Fallout-ot sem...

Ottto
#13103
Hali.
Én is rendelkezem csekély mennyiségû kalandjátékokkal (fõleg régiek) pedig igen szeretek ilyenekkel játszani. Abban reménykedem esélyt (accot) adtok arra hogy ez a lista bõvüljön

Alone in the dark 3-4
Blood Omen 2
Dracula 2
Egypt: 1856 Tomb of the Pharao
Fallout 1-2
Final Fantasy 8
Grim Fandago
Hearh of Darkness
Hopkins FBI
No One Lives Forever 2
Oddworld Abe's Exodus
Outcast
Prisoner of Ice
Silent Hill 4
The Black Mirror
The Guardian of Darkness
The Longest Journey
Tomb Raider 2-6
Woodruff

\"Say goodbye to your nails!\" ottto.gportal.hu

MerlinW
#13102
énis fullban nyomom nem gáz, sztem

[merlinw.org]

#13101
Huh...végre hosszú idõ után újra ittvok.Sikerült felraknom a Win98-at úgyhogy harmonikusan mûxik az XP-vel.Most már talán menni fog egy csomó régi kalandgém is.A szerverrõl meg ha már nem tölti senki akkor részemrõl törölhetõ a 3Skull + AGON + Necronomicon + Nightlon + Sanitarium. Szóljatok ha OK és akkor leszedem.Meg ha már mindenki lenyúzta az Atlantis CD 1-et akkor azt is leszedem. egy szó és megyen<#vigyor0><#kacsint>

#13100
Persze hogy nem mai darab és nagyon szépen megcsinálták!
IMYke2.0.0.0
#13099
Meg lehet szokni. Én 19"-es LCD-n nézegetem, és bár valóban nem mai game, de az elindítása után 10 perccel észre sem veszem a pixeleket - mármint, nem zavaró.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13098
Pedig jó lenne valami mûködõ megoldás mert nálam elég pixeles fullscreenben. Inkább futtatnám ablakban én is.
CrucifX
#13097
Nope - viszont settings.ini-ben a DirectX parametereknel sikerult - viszont szaggat mint a godeny ;(

serito
#13096
Ikonra jobb gomb, tulajdonságok, futtatás: Ott beállítod az ablakban való futtatást. Ez csak egy tipp, abban nem vagyok biztos, hogy mûködik is.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

CrucifX
#13095
Sracok, a TLJ-t hogy lehetne ablakban futtatni? Nem egy forumon olvastam mar errol, de a metodust eddig senki sem irta le. Elore is koszi.

MerlinW
#13094
A szerverekkel kapcs, most már nem kell törölni Macsekszerverröl, ha megtelt kezdjetek hozzám tölteni, oszt ha az is megtelt, akkor ráérünk törölgetni, jól. Végülis ezért csináltam😊

[merlinw.org]

Axon
#13093
Úgy látom megjelent a Lula3D angol verziója. Ez ha megvan valakinek, akkor felmehetne valamelyik szerverre.

serito
#13092
Remélem jó lesz, ha mégsem az angol változat nincs meg. Jó gyakorlást és sikeres számadást kívánok.<#vigyor><#email>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Atomreaktor
#13091
persze mi meg dolgozzunk mi?😊))

Atomreaktor
#13090
megnéztem én is a videót. iszonyat jó!!! nagyon kamion lesz, teljesen beindított engem is😊)
azért remélem a sztori nem lesz nagyon-nagyon elvont😊
jó sokféle világ lesz😉 csak az egyensúly legyen jó és ezeket a harci részeket hanyagolják😊

Axon
#13089
Nagyon szépen köszönöm. Most érkeztem a melóhelyemre és mindjárt próbálom összebarkácsolni.
Közben tegnap a kedvenc könyvesboltosom, megmozgatva minden kapcsolatát beszerezte nekem a szinte beszerezhetetlen: Windows server 2003 rendszergazdáknak címû könyvet (össz-vissz két könyv van a magyar piacon 2003 témakörben). Tegnap este órákon át az bújtam, most pedig ha sikerül telepítenem, akkor délután 6-ig (eddig tart a munkaidõm) még rengeteget gyakorolhatom.

serito
#13088
Éppen most töltöttem le néhány képet a game-ból, meg pár hátteret.
A grafikára nagyon kényes vagyok, de a képekbõl ítélve gyönyörû alkotás lesz, a trailer meg...... vagy 5x néztem meg.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#13087
A végén 2006 tavaszát írnak.Gondolom április, május környékén.

[merlinw.org]

serito
#13086
Ja és mikor jelenik meg? Nekem nem tiszta a dolog.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13085
Innen egyszeûbben elérhetõ.
NAgyon brutál, már alig várom. Mindenkinek ajánlom megtekinteni a trailert!!!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

via_mala
#13084

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

serito
#13083
Már fel is tettem, remélem hasznát tudod venni.
Ezen server bin-je van fenn.
Misrosoft windows Server 2003 Standard Edition (HU)

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13082
Megvan sikerült!!!!!! :-)))
Felteszem neked a szerverre a bbie könyvtárba.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13081
Most próbálom megcsinálni neked amit kértél, de mikor a TC-ben beírom, hogy bbie.exe d:
elindul egy dos-os ablak, de nem történik semmi, nem jön létre au image1.bin amit írtál. Most mit tegyek?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Atomreaktor
#13080
én azért kipróbálnám😉

kirol
#13079
Megy valkinek a Runaway?
Mert nekem most sem, de én mostmár tényleg végeztem vele. <#boxer>

kirol
#13078
Ó, ez valami hipergagyiság.<#nevetes2>

kirol
#13077
Errõl tud valaki valamit: Curious George
Most jelent meg.

#13076
Köszi!
Axon
#13075
Elõre is köszi. Most rohannom kell.