33675


  • howard13
    #17347

    Ez nem lett lefordítva
  • IMYke2.0.0.0
    #17346
    Ez a tesztelés. Nyílt teszt van.

    A hibákon dolgozom.
  • 19410122
    #17345
    Imyke!
    A TLJ magyarítást nagyon köszönöm. Bár még csak belekóstoltam, de meggyőződésem, hogy ez alkalommal is a Tőled megszokott minőségre számíthatunk.
    A telepítő már közel sem nyerte meg a tetszésemet.4 CD-s verziót mondhatok a magaménak. Az elsők között próbálkoztam a TLJHUN 1 felrakásával.Eredmény a DX_module.dll hibaüzenet. Játék kitöröl, regisztry-ből FUNKOM kitöröl.
    Új install után Beoceka (#17333 hsz.)tanácsát követve, az általa említett hét fájlt,magyarítás után visszaírtam az eredetire. Eredmény: Magyarítás megy!Napló lefagy.
    Kicsit játszogattam, élveztem a magyar szöveget, aztán ismét letöröltem mindent, (játék, regisztry))Új install, aztán durr neki a TLJHUN1.1. És mit látok? Ismét DX_module.dll hibaüzenet. :-((( Valaki írta, hogy az első lemezen lévő "game.exe" segít. Kipróbáltam, valóban elindítható vele a magyarítás.Megpróbáltam az első lemez game.exe fájlját visszamásolni az installált közegbe, de így már nem működött a dolog. Ezek után már rutinból másoltam vissza az eredeti installból kimentett 26 db. kis fájlt, ami után természetesen megint ment a magyarítás. Mondandóm lényege, hogy az 1.1 magyarítás is ugyanazt a hibaüzenetet generálja (nálam), mint a TLJHUN 1.
    Kár, hogy ezek a hibák a tesztelés során nem jöttek elő, mert így csak az említett "trükközések" után használható a magyarítás
    Üdv.
  • Charmed
    #17344
    Már végigjátszottam papír nélkül, de gyűlytöm a relikviákat de megsérült a fájl.

    Egyábként köszi.
  • kirol
    #17343
    Igen tessék! De azért nem ajánlatos papírból játszani!

    Végigjátszás
  • Charmed
    #17342
    Valakinek megvan még a végigjátszás?

    A PCLife oldalt jelenleg nem tudom elérni.
  • BonemanX
    #17341
    Az első fejezetben a kávézóban, amikor Emmával meg Marcussal beszélsz, na ott is rengeteg az elcsúszás. Más a magyar szöveg, és más az angol. Gondoltam szólok hátha segít.
  • Tomsess
    #17340
    ez állat kemény
  • _Atti_
    #17339
    Frankó igy megy, köszi:) tartottam tőle hogy megint installálás lesz belőle..
  • kimenet
    #17338
    itt a kép:
  • kimenet
    #17337
    nekm megy a 4 cd-s változattal,de csak akkor,ha megnyitom manuálisan az 1. cd-t és a rajta lévő game.exe-vel indítom!!!

    egyébként nekem is ez a helyzet:
  • Charmed
    #17336
    Kössz mindent, már csak a napló nem megy, de az meg javítás alatt van, ha jól tudom.
  • _Atti_
    #17335
    trükközés nélkül az 1.01 el sem ment nekem..ma ujra feltettem de sajnos megint nem sikerült:\ valakinek ment már fel ez trükk nélkül 4cdsre?
  • Charmed
    #17334
    Köszi A gyors választ, most telepítek, aztán írok.
  • beoceka
    #17333
    A sok kis fájlt (nem olyan sok) én kicseréltem, kivéve ezeket:
    audiere.dll
    data2.tag
    DX_Module.dll
    game.exe
    l_module.dll
    s_module.dll
    w_module.dll
    Nekem most így megy. A kis fájlok a főkönyvtárban a menük, a fejezetcímek és a telepítő magyarítását tartalmazzák. De ha ezeket nem cseréled, akkor is simán játszható.
    Kinek így, kinek úgy jó, meg kell próbálni, de előtte érdemes biztonsági másolatot készíteni ezekről (csak a főkönyvtárban lévő) kis fájlokról.
  • IMYke2.0.0.0
    #17332
    Úgy, hogy letöltötte az 1.01-es verziót a honlapjáról.

    Vagy:
    - a magyarítást külön mappáaba telepítette és az annak gyökerében sok kis fájl kivételével az össze könyvtárat rámásolta a TLJ-ben lévőkre...

  • Charmed
    #17331
    Valakinek megy a magyarosítás 4 CD-s változaton?

    Ha igen, írja már le hogyan csinálta.
  • kirol
    #17330
    Nem tartotta meg, hiába állítottam be, stereolett így x óra után. :(
    Nem kellene hozzá valami külön AC3 bigyó, bár nekem van fent AC3 filter.
  • kirol
    #17329
    A GS mellékleteként olcsón meg lehet venni.
  • MerlinW
    #17328
    Csupán annyi a különbség hogy jobban tömörítették, ill tartalmazza az 1.56-os patch-et.
  • 19410122
    #17327
    :-(((( A világban nem lelem a játék 2 CD-s verziójának torrentjét. Béna vagyok?
    Ez a verzió mitől lett 2 CD-s a 4 CD-s hez képest?
  • beoceka
    #17326
    beaáálításokkal (beállításokkal)

    Ez aztán jól sikerült! Úgy gépelek, mint a villám....
    Ide-oda lecsapok.
  • beoceka
    #17325
    AutoGK (Auto Gordian Knot)
    Tulajdonképpen a VirtualDUB az alapja. A DVD tartalmát csak a winyóra kell juttatni(másolásvégelem) az AutoGK-nak megadni a forrást, hangot választani, célméretet választani (AC3 5.1 hangnál 2CD, hogy a kép is normális legyen), aztán a progi megcsinálja a legoptimálisabb beaáálításokkal. Csak divx-xvid kodek legyen a gépen. Meg türelem....
  • Lord Myn
    #17324
    Én az ImTOO DVD Ripper-t használtam ilyenre, úgy emlékszem meg tudja tartani az AC3-s hangot is.
  • kirol
    #17323
    OFF
    Tudnátok ajánlani valami jó progit, amivel DVD -ből AVI-t tudok csinálni, úgy hogy 5.1 -es hang legyen az AVI-n?
  • IMYke2.0.0.0
    #17322
    Rettentő hálásak lennénk ezért a munkádért!
    Amint megvagy a végigjátszással és a képekkel, feltehetnéd valahová és jelezhetnéd azt nekünk - iszonyú gyorsan le lehetne gyűrni a hibákat.
  • beoceka
    #17321
    IMYke és TLJ HUN TEAM!
    A már említett hibáktól eltekintve nagyon király a magyarítás!
    Itt-ott csinálok képeket, ahol a fordítás kissé magyartalan vagy betűelütést, fordítási hiányt látok, persze csak ahol észre veszem...
    Majd felteszem valahová és ha godolod és van rá energiád, kedved, meg lehetne nézni.
    Ezektől még simán játszható a game, csak ha már úgyis játszom, közben mentegetem a képeket, nem tart semeddig, és talán egy végleges finomítás során hasznos segítség lehet.
    Köszi mégegyszer a TEAM munkáját, jól sikerült a játék!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #17320
    Köszi, ez már konkrétabb - otthon tudok rajta dolgozni.
  • beoceka
    #17319
    Az April-Charlie párbeszédnél is van elcsúszás, ez az 1a\01\01.xarc fájlban van.
    Lehet, hogy itt is sortörés az oka.

    http://i8.tinypic.com/24wzrqr.jpg
  • beoceka
    #17318
    Az April-Fiona párbaszéd nekem is zavaros, jók a feliratok, csak nem akkor jelennek meg, amikor kellene, összekeveredik. Folytatom, aztán meglátjuk. Szerintem egyelőre jó lesz úgy, hogy csak a magyarított dolgokat teszi fel a telepítő.
  • _Atti_
    #17317
    hát én leszedtem, ujra felszenvedtem az egészet full installal a 4 cdről, de sajnos ugyanugy kivágott a dxmodule.dll-es hibával..

    Angolul ment.
  • IMYke2.0.0.0
    #17316
    Nos, eddig két dolgot vettem észre:

    1. Akiknek a Gamestar-os verzió van meg: rendesen fut a magyarítás
    2. Akinek a 4CD-s, az küzd a helyes telepítéssel.

    Az új telepítőcsomag a honlapján immáron nem teszi fel az 1.57-es anyagot, így voltaképp csak a magyarítást tartalmazza, reméljük, már csak a szövegekkel lesznek gondok.
  • serito
    #17315
    Belelnéztem a game elejébe az első fejezetig, nagyon fullos!!!
  • nagykispeter
    #17314
    Hát olcsóbb lenne az biztos.
  • Fido4life
    #17313
    hm ?
  • IMYke2.0.0.0
    #17312
    Ha még a fáradtságot sem veszed, hogy megtudd miért vannak hibák, további szót sem pazarlok rád...
  • kirol
    #17311
    Hát igen, én is így vagyok, itt ez a szuper monitor és adjam el pár fillérért. Sajálnám.

    Lehet összepréselem TFT-re.
  • kirol
    #17310
    Állítottam én már, de néha csak automatizálódik.
    Na meg ilyen apróságokkal nem fogllkozok, nincs benne semmi kihívás.
    Egy komplett rotációskapát, fűnyírót szétszedni csavarokra és megjavítani sokkal érdekeseb.
  • regen
    #17309
    huhha nem tökéletes HUN by ibrus xD
  • lybrahu
    #17308
    Ha még nem késtem el nagyon....
    Láttam hogy már dolgoztok a naplós dolgon.
    Nálam ezt dobja ki a progi ha ráklikkelek: