33675


  • Fido4life
    #17307
    Ezjóez ?
  • kimenet
    #17306
    mondhatom,nagyon szép meglepetésre értem haza:köszi,köszi,köszi a tlj hunosítást a csapatnak!!!
    4 cd-set nem kell feljavítani 1.57-re???
  • MerlinW
    #17305
    Fent van az 1.01 számlálóstúl, mindenestűl.

    http://www.2bmagic.hu/tljhun/
  • MerlinW
    #17304
    Okés cserélem. Érdekességképpen, eddig 36giga volt a tljhun web adatforgalma:)
  • IMYke2.0.0.0
    #17303
    Upsz, már fenn is van...
  • IMYke2.0.0.0
    #17302
    MerlinW - úgy 15 percen belül fenn lesz a [TLJ] The Longest Journey 1.57 HUN 1.01 könyvtárban a teljesen új telepítő és kicsit módosított honlap is. [Persze, a számláló nélkül...]
    Ha feltennéd a webszerveredre, azzal elérhetnénk, hogy legalább a "4CD vs. 2CD" probléma megoldódjék azok számára, akik csak most szerzik be a magyarítást...

    A bugokon pedig dolgozom.
  • IMYke2.0.0.0
    #17301
    Ha meg tudnád mondani, hogy mit hiányol sokat segítenél...
    A szövegfelcserélés oka egy sortörés... szóval, gondolhatod, hogy mennyire szívtam! Nézhetem át az egész fejezetet... a program ugyanis nem szereti az extra sortöréseket...

  • lybrahu
    #17300
    Mindenekelőtt köszönet a Team-nek a remek munkáért!
    Én még akkor játszottam ezzel a csodaszép játékkal amikor új volt és nagyon hiányzott hozzá a magyar szöveg.Ez a fordítás most újra meghozta a kedvem!!
    Tudom ez még nem a végleges verzió,de lenne némi észrevételem.Ha valaki már jelezte,sorry...
    Szal az elején amikor April és Fiona beszélgetnek valamiért néhány felirat abszolút nem a helyén van és egy kicsit kaotikus így a dolog.A másik dolog (ami persze nem biztos hogy a fordítás miatt van) az az hogy a menüben April naplójára klikkelve kifagy a játék.Kiírja hogy nem talál vmi. fájlt és csak az OK-ra klikkelhetek ami után már dermed is a progi.Természetesen nem mentettem el
    a gémet.Szerencsére még az elején tartok,de akkor is bosszantó hiba.
    Amit Beoceka írt a #17281-es hozzászólásban,nálam is előfordul.Nekem is 4cd-s a játék.
    Amúgy nagyon rendben van a fordítás és még1x köszönet a kitartó munkáért az alkotóknak!!
  • nagykispeter
    #17299
    Ja csak ezzel nem tudom mit kezdjek.
  • nagykispeter
    #17298
    Én is nézelődök ,de nem tudom eldönteni mit csináljak.
    2és fél éves SIEMENS monitorom van (CRT flatron),de sokszor alig birom kinyitni a szemem mikor felkelek mellőle.
    A CORÁ-ba láttam PHILIPS 19-est 8ms válaszidővel 60 000-ért!
    Jó lenne!
  • 19410122
    #17297
    KIROL!
    A váltót a bicikli setupjában, csavarhúzóval tudod beállítani
  • 19410122
    #17296
    BEOCEKA!
    Király vagy! Tanácsaidat követve végre magyarul beszél az én 4CD-s játékom is.
    Ott lenne a helyed a "Team-ben"
  • MerlinW
    #17295
    [megsimogatja Michael Knight-tól kapott karóráját]
  • kirol
    #17294
    Közben rájöttem, az egerem sis automata 2x kattint néha, és rákattintottam.
    Kezd olyan lenni, mint a bicóm, az is automata váltós néha.
  • IMYke2.0.0.0
    #17293
    Megpróbáltál rákkatintani az ott lévő információra és/vagy lemásolni [Ctrl + C]...
    Ez a telepítő progi védelme.

    Megoldás: ne kattints rá! Tovább-ozz, majd Visszázz, s látni fogod!
  • MerlinW
    #17292
    béka
  • kirol
    #17291
    Ez mi ez?

  • MerlinW
    #17290
    Ühüm.
  • kirol
    #17289
    Látom már a GS-en is van.
  • IMYke2.0.0.0
    #17288
    Sziasztok!
    MerlinW - ha ma felteszek egy javított TLJ-magyarítást a ketteskére [javított honlappal], akkor felpakolod a webszerveredre?
    Hálám eddig is, ezután is üldözni fog!
  • beoceka
    #17287
    Ötletem:
    Egyelőre mindenki oldja meg a saját verziójának patchelést, ha szükségesnek érzi.
    Nézze meg, hogy patchelés után angolul jól megy-e a játék?
    Ha igen, akkor a magyarítást külön könyvtárba telepítve, csak a magyar szöveget tartalmazó mappákat és a menühöz szükséges fájlokat kicserélve már élvezheti is a kalandot.
    De lehet, hogy Imyke tud jobbat, várjuk meg a véleményét.
  • beoceka
    #17286
    Az 1.57-es patch ezeket a fájlokat cseréli ki:

    audiere.dll
    data2.tag
    DX_Module.dll
    game.exe
    l_module.dll
    s_module.dll
    w_module.dll

    Próbálgatásom során ez az .exe nagyon ragaszkodik ezekhez a .dll-ekhez, nem lehet szabadon cserélgetni a régebbi verzióval.
    Nekem most úgy megy, hogy eredeti telepítés, a magyarítást külön mappába telepítettem, és a magyarításból a fenti fájlok kivételével mindent felülírtam a játék könyvtárában.
    Patchelés után, magyarítás nélkül nekem a játékban eltűnt a hang és a feliratok csak nagyon rövid ideig jelentek meg. A játékban mintha fel lehetne gyorsítani a párbeszédeket, (lehet, hogy ez történt nálam),de nem tudtam visszaállítani, ezért most patch nélkül használom magyarítva, így jónak tűnik, de a már említett felirat-összezavarodás miatt most nálam pause...
    Amíg ki nem derül, hol a hiba.
  • _Atti_
    #17285
    hozzáteszem még a magyar telepitése előtt próbáltam;)
  • _Atti_
    #17284
    nekem a patchet nem engedte futtatni..
  • beoceka
    #17283
    Bocsi, nem ilyen csúnyán akartam!
  • _Atti_
    #17282
    4cds verzióm van, nekem se működik a dxmodulera hivatkozva sajnos..ki lehet trükközni?
  • beoceka
    #17281
    Itt vannak a képek:
    Gyufát megnézve:
    Széket megnézve:
    Másodszor a TV-t megnézve:
    Fiona-t megnézve:
    Remélem, nem nagyon kevertem össze...
    Ha megnézte valaki, jelezzen vissza, hogy csak nálam rossz (4CD-s változat) vagy tényleges hibák.
  • beoceka
    #17280
    Hová linkeljek képeket a TLJ magyarítással kapcsolatban? Van néhány gyanús esetem, lehet, hogy nálam van a gond, de jó lenne, ha más is megnézné... A probléma: nem az a felirat jelenik meg, amelyik oda való.
    Pl.: Az asztalon a gyufát megnézve a felirat: "Ez Fiona."
    A székre kattintva a felirat: "Továbbra is ventillátor. Megfelelö légkondiciónáló nyilvánvalóan sosem volt életképes alternatíva a szállító számára."
  • serito
    #17279
    Off:

    Hallottátok min dolgozik az Ubisoft?
    Aki szerette a Prince of Persia és a Thief sorozatokat annak itt egy lehetséges gyöngyszem.
    Assassin's Creed
    Érdemes megnézni!
  • kirol
    #17278
    Még nem cseréltem ki a zsé miatt.
    Viszont nagyon úgy néz ki, hogy Samsung 940BF lesz a nyerő.
    Csak kellene egy olcsó bolt, na meg lóvé.
    De mint írtam, ez 1-2 hónap múlva lesz csak meg, ha elkezdek dolgozni és lesz nekem si fizetésem. Csak ehhez melóhely se ártana.
  • kirol
    #17277
    Ja, én meg már rögtön keresni kezdtem a boltban.
  • Axon
    #17276
    Megnéztem az oldalukat:
    http://www.576.hu/aruhaz_platform.php?id=1
    Itt is szerepel a játékok között a RE4, de itt már mellé van írva, hogy előrendelhető.
  • Axon
    #17275
    Most jött meg a Gamestar és abban volt egy 576 KByte által kiadott füzetecske a rendelhető játékokkal. Meg lehet rendelni a RE4 PC-s és PS2-es verzióját is, de még véletlenül sincs mellé írva, hogy előrendelés, hamarosan vagy ilyesmi.
  • nagykispeter
    #17274
    Monitorod kicserélted-e?
    Egyáltalán mire jutottál?
  • regen
    #17273
    viccnek szánta xD
  • kirol
    #17272
    "Most látom, hogy a Resident Evil 4-nek is megjelent a PC-s verziója."

    Hát ezt hol látod?
  • IMYke2.0.0.0
    #17271
    Köszi :))))
  • Tomsess
    #17270
    Már megint lemaradtam mindenről. Boldog születésnapot az ünnepeltnek így megkésve!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #17269
  • MerlinW
    #17268
    No, felraktam TLJ-t és a magyarítást. Teljesen pöpec minden.