The Longest Journey
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
[merlinw.org]
Most örülök mint majom a farkának......He He
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
[merlinw.org]
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
atomreaktor
imyke
axon
erisman
takysoft
serito
kirol
lord myn
mandm
otto
kiru
szotyimutyi
mimacska
Õk a jelenleg acc-al rendelkezõ gang😊
[merlinw.org]
Monkey Island 3+hun
Broken Sword 1,2+Hun
Bár nem érzem, hogy kompetens lennék a tagok felvételének ügyében, még csak 8-10 hónapja vagyok tag.
A kiemelt 2 game érdekelne ( persze magyarul ) ha megvan valakinek aki már tag.
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
az underdogsra felkerült egy Stargate kalandjáték!!!!
ingyenes, fanoknak kötelezõ!!!
ÍME
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
bár az én kalandlistán picit hosszabb...(és abba már az LBA se fér bele😛)
mellesleg:
Discworld 2 MEGY XP-n!!!!
csak nem a windows-ossal kell nyomni, hanem a dosost kell beüzemelni DosBox-szal.
Magas ciklussal, meg dynamic core-al simán elfut...(1.7-es gépen van, azon már folyik...)
hõjnye... Transport Tycoon 2?... ilyen is van?
Duke Nukem ügyben nálam lehet érdeklõdni!!! Készülõben a textúra magyarítás😛
UI: ha vki szeretne Duke3d textúrákat magyarítani, dobjon meg egy maillel!!
UI2: a kalandlistámat majd frissítem, mert elég régi😛
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
Itt egy pár jobb gém a listájáról:
Broken Sword 1,2+Hun
Day of The Tentacle
Devastation
Duke Nukem 3d felújított
Fahrenheit
Full Throttle
Indy3
Indy4
Leisure Suit Larry 7 cd-s verzió
Little Big Adventure 2
Loom
Monkey Island 1
Monkey Island 3+hun
Monkey Island2
Sam and Max
Simon The Sorcerer
Sudeki
Zak McKracken
Zuma
Alien Incident
Alone in The Dark 4
Amiga Emu+400 játék J
Battlefiled 1
Beyond Good and Evil
Big Red Adventures
Blood2
Broken Sword 3
Caesar II, III
Car Tycoon
Chronicles of Riddick
Cold Fear
Discworld 2 (nem megy Xp-n L)
Doom 1-2 felújított
Doom 3
Driver 1
Fallout Tactics
Fifa 2005
Final Fantasy 7 1 és 2 cd (PS-X)
Freespace
Gabriel Knight 2
Gabriel Knight3
Gooka
Ground Controll2
Gta 3
Half Life
Heroes 2
Heroes 3
Homewordl
Indy 4
King Kong
Kyodai Mahhjong
Legacy of Kain: Defiance („Soul Reaver 3”😉
Legacy of Kain: Soul Reaver1
Legacy of Kain: Soul Reaver2
Legend of Dragoon (PS-X)
Legend of Kyrandia 3
Lego Starwars
Master of Orion 2
Mdk
Metal Gear Solid 2
Morrowind
Myst V
Neverhood
NFS: Most Wanted
No One Lives Forever 2
Noctropolis
Normality
Orion Burger
Outlaws
Parasite Eve 1 (PS-X)
Parasite Eve 2 (PS-X)
Return to Krondor
Sid Meier’s Pirates
Sim City 3000
Snes Emu+ 2giga játék
Space Quest 1 remake
Space Quest 2-5
Spongle Bob: The Game (mókás kalandjáték)
Still Life
Swat3
Syberia 2
The Eye of The Kraken
The Fifth Disciple (tökjó kalandjáték)
The Movies
The Settlers 5
The White Chamber (manga kaland)
Transport Tycoon 2
Tron2
Ultimate Spiderman
Unreal 1
Vampire: The Maquaride
Vice City
Warcraft 1
Worms 3d
Aztán értesítsetek,hogy döntöttetek pls...<#papakacsint>#papakacsint>
Azt mondták, hogy ugye nem vettek ki a nyomtatófejet a nyomtatóból, mert azt nekik a "gép" kimutatja és az piszkálásnak minõsül.
Hát ez hülyeség szerintem, miért ne vehettem volna ki.
Plussz azért szólhatnak, hogy nem eredeti a patron benne, hanem utángyártott?
Az utolsó iso-t 2 megával nyomta kisebbre mint a rar, de azután a dictionary-t felvettem 32 megára és újra tömörítettem, így most 5 megával kisebb lett mint az elõbb, tehát a rar-nál már 7 megával lett kisebb. Mostmár bõven ráfér a dvd-re.
Az a gond, hogy nincs benne ellenõrzés funkció. A WinRAR-nál mindig kipipálom az ellenõrzés négyzetet így a tömörítés után le is teszteli. Itt sajnos manuálisan ki kell tömörítenem, hogy lássam sikerült-e a csomagolás.
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
Én diplomás informatikus vagyok, de az új kormányrendelet értelmében 7 évenként mindenkit be kell iskolázni. Én nagy nehezen rábukkantam erre a képzésre, ami OKJ-s bizonyítványt ad, amit elfogadnak ebben a 7 éves rendszerben.
Az ide járó közösség álltalában nem naprakész. Van, hogy valaki kéthetente néz csak be. Másrészt kicsit el is kényelmesedtünk. Ha megnézed a listáinkat, van aki már egy éve nem is frissítette. A mostani "rendszer" úgy-ahogy mûködött eddig is, ezt már megszoktuk, de a te javaslatodhoz, bizony mindenkinek minden nap legalább egyszer be kellene néznie ide.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A vizsgán már biztos, hogy nem buktam meg, sõt.... közepes, esetleg annál egyel jobb eredmény is lehetséges. A 2 nappal vizsga elõtti nulla tudásszinthez képest úgy érzem nem rossz eredmény.
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
Szal elõször vagyok küklompsz (nemtom késõbb leszek-e még), egy kaptárban (hive) mászkálok és ott rostokolok a királynõ (meg az áruló) mögött. Van nálam egy kalapács, egy valamilyen alkatrész ami a havernak kellett, meg egy zajcsináló (sound generator). A végigjátszásba beleolvastam azt mondta vegyem le a királynõrõl a mûszert, ami meg is van, de az ipse panaszkodik hogy nembírná levinni még négy karral se. Gondolom be kéne indítani a portált ami ott van mögöttem de az istenért se akarja. Mit nem vettem észre?
\"Say goodbye to your nails!\" ottto.gportal.hu
dictionary_ szórátméret: minél nagyobb annáj jobban tömörít(ha 1 mb helyett 64mb, akkor legtöbbször 1-2 megával jobbat tömörít, de lassabb, es bazinagy a memóriaigény. terjeszteni nem jó dolog így, mert a kitömörítéshez is sok mem kell majd.)
priority: a windows milyen prioritással kezelje a tomorítést. ha idle, akkor tudsz mellette mast is csinálni elvileg. a Task Manager(feladatkezelõ, gyk: ctrl+alt+del)-ben is állítható ha valamelyik progi amõgy nem támogatja. a Folyamatok résznél kell a job-ra jobb gomot nyomni aztan ott.
a file buffer meg azt jelenti, hogy a vinyón maximum mekkora helyet foglalhat el pluszban a tömörítéshez. minél nagyobb, annál gyorsabban végez a tömörítéssel, a végsõ méretet elvileg nem befojásolja.
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W
MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
A Discworld 2-t hova töltitek fel srácok?
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
\"Say goodbye to your nails!\" ottto.gportal.hu
Vizsga? Siker?
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
A korábbi Sanitariumos kérdéemre tud valaki válaszolni, vagy ti nem próbáltátok a game-t XP alatt?
Miden tökéletesen fut az elsõ videóig ( mikor a videó lejátszásához 3 RCA duzgót kell bedugni ) és mikor visszatérnék a game-be -A sanitarium exe hibát észlelt és leáll- üzenettel kifagy. Mindíg ennél a résznél. Volt valakinek hasonló? A kompatibilitást is megpróbáltam állítani de semmi eredmény.
Ebben segítsetek legyetek kedvesek!!!
Köszi
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
Így b@sztam el a BJC 2100 -amat. Így tapaszatlatból beszélek.
A gombostûvel szurkálás meg nem hiném hogy jó ötlet lenne, mert az kb 30x okkora lyukat csinálna, mint az alapháló lyukacskái.
Szerintem anyaghibás lehet, mert csak a fekete csinálta ezt, a színesek nem.
- Ha ügyes kezû emberke vagy, akkor gombostûvel bátran feszítsd fel!
- Ilyen benyomódás az anyag elfáradásából történhet, hiszen rettenetes erõk hatnak a nyomtatófej végére - száguld, mint az õrült, - s emiatt történhetett a dolog nálad is.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.