The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#13224
Imkye döntött, áldásom rejája

[merlinw.org]

IMYke2.0.0.0
#13223
Nincs új tag.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13222
Akkor,hogy döntötök az új tagról?<#gun>

#13221
nem is jó ha sokan vagyunk...nem ismerjük meg egymást..nem szokunk össze...és minél többen annál kevesebb feltöltés és több letöltés

#13220
Én senkinek nem adtam tovább...most is megkérdeztem,hogy hívhatok-e embert.

MerlinW
#13219
Áh, sosem volt annyi. Ill nem tudom ki kinek adta tovább a hozzáférést. Viszont ne feledjük, hogy minél többen tudnak róla, annál hamarabb lesz vége a mókának.

[merlinw.org]

#13218
Mondjuk nem is olyan nagy a lista.Mert régebben azt is mondták,hogy van vagy 30 tag<#hawaii>ahhoz képest..

#13217
Kaptam mind a kettõhöz...köszönöm aki küldte<#alien2>

serito
#13216
Ezek szerint az eltelt idõ már feljogosít a szavazásra.<#vigyor2><#eplus2><#wilting>
Most örülök mint majom a farkának......He He

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#13215
tomsess-t kihagytam, de nem is látom h kapott volna accot a server2-höz. Jelentkezz, ha nem😊

[merlinw.org]

serito
#13214
Simán telepítettem, majd patch és run game. De sajna csak az eleje fut rendesen, mikor elkezdõdik az real game beszaggat, és a hang lehagyja a képet az-az nincs szinkronban. Valami Crack hiba, már jártam így más game-val.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#13213
via_mala
atomreaktor
imyke
axon
erisman
takysoft
serito
kirol
lord myn
mandm
otto
kiru
szotyimutyi
mimacska

Õk a jelenleg acc-al rendelkezõ gang😊

[merlinw.org]

serito
#13212
Én adok egy szavazatot a "havernak" a listájából tudnék válogatni.
Monkey Island 3+hun
Broken Sword 1,2+Hun
Bár nem érzem, hogy kompetens lennék a tagok felvételének ügyében, még csak 8-10 hónapja vagyok tag.
A kiemelt 2 game érdekelne ( persze magyarul ) ha megvan valakinek aki már tag.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

takysoft
#13211
még valami!!!
az underdogsra felkerült egy Stargate kalandjáték!!!!
ingyenes, fanoknak kötelezõ!!!
ÍME

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#13210
aranyos lista....
bár az én kalandlistán picit hosszabb...(és abba már az LBA se fér bele😛)


mellesleg:
Discworld 2 MEGY XP-n!!!!
csak nem a windows-ossal kell nyomni, hanem a dosost kell beüzemelni DosBox-szal.
Magas ciklussal, meg dynamic core-al simán elfut...(1.7-es gépen van, azon már folyik...)


hõjnye... Transport Tycoon 2?... ilyen is van?

Duke Nukem ügyben nálam lehet érdeklõdni!!! Készülõben a textúra magyarítás😛

UI: ha vki szeretne Duke3d textúrákat magyarítani, dobjon meg egy maillel!!

UI2: a kalandlistámat majd frissítem, mert elég régi😛

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#13209
Ha már Otto-o felvettük akkor nekem is lenne egy javaslatom.Egyik barátom az adventuregames.hu-ról szeretne társulni és gondoltam a játéklistában is kalandgémesebb mint az utolsó jelentkezõ szal jó lenne ha megfontolnátok.
Itt egy pár jobb gém a listájáról:
Broken Sword 1,2+Hun
Day of The Tentacle
Devastation
Duke Nukem 3d felújított
Fahrenheit
Full Throttle
Indy3
Indy4
Leisure Suit Larry 7 cd-s verzió
Little Big Adventure 2
Loom
Monkey Island 1
Monkey Island 3+hun
Monkey Island2
Sam and Max
Simon The Sorcerer
Sudeki
Zak McKracken
Zuma
Alien Incident
Alone in The Dark 4
Amiga Emu+400 játék J
Battlefiled 1
Beyond Good and Evil
Big Red Adventures
Blood2
Broken Sword 3
Caesar II, III
Car Tycoon
Chronicles of Riddick
Cold Fear
Discworld 2 (nem megy Xp-n L)
Doom 1-2 felújított
Doom 3
Driver 1
Fallout Tactics
Fifa 2005
Final Fantasy 7 1 és 2 cd (PS-X)
Freespace
Gabriel Knight 2
Gabriel Knight3
Gooka
Ground Controll2
Gta 3
Half Life
Heroes 2
Heroes 3
Homewordl
Indy 4
King Kong
Kyodai Mahhjong
Legacy of Kain: Defiance („Soul Reaver 3”😉
Legacy of Kain: Soul Reaver1
Legacy of Kain: Soul Reaver2
Legend of Dragoon (PS-X)
Legend of Kyrandia 3
Lego Starwars
Master of Orion 2
Mdk
Metal Gear Solid 2
Morrowind
Myst V
Neverhood
NFS: Most Wanted
No One Lives Forever 2
Noctropolis
Normality
Orion Burger
Outlaws
Parasite Eve 1 (PS-X)
Parasite Eve 2 (PS-X)
Return to Krondor
Sid Meier’s Pirates
Sim City 3000
Snes Emu+ 2giga játék
Space Quest 1 remake
Space Quest 2-5
Spongle Bob: The Game (mókás kalandjáték)
Still Life
Swat3
Syberia 2
The Eye of The Kraken
The Fifth Disciple (tökjó kalandjáték)
The Movies
The Settlers 5
The White Chamber (manga kaland)
Transport Tycoon 2
Tron2
Ultimate Spiderman
Unreal 1
Vampire: The Maquaride
Vice City
Warcraft 1
Worms 3d

Aztán értesítsetek,hogy döntöttetek pls...<#papakacsint>

#13208
Igazad van,de az is gond sztem,hogy azt sem tudjuk hányan használják a szervert...magyarul, mennyien vagyunk összesen.Meg,hogy kik aktív tagok,kik meg olyan vegetálók...jó lenne átlátni az egészet.

Ottto
#13207
#13185: szal igen, én angolul játszom :o

\"Say goodbye to your nails!\" ottto.gportal.hu

kirol
#13206
Ma voltam bent kérdezõsködni, holnap viszem be nyomtatót.
Azt mondták, hogy ugye nem vettek ki a nyomtatófejet a nyomtatóból, mert azt nekik a "gép" kimutatja és az piszkálásnak minõsül.

Hát ez hülyeség szerintem, miért ne vehettem volna ki.
Plussz azért szólhatnak, hogy nem eredeti a patron benne, hanem utángyártott?

kirol
#13205
Hogy csináltad?
Nekem sehogy se akar.

Axon
#13204
Kegyetlen ez az UHA.
Az utolsó iso-t 2 megával nyomta kisebbre mint a rar, de azután a dictionary-t felvettem 32 megára és újra tömörítettem, így most 5 megával kisebb lett mint az elõbb, tehát a rar-nál már 7 megával lett kisebb. Mostmár bõven ráfér a dvd-re.
Az a gond, hogy nincs benne ellenõrzés funkció. A WinRAR-nál mindig kipipálom az ellenõrzés négyzetet így a tömörítés után le is teszteli. Itt sajnos manuálisan ki kell tömörítenem, hogy lássam sikerült-e a csomagolás.

serito
#13203
Nagyon szívesen, és gratula a vizsgához.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13202
Huhh, jó lett volna ezeket az infókat még tegnap tudnom. Éppen most próbálok egy DL-es DVD-re cipõkanállal ráeröltetni némi anyagot. RAR-al betömörítve mindent 20 megával nagyobb a méret mint lehetne. 3 ISO-t már átnyomta UHA-val és nyertem 13 megát, most nyomom a 4. ISO-t és reménykedek, hogy ezen hoz 7 megát. A másik ISO viszont jóval nagyobb mint 2 giga és így sajnos nem tud vele mit kezdeni.

Axon
#13201
Járok egy felsõfokú Rendszerinformatikusi OKJ-s képzésre. Ennek a évközi vizsgájáról van szó.
Én diplomás informatikus vagyok, de az új kormányrendelet értelmében 7 évenként mindenkit be kell iskolázni. Én nagy nehezen rábukkantam erre a képzésre, ami OKJ-s bizonyítványt ad, amit elfogadnak ebben a 7 éves rendszerben.

Axon
#13200
Nem hiszem, hogy mûködne.
Az ide járó közösség álltalában nem naprakész. Van, hogy valaki kéthetente néz csak be. Másrészt kicsit el is kényelmesedtünk. Ha megnézed a listáinkat, van aki már egy éve nem is frissítette. A mostani "rendszer" úgy-ahogy mûködött eddig is, ezt már megszoktuk, de a te javaslatodhoz, bizony mindenkinek minden nap legalább egyszer be kellene néznie ide.

IMYke2.0.0.0
#13199
Milyen vizsgáról van / volt szó?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Axon
#13198
Igen tudtam használni köszönöm.
A vizsgán már biztos, hogy nem buktam meg, sõt.... közepes, esetleg annál egyel jobb eredmény is lehetséges. A 2 nappal vizsga elõtti nulla tudásszinthez képest úgy érzem nem rossz eredmény.

serito
#13197
Nálad, hogy fut a Sanitarium? Nálam ( amint már írtam az elsõ videó után lefagy ) bár én feltettem hozzá a magyarítást is. Te magyarítás nélkül játszod?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13196
Nekem elindul csak olyan mint a lassított felvétel. Ha lenne valakinek egy másik ( magyar ) változat szívesen venném!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Ottto
#13195
Sanitariumban elakadtam, kis help kellene.
Szal elõször vagyok küklompsz (nemtom késõbb leszek-e még), egy kaptárban (hive) mászkálok és ott rostokolok a királynõ (meg az áruló) mögött. Van nálam egy kalapács, egy valamilyen alkatrész ami a havernak kellett, meg egy zajcsináló (sound generator). A végigjátszásba beleolvastam azt mondta vegyem le a királynõrõl a mûszert, ami meg is van, de az ipse panaszkodik hogy nembírná levinni még négy karral se. Gondolom be kéne indítani a portált ami ott van mögöttem de az istenért se akarja. Mit nem vettem észre?

\"Say goodbye to your nails!\" ottto.gportal.hu

kirol
#13194
Nekem nem indul el, ugyan olyan, mint az elõzõ volt, hiányol egy fájlt, pedig ott van.

MerlinW
#13193
Mennie kéne jól.. ha nagyon nem megy, feldobom a sajátomat, hátha az jobb.

[merlinw.org]

takysoft
#13192
multimédia kompresszió: ugyesebben bánik az AVI, BMP, WAV, meg hasonló fileokkal.(jobb de lassabb, hisz minden file-t megvizsgál ,hogy multi file-e?)
dictionary_ szórátméret: minél nagyobb annáj jobban tömörít(ha 1 mb helyett 64mb, akkor legtöbbször 1-2 megával jobbat tömörít, de lassabb, es bazinagy a memóriaigény. terjeszteni nem jó dolog így, mert a kitömörítéshez is sok mem kell majd.)

priority: a windows milyen prioritással kezelje a tomorítést. ha idle, akkor tudsz mellette mast is csinálni elvileg. a Task Manager(feladatkezelõ, gyk: ctrl+alt+del)-ben is állítható ha valamelyik progi amõgy nem támogatja. a Folyamatok résznél kell a job-ra jobb gomot nyomni aztan ott.

a file buffer meg azt jelenti, hogy a vinyón maximum mekkora helyet foglalhat el pluszban a tömörítéshez. minél nagyobb, annál gyorsabban végez a tömörítéssel, a végsõ méretet elvileg nem befojásolja.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Lord Myn
#13191
Légyszi told majd fel az iso-kat a szerverre!

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13190
Nekem mindegyik játék, amit a listámra írtam az full cd-s (vagy dvd-s) iso, van 1 pár rippelt játékom, de azt nem írtam fel a listára. SZVSZ kalandjátéknál pláne fontos, hogy ne legyen rippelt, mert pl. ha hiányoznak a mozik, akkor kissé nehezen követhetõ a sztori, ami (legalábbis nálam) az egyik legfontosabb 1 kalandjátéknál. (Amúgy a Darkseed I, az tényleg pazarlás ~ 30MB-t kiírni 1 CD lemezre, annyi a különség a lemezes verzióhoz képest, hogy a narrátor szövegeit is halljuk és vmivel jobb a hangminõség)

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

kirol
#13189
Ezt kérdezem már mióta.
Nekem el sem indul.

serito
#13188
A Runaway fut valakinél rendesen, és nem csak diavetítést néz? Az uj Crack sem oldja meg ezt a problémát, vagy csak nálam nem jó?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13187
Akkor próbálkozom a magyarítás nélkül, de pont azért tetszett mert van hozzá magyarítás. Az angolom nem tökéletes ezért ha megyarítással nem fut lehet, hogy kihagyom. <#szomoru1><#wilting><#rinya>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#13186
Akkor most a Discworld I az full?
A Discworld 2-t hova töltitek fel srácok?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Ottto
#13185
Nálam a demoval volt hasonló, de semmit nem sikerült tennem ellene. Viszont a teljes megy rendesen (Patchel, bár én a magyarítást nem tettem fel).

\"Say goodbye to your nails!\" ottto.gportal.hu

#13184
Jaj...jóvan...én kérek bocsánatot.Nem csomagoltam ki és nem láttam,hogy iso-ban vannak...Bocsesz még 1* <#zavart2>

#13183
És a txt...elõre megmondós mit fel/letöltõs 5letemre mit szóltok úgy egyébként?

#13182
NA szal nekem mindegy,hogy avi-e vagy dvd (bár lehet egy dvd-snek jobban örülnék)...az a fõ,hogy magyar szinkron legyen.Mert nekem is megvan angolul a lényeg a HUN duma 😊 A Discworld 2-vel meg lehet igazatok van,DC-rõl nyúztam le,de az elsõ sztem full. Ja meg ha itt tartunk akkor a Darkseed 1-2 full? Mert azok is csomagoltak és én nagyobbra számítottam.Dettó a Shadow of the Comet is...200valahány mega csepet meglepett...<#hawaii>

serito
#13181
Ja egy kérdés: Tudtad használni a 2003 Server Bin-jét?
Vizsga? Siker?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13180
Vidd el szervízbe, hogy nem nyomtat, és ha visszadobják akkor csinálhatsz vele amit csak akarsz ( gombostû, vákum ...stb ) . Szerinten kicserélik neked, rengeteg ilyet viszek fel pestre gariba és pár hét után cserélik. Bár ez nem jelenti azt, hogy a tiédet is cserélik.

A korábbi Sanitariumos kérdéemre tud valaki válaszolni, vagy ti nem próbáltátok a game-t XP alatt?
Miden tökéletesen fut az elsõ videóig ( mikor a videó lejátszásához 3 RCA duzgót kell bedugni ) és mikor visszatérnék a game-be -A sanitarium exe hibát észlelt és leáll- üzenettel kifagy. Mindíg ennél a résznél. Volt valakinek hasonló? A kompatibilitást is megpróbáltam állítani de semmi eredmény.
Ebben segítsetek legyetek kedvesek!!!
Köszi

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#13179
Hát igen csak költséges szórakozás, mivel a Canon -nál a lényeg a nyomtatófej, egy új fej áráért új nyomtatót lehet venni.
Így b@sztam el a BJC 2100 -amat. Így tapaszatlatból beszélek.

kirol
#13178
Én valami vákuum dologra gondoltam, csak a kivitelezéssel van gond.

Atomreaktor
#13177
akkor próbáld meg a szervizt😉 aztán, ha ott kukacoskodnak, akkor már lehet otthon buherálni😊

kirol
#13176
Az nem lehet, csak 6 hónapos még.
A gombostûvel szurkálás meg nem hiném hogy jó ötlet lenne, mert az kb 30x okkora lyukat csinálna, mint az alapháló lyukacskái.

Szerintem anyaghibás lehet, mert csak a fekete csinálta ezt, a színesek nem.

IMYke2.0.0.0
#13175
Csak megérzés, ilyen jellegû problémával nem találkoztam még:
- Ha ügyes kezû emberke vagy, akkor gombostûvel bátran feszítsd fel!
- Ilyen benyomódás az anyag elfáradásából történhet, hiszen rettenetes erõk hatnak a nyomtatófej végére - száguld, mint az õrült, - s emiatt történhetett a dolog nálad is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.