33675


  • IMYke2.0.0.0
    #17507
    Ú, ez nagyon kellemesen hangzik!
  • IMYke2.0.0.0
    #17506
    Ez pedig a belső hálózaton működő DC-m forgalma ebben a hónapban:

    [center]

    S én nagyon kevés anyagot töltök le!!!
  • Randal
    #17505
    Nem, semmi ilyesmi nincs. Ezen én is meglepődtem.
    Ugyebár itt fennt tele vagyunk szolgáltatókkal meg kábelcsatornákkal szal verseny az van.

    Alapból úgy van, hogy a nethez kell kábeltévé technikai okok miatt. Ebből is az a csomag ami tartalmazza a 350-500MHz-es sávot. Ez annyit jelent, hogy nem csak a minimum csatornákat fogod (közszolgálati), hanem többet, ami egy átlagos családban van.

    A kábeltévé havi díja 2990Ft. Az internetdíjak meg ezek:
    512kbs : 3900Ft
    1024kbs: 5100Ft
    1536kbs: 6300Ft
    2048kbs: 7500Ft
    4096kbs: 16800Ft (LOL)

    Szóval nem sok. Persze ha nem akarsz tv-zni az úgy gáz sajna, de ugye tv mindenhol van.

    Tölteni meg télleg korlátlanul töltök és annyival amennyivel a szerződés meg lett kötve. 2 hónap alatt kb 200-250GB-ot töltöttem le:)
    Ja igen és ugye az előnye: Torrent, DC, FTP egyszerre, mivel a feltöltés és a letöltés külön van, nem úgy mint a Chellonál.
  • IMYke2.0.0.0
    #17504
    Ebben a hónapban csak a DC-vel 27,27 GB-ot töltöttem le...

    [center]
  • IMYke2.0.0.0
    #17503
    Teljes sorozatok. Játékok, melyeket megnézek, hogy fordíthatók-e, játékokhoz editorok, patchek, MOD-ok, felhasználói programok [ISO, és apróbbak], és iszonyat mennyiségű, régóta keresett zene...

  • kirol
    #17502
    Hát ez igen érdekes.
    Én ha visszanézem a forgalmi adatomat akkor a max kb. 48GB lehetett. És ekkor szünet volt, tehát itthon voltam ráadásul ekkor kötöttem be a szélessávú netet és beleadtam apait, anyait hogy ez összejöjjön. :)

    Ha nincs otthon az ember akkor lehetetlen annyit letölteni. Feltéve ha bekapcsolva nem marad a gép. Pl. nálam sose.
    Meg minek annyit letölteni? Mi lehet az 0,5TB?
  • IMYke2.0.0.0
    #17501
    Na most ezt szájbarágosabban...

    Tehát, előfizetek 3.990 Ft-ért "korlátlan" netre, és akkor az mennyibe fog nekem valójában kerülni?
    Havi 3.990 Ft + mennyi?

    [Mert azt nem veszi be az elmém, hogy ennyiért én annyit netezhetek, mint a koliban - tényleg korlátlanul... a "korlátlan" dologgal kapcsolatban pedig ismerem a sztorit a havi 120 Gb-oskat letöltögetők kitiltásáról rózsaszín szolg. által...
    A havi net forgalmam eddig simán megvolt fél terrabyte...!]
  • kirol
    #17500
    De a legegyszerübb ez: Katt
  • IMYke2.0.0.0
    #17499
    Nem irigyellek...
  • Randal
    #17498
    A X. kerben az EMKTV a szolgáltató. A UPC is próbálkozott, de nem tud ilyen jót ajánlani:) Igaz a nethez szükséges a kábeltévé, dehát hol nincs?
  • via_mala
    #17497
    A szolgáltatódat megsúgnád nekem?
  • kirol
    #17496
    Ó, 5100? Rohadt mázlisták!
  • Randal
    #17495
    Miért kellene? Nekem itt Bp.-n (tudom, tudom itt más a helyzet) havi 5100-at fizetünk egy 1024/512-es korlátlan netért. És a up/download sincs egybe.
    Egy 512/256-os kb 3000 körül van.

    Szal nem lehetetlen.
  • Axon
    #17494
    Ha jelent ez neked valamit, akkor én tökéletesen együtt érzek veled.
    Én is pont most lebegek itt a semmiben. Éppen van melóhelyem, de nem tudom meddig.
    Nekem bankikölcsön problémám van és mellé még ott van egy gyerek is.

    Fletót ki tudnám herélni...
  • IMYke2.0.0.0
    #17493
    Na ne mondd, hogy csak 3990 Ft korlátlan net... emellé gondolom fizetni kell dögivel magáért a netezést...
  • serito
    #17492
    Csak azért kérdeztem mert rengeteg akció van most a Netszolgáltatóknál.
    Pl: mi a ViVaNettel vagyunk partneri viszonteladói viszonyban és most van egy korlátlan hozzáférésű (a le és feltöltés is korlátlan) akció 3990,- Ft/hó-ért nincs beklépési díj, csak 1 évet kell aláírni.
    Nagyon hiányoznál az sg-ről. :-)))
  • 19410122
    #17491
    Hi Imyke!
    Személy szerint sajnálom, hogy munkahelyi és net-es nehézségeid vannak, de addig legyek szegény, amig Te nem találsz magadnak valami hozzáférést...
  • 19410122
    #17490
    Hi Beoceka!
    A 4 cd-s magyarítás elfagyott a garázsban, a 2 cd-s a káoszvihar végén, amikor April leveri a lakatot. Hogyan teszteljek tovább?
  • IMYke2.0.0.0
    #17489
    Albérletet keresek - nem tudom. De a tartalékomból nem is nagyon tudnék egy modemes-netet finanszírozni... az albi+rezsi+élet épp elég...
  • serito
    #17488
    Telefon vonalad lesz ott ahova mész?
  • IMYke2.0.0.0
    #17487
    Igen. Imádom a pasit...
  • serito
    #17486
    Ez ezt jelenti, hogy búcsút intettek neked? Akkor Fletó hatalmas cimbije lettél nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #17485
    Azt, hogy nem lesz munkahelyem, ahonnan netezhetek, és bárhol is fogok lakni - albérlet vagy otthon - ott sem lesz internetem.
  • Atomreaktor
    #17484
    Az mit jelent hogy nem leszel neten?
  • Tomsess
    #17483
    Nekem is lejött a Pathologic, délután nekiülök, most a Bad Day LA-t próbálgatom átangolosítani lengyelről
  • Kiru
    #17482
    HI :) Az jó lesz. THX:
  • IMYke2.0.0.0
    #17481
    Varga Sanyi - az editor készítője - jelezte, hogy rájött: az EDITOR okozza a csúszásokat.
    El is küldte a megoldást.

    A feketeleves: ma vagyok utoljára neten - innentől kezdve nem leszek neten...
  • szotyimutyi
    #17480
    A határidő ma jár le, de még én sem végeztem.
  • beoceka
    #17479
    Helló TLJ HUN TEAM!
    Ismét néhány kép a magyarítás javításához:
    http://rapidshare.de/files/31421098/2._csomag.zip
    Bocs, hogy Rapid, de hirtelen ez jutott eszembe. Most 1-2 hétig nem tudok tesztelni, talán gépközelben sem leszek.
    Egyáltalán valaki foglalkozik még a teszteléssel?
  • Axon
    #17478
    Jól néz ki a képen az az eredeti dobozos Dark Eye kalandjáték :-)
  • kirol
    #17477
    Persze, ezt mindenki látja. Csak vicceltem.
  • szotyimutyi
    #17476
    Még nem próbáltam, csak olvastam róla.
  • MerlinW
    #17475
    Szerintem még ma felkerül.
  • via_mala
    #17474
    MerlinW már beígérte, hogy elhelyezi a 2S-kén, és nyilván neki egy pillanat alatt fel is érne, csak valamiért mintha megfeledkezett volna róla.
    De ami késik, nem múlik.

    Addig is mondj róla valamit, hogy miért érdemes kipróbálni.
  • szotyimutyi
    #17473
    Lejött a Pathologic, ha kell vkinek, mondjátok melyikre (de sajnos csiga sebességgel).
  • MerlinW
    #17472
    A magyarítás bétateszt alatt van, sok hiba van benne. Idővel lesz hibamentes is. Addig is a fellelt hibákat, mint ez is írd meg Imykének privátban, hogy tudja, azt is javítani kell:)
  • Tomsess
    #17471
    Ezek valódi fényképek, csak el vannak picit maszkírozva, szal a macska tuti nem virtuális Egyébként meg elég mesés ami géppel van nyomatva
  • Randal
    #17470
    Szerintem azért nem válaszoltak, mert nem tudnak segíteni. Talán takarítsd meg a cd-t és a kért fájlt másold át újra.
  • Hunty
    #17469
    Hopsz...Már az ezredik hozzászólást olvasom vissza, de nyomát sem lelem a "The longest journey" problémám megoldásának (a 4. fejezetben a kikötői garázsban végleg lefagy a magyarítás, egy bizonyos "00000200.isn" nevű fájlt hiányol). Persze topikba vágó hozászólással sem találkoztam...Picit belefáradtam már a dologba, ugyhogy vissza is rakom az angolt és végignyomom úgy.
    Persze nem is tudom, mit zavargok itt a problémámmal, azt hiszem eltévesztettem a topikot...
  • kirol
    #17468
    Na akkor ennek a játéknak nézzétek meg a grafikáját.
    Time Stand Still Demo

    Az unreal 3-mat és a Cryengine -t is bealázza.
    És ez kaland elvileg!