The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13474
Nekem a Shadow of Memories megyen XP SP2 alatt.Igaz mikor elindul kiírja a hibaüzenetet,de aztán megyen tovább a gém.Viszont annyira nem tetszik nekem. Meg még a hosszú videókat sem lehet leESCezni<#gonosz3> Viszont a The Last Express nagyon jó játék.Kellemesen csalódtam benne. Az Atlantis meg nem megyen nektek?

kirol
#13473
Elfelejtettél engem is. <#rinya>

kirol
#13472
Én is ott tartok a Samorost 2 -ban. A lufit feltöltötted?
Én ezután akadtam el.

Lord Myn
#13471
Srácok! Last Express-vel mi a helyzet, lehet már tölteni? (Az az a 3. CD az ekkora vagy feltöltés alatt?)

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13470
Persze hogy! Ez is a Call of Cthulhu sorozat része (sõt, emlékeim szerint az elsõ amit PC-re írtak).

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

#13469
De jó neked! <#vigyor2>
Axon
#13468
A komplett munkahelyi hálózatot én terveztem és én is építettem az utolsó csavarig. Alkalmazott vagyok, de a fõnököm végtelenül rendes, nem szól bele semmibe, így szinte a magam ura vagyok.

serito
#13467
Akkor hasonló a munkánk. Hálózatszerlés is van?
Saját cégben dolgozol, vagy alkalmazott vagy? A mi cégünk családi vállalkozás, úgyhogy hála istennek úgymond fõnököm az nincs.
A 4db Win98-ért nem irigyellek, én is azt utálom a legjobban.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13466
Én pont most fejeztem be egy hét gépes e-magyarország pont teljes karbantartását. 4 db win98 plusz 3 db XP. Egy jó óra, mire az összes létezõ ellenörzõ program frissítését és végig scannelését megcsinálom rajtuk, azután még egy kis manuális takarítás. Utálom... <#wilting><#gun>

serito
#13465
Ma már a 6-7. gépet javítom meg + 1 rádiós egér és egyéb nyalánkságok, majd egy p3-asra win98 telepítés <#szomoru1><#wilting>( iszonyatosan utálom), és ki tudja még mit kapok mára. 3 gép van mindíg elöttem, abbol 1 az enyém, ha van egy kis szabadom, átkapcsolom és run game.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13464
Még ma fent lesz, szerintem este 8 körül.
A Samorost2 pedig félre tettem, mivel ma még dolgoznom is kell :-)

serito
#13463
Ok. Holnapra felér a cucc?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13462
A Samorost2 -vel játszol? Megcsüntem a taxis résznél a MAJAK pályán. Már csináltam egy erõs kávét az öregnek, és fel is ébredt, de tovább nem tudom mi a fenét kellene csinálni. Bár meló közbe 6felé figyelve nehéz is.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13461
A 2-es szerverre töltöm. Nem is néztem, hogy a TLJ1-en van fent a nem mûködõ verzió. Azt mindenesetre törlöm.

serito
#13460
Hatalmas Isten vagy <#worship>, köszönet.
Melyik szerveren van, mert ha nem a macsekén, akkor azt törölhetnénk is, mert csak fogja a helyet, úgysem müködik.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13459
Csorog felfele.
A 3 cd mérete majdnem 1 giga. A rar remekül összetömörítette az iso-kat.

Axon
#13458
Kipróbáltam. Tökéletesen mûködik.

Ez a verzió az eredeti 576 KByte által kiadott verzió és NEM KELL hozzá "OKOSSÁG". Simán mûködik anélkül is.
Telepítés:
setup.exe
maximális telepítés (3. as menüpont)
nincs pipa a directx8 kodek mellett
Ha kész a 3. lemez telepítése, akkor kéri az elsõt, majd egy hibaüzenettel kilép. Ez azért van mert kibuheráltam az iso-ból a directx-et, ne foglalja a helyet, de ettõl még a telepítés tökéletes.
Játék indítása, majd nemsokára kérni fogja az elsõ cd-t. Ezt nem a védelem miatt teszi, hanem a full install ellenére is szed le dolgokat a cd-rõl a játék közben.
Ennyi.
Felteszem valamelyik szerverre.

Axon
#13457
Na végre sikerült behoznom a melóhelyre a Runaway-t. Most készülök tesztelni. Régebben nekem gond nélkül megy, de azért újra kipróbálom a munkahelyi gépemen.

serito
#13456
Az pont elég, a magyar szinkront amúgy sem szeretem.
Köszönet elõre is, hogy megnézed, és ha még fel is töltöd..... az maga a mámor lenne.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13455
Nekem a magyar verzió van meg (természetesen csak a felírat magyar).

serito
#13454
Ponta azzal játszm én is. Most kezdtem, már megvan a kutyus, a budoar-ban egy mókuskerékben tekeri a ventillátort. Hatalmas egy game, DE a Runaway-t nyomnám szívesebben. Köszi, hogy megnézed, és ha nálad fut rendesen, akkor egy feltöltést, had kérjek tõled. Ja a te verzsönöd magyar? Vagy fut rajta a magyarítás?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13453
Hát apám(!)... még egy ilyen elmebeteg játékot, mint a Samorost2, eddig nem láttam :-)))
Nem is tudnám mihez hasonlítani, de már szanaszét röhögtem magam rajta :-)))

Axon
#13452
Az Atlantis1-et sikerült valakinek elindítania? Nekem sehogyan sem sikerül.

Axon
#13451
Ez a Shadow of the Comet játék Lovecraft mûve alapján készült?
Mert a kezdõ helyszín Innsmouth, az Lovecraft kedvenc kitalált helyszíne, ahol minden szörnyûség megtörténik.

Axon
#13450
Sajnos elfelejtettem, de délben hazaugrok ebédelni és kötök egy újabb csomót, hátha...

serito
#13449
Sikerült megnézned a Runaway-t, hogy a te verzsönd fut-e rendesen?
A valahova kötött "csomó" remélem emlékeztetett rá.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#13448
Pontosan! Akkor szabálytalan mûveletet csinál.

IMYke2.0.0.0
#13447
A Focus/Blur nem kapcsolható be.
800*600-ra be tudom állítani.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lord Myn
#13446
Nem az a kérdés, hogy megy-e, hanem hogy tudsz-e 800x600-nál nagyobb felbontást használni és hogy bekapcsolható-e a Focus/Blur...

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13445
Tényleg nem értem, de kirolnak sem megy. W98 komp.módban meg el sem indul, hanem hibát jelez.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#13444
Nekem megy a Shadow of Memory. Windows XP SP2-õm van.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13443
XP/SP2 és direkt felraktam a legújabb nvidia drivert hogy megnézzem megy-e vele.
CrucifX
#13442
Shadow of Memories-t probaljatok W98 kompatibilis modban, par embernel sikerult igy mukodesre birni - en tavaly vittem vegig, hosszas utanajaras utan sikerult megvenni PS2-re jopenzert, igaz, ra egy hetre 990-ert arulta a CD Galaxis a PC-s valtozatot 😊

CrucifX
#13441
Rajongok keszitettek sajat lakasukban, gyakorlatilag egyetlen helyszinen, a mu keltezese miatti retro stilusban - tenyleg fekete-feher, tenyleg nemafilm es a kritikak szerint meglepoen jo. Engem is nagyon erdekelne 😊

Lord Myn
#13440
És te is XP-t használsz? Felnéztem a Konami support fórumba és pár helyen írták, hogy az XP miatt nem megy, mivel az nem támogatott op. rendszer.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

kirol
#13439
Látta valaki ezt a filmet: Lovecraft Call of Cthulhu?
A trailer -ét néztem és ott van hogy 2005-ös, és fekete fehér? Ráadásul néma?
Vagy csak elírták volna 100 évvel a dátumot?

kirol
#13438
Szintén így vagyok én is, max 800x600, és az említett dolgok nem kapcsolhatóak be.

#13437
Nem értem mi lehet a baj, nálam választható a felbontás 1024x768-ig és az effekteket is bekapcsolhatom.
#13436
Bocsánat...megint tévedtem.Kiégetve megyen a magyar szinkron is,de csak gépbe néztem meg és ott sehogy sem tudtam beállítani a magyart. Bocs még 1*<#zavart2>

#13435
Figyeljetek már.A The Thing film ez angol. Szépen megkérdeztem párszor,hogy magyar-e...de nem szóltak, mondom akkor magyar.Most akkor mi a franc van?<#szomoru1>

Lord Myn
#13434
Hát, sajnos, nem jártam sikerrel... <#rinya>

Ugyanaz a probléma: Max. felbontás 800x600, extra effektek (focus, blur, stb.) ki van "szürkítve", azaz nem tudom bekapcsolni. A Ti4200-es gépen is kipróbáltam, ott is ugyanez...

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

#13433
Én nem tudok más verzióról (kivéve az eredeti Ps2-t).
Lord Myn
#13432
Igen, mert a hangokat újratömörítették (a DVD-s PS2-höz képest).

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13431
Köszi szépen, már töltöm is! <#eljen>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#13430
A Shadows of Memory csak 1 CD-s?

takysoft: <#hehe><#eljen>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#13429
"okosság"??? végra sikerült 30 kemény év után lefordítani, hogy crack?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#13428
Tölthetitek, ha valami gond lenne vele újra felrakom.
#13427
Felraktam a legujabb 81_98-as nvidia drivert azzal is megy.
Lord Myn
#13426
Köszi szépen, remélem ez már rendesen fog mûködni...

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#13425
<#eljen><#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.