The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13424
Elkezdtem feltölteni, holnap reggel fenn lesz.
#13423
Köszi én csak 300MB korlátos verziókat találtam.
IMYke2.0.0.0
#13422
Például az a progi, ami a TLJ2-ön a "Biztonsagi masolashoz" könyvtárban megtalálható. <#vigyor>
Tud magyarul, és van hozzá "okosság" is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13421
És melyik csinál .iso-t?
IMYke2.0.0.0
#13420
Bármivel csak *.iso legyen, a többi nagyobb fájlokat produkál.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13419
Rendben csakazt mondjátok meg mivel csináljam a cd-képet Alcohol vagy Nero melyik a jobb?
Ottto
#13418
Hali. Nem voltam aktív egy darabig, gondok voltak itthon, meg a gép is újra lett installálva. Szóval láttam a listát, ha valaki felírja oda az Outcastot akkor feltöltöm (ergo ha kell még valakinek)
Shadow Of Memoriesre én is jelentkezem. (Úgyszintén a TLJ2 szerveren, mert a másikra valamiért nem jutok fel)

\"Say goodbye to your nails!\" ottto.gportal.hu

MerlinW
#13417
persze mehet, mehet csak bátran😊

[merlinw.org]

#13416
Most az van fenn amit a Windows felrakott újrahúzás után (5.6.7.3), de egyébként is egy régebbit szoktam használni mivel az olyan etalonjáték mint a BG2 nem indul az újakkal.
Lord Myn
#13415
Akkor engem is érdekel a dolog! (Btw, megkérdezhetem milyen driver-t használsz a Ti4200-nél?)

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

szotyimutyi
#13414
Még nem tudom, mert nem ismerem.

#13413
Nekem egy Gef4200-om van azzal megy 1024x768-ban az effekteket bekapcsolva is. Néha meg-megröccen a kép, de lehet vele játszani.
Lord Myn
#13412
Jah és hétfõn, ha mindenjól megy, felrakom a Hitchcock-ot meg a Private Eye-t.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13411
Nekem az US verzió van meg (Shadow of Destiny címmel), az enyém megy XPSP2 alatt mindenféle komp.mód beállítás nélkül is, viszont csak DX7-es VGA-val hajlandó teljesen együttmûködni, DX8 feletti cuccal (GeForce3/R8500 és feletti), max. 800x600-ban, vizuális effektek nélkül lehet csak játszani. Ez megy rendesen?

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

#13410
Persze, ahogy rábólint MerlinW már kezdem is!
IMYke2.0.0.0
#13409
<#worship><#eljen>
A 2. szerverünkre mehetne? Sajna, csak azt tudom elérni a proxy miatt... <#whatever>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13408
Ha döntés születik róla hogy mehet, én feltöltöm neked, márcsak a Vampire fordításért is hálából 😊
#13407
Ez az!
IMYke2.0.0.0
#13406
Ez az a játék, ami az idõsíkok között játszódik és sok alternatív befejezése van?
Ha ez az, akkor nekem kellene - régen keresem már 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

szotyimutyi
#13405
köszi a segítséget. A kompatibilitási mód átállításával elindult! Ha kell valakinek a játék, szóljon. 😊

#13404
Nekem megvan a Shadow Of Memories, ez úgy tudom ugyanaz a játék csak az európai kiadás, ez megy XP-SP2 alatt, talán próbáld meg valami kompatibilitási móddal.
De ha másnak is kell esetleg, szívesen feltöltöm majd valamelyik szerverre, szerintem ez az egyetlen olyan kalandjátékom ami nincs meg itt mindenkinek 😊
kirol
#13403
Köszi szépen elõrre is! <#worship>

szotyimutyi
#13402
Van egy régi játék, a Shadow of destiny. Ismeri valaki? Nem indul el az install.Van valami ötlete valakinek?

Axon
#13401
Szívesen, de már csak hétfõn tudom megcsinálni.
Hétfõn felteszem valamelyik szerverre.

kirol
#13400
Egy scannt nem csinálnál róla ha szépen megkérlek?<#wink>

Axon
#13399
Nagyon úgy reklámozzák mint önálló játékot. Ez elvileg a sorozat 3. darabja. Összehasonlítottam a képeit az elõzõ és ennek a mostani résznek és úgy láttam a grafikán is javítottak. Ennek a mostaninak már nagyon hasonlít a grafikája a Sudden Strike-ra és a Blitzkriegre. Az elõzõeké meg inkább... hát hirtelen nem is jut eszembe más játék, de ennél jóval rajzfilmszerûbb volt.

Axon
#13398
De megvan az is.

Atomreaktor
#13397
ez csak kieg. az alapjáték egész jó volt!!

kirol
#13396
Sajnos nekem egyik sincs meg.<#shakehead>

#13395
Legújabb PC Guruban van róla asszem 3 oldal<#papakacsint>

kirol
#13394
A The Godfather cikk nincs meg véletlenül?

#13393
Üdv mindenkinek!
Úgy meglódult a topik, hogy nem gyõzöm keresni hol is tartottam utoljára az olvasásban 😊
Nekem is van Final Fantasym 7,8,9 meg a régebbiekbõl is, de azt nem tudom mennyire XP kompatibilis a 7-8, eléggé kellett vele szórakozni hogy menjenek XP alatt.
Axon
#13392
Most olvastam egy remek kis játékról a Gamestarban. Félelmetesen lehúzták a játékot, mondhatni sárbatiporták és megalázták, így roppantmód felkeltette az érdeklõdésemet :-)

American Conquest Divided Nation

Most jelent meg februárban, de még warezokon nincs kint. Ez egyébként nem kaland, hanem startégia.

serito
#13391
Köszönet érte <#worship>. Szerintem csináld úgy, hogy lecseréled a mostanit, mivel az egyáltalán nem használható. Vagy nem fut rendesen vagy szaggat.
Jövöhéten csekkolog megint, a hétvége családdal és "anyóssal" telik majd.
Hétfõn remélem lesz mit olvasnom.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13390
Kötök valahova egy csomót, hogy holnap ne felejtsem otthon.

kirol
#13389
Nekem az iso és a cue/bin is rossz, ugyan azt csinálták.
Error: File not found
Datav\Datava02.001

serito
#13388
Az utolsó remény is leveszett. Nekem is ez van meg. Ennek ellenére mégsem müködik.
Axon:
Nem én vagyok az egyetlen akinél nem fut a game (Kirol) ha a te verzsönöd fut akkor egy feltöltést szeretnék kérni tõled, ha megoldható.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13387
Igen olvastam, már nézem is, remélem müködik. egy utolsó reménysugár, hogy a hétvégém játék téren jól teljen.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13386
Hát komolyan mondom egyre zavaróbb ez a mizéria a Runaway körül. Holnapra behozom az én verziómat (magyar) és mielõtt feltölteném ismét kipróbálom. Nekem semmi gondom nem volt vele anno.

IMYke2.0.0.0
#13385
Serito, olvastad via_mala üzijét? Akkor nekem már nem kell feltölteni... a napi 500 MB kimenõ limitemmel nem is nagyon menne gyorsan...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

via_mala
#13384
Azóta már a .cue/.bin-es változat van fent, amit szintén a CDRWin-nel gyártottam az 1. cd-bõl. A többi továbbra is .iso.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

serito
#13383
Akkor megkérhetlek, hogy tedd fel a cd1 bin/cue változatot amivel az okosság mûködik.
Már nagyon beindúltam, hogy a hétvégém Runaway-el telik.
Ha feltennéd akkor csak a jövõhéten tudom tölteni.
Köszönet.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#13382
Nos, hogy tisztázzuk, nekem CDRWin-es verzióm van. bin/cue
Ti átalakítottátok az elsõ CD imédzsét ISO-vá, mert akkor azt dobjátok ki a kukába!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#13381
Csak nem ezt (Resource/resource.000) .
Mert, ha IMyke okosságát(server von MerlinW) próbálom akkor nekem is ezt írja. De utánanézek még hátha találok a neten valami mûködõ exe-t.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#13380
Nekem el sem indul, hiányol egy fájlt. Pedig ott van. Már nagyon feildegesített.

serito
#13379
Valakinek van ötlete a Runavay normális elindításra?
A hétvégén már szeretném belevetni magam, de nem lassítva, és nem diavetítve.

Ja valaki kérte az Outcast-ot.
Nekem megvan, az eredeti, egy ujsággal vettem.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13378
Crack nélkül és crack.al is elindul, de olyan mint a lassított felvétel. A hang lehagyja a képet.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#13377
Ez több, mint érdekes - nekem mûködik.
Akkor nem tudom mi lehet a gond...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#13376
Az okosság nem mûködik. A Resource/resource.000 file-t hiányolja.
Mi lehet a gáz? Telepítettem Full, cd1 bemountolva, run okosság.
???? Valamit elrontottam?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13375
Akkor próbálom ezzel köszönet mégegyszer.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64