The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

serito
#13524
Az öreget felébresztetted?
Mikor lejössz a lufival, tedd a helyére, majd menj át a taxira és húzd meg a kart a szerkezet hátulján (ekkor a lufi tartalma betöltõdik a tartályba) de a pumpát ne nyomd meg! A taxi hátulján ugorj, mikor a taxi szintbe ér és megáll, akkor húzd meg a kart a szerkezet hátulján, majd nyomd meg a pumpát.
Ha mindent jól csinálsz, menni fog!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#13523
"Lejövök a hegyrõl a lufival
- rárakom a céleszközre ( itt kell meghúzni a kart az eszköz hátulján 1 szer)"

Na ez az, meghúztam a kart, és ekkor i is ment belõle az "anyag" a levegõbe.<#conf>

serito
#13522
Lejövök a hegyrõl a lufival
- rárakom a céleszközre ( itt kell meghúzni a kart az eszköz hátulján 1 szer)
- taxi hátuljára megyek, ugrok egyet
- tankoló hátulján meghúzom a kart
- majd rögtön a pumpálót

A többi már ok. Most talán siker????

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#13521
- Lejövök a hegyrõl a lufival
- rárakom a céleszközre
- taxi hátuljára megyek, ugrok egyet
- tankoló hátulján meghúzom a kart
- majd rögtön a pumpálót

Talán túl hamar csinálom.<#nemtudom>

serito
#13520
Mit csinálsz pontosan?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13519
MI nem megy?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#13518
Nincs siker. <#nemtudom>

szotyimutyi
#13517
Nagyon boldog szülinapot, "kalandos" évet! <#wave>

serito
#13516
Siker!!! Amit tenned kell:
Öreg felébreszt ( víz + kávé + megfõzés + csenget + megitat )
A tankoló szerkezetrõl a lufit megtölteni a dombtetõn, majd visszatenni.
Mielött bármit is csinálnál húzd meg a tankoló hátulján akart!
Menj a taxi hátuljára, és ugorj egyet majd a tankoló hátulján húzd meg a kart, majd a pumpálót, és lám a taxi feltankolva.
Sok sikert!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#13515
Köszönöm mindenkinek😊<#wave>

[merlinw.org]

kirol
#13514
Én is pont itt tartok.

CrucifX
#13513
Boldog Szuletesnapot!

kirol
#13512
Boldog születésnapot! <#pias>

#13511
Boldog születésnapot! Sok sok kalandjátékot meg sokminden mást is<#eljen><#taps><#eljen>

LezLee
#13510
Nem akarok én sem kimaradni:
Boldog Szülinapot MerlinW!!!
<#wave><#wave><#wave><#wave>

Az enyém 1 hónap múlva lesz, de nem nagyon tudnék elképzelni jobb ajándékot (na jó azért tudnék<#idiota>) magamnak, mint mondjuk a Dreamfall!
Lord Myn
#13509
Neked meg fent van a Private Eye. <#smile>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13508
De a scummos tömörítés csak a hang és mozifilokat tömöríti... A magyarítás az nem az adatfile-okban turkál? <#conf>

BTW: Boldog szülinapot! <#taps>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

takysoft
#13507
de a scummos?
a scumm a DOTT magyarításts e szerette, de warningal ment.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#13506
Érdekes. Nekem megy a Monkey 3 magyarítással. Nagyon ott van. 😊

MerlinW
#13505
Scummos mánki3-ba hogy lehet vajh beleapplikálni a magyarositást? Ha eltér egy byte is az eredetitöl, már nem indul nálam...

[merlinw.org]

#13504
Én már 25 után nem nagyon számoltam...a 30 után meg már rosszkedvû is lettem, hisz nem mondhattam már akkor, hogy huszonéves vagyok.

MerlinW
#13503
Atomreaktor: Köszi😊
MAD: hmm erre mit is mondhatnék...😊 Áhh, azt nem mondom..😊 Még csak a fele meg egy pici😊

[merlinw.org]

Atomreaktor
#13502
lol ez nagyon rövid😊

serito
#13501
Megvan a probléma oka: <#vigyor><#nyes> a video beállítási szintjét alacsonyra kell venni, és lám fut rendesen.
Köszönet, akkor bele is vetem megam a runaway kalandba.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Atomreaktor
#13500
igen nagy keletje lett mostanában ezeknek a játékoknak, de nem rossz😉

serito
#13499
Nagyon komoly, mindjárt bele is kukkantok. Az elsõ pálya kész, ha van egy kis szabadod akkor megteszi.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Atomreaktor
#13498
ma este folytatom és akkor végre teljesen fennt lesz a 3. cd is😉

serito
#13497
Sajna u.a. olyan mint a lassított felvétel. A hang rendben de elcsúszik, mert a kép igen lassan mozog. Nálad megy rendesen? Nem az intróra gondolok.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

#13496
no comment: 😊 http://www.questfortherest.com/

#13495
Én is nagyon boldog születésnapot kívánok. Szép kerek szám az ötvenedik! 😊)))

serito
#13494
Várj egy percet, most installom.....

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#13493
Na én akkor már sajnos nem leszek itt a melóhelyen. Talán majd holnap beugrom néhány percre, de legközelebb csak csütörtökön leszek, addig gondolom többen is le tudjátok tesztelni :-)

Atomreaktor
#13492
Boldog Szülinapot! és persze egy jó kis ivászatot meg jó csajokat😉

serito
#13491
Amint lejön már tesztelem is. Még kb 20 perc.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#13490
Mindenkinek nagyon köszönöm😊<#worship><#eljen>

[merlinw.org]

Axon
#13489
Teszteltétek a Runawayt? Mûködik?

Axon
#13488
Boldog szülinapot MerlinW!

Axon
#13487
Az Atlantis nekem sem indul.

Axon
#13486
Nem felejtettem el, csak a fõnököm elvitte az újságot a fiának. Hamarosan visszahozza és akkor felteszem.

serito
#13485
Iskolák, tksz-ek bankok, hálozatát szereljük, meg persze más egyéb cégekét is.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13484
Akkor szerncséd van, hogy a fõnököd ilyen, gondolom megbecsüli a jó munkaerõt.
Nálunk az apám csinálja a hálózati terveket, vagy együtt tervezzük meg, a kivitelezés viszont az enyém, de néha az öreg is besegít

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13483
Igen feltöltöttema lufit, utána meg fel kell menni a taxira, és ugrani kell rajta egyet, hoy lesüllyedjen. A töltöcsõ most már szintban lesz a tankolónyílással. Én itt akadtam el, nem tudom milyen ütemben kell csináni a feltöltést. Ma megint megpróbálkozom vele.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13482
Isten éltessen!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#13481
Boldog születésnapot! <#law>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#13480
nagyonszépenköszönöm😊

[merlinw.org]

rorr
#13479
Boldog Szülinapot kivánok! Sok kellemes kalandjátékban eltöltött órát!

#13478
Igen a japán játékoknak van egy sajátos hangulatuk (a jóknak biztos) még a jrpg-k is gyakran a kalandjátékhoz állnak közel a történet kidolgozottsága miatt. Szerintem 😊
Lord Myn
#13477
Nekem anno nagyon bejött, mondjuk igaz, hogy még kalandjátéknak is rétegjáték. De a sztori nagyon ütõs (egyébként a mozikai le lehet "ESCezni", ha már legalább 1x láttad). Meg valahogy a japán kalandjátékokban sokkal emberibbek a karakterek, mint az európai vagy amerikai játékokban. Semelyik játékban nincs annyi érzelem, mint ebben, a Silent Hill 2-3-ban vagy a Final Fantasy-ben...

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13476
Ok. Köszi.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Atomreaktor
#13475
elsõ második lehet tölteni, 3. még feltöltés alatt.