33675


  • via_mala
    #17547
    A Call of Juarez-re beneveznék. Köszi!
  • Wanted
    #17546
    Ha valakit érdekel a Call of Juarez és az Age of pirates, csak szóljon.
  • lafi19
    #17545
    És mikor lesz nete?
  • MerlinW
    #17544
    #17536
    Olvas, aztán kérdez.
  • nagykispeter
    #17543
    Már többször is leírta hogy ez nincs
  • lafi19
    #17542
    Hello mindenki.
    MerlinW írom hogy megnéztem a honlapot és nem találom sehol a paradise teljes magyarositásának a fáljait.
    Feliratozott videókkal és extrákkal: 483 MB---------->ez kellene nekem ha megvan valahol.
    Szevasz
  • MerlinW
    #17541
    "Azt is egérrel kellett irányítani." Pedig rengeteg csodás hasonló játék van.
    Day of The Tentacle, Sam and Max, Full Throttle, Syberia 1,2, Black Mirror, Still Life, Paradise, stb
  • l00ser
    #17540
    Ez felteszem a GS-es változat (1.2 GB a telepítő). Az 1.57 fent van. Nem baj, kísérletezek. Ez a játék csodálatos. (Engem nagyon emlékeztet a COTMI-ra. Azt is egérrel kellett irányítani. Bocs :) Utolsó hasonló hangulatú játék nálam a Schizm volt.
    Amúgy rapidshare-n fenn van egy image, ami régi LA játékokat tartalmaz. A file neve: SCUMMVM_CD.iso Abban is lehet mazsolázni, s egy keretprogramot ad a telepítő.
    No, de ez nem az a fórum. A TLJ nagyon szép és jó hangulatú, azt hiszem még nem találkoztam hasonlóval. Imikének és a többieknek pedig köszönet a munkájáért, így sokan élvezhetjük végre.

    Üdv,
    l00ser
  • MerlinW
    #17539
    Ha 4CD-s akkor az 1.56-os patch, ha 2CD-s akkor az 1.57-es fent van?
    XP-n 4CD-st érdemes win98 kompatibilitásban futtatni. Több ötletem nincs...
  • l00ser
    #17538
    Hahó Ifjak!

    Nem tudjátok mi lehet az oka annak, hogy az egyes jelenetek, mondatok, cselekedetek között hosszú másodpercre beragad a játék, az egérkurzor is megáll. A legelején tartok, a Fionával történt hosszú csevej után kiléptem a szabadba, ahol lementettem a játékot s kiléptem. Néhány órával később visszatöltve a 'kettétörött' egérmutató fogad és az égvilágon semmire sem tudok kattintani (egy férfi ül a padon). Tudjátok mi lehet a gond?

    Üdv,
    l00ser
  • Zolcsi 84
    #17537
    Oké. nem sűrgős a dolog.
  • MerlinW
    #17536
    Hely mindenhol van, honosítás is van, Imyke is van, viszont internete nincs. Majd ha lesz, lesz videós honosítás is.
  • Sil3nt
    #17535
    most egy idore eltunt imike a netrol mert koltozik+egyeb mas okok miatt igy ido hianyaba nemtudta feltolteni!
  • Zolcsi 84
    #17534
    Az oldalon azt írtad, hogy Feliratozott videókkal és extrákkal: 483 MB
    [Ezt sajnos már nem tudom feltölteni... részletek az SuperGamez-en...]
    Nos mivel ez a legakítívabb fórum így ide írtam. Ez a 483 MB-os verzió érdekelne. Hogy lehetne beszerezni? Odaadjátok a Magyarosítások Portálnak? Nálauk csak van hely.
  • MerlinW
    #17533
    Fent van a cucc.
    (én sem érek rá mindig:))

    TLJ HUN 1.01 Teszt, Paradise HUN 1.00 Teszt
  • kirol
    #17532
    Nem, nem ismerem a Vegast.
    Akkor semmi remény, a feliratos videóra?
    Nem tudja egy haverod felrakni, vagy valami?
  • IMYke2.0.0.0
    #17531
    A Vegas-ba írtam be. Ha ismered a Sony Vegas-t, akkor tudod, hogy a feliratozás készítése benne nem igényel külső fájlt, a textet közvetlenül a programba gépelve, azt bármilyen formába öntheted, bárhová helyezheted és effektelheted.
    Duplán ezért nem írtam le a szöveget. S mivel a végeredmény nem követelte meg a forrást [hiszen a filemekt amúgy is konvertálni kell], így nem is volt értelme *.txt-be gépelésnek, onnan Ctrl+C és Ctlr+V-zni...

  • kirol
    #17530
    Pedig valahova csak be kellett írnod nem?
    Mert nem "felmondásból" kerül a szöveg a képre.

    Olyan kár.
  • szotyimutyi
    #17529
    Jelentkezz, amikor csak tudsz!(amint valahonnan lesz alkalmad!)
  • IMYke2.0.0.0
    #17528
    Most tudok utoljára írni:

    MerlinW: nem akarok követelődzni, de még nincs fenn az anyag a lapodon... Nem is teszed fel?

    Kirol: a feliratok nincsenek meg szövegfájlban - a Sony Vegas-szal feliratozáshoz nincs is szükség ilyesmire.

  • kirol
    #17527
    Akkor csak a videó szövegét txt-ben rakd már ki, az csak pár kb lehet. Légyszi!!!

    Mert hát amíg játszottam vele, már az elején elég sokat beszélnek a videóban, és nem ártana megérteni már az alaptörténetet, és a többit is.

    Majd rárakom magamnak, vagy olvasom lapról! :)
  • MerlinW
    #17526
    Jaja, meglesz
  • IMYke2.0.0.0
    #17525
    A videók nélküli változat tartalma:
    - szöveges magyarítás
    - grafikus magyarítás [dokumentumok]
    - intro videó módosítás
    - Detection Tool magyarítás

    Mérete: 21 MB [5 darabban]
  • IMYke2.0.0.0
    #17524
    Hoppá, nem tudok csatlakozni az FTP-hez...

    //sikerült
  • IMYke2.0.0.0
    #17523
    Igen, dolgozom rajta. Net hiányában majd megoldom valahogy [bekuncsorgom magam a koliba haverhoz vagy ilyesmi] a supportok feltöltéséhez... vagy NetCáfé...

    Kérésem is volna rögvest: Felöltöm az új TLJ-honlap anyagot, kiegészítve a Paradise 1.1 HUN anyagával, mely nem tartalmazza a feliratozott videókat - most nincs két napom, hogy feltöltsem a 483 MB-ot - , megtennéd, hogy felteszed a TLJ-honlapra?
  • Axon
    #17522
    Köszi!
    Húzzuk! :-)
  • MrKeating
    #17521
    Imyke, sajnálom, h ilyen helyzetbe kerültél, remélem, hamarosan megoldódnak a gondjaid. Az, h nem lesz Neted egyben azt is jelenti, h befagyasztod a TLJ projektet, vagy azért továbbra is dolgozgatsz a hibák kijavításán? (Ha már az elcsúszásokat és a fagyásokat meg tudnád oldani, az is nagy eredmény lenne. A kisebb fordítási hibákat meg kidobná a teljes tesztelés.)
  • MerlinW
    #17520
    Pathologic is online.
  • Axon
    #17519
    Azért ha találsz egy melót, de ott nem lesz net, feltétlenülj térj be egy internet kávézóba és jelezz fissza, hogy a dolgaid hogyan állnak.
    Mindenesetre szorítunk neked!
  • via_mala
    #17518
    Tévedni emberi dolog. :)
  • via_mala
    #17517
    Feltettem a csomagodat a 2S-kére is.
    Köszönjük a TLJ magyarítás tesztelést!

    Remélem az editor is megjavul, és akkor nem hiába dolgoztunk.
  • serito
    #17516
    Albérletet keresel, vagy maradsz a koleszban? Ha albérlet érdekel apámnak van egy lakása Pécsen, ha gondolod megtudakolom kiadná-e és ha igen, mennyiért.

    Nálam a havi forgalom kb 20-30GB, de csak letöltés, mert nem szeretem a torrenteket, meg a DC sem. Egy SMS és pár napig töltök. Ezekben a napokban
    kb a havi adgom le is jön, de néha több is 40-50 GB.
  • RaveAir
    #17515
    Összességében havonta nekem is ekkora az adatforgalmam. Ezt sem tudom mindig "megemészteni". Azt hiszem, hogy eddig olyan 35 giga volt a havi le és feltöltésem összesen, ami a csúcs volt. Ez is csak azért, mert a torrent szereti, ha fel is megy adat, és nem csak le... ;)

    Amúgy tudom, hogy milyen ha az ember alól kiszalad a szélessáv. Volt néhány ínséges hónapom, amit 1-200mb-os havi (!) gprs-forgalommal vészeltem át. Fórumozásra és msn/icq-ra megtette ez is... :/
  • IMYke2.0.0.0
    #17514
    Holnapig még netezni is tudok... de szombattól... :((((((((
  • serito
    #17513
    Pedig elhiheted, nézd meg a ViVaNethonlapján!!
    Hidd el korlátlan(512kb)és csak havi 3990,-Ft -ba kerül és semmivel sem többe!!!
    Mint írtam viszonteladók vagyunk és nekem is ilyen kapcsolatom, van (1MB-os) bár én nem fizetek mert nekem a ViVaNet ingyen adja, mert az éves értékesítési listát mi vezetjük. A lényeg, hogy kell egy T-com-os telefonvonal, és már mehet is a mandula.
    Remélem még el tudod olvasni, vagy legalább néha bemész majd egy internet caffe-ba vagy egy haverodnál megnézed a fórumot.
    Sok sikert a lakástaláláshoz, meg a Net eléréshez, ja és munkaszerzésben is remélem hamar szerencséd lesz.
  • MerlinW
    #17512
    Szorítok neked, legyen sok kalappal mindenféle jóság:)
  • kirol
    #17511
    Aha.
    Ez aztán furcsán hangzik, hogy a munkaügyi központból kell elbocsátani valakit. :(
    Hát sok sikert a munkakereséshez.

    Nálam meg vége az aranyéletnek. Milyen jó is volt, ha nem volt kedvem, nem mentem be egy-két órára és kész.

    Jövő hétfőn lesz életem első munkanapja. Remélem sokáig.
  • IMYke2.0.0.0
    #17510
    A koliban csak laktam. A Munkaügyi Központban pedig dolgoztam.
    A koli egy T3-as üvegkábel-vonalra csatlakozik [egyetemi hálózat] és azon voltam LAN-on egyike a 150 felhasználónak a kollégiumban.
    Napi 5 GB-ot lehet kívülről letölteni [FTP, HTTP, DC - minden csak passzív módban, proxy mögül], 500 MB mehetett ki egy PC-ről.
    Belső hálózati adat- és sebességkorlát nem volt.
  • kirol
    #17509
    Ha már úgyse dolgozol többet, akkor leírnád hol lehetett ekkora adatforgalmat csinálni (vagy legalább a profil szerint), milyen pozíció mellett?
    Vagy a koliban dolgozol valamit?

    Nekem se ártana egy ilyen.
  • Randal
    #17508
    A DC kicsit sucks. StrongDC-t használok (nem emulálva) és van olyan, hogy nem kapcsolódik. Nemtom miért, de idegesítő, igaz utoljára vagy 3 éve DC-ztem, azóta meg változtak az idők:)

    Mostanában inkább animét töltök ftp-ről:)