33675


  • _Atti_
    #17387
    próbáltad az első cdn lévő exevel indítani? Nekem azzal megy
  • MrKeating
    #17386
    Sziasztok! Én is a 4 CD-s felhasználók szomorú táborába tartozom, és eszembe jutott vmi. Lehet, h hülyeség, majd Imyke és aki még érintett benne eldönti, h kivitelezhető-e. Arra gondoltam, h vki, akinek megvan a 2CD-s változat, és gyors Internetkapcsolattal rendelkezik, feltölthetné a játékot egy szerverre. (Pl. oda, ahol a honlap is van.) Mi meg leszedhetnénk, és akkor máris ki lehetne húzni a 4 CD-s változat problémáit. Mit gondoltok?
  • kirol
    #17385
    Próbaképpen én is felakartam rakni a 4 cd-s verziót, de amikor a police valamit akartam telepíteni, hibát írt és nemes egyszerűséggel törölte az egész könyvtárat. Na a 2. próba után visszaraktam a 2 cd-set.

    NEm tudom miért nem akarta az igazat, talán bezvarta, hogy előtte a 2 cd-s volt fent?
  • IMYke2.0.0.0
    #17384
    Az 1.01-ben nincs is exe.
  • takysoft
    #17383
    talán... ismétlem csak... talán... nem kéne a 2CD-s verzió exe-jével felülírni a 4cd-s exejét.(hisz a patch is csak a 2cd-sre jó.)
    ugyanígy a dll fileokkal...

    ismétlem, talán....
  • berczy #17382
    #17365-re valaki?
  • IMYke2.0.0.0
    #17381
    A baj csak az, hogy fogalmam sincs, hogy miért különbözik a két verzió - mikor a szövegállomány és az archívum típus, s azok helye megegyezik...
    Ha erre rájövök, és arra is, hogy mi az, ami befolyásolja az egész működését, akkor jöhet az általad felvetett lépés...
  • RaveAir
    #17380
    Esetleg olyant nem tudsz csinálni, hogy úgy készíted el, hogy az egyik verzióhoz teljesen jó, míg a másik verzióhoz csak néhány megabyte-ot kell külön leszedni? Lehet, hogy elsőre hülyén hangzik, de így kevesebb adatot kell neked is feltölteni, és a jövendőbeli tárolóhelyen is keveseb helyet fog foglalni a "két" magyarítás.
  • kirol
    #17379
    Egy lehetőgég:

    1. felemeled a telefont.
    2. Bepötyögöd ezt: 06-1/577-4301
    3. Megmondod: Csókolom Pistike vagyok, szeretnék egy 2005/09-es lemezt venni, van még belőle?
  • kirol
    #17378
    Vagy az is lehet egy béka volt, ugyanis tegnap este egy ZÖLD leveli béka figyelt a szekrényem falán, és ugye a sárga tinta feketészöld lett.

    De az is lehet, hogy egyszerűen a globális felmelegedés miatt kialakult világvége vihar miatt bemenekült levelibéka megzavarta a nyulat, aki nem tudta rendesen megkeverni az itókát, és így nem lett teljesen barna.

    De most komolyan, ez hogy lehet? Még a lejárati dátuma is 2007-es, tehát nem romolhatott meg, nem hogy színt válthasson.
  • howard13
    #17377
    Hogy Rendeljem meg?
    A GameStar oldalán 2001-2004-s példányok vannak.
  • IMYke2.0.0.0
    #17376
    Vagy összekutyulta a tegnapi rettenetes és kegyetlen szélvihar...
  • MerlinW
    #17375
    Vagy a nyúl miatt..
  • kirol
    #17374
    Bakker, ezt nem hiszem el, mik történnek.
    Nyomtatnék ki egy fényképet, és látom szar. Csinálok fúvókatisztítást, szar. Ellenőrző mintán a 3 alapszín helyett olyan szinek voltak, hogy még.
    Kiveszem a patronokat, és látom (mivel átlátszó parton) hogy a sárga festék feketés zöldé változott. Hát ilyet még nem b@sztam pályafutásom során.

    A nyomtatófej tökéletes tiszta, tehát nem folyt össze semmi semmivel.

    Láttatok már ilyet?
    Biztos ez is a globális felmelegedéstől van.
  • 19410122
    #17373
    Feladom! Annak idején WIN98-al angolul simám lement a 4 CD-s verzióm. Ma Win 2000el elfagytam angolul is. A hely: A 4.fejezet előtt, amikor bemegyek a Határ-házba. Magyarítással a garázsban fagytam el...
    Esetleg valaki tudna egy két CD-s torrentet?
  • serito
    #17372
    Nagyon úgy néz ki a 4cd-s verzsönt használók nagyon szívnak. :-(
  • howard13
    #17371
    ok.
  • kirol
    #17370
    Mindig lehet rendelni a megmaradtakból.
  • howard13
    #17369
    Még lehet kapni a 2005/szeptembert?
  • IMYke2.0.0.0
    #17368
    Srácok!
    Két magyarítás verziót kell kiadni - ez most már 1000%.

    Kell egy a 4CD-shez és kell a 2CD-shez. Nincs mese.[/b]

  • serito
    #17367
    Igen minden megy rendesen a beszélgetés napló és April naplója is.
    Ja a 2cd-s verzsön van meg.
  • via_mala
    #17366
    "GameStar 2005 szeptemberi mellékletén pl. De már párszor leírtuk ezt."
    Lásd.: #15447
  • berczy #17365
    köszi, így már sikerült, de most előjött olyan, hogy a kurzor alatt a kép mindig egy kis négyzetben elhomályosodik és ahogy húzom a kurzort akkor folyamatosan az egész kép, amerre húztam. Ezze lehet valamit kezdeni, valami ötlet?
  • howard13
    #17364
    Honnan tudnám megszerezni
  • howard13
    #17363
    Bettetem a gallériámba a hiányzó fájlról készült képet
  • howard13
    #17362
    Amikor beléptem Flipper garázsába, hiányolt egy fájlt, úgyhogy neki állok megkeresni a 2 Cd-s változatot.
  • IMYke2.0.0.0
    #17361
    Az a gyanúm, hogy egy teljes sorozat fájl header kimaradt. Ez okozhatja, hogy ezek a buborék szavak kimaradtak.
  • howard13
    #17360
    Minnelli Szekrényénél az van, hogy Minelli's locker.
  • IMYke2.0.0.0
    #17359
    Rendben, ha találsz még, jöhetnek!
    Nem számít, mennyire jelentéktelennek tűnik is a hiba, jelezd! A lehető legtökéletesebb magyarítást szeretnénk faragni belőle!
  • howard13
    #17358
    Újabb képek az angolul maradt feliratokról.
  • howard13
    #17357
    NEKED MEGY A NAPLÓ????

  • serito
    #17356
    A korábban leírt hibán kívül, (#17351) még pár apróságot találtam.
    Arcadia-ban a tértépárus felirata ( mikor ráviszed az egeret )amgolul jelenik meg, és a piactér is más néven (Akadály)-ként feliratozódik. Ugyanezt a hibát találtam a Városkapu mellett lévő hangszerárusnál, és a többi árusnál is.
    April naplójában is vannak apró hibák ( vesszők, elírások , kimaradt betűk, szókzök stb) de ezek nem olyan feltümőek. Westhouse-al való első találkozásnál járok ( Arcadia-ban )a térképárus most küldött el hozzá. Este folytatom.

    Ezer köszönet a fordítóknak, nagyon élvezem, hogy magyarul játszhatom és még értem is a történetet.
  • bioaram
    #17355
    Sziasztok!

    Nem megy a magyarítás. A játék telepítésénél a Customot és a Moviest bejelöltem, a magyarítás sikeresen feltelepült, mégsem magyar a játék. Tudna valaki segíteni?
  • beoceka
    #17354
    Jó reggelt TEAM!
    TLJ hibák képekben, egyelőre ennyi, lassan folytatom:
    http://rapidshare.de/files/30172539/1._csomag.zip
    A képek elnevezése utal a hibára, vagy az esetlegesen oda illő fordításra. Némelyik lehet, hogy szőrszál-hasogatásnak tűnik, de akkor azzal ne foglalkozzatok.
  • howard13
    #17353
    A Gallériámba rakom a képeket a hibákról.
  • monomojo
    #17352
    AA bekapcsolása:
    nekem nvidia-m van,
    ott a jobb alsó sarokban a tálcán NVIDIA beállítások ikonon jobb gomb -> Teljesítmény és minőség ->Vonalsimítás->2x

    kösz a tippet ;-)
    tényleg jobb így
  • serito
    #17351
    Nem tudom írta-e már valaki, de Stanley és utána Emma-val való beszélgetés feliratai és a kérdések nem a megfeleő sorrendben jönnek. Jók a mondatok csak nem a megfelelő időben jelennek meg.
    Egyen lőre itt tartok de a hétvégén még folytatom.
  • berczy #17350
    Hello, nem tudja valaki, hogy hogyan tudom ráerőltetni a játékra, hogy használja az AA-t, mert így nem az igazi...
  • howard13
    #17349
    http://www.sg.hu/galeria.php?status=zoom&photo=10375313631156062542.jpg&x=640&y=480&galeria=Hib%E1k
  • howard13
    #17348
    http://www.sg.hu/galeria.php?status=zoom&photo=10375313631156008223.jpg&x=357&y=276&galeria=Hib%E1k