The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rorr
#13324
Jogos a dolog szerintem is!Várjuk a megoldást!

rorr
#13323
ha Gyõri vagy felveszem neked a Monkey 3-at két cdre!egy baja van az enyémnek....magyar!😊

rorr
#13322
végig is játszottad? mert ha bekéri a 2. és 3. cd-n levõ fájlokat hirtelen angol lesz!!!! Nekem az eredeti 3cd-s magyar van meg ha kell felteszem!!!!

rorr
#13321
megvan a Final Fantasy 7 kb 1,4 gb és XP kompatibilis!!!!Megvan a final fantasy 9 is psx emulátorral tökéletes végigjátszottam!

rorr
#13320
Szintén Gyõr! 😊

rorr
#13319
jelen!😊

Lord Myn
#13318
Hát igen, pontosan ez az amiért az én párom is "kidobálta" a technikai berendezéseket a hálószobából: Vele foglalkozzam, ne a TV-vel/számítógéppel...

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#13317
Egy német tanulmány szerint, azon párok között egyre kevesebb a "kedvesség", kik a hálószobájukban TV-t és/vagy számítógépet is elhelyeztek.
Jól meggondolva, jogos is az eredmény: sok emberke dõl el a francia ágyon és alszik be az esti nyál filmen, persze, hogy utána nincs összebújás... <#nyes>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lord Myn
#13316
Egy szobában alszotok a géppel??? Jajajaj! A mi hálónkban még TV sincs, csak 1 mikro hifi! (Pedig egy 112-es plazma milyen jól mutatna...) Asszonyka mindenféle gépet kitessékelt a hálóból. <#sir>

Egyébként nem baj, ha lassú, van idõ, az a lényeg hogy 1x felérjen!

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

takysoft
#13315
jól van, de NAGYON sokáig fog tartani..
nem fogom tudni rászekálni az asszont, hogy bekapcoslva maradjon a gép estére...
bár ha nagyon fáradt, akkor talán nem veszi észre😛
megoldom na...

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Lord Myn
#13314
Mindenképpen! Köszi elõre is! <#worship>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#13313
Nem lenne rossz... <#finom>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#13312
a szerveren levõ? nem tom. az én ISO-m lényegesen nagyobb...
feltegyem azt is?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#13311
Más,
a Discworld I az most full...? Erre még mindig nem kaptam választ.
Letöltve azt látom, hogy a ZIP archívumban további 1.44-es archívumok vannak... <#conf>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13310
serito barátom!

Finomság vár a 2. szerverünkön! <#vigyor>
Használatához a játék telepítésekor a Maximálisat válaszd és a játék indításakor legyen a CD1 betéve/vagy az image-e bemountolva!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

CrucifX
#13309
Most kizart koszonom, TLJ-zem: addig SEMMIRE nem akarok nezni PC fronton, mig vegig nem kuzdom magam rajta 😊 Ha holnap mast mondanek, fogjatok le 😊

#13308
Sztem jó,hogy van fórum erre,de kellene vmi privátabb dolog is.Mert ezt mindenki elolvashatja...ergo gondok is lehetnek belõle.nem?

#13307
Oka megmondom..bár kár,de hát mit tehetek.Meghajlok az akaratotok elõtt<#worship>Azért olyat,hogy egyszer még lehet tag...mondhatok neki?

szotyimutyi
#13306
Kell egy jó téma...

kirol
#13305
Ja, ma annyi hsz volt, mint máskor vagy 2 hét alatt.

#13304
Hû de megélénkült a fórum <#circling>
MerlinW
#13303
Ettõl függetlenül, akinek volt az egyesre acc, az jöjjön a kettesért😊 Pl Crucifx, MAD még nem kért/kapott (tõlem).

[merlinw.org]

szotyimutyi
#13302
Így már rendben. Ez a lényeg.

MerlinW
#13301
Mond neki hogy bocs, de nem.
Másik hogy a ketteskén látom ki milyen host-rol jön, és kis logikával kikalkulálom pikkpakk kinek nem adtam accot, s mégis használja.

Már azt sem értem miért mondtad el neki h van ilyen (miután nonpulbic). Akinek van az örüljön, használjuk és kész.

Nem-e-nemde?😊

[merlinw.org]

MerlinW
#13300
Nincs itt kitúrás. Egyszerûen teltház van, nincs több acc. Elegen vagyunk. Ennyi.

[merlinw.org]

CrucifX
#13299
Javitas: 2003 11. hoz - meg mindig megvan az eredeti privatuzenet Lezlee-tol 😊

takysoft
#13298
Jó, akkor a 2-es serverre egy Discworld 2 rendel.
idõbe fog kerülni.... sokba.. max 1 hét, de felrakom.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

CrucifX
#13297
Szorol szora egyetertek madm-el: pontosan ugyanugy lebegek itt mar vagy masfel eve, mint o.

#13296
Na szóval én megértem. Az jelszó csere nekem is eszembe jutott bár olyan szinten,hogy akkor legalább megtudnánk ki aktív felhasználó mert jelentkezne a jelszaváért. Én bennevok. Persze tovább is szeretnék a társaság tagja lenni.
Akkor barátomnak megmondjam,hogy nem lesz semmi a csatlakozásból?
Egyébként már tõlem is kértek acc.-ot,de mondtam,hogy nem vagyok illetékes az ügyben. A filmek terén meg egyetértek,mert torrentrõl nagyon sokat le lehet tölteni, DE (és itt jön a lényeg) már említettem,hogy olyan régi filmeket amelyeket már nem lehet torrentrõl letölteni/üzletben kapni pl amilyen most a The Thing film is (mert azt én kértem úgyhogy engem kövezzetek) 89-es asszem.
Sehonnan sem beszerezhetõ magyarul. Ilyenkor mi van?<#hawaii>
Játékok terén meg mindegy,hogy új-e vagy régi csak kaland legyen.Én így vagyok vele. ÉS ha már itt tartunk akkor ne szedjétek már még le a The Thing-et mert még töltöm.Köcce...

mandm
#13295
Nekem az bajom, hogy a sok munka, gyereknevelés, asszonynak udvarlás mellett nem nagyon van idõm, aktívan foglalkozni a napi témákkal, bár óránkénti rendszerességgel be-be nézek ide. A szerverrõl viszont nagy örömömre egy-két játékot sikerült már letöltenem. Ez úton is nagy köszönet a csapatnak. Sajna, végigjátszani csak még kevesebb, de annál meghatározóbb játékot tudtam, pl.: Farenheit, Broken Sword (min a hármat összes - kb 8 év alatt). És ezek nagyszerû játékélményt nyújtottak. Nem is a letöltés, hanem a játék létezésének tényét is köszönöm Nektek. (Anno Imyke révén jutottam el a Mafia-hoz is - igaz nem kaland... de aki végignyomta esküszik rá)
Szal, acc témában nekem döntõszavam nincs, a feltöltésekbõl is csak egyszer vettem ki a részem igaz, a letöltési sávszélességet sem én koptatom igazán (3-4 havonta talán...))
De, jó egy csapathoz tartozni.

No, ez olyan lett mint egy nekrológ<#confused> Elnézést kérek érte! <#awink>

Csak gondoltam leírom ezeket.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

szotyimutyi
#13294
Szerintem a taglistáról ne "kifúrásos" alapon döntsünk. Mindig voltak, akik elfoglaltságaik miatt távol voltak. A magam részérõl minden nap olvasom a fórumot, bár ha nem írok,nem számítok "aktívnak".
A tagok száma tényleg hirtelen megnõtt. A magam részérõl két esetben kerestek meg, én Axonhoz irányítottam õket, nem adtam meg senkinek.
Vannak itt olyan törzstagok, akikre azért gondoljunk (MAD,Pluhi, Grebber).

IMYke2.0.0.0
#13293
Külföldi HUB-okon érdemes a témában próbálkozni...


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Sephi
#13292
Az lenne a keresem hogy a Discworld 2 c. jatekot fullosan honnan tudnam en megszerezni plz? Mar keresem egy ideje de nem lelem.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

serito
#13291
Akkor várom valamelyik változatot a MerlinW szerverén. És elõre is köszönet.<#worship><#worship><#worship>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Lord Myn
#13290
Jók ahhoz is. A ScummVM-et már elmagyaráztam kicsit olvass vissza.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13289
Ez csak poén! Fõleg, ha megnézed az alcímet. Larry 4 sosem létezett.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13288
Az FF8 nekem megvan! (5 CD) A Discworld 1-2 kellene ISO-ban, ha lehet a 2-es szerverre.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

serito
#13287
Az pont a város másik fele. Én meg az Ergényin lakom.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Atomreaktor
#13286
nekem annyira nem jött be😊 de azért nem rossz persze😉 hiányoltam a feliratot<#nemtudom>

Atomreaktor
#13285
Kismegyer

takysoft
#13284
bár azt is hallottam hogy vmi ococa butter vagy mi lesz a kov..

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#13283
a sztorit tudom, csak chaten hallottam, hogy ez lenne a kovetkezõ rész..
a cím nem biztos.. bár fene tudja.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#13282
Errõl ki mit tud? elvileg ez a következõ Larry játék: http://pc.gamespy.com/pc/leisure-suit-larry-4-the-missing-floppies-/

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#13281
Én nem ismerem egyik FF részt sem, ha felteszitek engem is érdekelne.
kirol
#13280
Nekem nem "dugulási" problémám van <#nevetes1>, hanem nyomódottság. <#vigyor5>
Na mindegy, máshova már úgysem vihetem ,mert a központi rendszerbe már most bevitték, hogy utángyártott van benne, a "sunyi" csaj még azt is megnézte a rendszerben , volt e már szerelve.

Na de akkor ezt bebuktam, látom. <#bdead>

serito
#13279
Lenne egy kérésem: a macsek szerverérõl ne töröljetek még a hétvégén szeretnék tölteni egy-két game-t. Köszönöm, de ha kell a hely akkor mehet.
Köszönöm.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#13278
Én meg várom a Runaway-t a server 2-n. Elõre is köszi.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#13277
MerlinW szerverére mehetne? Azt ugyanis még én is elérem. <#nyes>
A FF7 és 8 akkor van ezek szerint PC-re... Hm, finom lenne mindkettõ. <#finom>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#13276
8 van

discworld 2 van!!!! kell? feltegyem? melyikre?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

serito
#13275
Én már jelentkezem is rá. Nagyon szeretném megint a game-táramban tudni.
A magyarítás is fut vele?
Pécsen tanít az apám mostani feleségének a lány, a fia meg a helyi lap fõszerkesztõje.
Lehet, hogy ismered is Õket. Nimmerfroh a vezetéknevük.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64