33675


  • MerlinW
    #17591
    Erre annyit mondok, ajándék lónak ne nézd a fogát. Nem müködik, nem felel meg, nem tetszik, akkor nem használom.

    "sok az off". Ez a topik ilyen. Van itt egy 20-25 fős törzsbanda, akikkel dumálunk mindenféléről. Ha TLJ a téma, foglalkozunk vele.

    Imykével meg ha problémád van, beszéld meg vele személyesen, ott a privát.
  • 19410122
    #17590
    RaveAir: Tényleg! nem szeretnék felesleges és értelmetlen vitákba bonyolódni, sem senkit megbántani.Mégis, megkérdezem: szerinted mi az, amit én nem értek?
  • RaveAir
    #17589
    Szerintem pedig Te nem érted... :D Én csak a német szöveget nem tudtam értelmezni.
  • 19410122
    #17588
    MerlinW: Semmi nem áll tőlem távolabb, mint sem IMYkét bántani akarnám. Az #17579-hsz.-ban csak arra akartam a magam módján utalni, hogy sok az of, az alaptémától eltérő hsz.
    TLJ MAGYARÍTÁS: Egy angol szöveget lefordítani magyarra, az egy dolog.
    Ugyanezt egy több verziós számitógépes játék környezetébe átültetni, ezekhez telepítő programot írni, egy másik dolog. Ha valaki ennek a telepítőnek a második verziójához azt írja az ajánlásban: Hogy most már nem probléma a 4CD-s verzió, az a mostani állapotokat ismerve, hibát követ el...
    Hidd el, én szeretem IMYkét, csak egy kicsit "nagy arc-nak " tartom.
  • kirol
    #17587
    OFF

    Közületek, aki pesti szokott járni a Váci úton?
    Aki igen, az jelentkezzen már légyszives priviben. Köszönöm.
  • MerlinW
    #17586
    Valahol megvan asszem, majd előkotrom.
  • MerlinW
    #17585
    A törzs-topiklakóknak, és aki megvette a Gamestar-t mind megvan:) Egyébként még kapható a szóbanforgó GS.
  • reaper4
    #17584
    lol :) jó munka eredménye :P
  • CrucifX
    #17583
    HELP ME

    Akinek megvan a _magyar_ Romeo es Julia musican zeneje, plz privatozzon meg iziben! Elore is koszonom!
  • 19410122
    #17582
    MerlinW:Igen! egyedül a "2D"-s verzió tulajdonosai elégedettek.
    Kérem, hogy a "2D"-s verzió tulajdonosai emeljék fel a kezüket.
    -------------------------------------------------------------
  • MerlinW
    #17581
    19410122: TLJ magyaritás szövegelcsúszásokkal ugyan de müködik 2D-sel biztos.
    CrucifX: rossz szavam nem volt:)
  • CrucifX
    #17580
    En nem toltottem semmit honapok ota! :)
  • 19410122
    #17579
    Mit nem értesz? A Tunguzka meteor belevágott IMYke vincseszterébe, ezért most Imyke nem található meg a neten. A TLJ magyarítás megsérült, ezért most sem a két, sem a négy CD-s verziókkal nem kompatibilis. De nem baj, mert a szerverhez csak huszonkét embernek volt hozzáférése. Szerintem ezért is csapott le a Tunguzka...
  • RaveAir
    #17578
    Hülye vagyok vagy csak nem értem? ;)
  • Axon
    #17577
    A szerverről a Pathologic-ot nem húztam még le, na meg a TLJ honosítás legújabb verzióját. A többit már leszedtem.
  • Axon
    #17576
    Értünk a szóbol :-)
    Már a felvetésemet is azzal kezdtem, hogy mit szólsz majd mindehez, de roppant diplomatikusan zártad rövidre a témát.
    Továbbra is mindannyian hálásak vagyunk, hogy azt a 20 gigát a rendelkezésünkre bocsátottad eddig is.
  • szotyimutyi
    #17575
    Én is benne vagyok a közösben, szóval hozzájárulok.
  • MerlinW
    #17574
    22 acc, fejenként ezresből ki is jönne:)

    De most mond hogy nincs igazam, nem fértünk el eddig is kényelmesen?:)
    Egyébként van még egy 160-as vinyo a gépben ami nincs bekötve...:) De van még 4 másik szerverem is:)

    Április óta nem volt törlés kettesen, 16GB-nál járunk, és már az adatok 90%át mindenki magáévá tette. Tényleg nem látom értelmét a bővítésnek:)

    Juteszembe, a text fileba írjátok már be mit törölhetek majd, és mit nem.
  • kirol
    #17573
    Szerintem is törölni lehetne szinte mindent.

    A másik, meg cseréljünk jelszót akkor szerintem minél előbb!
  • Lord Myn
    #17568
    Ja, akkor ezek szerint sztornó az egész.
  • Lord Myn
    #17567
    Én is beszálnék egy 1000-essel...
  • MerlinW
    #17566
    Vinyotémával kapcs, ingyen szolgáltatok nektek, és csakis nektek ebben a témában. Eddig is elfértünk a 2x10 gigán, illetve ha nem, én akkor sem szóltam. Most is majdnem 20-nál tartunk, de amíg van hely és nem zavar, addig no para. Végtére is "transfer" módon használjuk, nem adattárolásra. Erre meg bőven elég a 20-30GB.

    Másfelől a szerver erősen az üzeti céljaimat szolgálja és nem szeretnék warez szervert üzemeltetni. Kizárólag 24 órás próbaidőre fenntartott szoftverek ideiglenes szórását:)

    (megj. így is többen használják a tlj részét a szervernek mint ahány hozzáférést szétosztottam. (22accot számolok, ha egy emebr 2 ip-n mozog az 44 login. Namost dsl-ip csere miatt órás bontásban, volt hogy 1 órán belül 62 ip-ról jött kérés) Még nem morgok, majd ha nagyon eldurvul a dolog. Max elképzelhető egy jelszócsere a közeljövőben.)
  • kirol
    #17565
    Én már régóta mondom, hogy szuper lesz, és tényleg az lett.

    Néhány értékelés:

    05.09.2006
    Hier ein paar weitere Wertungen und Zitate zu unserem Adventure-Highlight:

    Gamestar 10/2006: 83%
    "Klassisches Adventure im besten Sinne..."
    Michael Trier meint: "Gutes Spiel, kaufen!" und "Geheimakte Tunguska ist ein rundum gelungenes Adventure mit cleveren Komfortfunktionen, niedrigen Hardware-Anforderungen bei trotzdem schöner Grafik und sehr gutem Sound."
    Sigrun Rüb meint: "Geheimakte Tunguska hat mich begeistert." und "Der geschichtliche und myteriöse Hintergrund macht die Handlung doppelt so spannend." und "Neues Lieblings-Genre".

    PC Action 10/2006: GOLD AWARD mit 85%
    "Klassisches Point-&-Klick-Adventure mit schicker Grafik und ausgereifter Bedienung."
    "So wenig zu meckern und doch kein Neunziger?" ..."Denn das Ende kam - wie die meisten Männer - viel zu schnell und lässt Raum für Spekulationen. Oder eine Fortsetzung....? Da wären wir sehr gern dabei!"

    PC Powerplay Sept. 2006: 83%
    Georg Valtin meint: "Geheimakte Tunguska ist das beste Adventure, dass ich seit langer Zeit gespielt habe. Inhaltlich und technisch überzeugt es auf ganzer Linie, vor allem das gewissenhafte Rätseldesign sowie die interessante Story heben sich klar von der Konkurrenz ab."
  • kirol
    #17564
    A tunguska már megjelent tegnap is "mindenütt", de ez német.
    Demo eredetileg német volt, aztán pár napja kiadták az angolt.

    Amúgy nagyon nem lehet meglepődni, hogy a demó oder full milyen nyelvű, mivel ha olyat indítassz el, hogy "Secret Files Tunguska.exe", akkor már csak a név nyelvéből kiindulva elég nagy sansz van rá, hogy az angol, mig a "Geheimakte Tunguska" német.
  • Tomsess
    #17563
    Az 5letet jónak tartom,de nekem nehezen megoldható sajna. Nemtom, hogy menne át Szlovákiából, megérkezne-e egyáltalán. Már a postai küldeményekkel se nincs jó tapasztalatom
  • Axon
    #17562
    Először az a legfontosabb, hogy mit szól ehhez MerlinW.
    Másodszor nagyjából felmérni, hogy mennyi pénz jönne össze, így az ígéretek alapján.
    Én is hozzájárulnék 1000 Ft-al.
    Megnéztem egy árlistát. 200 gigások 18-24 ezer forint között mozognak márkától függően, de például egy 250 gigás maxtor kereken 20 ezer. Na mondjuk az nem egy életbiztosítás.

    Egyébként szerintem 200 gigára egyelőre minden felférne. Nekem 11 db DL-es DVD-m van tele kalndjátékokkal, az úgy kb. 95 giga. Én minden játékot átkonvertálok ISO formátumba, ezzel nyerve rögtön cd-nként kb. 100 megát, majd WinUHA-val összenyomom. Így a régebbi játékoknál nem ritka, hogy 1 cd összemegy 200 megára. Ezt csak azért mondom, mert például 100 gigányi játéknál már akár 20-30 gigát is meg lehet takarítani, ami nem elhanyagolható. Mondjuk az újabb játékoknál már közel sem lehet ilyen jó arányt elérni.
    Mindenesetre várjuk meg az első lépsnek az eredményét.

  • Atomreaktor
    #17561
    szerintem simán betelne a 200 Gb:)
    de persze én is beszállnék;)
  • RaveAir
    #17560
    Ha ad egy bankszámla-számot, akkor oda megy a pénz, ebből megveszi a vinyót, berakja a gépbe. Talán megoldható...
  • CrucifX
    #17559
    Szerintem megoldhato, MerlinW bankszalmajara utalni, o megveszi, beszereli - en fel is ajanlok indulaskepp 1000 FT-ot :)
  • Axon
    #17558
    MerlinW szerverét ő maga tartja karban :-)
    Szerény számítások szerint már jócskán túlléptük rajta az eredetileg tervezett 10 gigás keretet.
    Egyébként anno amikor poénkodtunk, hogy összedobunk egy közös vinyóra, nos az nem is lett volna olyan rossz ötlet. Egy 200 gigás vinyó ára már igazán nem sok és arra simán ráférne az összes kalandjátékunk. Ezt a vinyót MerlinW beszerelné a szerverébe és máris lenne egy közös kaland backup-unk.
    Természetesen a pénz begyűjtése, vinyó vásárlása, majd annak eljuttatása MerlinW-nek olyan sok megoldhatatlan részfeladatból állna, amit véleményem szerint úgysem tudnánk megoldani.
  • Wanted
    #17557
    Felért.
  • Wanted
    #17556
    Ha van hely valamelyiken, szívesen felteszem.
    Axon mester?
  • Kiru
    #17555
    A Tunguskát köszi. Az Age of Pirates viszont engem érdekelne :)
  • Axon
    #17554
    Kipróbáltam a Tonguska demoját. Meg voltam győződve róla, hogy német nyelvű lesz, de gondoltam, hogy legalább egy kicsit mászkálhatok benne és jól megnézem magamnak. Erre kellemes meglepetésként ért az a tény, hogy angol nyelvű a demo. Bekolbászoltam a múzeumot és nagyon ígéretesnek tartom. Kíváncsian várom a teljes verziót.
  • Wanted
    #17553
    Nincs mit.
    Indítom a kettesre.
  • CrucifX
    #17552
    "Aspyr Media has announced that, due to the "hugely successful release of Dreamfall," it will be re-releasing the adventure game's prequel, The Longest Journey, for PC. priced to move at $9.99."

    Az baratok kozt is maximum 2500 forint. Kihagyhatatlan ajanlat.
  • Tomsess
    #17551
    Izé, kérlek titeket, hogy a Myst 4-et még pár napig hagyjátok fent nekem, mert veszek dupla rétegű dvd égetőt, így megoldható lesz a kivitelezése Köszi...
  • Tomsess
    #17550
    A Huánes gyerek a TSZ-ből engem is érdekelne
  • szotyimutyi
    #17549
    A Juarez nagyon magas gépigényű, olvassatok bele a fórumba, érdemes. De nagyon gyönyörű a grafikája és jó játéknak tartják akik játszanak vele.
  • MerlinW
    #17548
    Egyszer.