The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lord Myn
#14825
Mint írtam, nem ilyen bonyolult elindítani...

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Atomreaktor
#14824
fel is tolná nki ezt a változatot?😉 én nyomatnám így is.

Lord Myn
#14823
Egyénként egyre jobban tetszik a játék, a 3. fejezetnél(-ben) tartok és most vagyok Newportban, nagyon lepukkant a város 10 év alatt, de tök jó 3D-ben látni az ismert helyszíneket.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

mandm
#14822
Ráérünk megvárni a könnyen indítható változatot. Nem akarom felborítani az egész gépet. Különben is elötte illene az elsõ részt végigjátszani...most, hogy végefelé jársz a fordítással!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Lord Myn
#14821
Erre nincs szükség. Megy a Daemon-nal is, csak a CureROM 2.0 beta kell hozzá.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#14820
A BH-n olvastam, egy fórumbejegyzésben a Dreamfall indításával kapcsolatban:

VÉGLEGES INDÍTÁS részletesen
(köszi Lumi az infókat!)

Letöltések:
CureRom: www.curerom.net vagy CDMediaWorld
5Star (30day trial): GameJack


- telepítés
- 5star beállítás:
options/driver configurations menü:
use driver: 5Star
number of drives -> 1 (apply) (érdemes az autplay-t kikapcsolni) aztán...
main functions/Virtual CDDVD drives menü:
CD1 képfile-t hozzáad (kis ikon jobb oldalt) jobb click "insert in drive 1"

- SecuROM beállítás:
szerencsére nem kell, csak elindítod a SecuRom lite részét a programnak ami egy nagy enable meg disable gomb (start menübõl/asztalról) -> enable
- rendes game parancsikon és mindenkinek jó játékot

Amire érdemes figyelni:
Daemon tools: disable
Alcohol 120%: disable/0drives vagy mivan ott"

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lord Myn
#14819
Ha rajta van rendesen az összes file, akkor leszedheted...

Az elindításról meg a Dreamfall topicban olvashatsz.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

#14818
Szerintetek a gamez.fee.hu-n fent lévõ PLEX verziót szedhetem?
Lord Myn
#14817
Sajnos leghamarabb 9 nap múlva tudnám felrakni, mert átléptem az ehavi limitet... <#shakehead>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

takysoft
#14816
lassú lesz, majd szólok, ha felért.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#14815
ha TXT-ben megfelel....
egész komoly könyv- gyûjetményem van, feltolom a ketteskére, ha gondoljátok.
de tényleg komoly gyûjtemény.
az angol még nincs berendezve, de a magyar verzió igen. ennél komolyabb könyvgyûjteményt nem találtok sehol, az biztos.

felmegy a ketteskére a szépirodalom rész, ha nincs ellenvetés.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Lord Myn
#14814
Egy kis kiegészítés az elindításhoz: Daemon-val és CureROM 2.0-val is megy, mint ahogy a Dreamfall topicban is írták.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

takysoft
#14813
a crackmentes megoldás azért jobben bejönne.
esetleges patchelések, meg hasonlók miatt.
Jó volna egy egyszerûen bemountolható image.

ha felmenne egyeskére, vagy ketteskére, azt meg tudnám köszönni.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Lord Myn
#14812
Na akkor leírnám az elsõ benyomásaimat a TLJ 2-rõl:

Az elindítás, mintahogy IMyke is írta, rettenetes! (Daemont le kell szedni, helyette 5Star felinstall, CureROM lite bekapcsol, ami azért is jó, mert kikapcsolni nem tudom, mert reseteli a gépet...)

A játék:

A Grafika nagyon szép, végre 1 kalandjáték, ahol nem spóroltak a shaderekkel, csillog-villog, tükrözõdik, homályosodik meg minden egyéb. A karakterek néhol 1 kicsit elnagyoltak, de azért nem rossz. A mozgás már 1 kicsit vicces...
Az irányítás elég avantgard, de meg lehet szokni (újdonság a Focus, amit jobb gombbal lehet elõcsalni így részletesen megvizsgálhatjuk a terepet), kicsit a point'n'click és a 3D-s kalandjátékok keverékének érzem. Az egér érzékenység nem véletlenül van lehúzva kicsire a menünben, ha nagyobbra veszed írányíthatatlan a játék, azonkívül a horizontal-t át kell állítani Inverted-re, különben pont ellentétesen mozog, mint ahogy megszoktuk. A hangok nagyon-nagyon jók, fõleg 5.1-es vagy nagyobb rendszeren. A sztori tetszik, bár még csak az elején tartok Zoe-val (viszont volt már arcade-verekedés edzésen, az valami rettenet gagyi...). Szóval summázva nekem eddig bejött a játék. (Remélem hamarosan kijön hozzá vmi reloaded crack, hiszen a védelme a legújabb Securom, amit eddig sem volt nagy szám feltörni).

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#14811
Nekem 20 GB-os a C-m, csak a Windows és a progik vannak rajta, de akkor is szopatás ez a 7 GB temp méret...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

musha
#14810
na ezeken tudom magam rettenetesen felidegelni...7 giga a C-n? van ezeknek agyuk???

#14809
😊 francba véletlenül félre nyomtam😄D na szal azt akartam irni hogy a 7giga amit kér az nem a clone verzio hibája, mert az eredti is ugyanigy viselkedik.. én leszedtem, mert remélem majd jön ki crack hozzá, de ha nem majd ezzel az uj curerom2.0-val meg dt4 el megprobalkozom, ha sikerul majd delutan belõni(melo után) megirom, ha gondoljátok..

#14808
😊

Axon
#14807
7 giga hely kell neki a C-n?
Nekem összesen 4 giga a C particióm :-)
Fel sem tudom telepíteni. Na akkor angolosan, fuck...

IMYke2.0.0.0
#14806
Senki se szerezze be a Dreamfall Clone-verzióját!
Rettenetes az elindítási metódusa - topkjából tudom - , inkább várjuk meg a normális release-t!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Axon
#14805
takysoft: Ajánlásod alapján beszereztem Orson Scott Card Végjáték címû könyvét. Mivel könyv formájában szinte lehetetlen beszerezni, így elektronikus formában töltöttem le, majd kinyomtattam színes borítóval együtt és bespiráloztattam.
Hihetetlenül jó könyv. Jó lenne elolvasni a 2. és 3. részét is a végjátéknak. Beszerezni ezeket is heroikus feladat és sajnos elektronikus formában sincs meg ott ahonnan az elsõ részt leszedtem. Nem tudod véletlenül, hogy le lehet-e tölteni valahonnan ezt a két részt?

Axon
#14804
Most néztem az nforce-ot. 6 cd-s(!) a TLJ2. Miért nem dvd-s verzióként adták ki. Furcsa látni manapság, hogy valami 6 cd jelenik meg.
Az viszont nincs odaírva, hogy milyen védelem van rajta.

IMYke2.0.0.0
#14803
Inkább látnám szívesen a Ketteskén... 😊)))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#14802
Bocsi már fenn is van!!!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#14801
Akkor a wanadoo-n is megjelenik hamarosan.

Más:
Végre szintet léptem az oblivionban 16 óra játékidõ kellett hozzá. Szerintem senki nincs ilyen béna mint én. Az is igaz, hogy még soha nem játszottam rpg-vel. Mindegy csak örültem neki gondoltam ti is örültök velem. <#vigyor><#nevetes1>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#14800
Ja, bocs. Ez ugyan az. Csak késtek egy fél napot.

kirol
#14799
NFOrcen is van egy verzió már:
DreamFall: The Longest Journey 2 (c) Aspyr *CLONECD*

mandm
#14798
Az informatikai szótárt hogyan tudom aktiválni?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

#14797
Nem is juttot ezsembe... Kössz!

#14796
Bitumen!

IMYke2.0.0.0
#14795
BitHumen mond valamit?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14794
Nem vagyok jó az ilyen rejtvényekben...

#14793
Egy "h"?

IMYke2.0.0.0
#14792
Hát az aszfaltot választékos néven emlegetõké + egy "h"...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14791
Milyen népszerû torrent oldal?
Privátba elküldenéd a címét?

IMYke2.0.0.0
#14790
Nézz csak egy kicsit jobban körül ott, ahol a többit is találtad... <#ravasz1><#nyes>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

mandm
#14789
már megvan <#buck>

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

mandm
#14788
köszi, de merre is találom?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

IMYke2.0.0.0
#14787
Fenn van a 4.0.0.84-es.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14786
Az nincs fenn. Ezek önállóan használható szótárak. A MobiMouse Plus 4.0.8.4-et tudom ajánlani <és tölteni>, az tuti mûkszik. A 2005-ös verzió még a crack ellenére sem mûködik.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

mandm
#14785
Imyke!

Az általad feltöltött MobiMouse szótárakról kérnék infót. Melyikkel kezdjem az installt? Ebben benne van a sima angol-magyar is?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

kirol
#14784
Nekem nincs!<#rinya>

IMYke2.0.0.0
#14783
Nekem még 6 órát kell várnom az egyik népszerû torrent oldalunkon... nincs meg valakinek azóta?!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#14782
Azért van itt valaki ebben a topicban, aki játszott már TLJ-t?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#14781
mármint Driac Kin?-bõl a Kin?

Amúgy persze én is rohantam külföldre megvenni a Dreamfallt azonnal. Dráva volt, de hát... Persze megint ilyen vacak minõségû CD-re nyomták, hülye amcsik...

Így támogatom a biztonsági másolatos 5letet.... hogy meglegyen... ha kell😄

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Lord Myn
#14780
Támogatom az ötletet... <#taps>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

kirol
#14779
Az NFOrce kicsit lassú!

serito
#14778
az nforce-on még nem láttam, de ez csak pillanatok kérdése gondolom.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#14777
Ez az!
Sosem tudhatja az ember <#kacsint>

Axon
#14776
"Nálunk, ha valakit Gabinak hívják, akkor el tudod dönteni, hogy milyen nemû?"

Ideális példa. Anyám Gabriella, apám Gábor. Mind a ketten Gabi-nak hívják egymást. Netudjátokmeg milyen idegesítõ...
Csak hab a tortán, hogy mindkét nagyapámat Gábornak hívják, ezért is lett apám is Gábor, anyám meg Gabriella (hatalmas fantáziára vall), csoda hát, hogy egész gyermekkoromban minden ismerõs "Gabikának" szólított? Ölni tudtam volna <#ravasz1>