The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kirol
#14775
Tökéletesen igazad van!

IMYke2.0.0.0
#14774
Ketteskére felmehetne a 6CD biztonsági másolata... jobb félni, mint megijedni 😊)))))))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14773
Akkor sejtem, hogy honnan ... 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

RaveAir
#14772
Be... 😉

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

Lord Myn
#14771
Honnan az info?

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

kirol
#14770
Hát konkrétan nekem nem, mert van még 47 óra hátra. De amúgy igen!

IMYke2.0.0.0
#14769
Be is szerezhetõ már?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#14768
Spoiler (katt a megjelenítéshez)



NAME º DreamFall.The.Longest.Journey.2.CLONE-PLEX


SOURCE º CD


LiNK º http://pc.gamespy.com/pc/dreamfall/


GENRE º Adventure


SiZE º 55x15mbs / 53x15mb / 53x15mb / 53x15mb / 53x15mb / 22x15mb


DiSCS º 6

Anchored by a wonderful cast of characters, the very well-crafted
sci-fi story in Dreamfall will leave you anxiously wanting more.


Disable all virtual drivers
Mount CD1 with 5Star.
Use CureRom Lite.
Play the game.

kirol
#14767
Na végre! Boltokban a Dreamfall! <#vigyor3>

Atomreaktor
#14766
készül az Agatha Christie Murder on the Orient Express. reméljük sokat fejlesztenek az elõzõ részhez képest<#csodalk>

Atomreaktor
#14765
"Elkészült a Paradise címû kalandjáték, a Syberia sorozat megalkotóinak új munkája, és a Ubisoft közleménye szerint már április 26-án a boltokba is kerülhet. Afrikában barangolhatunk egy fiatal lány szerepében, aki sajnos amnéziában szenved. Úgy dönt hát, hogy a kontinens négy különbözõ elrejtett zugát felkeresi, hogy a múlta után kutasson. A hírt egy új videóval koronázták meg." Gamestar hírek

IMYke2.0.0.0
#14764
Heheh, az angol eredetiben is találtam helyesírási hibát... Ritka dolog.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14763
Bocs, a fordításodban is az van, én gépeltem el.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

via_mala
#14762
Az thingamajigs az tényleg hogyishívjákok lenne, de ezt a szót zsigerbõl utálom, ezért lett izébigyók.
(nem izébogyó, hanem izébigyó)

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

IMYke2.0.0.0
#14761
Tökéletes munka!!!
A Kin-t bátorkodtam "Nemzetség"-re módosítani, de amint és amennyiben a többi szövegbõl más derül ki, a lektorálás során vissza lesz javítva Kin-re...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lord Myn
#14760
hívják=hívnak (elírtam)

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#14759
Persze, mert a Joe az lehet Joseph és Josephine is... Nálunk, ha valakit Gabinak hívják, akkor el tudod dönteni, hogy milyen nemû? (szóval nálunk is van ilyen...)

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#14758
A szorítógyûrû jó lesz a clamp-re! Márcsak azért is, mert a saját aranygyûrûjét használja fel a kábel javításakor...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14757
thingamajigs = izébogyók
Ez nagyon tetszik!!! 😊)))
Amúgy helyesen ez lenne: thingamajigs (thingamy) = hogyishívják
De az izébogyók marad, és kerül be a szótárunkba is 😊)))))))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

via_mala
#14756
Meg a Joe is, és mégis volt már olyan amcsi film, amiben egy nõnek volt ez a neve.
Ilyen apróságok miatt már maguk az amerikaiak sem tudják egy név alapján eldönteni, hogy milyen nemû az illetõ.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

IMYke2.0.0.0
#14755
Fiona és April beszélget - Fiona elmeséli, hogy Mickey sikongatva ébred éjszaka...
==========================================================
####Fiona_We've never talked before #16
God, you too? Mickey woke me up screaming in the middle of the night. She was so perturbed she refused to go back to sleep until I made her a cup of herbal tea.
####April_We've never talked before #17
This is Mickey we're talking about?
####Fiona_We've never talked before #18
Exactly. Hard to believe, yeah? She's always so composed, even in the most extreme situations. It frightened me half to death seeing her like that, darling.
####Fiona_We've never talked before #19
Don't tell her I said so, though. She wouldn't want me talking about it, I'm sure.


Fiona elmeséli, miként ismerkedtek össze Mickey-vel:
============================================================
####Fiona_Questions #54
Mickey and I've been together since I was nineteen. She was in her late thirties then. The older, wiser, worldly woman. I found her sweet and charming and intriguing...
####Fiona_Questions #55
When I finally realized she was neither of those things, it was too late -- I was in love (laughs). She stole me away from my dreary, British inner-city life, and she brought me here.
####Fiona_Questions #56
She was no knight in shining armor, that's for sure, but she knew how to treat me like a woman.
####April_Questions #57
You guys make a great couple.
####Fiona_Questions #58
You think so, darling? Yes, I guess we do. And the sex is amazing.
####April_Questions #59
You never get tired of talking about your sex-life, do you?


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14754
Oké, akkor megmutatom az eredeti szöveget... és még néhány plusz mondatot.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Atomreaktor
#14753
hát ööö tudod õ a "fiú" a kapcsolatban😊 öltönnyel meg dildóval😊)

MerlinW
#14752
dehát Mickey férfinééééév (/me is az😊)

[merlinw.org]

kirol
#14751
Sajnos itt nincs.

#14750
Itt nézz körül, hátha találsz megfelelõt.
kirol
#14749
Nem tudtok valami jó oldalt, ahonnan lehet olcsón utángyártott tintapatront rendelni?

takysoft
#14748
jaaaaaa....
azért nem ugrott be elsõre, mert mickey-t elõször(mikor elõször játszottam) nem láttam a játékban. mert este a bárban dolgoztam. asszem.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#14747
Mickey <40 feletti nõ> és Emma a történetünk elõtt 15 évvel ismerkedtek meg és Emma Mickey hatására hagyta ott Angliát és költözött Newport-ba, azon belül is Velencébe.

- Mióta vagytok együtt Mickey-vel?
- Mickey és én tizenkilenc éves korom óta vagyunk együtt. Ö akkor már elmúlt harminc is. Az idösebb, bölcsebb és világi asszony. Aranyosnak, bájosnak és érdekesnek találtam... Mikor végül rájöttem, hogy egyike sem ezen dolgoknak, már késö volt... szerelmes voltam. Ellopta tölem a sivár, brit belvárosi életemet, és idehozott. Nem fényes páncélú lovag volt, az biztos, de tudta, hogy miként kezeljen nöként engem.
- Nagyszerü párt alkottok.
- Úgy gondolod, kedves? Igen, azt hiszem, igen. És a szex eszméletlen!
- Sosem fáradsz bele a szexuális életed tárgyalásába, igaz?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

CrucifX
#14746
Dreamfall_Longest_Journey_XBOX-ProjectX

takysoft
#14745
meg Flipper szövegei is komolyak😄

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#14744
leszbikus??? erre nem is emlékszem...
szókimondó.. ja zack simán lekurvázza Aprilt😄 meg fuck is van bõven😄

Dreamfall: még sehol sincs. torrenteknél elõfordul egy FAKE file. onnét lehet felismerni, hogy 2-300 töltõ van, de seeder nincs darab se.
na remélem majd BH-n hamar lesz😄
vagy a serveren😄

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#14743
Dreamfall engem is izgat. Hol van már?! <#ticking>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#14742
A Dreamfall -al meg mi a csoda van már? Starforce van rajta? Remélem a Paradise jön holnap, bár ennél itt van az Ubisoft, és a Starforce itt sanszosabb lenne.

IMYke2.0.0.0
#14741
6 éves asszem... [mármint a játék <#hehe>]
Ja, és eléggé szókimondó karaktere is akad...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#14740
Mikori is a játék? Már akkor? Gondolom nem 18+ as a játék. Szerintem pereljük be õket!

IMYke2.0.0.0
#14739
Leszbikus szerelem a Longest Journey-ben! Mi lesz még itt, istenem 😊))))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#14738
még várj...😊

Cfost sosem használtam. Azt mondják rendszerfüggõ, mindenesetre ha 10 gépen nem próbáltam akkor egyen sem, és nem elégített ki sehol😊

Ma már majdnem minden programban be lehet lõni mibõl mennyit egyen. torrentkliensekben, letöltõmanagerekben, stb.

Globális állítgatáshoz én a Netlimiter(.com) -t ajánlom, ez a 2.x elég jó lett.

[merlinw.org]

kirol
#14737
Ez a zip csak 277 mb, azt mondtad 700. Akkor még várjak?

Anno mikor beszltünk Cfos -ról, mondtam, hogy újraindul állandóan a gép. Múlt héten elszántam magam és újraraktam a gépre a cuccot. Na most hasít rendesen, nem kell fél óra a leálláshoz/indításhoz. Na meg a C-fos is megy szuperül, és tényleg az egyidejû le/feltöltés igen látványos változást mutat az eddigiekhez képest. Már csak azt nem értem, mi az a két ablak. Az egyikben le/feltöltést mutat, de van még egy másik szám: pl.186ms és mellette mégegy szám. A másik ablak meg nem csinál semmi.
Persze megnézhettem volna a leírásban, de rögtön letöröltem az ikonját, hoyg ez nekem nem kell. Most meg nem találom.

MerlinW
#14736
Na igen😊 Beszélem az angolt, megértem, magyarul tudok ilyen szépeket mondani, de igy szavakba önteni az angolt még nemtom (gyakorlás hiánya? Ill. a közéletben nincs rá szükség😊 Ez is egy "szakma"😊) No ezért nem fordítok (ha az idõhiányt nem veszem figyelembe😊) Egyébként tetszett a megoldás😊<#eljen>

[merlinw.org]

IMYke2.0.0.0
#14735
Nem azt írtam, hogy nem lehet használni, csak azt, hogy nem "érdemes" X1xxx alatt használni. Nekem 9500 Pro-m van, és nem használom.
ATI TrueForm Technológa

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14734
Ehh...akkor én miért kapcsolgattam mindig be 9xxx-es sorozatnál? 😊))

IMYke2.0.0.0
#14733
Csak X1xxx sorozatnál érdemes használni a TrueForm-ot.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14732
Szépjónapot Mindenkinek! De rég írtam már ide. Egy furcsa kérdés. Valaki meg tudná nekem ide írni, hogy miért jó az, hogy a legújabb Ati Tray Tools-ban automatikusan már kikapcsolt állapotban van a trueform! Illetve már nem is lehet bekapcsolni.

via_mala
#14731
Na akkor íme az én változatom, amit direkt nem írtam be korábban:
Hacsak nem történik valami, hacsak nem alázkodik meg az ember én tanul meg félni a hatalomtól, amelyet a Kozmoszra hívott, a Káosz alkonya hullik a Földre.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

IMYke2.0.0.0
#14730
Upsz, belegondoltam...
Nem "mivel", hanem feltételes módú az egész mondat... "hacsak"

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14729
Mivel valamit tett, mivel az ember megszégyenült és megtanulta félni a Kozmoszt átható eröt, a Káosz alkonya hullott a Földre.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#14728
Köszi, megnézem.

via_mala
#14727
A teljes mondat így hangzik:
Unless something was done, unless man was humbled and learned to fear the power he wrought over Cosmos, the twilight of Chaos would fall upon Earth.

Ezzel a wrought-tal vagyok meglõve, mert a jelentése:
a) mn vál kidolgozott, feldolgozott
b) mûsz megmunkált, kidolgozott, kovácsolt
Sehogy sem illik a mondatba.

És mea culpa, és nyilvános szepuku, de valszeg még egy darabig nem is fogok játszani a TLJ-vel, bár már jóideje itt pihen a vinyómon.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

MerlinW
#14726
szép mondat😊
hatalomtól való félelem amit a kozmosz feldolgozása okoz?😊

kevés az info😊

TLJ meg két éve fent van a szerveren (most már mindkettõn😊), tessék játszani vele😊

[merlinw.org]