33675


  • Kiru
    #18393
    A belső terekben nekem is ilyen - játszhatatlanul szaggat.
    Félre is tettem, addig Gothic 3.
  • kirol
    #18392
    2-es még nem megy? Vagy változott valami?
  • takysoft
    #18391
    utánaolvastam, ez ilyen ATI 9800 bug. 1.03-ban javítva, ott már nem szaggat belső tereken.
  • Tomsess
    #18390
    Akkor jó mulatást Vőféjtalálkozó...mik vannak?!
  • MerlinW
    #18389
    ööö, nálam gyönyörűen megy... (1GB RAM-mal istökéletesen ment, legalábbis a lenti konfigon, legfrissebb nvidia driverrel.)
  • takysoft
    #18388
    sőt...
    NWN 2 1.03 beta patch
  • takysoft
    #18387
    nwn2 ügyben...
    -belső tereken szaggat(dugneonokban, házakban... de rohadtul)
    kint semmi gond, ott még magasabb beállításokat is bírna... biztos sok bent az ojjektum... vagy bug... (meg szar a gépem:D)

    -multiban elég gáz...
    -ha az egyik kari beszélget, addig a másik irányíthatatlan.(nem csak a fontos beszélgetéseknél, sime shop-olásnál is.
    -városban, ha egyik kari bemegy a boltba, a csapat többi tagja utána teleportál...

    remélem a patchek javítják majd.
    van neten 1.01-es unofficial patch(ami valójában official, csak mégsem. valaki update-elt netről és csinált belőle indítható patchet.)
    nem tudom crakc van-e benne.
    meg asszem pár napja van 1.02 is. csak crack ugyben nem tudom mi a helyzet....
  • MerlinW
    #18386
  • Axon
    #18385
    Talán nagyon önző szempont az enyém, de nekem nem sürgős, úgyis csak jövőhéten tudnám kipróbálni. Holnap vőféj találkozóra megyek Földesre.
    Ez pont olyan lesz, mint ahogy a nevéből következtetni lehet :-)
    Földes a világ végén van, azután már csak az érintetlen állapotban levő őskori sós mocsarak következnek.
    Reggel megjön a sok vőféj és kőkeményen inni kezdenek mint a robot. Estére már mindegyik merev részeg, de még mindig gügyögik a kis versikéiket. Az egészet úgy képzeljétek el mint az Indul a bakterház című film idevágó jelenetét :-)
  • MerlinW
    #18384
    Khm, technikai okokból, hétfőre csúszik NWN2 (otthon hagtam a lemezt - ide üssetek [odafordítja orcáját])
  • kirol
    #18383
    Sokkal gázabb lenne, ha otthon kellene ugyanezt csinálni. Bár ott egész nap lehetne netezni, nem úgy mint itt, de az elég uncsi lenne.
  • Axon
    #18382
    Ebben igazad van.
  • kirol
    #18381
    Mondjuk jobb, mintha nem lenne hol.
  • trmn #18380
    Köszi, lekaptam őket, és hétvégén kipróbálom. Egyébként tuti, hogy az 1.0-ás vant fennt nekem.
  • Axon
    #18379
    Ez a sorsunk :-)
  • kirol
    #18378
    Hát péntek van szerencsére, de mikor lesz már 15.30? Már megint itt szenvedünk, mint múltkor.
  • MerlinW
    #18377
    4ig fent lesz a kis NWN2 is:)
  • Axon
    #18376
    Igen, és ma is 6-ig nyomom a melót... :-(
  • Axon
    #18375
    A patch-et nem próbáltam még, de a crack-et mindenképpen másold rá.
    Leszedhető innen:
    www.gamecopyworld.com

    A magyarítás pedig természetesen a magyarítás portálról tölthető:
    www.magyaritasok.hu
  • via_mala
    #18374
    Heje-huja, csuhajla, péntek van!
  • trmn #18373
    Azt nem csak a patchet. Honnan tudom letölteni a cracket?
  • kirol
    #18372
    Köszi.

    Az előzővel játszott valaki a 10 kicsivel?
    Gondolom ebben is tömény szövegelés van, így angolul nem sok esélyem lenne vele. Ez a bajom az ilyen játékokkal, ezért szeretem inkább a Tunguska típusúakat.
  • MerlinW
    #18371
    1.02-es crack-et is rádobtad?
  • Lord Myn
    #18370
    Köszönjük!
  • trmn #18369
    És hol file ? Axon, felraktam a tunguska patchet de a játék hibaüzenetet ír ki indításkor, pedig szívesen megnéztem volna az alternatív befejezést. Neked nem produkált hasonlót?
  • Axon
    #18368
    Remek hír, hogy elkészült a fordítása a Secret Files: Tunguska-nak.
    Ez igazán gyors volt.
  • trmn #18367
    Felért az Orient Express
  • moonster
    #18366
    1984, nagyon ütős filmecske. Szerintem nemkicsit azt olvasgatva hozhatták létre a hl2-ben lévő világot.
    Orwell 4 President!
  • trmn #18365
    Már rakom is az egyesre
  • Lord Myn
    #18364
    Gyilkosság az Orient Express-en kalandjátékot nem tudná valaki feldobni egyeskére vagy ketteskére?
  • Lord Myn
    #18363
    Az 1984, igaz? Már régóta keresem, de soha nem sikerült fellelni, pedig 1x nemrég ment a DunaTV-n is, naná, hogy lemaradtam róla... :(((
  • Axon
    #18362
    Egészen jól követi a film a könyv eseményeit. Sikerült a rendezőnek belerakni a filmbe az egész könyvet. Érdemes megnézni.
  • Tomsess
    #18361
    És a film jó volt? Vagy felejthető alkotás? Mennyire tér el a regénytől?
  • MerlinW
    #18360
    Hát.. Toolset néven van benne egy cucc.
  • RaveAir
    #18359
    Csak azért érdeklődöm, hogy a kicsiben ugyan benne lehet-e a constructor set, amit esetleg fel lehetne használni KotOR2 fordításilag is... :)
  • MerlinW
    #18358
    Kisebb NWN2 péntek tajtékán lészen, jól.
    A kisebbség oka (nem politizál) rejtély. A telepítet cumó ugyanúgy 6.8GB. Innentől fogva "engem hol?":)
  • RaveAir
    #18357
    Valaki tudja, hogy mi a különbség a kisebb és nagyobb méretű között?
  • Lord Myn
    #18356
    Ja, btw: nem kér kódot a 64bites XP?
  • Lord Myn
    #18355
    Köszönöm szépen!
  • Axon
    #18354
    MerlinW: Mi a különbség a Gothic3 FAQ-jában közölt általad kinyert magyarítás és a kettes szereveren fentlevő között?
    Az egyik Gothic3HUN.zip nevű, a másik pedig mw_g3h.exe