The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mandm
#14925
Akkor most, a Dreamfall-hoz gamepad-ot javasoltok?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

musha
#14924
nekem speedlink van, szóval ez sem az a hûdedurva márka, de pontosan ugyanazt koppintották le, mint a ps/ps2 pad és tökéletesen megy vele, és sokkal kézenfekvõbb az irányítás így!

kirol
#14923
Hát sajna ez is FPS nézet. <#sir>
Na majd a Paradise!<#wink>

kirol
#14922
Megjelent a Barrow Hilldemója!

via_mala
#14921
Felért az elsõ 3 CD. A többit majd holnap, mert ez egy kínszenvedés, hogy minden fájlnak 5x kell nekiállnom, hogy 1x felérjen.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

via_mala
#14920
"amúgy a dtlj fileok is a gyökérbe mentek. betehetem õket a könyvtárukba?"
Persze, csak szarakodik a feltöltés, és a folytonos 502-es hibák miatt valamiért néha a gyökérbe másolódnak a fájlok.

Szóval légyszíves mozgasd át õket a helyükre, kivéve persze ha már ott is fent vannak. Köszi.

(Továbbra is szenvedek az 502-esekkel.)

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Axon
#14919
Általában a patch-ekhez is ki szokták adni a crack-et.

serito
#14918
Nekem Is vam Genius igaz valami gagyi de a célnak megfelel.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Atomreaktor
#14917
az nem lenne rossz, mert akkor az azt jelenti, hogy jó hosszú lesz a játékidõ.

IMYke2.0.0.0
#14916
UltraISO tud: Clone-, Blindwrite-, Nero-, CDR-imdzset készíteni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#14915
mint az ultraiso.
egyetlen baj van vele: csak ISO-t tud kreálni, vagyis ha késõbb lesz hozzá patch, vagy valami, akkor szinte biztos, hogy nem tudod elindítani crack nélkül.
míg a másikat el lehet, így inkább megpróbálom ezt a CureRom-os, daemon-os megoldást.

Amúgy én úgy hallottam, hogy több szoveg van a tlj2-ben, mint az elsõben.
legalábbis mintha valami review-ban így olvatam volna.
tévedek?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#14914
Korábban már volt fenn ISO készítõ/szerkesztõ a Ketteskén...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14913
Nekem midegy melyik kerül fel. Van egy jó kis progi: MagicISO nevü, ezzel utólag is beleszerkeszthetõ az image file-ba a crack (az meg bárhonnan leszedhetõ). Ha valekinek kell felteszem és segítek megcsinálni
Axon
#14912
Az remek lesz :-)

Axon
#14911
rename filenev /könyvtar/filenev

IMYke2.0.0.0
#14910
Persze. A mérete csak 11,7 GB 😊))))))))))) Majd holnapután feltöltöm 😊


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#14909
Engem mondjuk senki véleménye nem érdekel különösebben, csak az enyém. Ha nekem tetszik akkor jó.<#smile>

kirol
#14908
<#nyes>
Tényleg a szöveg csak kb 10% -a az elsõnek?

Axon
#14907
Ez az elsõ negatív vélemény amit olvasok róla.
Én azért megvárom a saját véleményemet :-)
Mondjuk a fórumban már volt egy kisebb vélemény csata a Broken Sword 3-al kapcsolatban, ott is a 3D-s megjelenítés és az akció elemek szükségességérõl volt szó. Majd meglátjuk lesz-e hasonló véleménykülönbség a topic törzsközönsége között a TLJ2-vel kapcsolatban.

Imyke: Van már magyarítása a TLJ2-nek? <#awink>

takysoft
#14906
na beraktam egy könyvtárba😄

egyébként van valami egyszerûbb módja a pakolászásnak, mint hogy Total commander átvevezés opciójánál(shift+f6) beírom, hogy "konyvtárnév/filenév"??
pl a gyökérben van egy maci.txt file.
ez átnevezem konyvek/maci.txt-re akkor bekerül a könyvek könyvtárba.
már ha létezik ilyen.
amúgy a dtlj fileok is a gyökérbe mentek. betehetem õket a könyvtárukba?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

kirol
#14905
GS fórumon.

Atomreaktor
#14904
ne már. hol olvastad ezt?

takysoft
#14903
az a gond, hogy a könyveket a gyökérbe tettem? átrakom máris, de még ne töröljétek, hátha másnak is kell, nincs 200 mega, maradhatna még pár napot.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

kirol
#14902
Ezt olvastam:
"Igazi kalandjátékfanoknak nem ajánlott játék de akik csak 1 jó sztorit akarnak azok jól el tudnak játszani vele"

Ez igaz, én még csak az elején járok, az edzõteremben.

Axon
#14901
Megmondom õszintén nem néztem mikor kezdted el a feltöltést. Hétvégén én nem voltam és csak azt láttam, hogy volt vagy 70-80 új beírás. Láttam, hogy a TLJ2 körül forog minden. Azt hittem, hogy elkezdõdött már szombaton a feltöltése és még mindig nem ért fel, pedig már a crack is ott van mellette. Ezért írtam, hogy lassan csordogál felfele, mivel akkor még az 1. cd sem volt fent.

kirol
#14900
Köszi szépen. Megvan. Le is töröljem?

via_mala
#14899
Lehet, hogy hiba volt szólni, hogy elkezdtem. Most egyfolytában 502-es hibát dob, képtelen vagyok újabb fájlokat feltölteni, biztosan mindenki rácuppant a ketteskére. Hát akkor így jártok srácok, ha nem tudok felmenni nem tudok rajtatok segíteni. Ugye mindenki csak egy kapcsolattal és egy szálon kapcsolódik?!
MerlinW: van valami ötleted? Ja és már 2 állomány is a gyökérbe csúszott, törölni kéne õket.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Atomreaktor
#14898
ááá ezért menetem a gépem két napja?😊)<#worship>

via_mala
#14897
200 és 900 KB/s közötti sebesség neked lassú? Már a 2. CD megy felfelé.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Axon
#14896
Közte van a Gyûrûvilág is, úgyhogy azt én már nem töltöm fel.
Ez egy tényleg nagyon Komoly könyv gyûjtemény.
Mivel a TLJ2 elég lassan csordogál fel a szerverre, így bõven van idõm átmazsolázni.

Axon
#14895
Huhhh... közte van a gyûjteményednek a Végjáték 2.és a 3. rész is. Tudom, hogy nem szereted ha nagyon hálálkodnak, de vedd úgy, hogy én most roppant hálás vagyok, csak azért nem hálálkodok, hogy ne zavarjon téged :-)

Axon
#14894
Az a könyv nekem megvan, úgyhogy ha nem lenne benne a taky féle csomagban - éppen most töltöm és mindjárt átnézem -, akkor felteszem én.

Axon
#14893
Ezer köszönet érte

RaveAir
#14892
Milyen szépirodalmi gyûjtemény? Én "csak" az egyesre látok rá...

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

IMYke2.0.0.0
#14891
Nekem van 😊
Logitech Dual Action Gamepad.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

musha
#14890
hú, akinek van analóg padja annak melegen ajánlom a kipróbálását, ugyanis nagyon erre optimalizálták ^^

MerlinW
#14889
Jaaaa értem😊 (lol)
Írtam értékelést TLJD topikba😊

[merlinw.org]

via_mala
#14888
Félreértesz, nekem tökéletesen megfelel, nem is fogom még egyszer leszedni a full 4 gigát, me' hüje azé' nem vagyok. A kérdés az, hogy a többieknek kell-e? Mert ha nem kell, akkor szenvedjen más a feltöltéssel.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

MerlinW
#14887
Mondom, RL verzió csont ugyanaz mint a Clone verzio ami megvan neked, csak benne van a crack. De ha kiírod, nem mindegy hogy külön van a crack vagy az image-ben?😊 Gondolom ugyis image-ben írod ki a 6CD-t😊

[merlinw.org]

kirol
#14886
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Te csak rontottad az arányodat? Engem kevesebb mint 3 nap múlva kirúgnak a TorrentLeech -rõl a Dreamfall miatt. Ennyi idõ alatt kellene legalább 3,5 GB-ot feltöltenem.
<#rinya>

via_mala
#14885
Most akkor van valaki, aki feltöltené az RL verziót, vagy megelégedtek az én Clone verziómmal és a külön RL exével, amit taky már fel is töltött?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ne mondjátok már, hogy hiába rontottam a BH arányomat, és nem is kell? ;P

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

takysoft
#14884
meg ne feledjük el, hogy ugyanabban a világban játszódik.
ami azért sok mindent ígér, sci-fi(stark)+fantasy(arcadia)+today(venice) kombó igen ott van.
Aprilt is viszont láthatjuk, bár a képek alapján kicsit darkosabban😄

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#14883
Helyszínek és szereplõk fel fognak bukkani az elõzõ részbõl is... a sztori abszolút más irányú.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#14882
A TLJ és a D-TLJ története között mennyire van õsszefüggés/ elõzõ részre épülés?

takysoft
#14881
detto

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#14880
Nekem nagyon lassan jön...megvárom inkább még felkerül a ketteskére <#alien2>

takysoft
#14879
Ketteskére felért a Taky féle Szépirodalmi gyûjtemény!

!!!Szedje le mindenki!!! Sok évi gyûjtögetés áll mögötte!!!!!!!!

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Atomreaktor
#14878
20al csorog 6%. nem baj holnap estére meglesz😉

serito
#14877
Imyke ( is ) letölthesse
a zárójeles rész kimaradt

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#14876
A reloded verzsön nagyon megfelelõ lenne nekem is, ha megvan valakinek akkor szívesen venném a ketteskén, hogy Imyke letölthesse.
Köszönet elõre is.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64