33675


  • totyak
    #18713
    Meg tudjátok mondani, hogy mi az amiről beszéltek? Mi az a 001-004 meg ilyenek? Persze ha nem rám tartozik akkor mondjátok.
  • Lord Myn
    #18712
    Köszönjük! Jól indul az újév!
  • takysoft
    #18711
    002 még maradjon 1-2 napig. thx. nem voltam itt néhány hétig, més már majdnem lejött. köszi

    amúgy akit érdekel
    Baldur's Gate Trilogy.
    olyan, mint a BG Tutu, csak újabb, és jobb. hajrá megnézni!
    lehet veme BG1-et játszani BG2 motorral.
  • MerlinW
    #18710
    001-004 már 2 hónapja fent vannak, tessék húzogatni. Oszt a 004 6.5GB
  • Tomsess
    #18709
    Hello. Kösz a két új gammát, én már egy ideje beszereztem őket. Részemről a 003 és 005 simán mehet. A többi még 1 picit maradjon fent pls
  • szotyimutyi
    #18708
    Köszönjük ezt a kalandos új év kezdést!
  • MerlinW
    #18707
    Ketteske:
    001-004 mehet a levesbe?
  • via_mala
    #18706
  • via_mala
    #18705
    És egy kis bónusz csemege:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carte.Blanche-RELOADED szintén tálalva
  • Axon
    #18704
    Köszi! :-)
  • via_mala
    #18703

    Indulhat 2007 első hullakeresése:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sherlock.Holmes.The.Awakened-ViTALiTY tálalva
  • Axon
    #18702
    Semmi gond. Januárban is keresgélhetjük azokat a hullákat :-)
  • Axon
    #18701
    Még csak most kerültem netközelbe, így utólag is Boldog Új Évet mindenkinek.
  • takysoft
    #18700
    olvasd el ezt: #18677
  • MerlinW
    #18699
    1. A magyarításnak saját száma van. Pont azért hogy a "hivatalos" oldaláról töltsd le.
    2. A jelenleg letölthető fordítás csak teszt verzió (csúszik, kilép, fagy stb.). Várj még pár hetet a véglegeshez.
    3. Ebben a topikban nincs kötözködés, beszólás.

    BUÉK
  • Danikiru
    #18698
    Köszönöm a segítséget, de sajnos a problémám már ott kezdődik, hogy a vásárolt újság CD mellékletének nincs sorozatszáma, így a magyarítást nem fel semtudom telepíteni!
    Ha van valakinek ötlete, mi a teendő ilyenkor, kérem írja meg!
    Elöre is kössz a segítséget!
    BUÉK
  • Danikiru
    #18697
    Javaslom hogy tanulj meg olvasni, vagy pedig próbáld meg értelmezni azt amit elolvastál mielőtt válaszolsz rá!
  • Kiru
    #18696
    BOLDOG ÚJ ÉVET!
  • via_mala
    #18695
    B.Ú.É.K
  • szotyimutyi
    #18694
    Nagyon boldog, "kalandokban" gazdag, sikeres új évet kívánok mindenkinek ebben a fórumban!


  • M.A.D.
    #18693
    Én is Mindenkinek ebben a topicban boldog, és nagyon sikeres kalandjátékos szerencsét kívánok...aki anti az üditőt, aki nem (mint én sajnos) annak sok pezsgőt! :)
  • Lord Myn
    #18692
    B.U.É.K. minden TLJ kalandornak! Találkozunk jövőre!
  • kirol
    #18691
  • Tomsess
    #18690
    Hello. Boldog Új Évet minden kalandornak és fórumlakónak. Délután már nem leszek, úgyhogy így előre bemondtam Bulizzatok egy jót...
  • DanielT
    #18689
    Na, megrendeltem a kiadótól, szóval már nem aktuális :)
  • via_mala
    #18688
    Ajánlom figyelmedbe a #18677 hozzászólást, valamint előzményét és a párbeszéd további folyatását az ott említett hivatkozásokkal egyetemben.

    (na ezt kibogozni már önmagában is egy kaland-játék) :D
  • via_mala
    #18687
    Már megvan, de januárig várnotok kell a hullákra.
  • DanielT
    #18686
    Akinek megvan az eredeti játék nem gagyi újságmellékletes vagy újrakiadott verziója és eladná, kérem jelezze nekem! Köszi!
  • M.A.D.
    #18685
    Van! (ez volt a kérdés)
  • Danikiru
    #18684
    Sziasztok!
    Megvettem újsággal együtt a TLJ-t és letöltöttem a magyarítását is, de nem tudom magyarítani mivel sorozatszámot kér a TLJhun.exe az indításkor!
    Van valakinek ötlete mi a megoldás?
  • totyak
    #18683
    Igazából nem vagyok egy nagy kalandjátékos, úgyhogy nemis figyelek oda annyira minden részletre, megaztán nem szoktam több órát a gép előtt tölteni kalandozással. Ha van egy kis időm, meg erőm, meg kedvem, akkor inkább érettségire tanulok. Azért drukkolok, hogy minél előbb kész legyetek, de nem vagyok türelmetlen.
  • Axon
    #18682
    Megjelent a Sherlock Holmes - The Awakened.
    Ha valakinek megvan, az feltolhatná a szerverre. Hátha valaki még a téli szünetben meg akar keresni néhány hullát a ruhásszekrényben :-)
  • via_mala
    #18681
    Khmm...
    Nincs ebben semmi pofátlanság, részemről egyszerűen csak érdeklődésnek veszem. Válaszolni viszont csak annyit tudok, hogy ha jelentkezel bétatesztelőnek a #18557-ben leírtaknak megfelelően, akkor már akár ma éjjel magyarul játszhatsz a The Longest Journey-vel.
    Mondhatnám azt is, hogy nem szeretnék felelőtlen ígéreteket tenni, így aztán nem ígérek semmit.
    Érzésem szerint a fordítási hibák nem tragikusak, de néhol igen zavaróak, és az esetek talán 2-5%-ában félrevezetőek lehetnek. A teljes szöveganyag átnézése egyedül nekem elég nagy falat, ezért is lenne jó pár lelkes, kitartó bétatesztelő, hogy legalább a legdurvább hibákat kirostáljam mielőtt közkinccsé teszem a magyarítást.

    Ha érzel magadban késztetést, akkor keress meg egy email-címedet tartalmazó privát üzenettel.
  • Tomsess
    #18680
    Igen én kerestem, de már azóta lenyúztam. Kipróbálni még nem volt időm Egyébként ezer thanx a Runaway 2-ért. Végre kiégettem egy duplára Esetleg a Jumurdzsák gyűrűje még nincs meg vkinek?
  • kirol
    #18679
    Imikével mi van? Kerestem valamit, persze nem találtam meg itt a fórumban, de rákkattintottam véletlenül, ugyanis szar az egerem, és mindig 2x kattint, vagyis csak ha rájön, és láttam, hogy: Utolsó látogatás időpontja: 2006. 11. 21. 16:58. Még se írt ide semmit. Na de ő tudja.

    Amúgy azt kerestem, hogy egyszer írt valaki ide, és Imike fordította le neki a hsz-ét egy angol fórumba, ahol egy texteditorral kapcsolatban akart érdeklődni a srác.
    És én meg ezt az angol fórumot keresem, de nem találom. :(
  • totyak
    #18678
    Én meg már azt hittem, hogy annyira béna vagyok, hogy még egy magyarítást sem tudok rendesen telepíteni. Nekem a 4CD-s verzsön van meg, de arra feltelepítve el sem indul a játék. Mindíg valami hibát írt a Module.dll-ekre. Aztán csak a mappákat másoltam be a gyökérbe és úgy legalább a gém magyar lett. Örültem is, de csak egy darabig, mert aztán rájöttem, hogy néhol késik a szöveg, néhol meg nem is azt mondja amire kattintok. Gondolom ezek javításán fáradoztok. Az nagyon pofátlan kérdés ha megkérdem, hogy kb. mikor lesz kész a rendes magyarítás? Persze ha az akkor ne válaszolj, én nem sértődöm meg.
  • via_mala
    #18677
    Ha erre gondolsz, akkor csak szenvedni fogsz a szövegelcsúszások és fagyások miatt, egyszóval nem ajánlom.

    Olvasd el kérlek a #18631-et, és nálam jelentkezhetsz béta tesztelőnek a #18557-ben leírtak szerint.

    A TLJ HUN jelenleg az 1.12-es verziónál tart, eddig fagyásról, vagy szövegelcsúszásról senki nem számolt be, fordítási hibák viszont még vannak bőven, ezért nem akarom publikussá tenni egyelőre.
  • rosti
    #18676
    Segítene valaki ,hogy a magyarosítás telepitői kodot ide bigyesztené?

    Köszönöm
  • kirol
    #18675
    A múltkor tudom, rossz játékra gondoltam, de most láttam egy új dolgot a polcon: Carte Blanche RELOADED.

    Valaki kereste. Ez az?
  • Kiru
    #18674
    Kellemes, Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok minden itt megforduló fórumozónak