The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#14623
Na, én aztán most töröltem...
Elolvastam a txt-et, nem volt benne maradásra kérés, így aztán ment minden törölhetõ a levesbe... 😊
Következõ törlést átadom másnak 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14622
<#taps><#vigyor><#vigyor><#vigyor>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#14621
Jaja, nyomhatod😊

[merlinw.org]

IMYke2.0.0.0
#14620
Akkor törölhetek?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14619
Kellene már vmi a szerverre...nincs meg vkinek a Hitchcock - The Final Cut?<#wow1>

takysoft
#14618
<#mf1>

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#14617
Na, most én speciel csak a Húsvétkor nem iszok. Az olyan "trendi". 😊

Axon
#14616
Én a multkor kiadtam az egyik kolegámnak, aki egész éjjel a zenei filecserélõkön csüng, hogy kellene a Diktátor együttes nagylemeze. Jó nagy ritkaság az biztos. Másnapra hozta az anyagot :-)

Axon
#14615
Õszinte részvétem...

takysoft
#14614
Szerelmem barátnõje tett egy felelõtlen ígéretet. Vagy meg tudom szerezni a Neoton Familia összes számát az anyjának, vagy felkapálja az egész kertet.
Ezt így közölte velem, mondva, hogy nagyon nem szeretne kapálni. Tekintve, hogy õ a nõm legjobb barátnõje, most kénytelen vagyok Neoton összest szerezni...
Nem egyszer mit ne mondjak. BH-n nincs, DC-n vannak számok, de nem összerendezve, meg alig pár embernél. életbne nem lennemeg az összes. torrenten(BH-n kívül) ritka a magyar cucc.
az segített, amire legkevésbé vártam. eMule... találtam egy 567 megás kollekciót.
igaz csak 4 usernek van meg összesen, de tegnap beindult, és már 558 meg lejött.
teljesen OFF, csak eszembe jutott.<#lookaround>

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#14613
Jó nagy alkeszok vagytok, mit ne mondjak.<#wilting>

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#14612
Hát ezek a mocskok nem letiltottak a fórumról. Nem kérdezhetek többet a dev.chat-ben. Konkurencia???...fenét<#violent><#gun>

serito
#14611
Ez a locsolás lényege!!!!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#14610
Én körbeviszem a 16 hónapos fiamat a kötelezõ locsolási helyekre autóval, majd leteszem a kocsit és elmegyek meglocsolni a fõnökasszonyomat. Ott nekiállok igazán bugyborékolni. Ilyenkor elõkerül a férje dugiviszkije is a szekrény mögül, úgyhogy lehet rajzolni a lila fejet :-)

serito
#14609
Na ja csak ne legyen a közelben senki.... :-))

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Atomreaktor
#14608
hát nincs jobb mint berúgva fát hasogatni😄

serito
#14607
Én úgy tudom így nevezik a méterfábol vágott darabokat.
A locsoást meg átengedem másnak. A gyerekeimet meg a kedvesemet szoktam kiönteni az ányból, ilyenkor. A nagyobbik lányom nagyonak nagyon tetszik (5 éves) ezért nem hagyhatom ki, pedig felejteném a dolgot.
Ha locsolsz az a baj ha nem akkor az. Na mindegy a többi nõnemû egyedet meghagyom a fiataloknak.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#14606
5 m3 kuglifa? Sosem hallottam ilyesmirõl, pedig vidéki vagyok :-)
Aztán otthon ne hagyd a locsolókölnidet! :-)

serito
#14605
Anyósomékhoz megyek vidékre, sört meg mindíg tartanak.<#vigyor>û
Az egészben az a "rossz", hogy nem pihenni megyek, hanem segíteni.
Már megkaptam a hétvégi feladatot is tõlük, 5 m3 kuglifát kell összehasogatnom.
A punnyadt testemnek pont jó lesz egy kis mozgás, napi 10 órát ülök gép elött.
Talán megmaradok...

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#14604
Hajaj... akkor vigyél magaddal sört. Sokat :-)

serito
#14603
Lehet, hogy az lesz a gond, hogy a c: meghajtómon csak kb7Gb van szabad, de nem ide telepítem. Azt még nem próbáltam, hogy áthelyezem a pagefile-t. Más játékoknál már volt rá példa. Kipróbálom ezt is, csak az a baj, hogy már a telepítés elején kiáll hibára (14594 hsz). Ahova telepíteni akarom ott 15GB free hely van.
Köszi a segítséget.
Az egészre csak a jövõhéten tudunk visszatérni, mert a hétvégén elutazom.
Sajnos ahova megyek ott nincs internet. Ez még nem lenne gond de Szgép sincs, és a sajátomat meg nem szívesen bontom ki a megszokott heyérõl. Szinte már oda van "betonozva".
Hétfõ estig se gépezés se internet... komoly elvonási tüneteim lesznek: remegés, idegesség és egyéb rohamok.....stb.
Hétfõ este, vagy kedden visszatérünk a kérdésre.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

takysoft
#14602
hát akkor...
8 gigát tesz fel. van annyi helyed? a C meghajtón is? hisz a pagefile ott van, amibe a temp cucok mennek.
Esetleg próbáld meg áthelyezni a pagefile-t(lapozófile) a virtuális memória beállításoknal,egy olyan meghajtóra, ahol sok hely van.

installnál töknind1 a driver... elvileg vesa módban is mennie kéne a telepítésnek.

próbáld meg másik gépen, azon megy-e. havernál, vagy ha több gépetek is van, akkor azon). csak hely legyen rajta bõven.
aztán ha ezeket is kipróbáltad, akkor írj újra ide, megy-e.
Majdcsak kitalálunk valamit.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#14601
a válaszokra azért kíváncsi leszek. a Bone azért igen élvezetes lett... csak sajna picit rövid.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Axon
#14600
A Tomb Raider nálam is tökéletesen mûködik.

#14599
Szóval olyan nagy nevû emberektõl lehet majd kérdezni mint Dave Grossman, Heather Logas, Greg Land, Dan Connors,Kevin Bruner. De akinek a név nem sokat mond, õk dolgoztak a Monkey Island, Day of the Tentacle, Full Throttle, Grim Fandango-n és most a Telltale Games-nél a CSI3-at meg a két Bone részt fejlesztették. Ha van kérdésetek hozzájuk akkor kérlek írjátok be ide az adventuregames.hu fórumra, mi pedig feltesszük majd nekik. Itt a link :http://forum.adventuregames.hu/viewtopic.php?t=154
Köszönet mindenkinek akármilyen hozzájárulásért<#alien2>

#14598
Skacok ma este 7-tõl az adventuregamers.com-on developer chat az ex-lucasart-osakkal, azaz a Telltale Games fejlesztõgárdával<#eljen>

serito
#14597
Biztos, hogy jó a letöltés mert ugyanígy jártam akkor is mikor a 4.3GB-os iso-t töltötem le egyben. Szóval a biztosan nálam van a gond csak nem tudom mi?
Minden driver a legfrissebb, és ezen a gépen vidáman futnia kellene.
Tanácstalan vagyok, de majd kitalálok valamit.
Azért köszi nektek.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#14596
tettem fel sfv-t hozzá,, jónak kell lennie...

[merlinw.org]

takysoft
#14595
nekem gond nélkül ment. Bár nem számoltam vele, hogy crackes, így patcheltem véletlenül 1.1-re így újra kellett tenni.
szerintem hibás lehet az ISO nálad.
a rar CRC-je nem a legjobb néha.

keress valakit eki ért ilyenhez, és kérd meg, hogy csináljon egy hash-indexet az ISO-ról, meg csinál egyet te is. ha a 2 egyezik, akkor nem az iso-val van a gond.

tud ilyen heash-et a DC, az emule, meg a torrent is asszem, de talán a cd-író is.

azok olyan kis karaktersorozatot csinálnak, ami már akkor más, ha csak egyetlen karaktert is átírsz a fileban. (persze lehet 2 különbözõ filenak is egy hash-je de akkor nagyon sok karakternek nagyon szerencsésen kell másnak lenni.)

meg hát ugye.. eleve:
-próbáltad másik gépen?
-ha igen, akkor töltsd le újra(nem olyan nagy végül is), és próbáld megint.

Nekem például Emule Link Creatorral (abszolút default beállításokkal, csak a browse-nál mentem rá a filera), a link ez lett:
ed2k://|file|rld-trl.iso|4631797760|20B38FD4761AB9C95ECB32A29DE69ADB|h=YFOKN2HPYR3IDMC2ABAGPCBWYZ5VEBMN|/


de mint már mondtam, nem értek ehhez, lehet, hogy amúgy is minden esetben más szomsort dob ki. nem minden hash müxik ugyanúgy.
megcsináltam a linket újra, nekem újra ugyen ez lett.
nézd meg te is. ennyit tudok ajánlani.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

serito
#14594
Nem tudom próbáltátok-e már a TR legendet, de nálam az istennek sem lehet feltelepíteni.
Levettem a frissen garabolt verzsönt, simán ki is csomagoltam, mount Alcohol120-al telepítés es a telepítsés 1/4 énél megáll, a következõ felirattal

A(z) SET6.tmp hibát észlelt, ezért leáll.
A kellemetlenségekért elnézését kérjük.

Szerintetek ez mi a franc?
Ha ujjra akrom indítani akkor már az elején ezt kapom:

CRC error occured while installing!
Please read the readme.rtf for additoinal information and tecnical support contact information.

Ezt nem értem, mindem rendben van a letöltés OK a kicsomagolás is Alcohol szépen be is olvassa, és telepítés meg nem megy.
Ja a vírusírtó (panda Internet Security) ki van kapcsolva.
Valaki tud mondani valamit?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#14593
Nekem 12 ms-es LG1915S (19") - és bõszen játszom Quake 3-at online, LAN T3-as vonalról : nincs utánhúzás.
Szerintem, 12- és az alatti ms esetén ezt a jelenséget is elfelejtheted 😊)))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#14592
Nekem most abszolute nem áll szándékomban venni, pénz miatt.
Bár az érdekelne, hogy a mostani 19" FCS Scaleo 996F-em menniyt érhet most?
(Októberbe lesz 3 éves, és addig garis)

MerlinW
#14591
minél kisebb annál jobb, de bevallom nekem 12ms-es 17es BENQ-m van, és soem láttam hátrányát a 12-nek...

szem, fej, fáradtság, mind elmarad😊

[merlinw.org]

Atomreaktor
#14590
tehát pl elmarad a szemfájás, az "égõ" szem is?
8 ms vagy 4 ms a jobb?

IMYke2.0.0.0
#14589
Már nemcsak a Samsung akciózik így... BenQ, Phillips, Acer, LG ...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14588
Melóhelyen HP, itthon LG LCD. Akár éjjel-nappal elõtte ülhetsz, a monitortól tuti nem leszel félvak... a fáradtságtól már inkább, de ellenben a CRT-kkel, itt nem maga a monitor sugárzása okozza a fáradságod .

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#14587
Én a samsungra szavazok,(igaz kicsit drágábbak) mert 1pxl hibára azonnali cseregarit adnak.
8ms-ost vagy 4ms-ost választanám, a játékok miatt is.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Atomreaktor
#14586
ezek a LCD monitorok mennyivel jobbak amúgy a szemnek? mert én egész nap ez a sza* elõtt ülök és már most készen van a szemem<#szomoru1> otthonra szívesen beruháznék egyre, de melóhelyre nem tom fõnök benne lenne-e😞)

serito
#14585
Az már igaz, a HcGamer cikkeiben néha " sutykó" megnyilvánulásokat olvashatunk
de ez számomra megszokott. Feltünik nekem is de nem akadok ki rajta.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

mandm
#14584
8ms-os már teljesen mindennapinak számít. Egy 17"-osnak bõven elégnek kell mindenre. Ennél nagyobb igény szinte csak CAD, vagy más grafikus munka esetén hasznos. Fejlesztéshez inkább két monitor a javasolt (egyiken fut a program, másikon meg a debug)
Az én 17", 8ms, Philipsemet bruttó 49e vettem tavaly a Metroban. Semmiféle utánhúzás nincs rajta. A színek gyönyörûek, a max fényerõ kitolja a szemem, az LCD-kre jellemzõ kissé szürkés fekete pedig a technológiából adódik, és csak akkor észrevehetõ ha sötét szobában egy teljesen fekete képet nézel

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

MerlinW
#14583
pár olcsób de jó minõségü moncsi:

17" Asus MM17D LCD monitor 8 ms, ezüst -3 év garancia 62e brutto
17" LG L1750SQ LCD 8ms monitor - 3 év garanciajeggyel. 58e brutto

17" LG L1732P LCD 4ms monitor - 3 év garancia 77e brutto
17" Samsung 730BF LCD monitor 4ms - 3 év garancia 74e brutto

19" LG 1915S LCD monitor 12ms - 3 év garancia 74e brutto

[merlinw.org]

kirol
#14582
Ösztöndíjból nem tudok kicsengetni annyit az tuti.<#rinya>
Egy jó TFT monitor ami megfelelõ reakcióidejû stb. szerintem ku*** drága még mindig pláne 19"-ban.
Na de hagyjuk, álmodozni azért lehet.

MerlinW
#14581
HCG régi stábjának mindig megvoltak a saját kifejezõeszközei😊
Remélem jobb lesz ez a AiTD mint az elõzõ...

[merlinw.org]

Axon
#14580
Maga a hírt már hallottam és már a topicja is elindult.
Egy híroldalon viszont számomra elfogadhatatlan a hasonló vulgáris hangnem: "fosatós horrorok"
Egy topicban vagy irc szobában ez elmegy, sõt megfelelõen alkalmazva még szórakoztató is lehet, itt viszont szánalmas és lehangoló...

#14579
Egyetértek. Már nekem sem kell semmi róla, szal mehet. De azért majd lesegessünk már abba a kis txt fájlba is ami oda van felrakva<#alien2>

IMYke2.0.0.0
#14578
Tévedés.
Az LCD-knél amúgy is minden paraméter más.
Ha 1600*1280-ban akarsz játszani, netezni, akkor mazochista vagy - de LCD-ben sem megfizethetetlen.
Emberi léptékben pedig 1280*1024 (960) már simán kapsz 100 rugó alatt is monitort, 75 Hz-es frissítés mellett - ami nem azonos a katódcsövesek 75 Hz-ével! - , és számos funkciót kapsz hozzá... Pivot például

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#14577
Hát ha lenne rá zsé, akkor vennék biztos.<#sir>
De egy ilyen tudású monitor LCD -ben vagy 120 guriga.

IMYke2.0.0.0
#14576
Mihamarabb vegyél LCD-t... a szemed értékesebb!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#14575
Hurrá, visszakaptam a monitorom! Sajnos meg tudták csinálni, így nem kaptam újat.
Mire hazaértem már itthon várt a drága, így csak a papíron lévõ két sorból derült ki mi volt a baja: Tápegység javítás, passzív alkatrészek(kondenzátorok)

takysoft
#14574
ha a védelem nem megkerülhetõ, akkor lesz hack😄

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity