The Longest Journey
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Elolvastam a txt-et, nem volt benne maradásra kérés, így aztán ment minden törölhetõ a levesbe... 😊
Következõ törlést átadom másnak 😊
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
Ezt így közölte velem, mondva, hogy nagyon nem szeretne kapálni. Tekintve, hogy õ a nõm legjobb barátnõje, most kénytelen vagyok Neoton összest szerezni...
Nem egyszer mit ne mondjak. BH-n nincs, DC-n vannak számok, de nem összerendezve, meg alig pár embernél. életbne nem lennemeg az összes. torrenten(BH-n kívül) ritka a magyar cucc.
az segített, amire legkevésbé vártam. eMule... találtam egy 567 megás kollekciót.
igaz csak 4 usernek van meg összesen, de tegnap beindult, és már 558 meg lejött.
teljesen OFF, csak eszembe jutott.<#lookaround>#lookaround>
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
A locsoást meg átengedem másnak. A gyerekeimet meg a kedvesemet szoktam kiönteni az ányból, ilyenkor. A nagyobbik lányom nagyonak nagyon tetszik (5 éves) ezért nem hagyhatom ki, pedig felejteném a dolgot.
Ha locsolsz az a baj ha nem akkor az. Na mindegy a többi nõnemû egyedet meghagyom a fiataloknak.
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
Aztán otthon ne hagyd a locsolókölnidet! :-)
Az egészben az a "rossz", hogy nem pihenni megyek, hanem segíteni.
Már megkaptam a hétvégi feladatot is tõlük, 5 m3 kuglifát kell összehasogatnom.
A punnyadt testemnek pont jó lesz egy kis mozgás, napi 10 órát ülök gép elött.
Talán megmaradok...
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
Köszi a segítséget.
Az egészre csak a jövõhéten tudunk visszatérni, mert a hétvégén elutazom.
Sajnos ahova megyek ott nincs internet. Ez még nem lenne gond de Szgép sincs, és a sajátomat meg nem szívesen bontom ki a megszokott heyérõl. Szinte már oda van "betonozva".
Hétfõ estig se gépezés se internet... komoly elvonási tüneteim lesznek: remegés, idegesség és egyéb rohamok.....stb.
Hétfõ este, vagy kedden visszatérünk a kérdésre.
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
8 gigát tesz fel. van annyi helyed? a C meghajtón is? hisz a pagefile ott van, amibe a temp cucok mennek.
Esetleg próbáld meg áthelyezni a pagefile-t(lapozófile) a virtuális memória beállításoknal,egy olyan meghajtóra, ahol sok hely van.
installnál töknind1 a driver... elvileg vesa módban is mennie kéne a telepítésnek.
próbáld meg másik gépen, azon megy-e. havernál, vagy ha több gépetek is van, akkor azon). csak hely legyen rajta bõven.
aztán ha ezeket is kipróbáltad, akkor írj újra ide, megy-e.
Majdcsak kitalálunk valamit.
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
Köszönet mindenkinek akármilyen hozzájárulásért<#alien2>#alien2>
Minden driver a legfrissebb, és ezen a gépen vidáman futnia kellene.
Tanácstalan vagyok, de majd kitalálok valamit.
Azért köszi nektek.
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
szerintem hibás lehet az ISO nálad.
a rar CRC-je nem a legjobb néha.
keress valakit eki ért ilyenhez, és kérd meg, hogy csináljon egy hash-indexet az ISO-ról, meg csinál egyet te is. ha a 2 egyezik, akkor nem az iso-val van a gond.
tud ilyen heash-et a DC, az emule, meg a torrent is asszem, de talán a cd-író is.
azok olyan kis karaktersorozatot csinálnak, ami már akkor más, ha csak egyetlen karaktert is átírsz a fileban. (persze lehet 2 különbözõ filenak is egy hash-je de akkor nagyon sok karakternek nagyon szerencsésen kell másnak lenni.)
meg hát ugye.. eleve:
-próbáltad másik gépen?
-ha igen, akkor töltsd le újra(nem olyan nagy végül is), és próbáld megint.
Nekem például Emule Link Creatorral (abszolút default beállításokkal, csak a browse-nál mentem rá a filera), a link ez lett:
ed2k://|file|rld-trl.iso|4631797760|20B38FD4761AB9C95ECB32A29DE69ADB|h=YFOKN2HPYR3IDMC2ABAGPCBWYZ5VEBMN|/
de mint már mondtam, nem értek ehhez, lehet, hogy amúgy is minden esetben más szomsort dob ki. nem minden hash müxik ugyanúgy.
megcsináltam a linket újra, nekem újra ugyen ez lett.
nézd meg te is. ennyit tudok ajánlani.
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
Levettem a frissen garabolt verzsönt, simán ki is csomagoltam, mount Alcohol120-al telepítés es a telepítsés 1/4 énél megáll, a következõ felirattal
A(z) SET6.tmp hibát észlelt, ezért leáll.
A kellemetlenségekért elnézését kérjük.
Szerintetek ez mi a franc?
Ha ujjra akrom indítani akkor már az elején ezt kapom:
CRC error occured while installing!
Please read the readme.rtf for additoinal information and tecnical support contact information.
Ezt nem értem, mindem rendben van a letöltés OK a kicsomagolás is Alcohol szépen be is olvassa, és telepítés meg nem megy.
Ja a vírusírtó (panda Internet Security) ki van kapcsolva.
Valaki tud mondani valamit?
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
Szerintem, 12- és az alatti ms esetén ezt a jelenséget is elfelejtheted 😊)))
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Bár az érdekelne, hogy a mostani 19" FCS Scaleo 996F-em menniyt érhet most?
(Októberbe lesz 3 éves, és addig garis)
szem, fej, fáradtság, mind elmarad😊
[merlinw.org]
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
8ms-ost vagy 4ms-ost választanám, a játékok miatt is.
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
de ez számomra megszokott. Feltünik nekem is de nem akadok ki rajta.
Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64
Az én 17", 8ms, Philipsemet bruttó 49e vettem tavaly a Metroban. Semmiféle utánhúzás nincs rajta. A színek gyönyörûek, a max fényerõ kitolja a szemem, az LCD-kre jellemzõ kissé szürkés fekete pedig a technológiából adódik, és csak akkor észrevehetõ ha sötét szobában egy teljesen fekete képet nézel
Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!
17" Asus MM17D LCD monitor 8 ms, ezüst -3 év garancia 62e brutto
17" LG L1750SQ LCD 8ms monitor - 3 év garanciajeggyel. 58e brutto
17" LG L1732P LCD 4ms monitor - 3 év garancia 77e brutto
17" Samsung 730BF LCD monitor 4ms - 3 év garancia 74e brutto
19" LG 1915S LCD monitor 12ms - 3 év garancia 74e brutto
[merlinw.org]
Egy jó TFT monitor ami megfelelõ reakcióidejû stb. szerintem ku*** drága még mindig pláne 19"-ban.
Na de hagyjuk, álmodozni azért lehet.
Remélem jobb lesz ez a AiTD mint az elõzõ...
[merlinw.org]
Egy híroldalon viszont számomra elfogadhatatlan a hasonló vulgáris hangnem: "fosatós horrorok"
Egy topicban vagy irc szobában ez elmegy, sõt megfelelõen alkalmazva még szórakoztató is lehet, itt viszont szánalmas és lehangoló...
Az LCD-knél amúgy is minden paraméter más.
Ha 1600*1280-ban akarsz játszani, netezni, akkor mazochista vagy - de LCD-ben sem megfizethetetlen.
Emberi léptékben pedig 1280*1024 (960) már simán kapsz 100 rugó alatt is monitort, 75 Hz-es frissítés mellett - ami nem azonos a katódcsövesek 75 Hz-ével! - , és számos funkciót kapsz hozzá... Pivot például
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
De egy ilyen tudású monitor LCD -ben vagy 120 guriga.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Mire hazaértem már itthon várt a drága, így csak a papíron lévõ két sorból derült ki mi volt a baja: Tápegység javítás, passzív alkatrészek(kondenzátorok)