25353
Whistler - Windows XP
  • cicai
    #4786
    Sziasztok!!

    Segitség kéne a DirectX 9 uninstalálásában mert ez nekem nem sikerül sehogyan a 98SE és az XP-röl se. A Fotexnet-röl töltöttem le a pogramot.

    A program segítéségével uninstallálhatjuk a DirectX 9-et.
    A progaram az XP vagy .NET CD-t használja az eredeti DirectX 8 fájlok visszaállításához. Tömörítsd ki a fájlokat a C:\DXTEMP! könyvtárba. Mindenképpen ide csomagoljuk, majd futtassuk a UnDx9.bat-ot, amely uninstallálja a DirectX fájlokat SAFE MODE-ban.Nem hivatalos

    Ilyen könyvtár, hogy C:\DXTEMP nem létezik.

    köszönöm a segitséget.
  • Devids Pro
    #4785
    sztem nem lett hozzáadva egy partíció, havernál is volt ilyen van egy 20 gigás vinyója és látszott belőle 2 giga nem volt rendesen leparticionálva
  • PetruZ
    #4784
    Gondolom, OE-ben is van archiválás opció. Learchiválod, a pst fájlt elmented és kész. Újratelepítés után a pst megnyitható, mint személyes mappafájl. Hogy a címlista megmarad-e, azt nem tudom, nem vagyok benne biztos.
    (A leírtak a fullos Outlook-ra igazak, az OE-t nem ismerem.)
  • fm
    #4783
    akkor nemtom,csak 1 tipp volt..én nem értek a lovakhoz
  • Roll
    #4782
    Az felismeri.
  • fm
    #4781
    és a bios?
  • Roll
    #4780
    Miért van az hogy egy 160gb-os vinyót az xp csak 120gb-osnak ismer fel?
  • fm
    #4779
    tehát új rendszert telepítek ma este,egy új winyóra. valszeg két partíció lesz,egy rendszer + 1 stb.

    a kérdés már csak,hogy miként tudom megoldani,hogy megmaradjanak a levelezőpartnereim az OUTLOOK EXPRESS alatt, és a leveleim? plz hlp..thx
  • VGQ
    #4778
    AZt nemtom feltenni,mert akkor nem jönnk át a bnetes war3 kreálások,hogy joinolni tudjak:(
    Szal akkor inkább kibirom.
    De az akadozástol a falnak megyek rettentöen.
  • Devids Pro
    #4777
    nekem is volt ilyen üzenetküldő szarság felnyomtam xp-s tűzfalat azóta nemjön
  • PetruZ
    #4776
    Feltételezem, hogy a vinyó a legelső, szóval azzal ilyen tekintetben nincs gond. Nincs több tippem.
  • VGQ
    #4775
    0. számu eszköz:
    Ultra Udm mode 6
    1. számu eszköz:
    Ultra DMA üzemmod 2

    ennyi.Amit ki tudok olvasni.

    köszi.
  • PetruZ
    #4774
    Az elsőre: misterxp.uw.hu - Messenger kikapcsolása és eltávolítása
    A másodikra: #4752
  • VGQ
    #4773
    Van egy olyan dolog hogy "üzenetküldö" nemtom mi ez ,de napi 1-3 alkalommal jöna gépre üzenet,és szépen letesz mindent az asztalra kisméretre ,hogy olvassam el.SZal a kérdésem az lenne,hogy miként tudom,ezt kikapcsolni,mert rettentöen idegesit.
    És még mindig akadnak a videok:(
  • Met
    #4772
    Van egy olyan progi, hogy TweakUI, azzal azt tiltasz le amit akarsz, pl. az asztal/jobbklikk-re előjövő ablak üres:))
  • 0ppika
    #4771
    Ez talán nem ide tartozik
  • bizar
    #4770
    luxx
  • 0ppika
    #4769
    A felhasználói fiókoknál állítsd át rendszergazdáról korlátozottra, akkor elvileg sokmindent nem enged csinálni a géppel.
  • PetruZ
    #4768
    Igen, mind az.
  • bizar
    #4767
    FÓRUM
  • bizar
    #4766
    Itt van 1 kis KÉPKép
  • Komesz
    #4765
    Sia Marsu,

    Koszi szepen a segitseget. Otthon kiprobalom a frissitest!

    Komesz
  • marsu
    #4764
    Nem ez a laster virus okozta próbléma.
    Töltsd le innen a kb823980-x86-hun nevű fájt és telepitsd.

    a próbláma megoldodik, ha nem elküdöm neked, iírj ide: [email protected]
  • bizar
    #4763
    Kösz azért!!
  • Komesz
    #4762
    Sziasztok,

    XP-rol probalok internetre (telefonos kapcsolat) felcsatlakozni. A problema, hogy kb. 1 perc mulva feljon egy ablak, hogy az NT AUTHORITY/SYSTEM kezdemenyezte a Rendszer leallitasat. Miert van ez? Rossz a serial? Koszi a tippeket!
  • fluga
    #4761
    sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogy xp alatt, van e lehetőség a vezérlőpult (vagy annak részeinek) jelszóval védésre?

    Köszi,
    Fluga
  • fm
    #4760
    és ntfs?
  • PetruZ
    #4759
    Nálam dettó 80-as vinyó így van felosztva:
    -C: 4 giga, csak XP, csak rendszerkomponensek telepítve, semmi más
    -D: 1 giga, ide van irányítva a temp, az internet temp. files és a swap
    -E: 3 giga, ezt csak letöltésekre használom
    -F: 20 giga, csak játékokra
    -G: 6 giga, minden felhasználói program itt van
    -H: 20 giga, átmeneti tárak, CD íráshoz előkészített cuccok, stb.
    -J: 10 giga, mint a "H"
    -K: a maradék (kb. 12 giga), ezt az emule kapta, mert annak sok hely kell a letöltéshez
    Természetesen a H+J és a E+K összevonhatók lennének, de én jobban szeretem így, kisebb egységekben; kevésbé darabolódik és jobban elkülöníthető.
  • VGQ
    #4758
    mindkét vezérlö Udma-n van szal nics mit állitsak rajta.

    Lehet ,hogy azt nem szereti,hogy 1 ide kabelen van a CdRom-mal???
  • 0ppika
    #4757
    Itt van egy pl:
    VHCQG/JC2Q9/J4K36/CVFDK/KDT3J
  • 0ppika
    #4756
    Mit kéne a BIOS-ban csinálnod?
    Az XP CD-ről boot-olj és telepítsd.
    Nyilván az internetet és minden mást is újra be kell állítani/telepíteni.
    Szerintem nem kell serial (legalábbis az enyém még soha nem kérte).
  • bizar
    #4755
    Please Help!
    -Ha ujra telepítem a WINDOWS-t akkor a BIOS-ba mit kell csinálni?
    -és ha ujra telepítem akkor az internet beállításokat is ujra kell beállítani?
    És az utolsó:
    -Nem tud valaki hozzá SERIALT?
    előre is kösz!!!
  • 0ppika
    #4754
    Az XP-nek csinálj egy 4-5 gigás partíciót, a többi maradhat egyben szerintem.
    NTFS.
  • fm
    #4753
    hell..adott egy maxtor 80GB-os winyó,frissen vásárolva. winXP kerül majd rája. a kérdésem: osszam fel egy rendszer és egy games,mp3 stb partícióra? jobb lesz így,vagy hagyhatom egészben is?
    ntfs vagy fat32 legyen véleményetek szerint? előre is köszönöm a válaszokat..
  • PetruZ
    #4752
    Ez igen-igen lassú. Nálam emule közben is 13-14 ezer körül mozog, emule nélkül akár 35-40 ezerre is felkúszik (Maxtor 80 gigás, 8 mega cache, ATA133). Az Eszközkezelőben nézd meg az IDE/ATAPI csatlakozóknál az Elsődleges IDE (gondolom, erre van dugva a vinyó)-nél, hogy milyen UDMA módban működik.
  • VGQ
    #4751
    Hát ugy mindkettö jo lenne.

    A lényeg hogy kikapcsoltam a gyors irás-t.De semmi hatása sajna:((
    Ugyan ugy megakadozik a film mint eddig.5mp-enként akad eggyet,de a hang megy tovább.
  • spedway
    #4750
    Nem tudom letörölni, automatikusan visszamásolja magát.
    Beszarás...
  • ricsi1
    #4749
    #4738 senki?!
  • spedway
    #4748
    Az. De nem használ, mert ha kilépek a Windows Media Player könyvtárából (ami látszólag üres a törlés után) és visszalépek, újra ott van vagy 8 db file. Hogy a nyavajába lehet letörölni ezt a xart? Mert most néztem egy képet, és azon magyar XP-n angol WMP van, nekem is így kéne.
  • 0ppika
    #4747
    Csakúgy kitörölted a fájlokat?