25353
Whistler - Windows XP
  • Met
    #4706
    Elárulnád, hogy tudod elcseszni fél nap alatt?
  • Matthewpamer
    #4705
    na most jó megen
  • Matthewpamer
    #4704
    vagy rossz a xp cd-m.
  • Frank99
    #4703
    béna vagy, vagy rossz a konfigod.

    1,5 éve megy gond nélkül a HOme-om, pedig kap tőlem rendesen.

    Registry pucolás gyakran, néha egy kis spyware írtás, meg egyéb pucolgatás.
    semmi baj vele...., a legjobb az NT után....
  • Matthewpamer
    #4702
    Mewgint elbaszódott :((((((((((((((((((((
    már nagyon elegem van...asszem leviszem egy pc boltba,azt csinálják meg.
  • 0ppika
    #4701
    Örülünk hogy ilyen jól elvagy.
  • Matthewpamer
    #4700
    na,asszem most működik.
  • Matthewpamer
    #4699
    valaki segítsen!!!
  • Matthewpamer
    #4698
    most MÁR KIBASZOTTUL ELEGEM VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOST MEG VALAMILYEN FÁJL SÉRÜLT!!!!
  • Matthewpamer
    #4697
    gyorsan valaki help!
  • Matthewpamer
    #4696
    az nem megoldás hogy felteszem a 98at,és ráfrissítek xp-vel?
  • Matthewpamer
    #4695
    "Akkor a most működő win alól szedd le és utána particionáljad" nem értem
  • Matthewpamer
    #4694
    home edition volt elötte,most professionalt akarok
  • Matthewpamer
    #4693
    miért írja hogy nincs xp-vel kompatibilis partício?
  • Met
    #4692
    Akkor a most működő win alól szedd le és utána particionáljad.
    Mi volt előtte rajta, hogy nem szereti az xp?
  • Matthewpamer
    #4691
    mert vannak fontos cuccaim azon.
  • Matthewpamer
    #4690
    az összes partíciot töröljem?????
    amúgy azt írja ki hogy:ez a lemez nem tartalmaz windows xp-vel kompatibilis partíciot.
  • Met
    #4689
    Aztán hozz létre partíciót és formázd le
  • Met
    #4688
    Töröld a particiókat
  • Matthewpamer
    #4687
    akkor tehát:
    csak a 120-ast haggyam bent,utána bootol a cdről,és telepítsem?de nem engedi
  • Matthewpamer
    #4686
    azt írja ki,hogy nincs a partícion windows-xpvel komaptibilis valami
  • Met
    #4685
    Csak azt a vinyót hagyd a gépben amire kell az xp, bootolj a telepítő cdről, particionálj, formázz, telepíts.
  • Matthewpamer
    #4684
    na most van elegem.nem írtam oda hogy van egy 20-as vinyóm is amin most van a windows.és ugy akarom hogy a 120-ason lesz a windows,80-as meg mobilrackben lesz.sikerült feltelepítenem a 15gb-os partíciora a windowst,de csak úgy,hogy ha bent volt a 20-as.kivettem,és akartam indítani a gépet,erre kiírja hogy nincs windows.
  • Met
    #4683
    sokat segítesz a valamit kiír-el
  • Devids Pro
    #4682
    mit ír ki?
  • Matthewpamer
    #4681
    valaki help!van egy 120-as+80-as vinyóm a gépben,és a 120ason van 3 partício,egy 70-es,15ös,és egy 30-as.a 15öst leformatáltam ntfs-be és nem engedi feltelepíten rá a windowst,mert valamt kiír.valaki HELP
  • Mihail
    #4680
    Miben más a windows xp proffessional corporate edition a sime pronál?
  • 0ppika
    #4679
    Hát ha nincs beállítva hogy legyen rendszervisszaállítás, akkor a könyvtárak üresek.
    Toltal commanderben jobb klikk a könyvtárra, tulajdonságok, megosztás, a hálózati megosztásnál jelöld be hogy mappa megosztása, és akkor beletudsz menni.
  • shaba23 #4678
    Most nincs rendszervisszaállításom mentve. Nosrton meg csak tűzfal van most. Ebbe a System volume information könyvtárbva hogy tudok belemenni? Total Commanderben nem tudom kinyitni
  • 0ppika
    #4677
    Szerintem a rendszer visszaállításához szükséges fájlok foglalnak el helyet, de nem ennyit. Azok minden partición a System volume information könyvtárakban vannak. Ezeket kiürítheted úgy, hogy kikapcsolod a rendszer visszaállítást és utána meg vissza, de akkor már nemtudod visszaállítani.
    Vagy nincs valami norton systemwork progid? Lehet hogy az tartja a sok törölt cuccot a lomtárban.
  • shaba23 #4676
    gondolom ez a szakadás nem vonatkozik a kapcsolat bontására? azaz ha én megszakítom a kapcsolatot nem fog újra konnektelni? (kipróbáltam, nem konnektelt, de nemtom hogy ez így normális, vagy csak a funkció nem műxik :)
  • shaba23 #4675
    kösz :)

    A másik, hogy a 100gigás partíciómon van 43 giga szabad hely és 44 giga cucc..viszont az csak 87 giga..
    szóval a kérdésem, hogy hol lehet a maradék 13 giga?
  • 0ppika
    #4674
    A hálózati kapcsolatoknál rámész a netkapcsolat tulajdonságaira és ott a beállításoknál bejelölöd hogy vonalszakadás esetén újratárcsázzon.
  • shaba23 #4673
    tső
    olyan kérdésem lenne, - ha már a szolgáltatóm nemtudja megcsinálni a netemet, hogy ne szakadjon meg - hogy hogyan tudom beállítani windózban, hogy szakadás esetén automatikusan visszakonnekteljen. Ami az explorer beállításaiban van, az nem akar működni :)
    köszi
  • qwert
    #4672
    Köszönöm, sikerült.
  • PetruZ
    #4671
    Display properties - Desktop fül - bal alul Customize Desktop gomb.
  • qwert
    #4670
    Hali! Hogyan lehet lecserélni a lomtár ikonját?
  • 0ppika
    #4669
    Vezérlőpult/Hálózati kapcsolatok: új kapcsolat létrehozása, tovább, tovább, kézzel állítom be a kapcsolatot, kapcsolódás felhasznélónevet és ... (a 2.), beírsz akármilyen nevet, ide pedig a szolgáltatótól kapott felhasználónevet és jelszót.
  • TZoli
    #4668
    Valaki irja már le lépésről lépésre hogy kell XP-re feltenni az ADSL-t,mert sehogy nem akar menni a telepités.

    Kösz!
  • PetruZ
    #4667
    A hardveres gyorsítás be van kapcsolva (mediaplayer - options)? A DirectX/OpenGL rendesen fel van téve (dxdiag)? Nekem olybá tűnik, hogy szoftveresen fut mindkettő, azért szaggat ennyire.