Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Viszont ez a "Take my backup" ferdítés van a most tesztelés alatt álló fordításban. De nem játszottam vele annyit, mint a videó tart, épp csak megnéztem, magyarul fut-e a játék vele.
És ami biztos, a mérete kb 10-20MB lesz, nem gigák!
Utoljára szerkesztette: Evin, 2019.03.06. 20:42:15
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók
És nem ez a szöveg van/volt abban a verzióban, ami most tesztelés alatt van. Megmaradt bennem, hogy a "Take my backup" helytelenül lett értelmezve/fordítva, nem úgy, mint a videódban.
És természetesen a kamu fordítás alatt nem a te teszt verziódat értettem (már ha ezért válaszoltál az én írásomra, de igazából úgy érzem, lemaradtam valamiről), hanem tényleg volt egy nagy hévvel beharangozott, "na én nagy király vagyok, lefordítottam" bejelentés, amit nem követett semmi.
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Next PC upgrade: 2022
Most látom, hogy úgy töltöttem fel, hogy az intro szövegét nem rögzítettem...
A fordítás mondjuk így is nyers volt akkoriban.
Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2019.03.06. 19:38:50
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Úgyhogy aki várja, várjon türelemmel, de ez garantáltam nem az a kamu fordítás, amit egyszer valaki ismeretlen (szerintem Google fordítóval) villantani akart.
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Nem baj a lényeg készül addig csapatom az előző részeket 😊
Iszonyat vártam a harmadik részt igaz nem nagy szám,de nekem bejött 😊
A Metro Ex is várom,de szép nyugodtan,és köszönöm,hogy általatok élvezhetem a
magyar feliratos játékokat. <#worship>#worship>
Még egyszer köszönöm srácok,hölgyek csak így tovább 😊 !
Üdv : Károly .
Üdv.: Patyek _______________________________________________________________________________ Magyarításaim: http://patyekmagyaritasai.hu
Arra gondoltam 😊 !
Köszi,és megnyugodtam sejtettem egy olyan kolégátok kezében(kezeikben)van a fordítandó állomány ami megbízható.
Amúgy fordító srácok,hölgyek minden tiszteletem a tiétek,hogy áldozatos munkátokat,időtöket értünk Angolul gyengén,vagy fejlesztendő gamer kolégákra fordítjátok időtöket!
Köszönöm a választ,és várom amikor jön jön 😊 !
Mindenesetre honorálom majd amint marad egy kis kess a fordítók munkáját.
Egyenlőre még VGA kártya van folyamatban,és HDD a sok cuccoknak 😊
Sajnos elszállt egy 2 terrás,de van ilyen a technika ördöge ugyebár 😄
Császtok. Károly.
Next PC upgrade: 2022
Aki fittyet hány...az fittyet evett.
Egy kérdés!
Mikor lesz a Crysis 3 hoz magyarítás?
Vagy megint kamu a projekt?
Már 5 éve is 100% volt igaz az tényleg az volt XD
Am olvastam,hogy technikai akadályok miatt túl nagy lett a fájl 1GB körül.
Gondolom ebbe tőrt bele a bicskája a mostani csapatnak is.....
Csak feltételezés,fikció amit tudni kell leírjátok 😊 !
Köszönöm :
Üdv : Karesz.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.03.06. 10:40:55
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Letöltési hibák miatt cserélik folyamatosan a linkeket, így majd idővel lesz csak újra tölthető.
@lostprophet Köszi! Így van, te pakoltad össze. 😊
Observer magyarítás
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
lehet tudni vmit,h hol tart a Battlefield 4 magyarítása pontosan?február van kiírva...lehet már kész van! <#eljen>#eljen><#worship>#worship> üdv.
A Sniper Elite 4 magyarításáról valami hír?
Karácsony előtt már tesztelési fázisban volt.
De win 10-en különösebb buherálás nélkül működik win 10-en.
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
https://crowdin.com/project/playerunknownsbattlegrounds/hu#
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
De ha van kommunity patch és ilyen leírás hozzá az nem poénból jött létre. Lehet az én "pár órám" alatt is voltak kilépkedések már több éve volt.. De amit felrakom és beleraktam a GOLD-ba pár órát jelzem mire jutottam kilépked-e stb.
Next PC upgrade: 2022
Hamarosan Win 10-re is felteszem szintén az említett dolgok nélkül...
Next PC upgrade: 2022
http://www.akciofigura.hu
most, hogy steam vs epic botrány van a játék körül, még talán feljebb is tornázná a szimpátiát a kiadóval szemben
ha van eszük, kiveszik belőle
Amúgy köszi, már kipróbáltam, de elég google fordítósnak tűnik:
https://imgur.com/a/86XZZmo
https://imgur.com/a/biAdz48
Lehet hogy ebben nem is Raveair magyarítása van?
Utoljára szerkesztette: Anonymusxx, 2019.02.22. 21:45:56
Ez a hozzászólás egy fórumról(FreelAti tag utólagos engedélyével) talán segíthet(kicsit általam cenzúrázva):
Annak aki esetleg szeretne még nosztalgiázni eme remek játékkal!
A játék TÖKÉLETESEN, HIBAMENTESEN fut! Csak a következőket kell tenni:
- föltelepíted a játékot;
- töltsd le a community patch-et; jelenleg a legfrissebb a v0160: http://darkmatters.org/forums/index.php?/topic/20458-the-new-sacred-2-cm-patch-now-available-for-ice-blood/
kiegészítés: regisztrálsz a darmatters.org-ra, e-mail címed megerősíted és innen tölthető a patch fájl(530MB!): http://darkmatters.org/forums/index.php?/files/file/91-community-patch/
- telepítsd fel; nekem érzékelte valahogy, hogy a magyar verzió kell, és rákérdezett, hogy telepítse-e a magyar fájlokat hozzá, nyomsz egy igent és felmegy a magyar cucc;
- az asztalon a 'Sacred 2 Gold Edition' ikonra jobbklikk és 'Kompatibilitási problémák megoldása', majd ha ki kell választani az oprendszert, válasszátok a 'Vista'-t; (((EZ NAGYON FONTOS! Ugyanis a Sacred 2 az első játékok között volt, amelyek Vistára jelentek meg és DX10-el mentek. A Sacred 2 kifejezetten csak Vista alatt megy tökéletesen hibátlanul. Sem a 7, 8, 8.1, 10 nem kezeli natív módban normálisan a játékot! Szóval a Vista kompatibilitási mód a kulcs a játék tökéletes futtatásához!)))
- NAGYON FONTOS, hogy sajnos a játékot ki kell engedni a tűzfalon, különben NEM indul el. Nekem legalábbis nem indult el. Amint átengedtem már ment is tökéletesen;
- ILLETVE NAGYON FONTOS, hogy ha az MSI AFTERBURNER fut a háttérben, a játék szintén NEM indul el. Tehát azt érdemes kikapcsolni ha használod.
- GAME!!!
Nekem ezzel a kombinációval tökéletesen megy a játék! Pár napja nyúzom és teljesen hibátlan! Nincs grafikai bug, nincs váratlan összeomlás, működik az összes opció, mentések megmaradnak, magyar, szóval minden teljesen OK!
Annyit kell tudni, hogy ez a változat tudtommal a legutolsó. 2.65.2-es változat. A CM patch-el valami 10 years anniversary változat lesz és rengeteg javítás lesz benne. Pl.: eltörölték a szint limitet!!!
Nekem a következő konfigom van most: AMD FX 8320, 16GB DDR3, RADEON RX 560 2GB, eredeti Win10 x64 Pro. A játék FULL HD-ban maximális részletességgel, mindent csutkóra véve tökéletesen fut. Még mai szemmel nézve is gyönyörű a grafikája a játéknak, nekem például sokkal jobban tetszik és szebbnek tűnik a Diablo 3, Victor Vran, Van Helsing, stb.-től is...
Csak ajánlani tudom így ebben a formában a játékot a stílus kedvelőinek. Szép, változatos, eszméletlen jó a magyar fordítás, nagyon hangulatosak és jók a mellékküldetések, kegyetlenül hosszú a játék stb...
Jó játékot!
Utoljára szerkesztette: Twist3r, 2019.02.22. 21:34:47
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Metro.Exodus-CPY
Utoljára szerkesztette: nulladik, 2019.02.20. 15:14:29
"Baker, a II. világháborús játékfordítók céhének nagymestere."
Bundle árnál olcsóbb akkor lesz ha ingyen szórják majd.... szerintem idén még nem fog ez megtörténni. Szóval vedd meg nyugodtan én is behúztam bundleba (nekem ingyen volt) azt előszedem ha kész a magyarítás. Nem sietek sehova 😊
Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.02.19. 19:30:16
Next PC upgrade: 2022
Nem tudja valaki, hogy a Mafia 3 Magyarítás be lesz fejezve valaha? 😊
http://www.akciofigura.hu
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
14 óránál tartok, abszolút év játéka esélyes nálam