Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Rendezõi változat
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
mmster & FAR munkája.
Na, asszem beszerzem a játékot, számomra ez a 2 név minõségi munkát jelent 😊))
Filmeknél már láttam, de játékoknál még nem. Filmeknél azt hiszem h azt jelenti, h a kimaradt jelenetek is belekerültek, pontosabban amit a rendezõ annak talált h érdemes belekerülni a sztori, vagy egyéb megértésének segítésében.
Nos, játékoknál ez mit jelent?
nincs ehhez magyarítás vhol?
Asus M5A97 EVO R2.0 ,Fx8320E ,Gigabyte GTX960 Oc 2Gb,Geil 2x4Gb(1866),DeepCool500 ,Samsung 2243BW MWO - MaxSteelHun
Ti ugyis benne vagytok a jatekfileok turkalasaba 😊.
Ezt a ket file-t mivel tudnam kibontani? A Max Payne 2-bol valok.
MP2_Music.ras
MP2_Sounds.ras
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
Akik a Roller 3-at kérik, azok is keressenek meg ICQ-n!
Köszi!
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
A Knight Rider 2 le lesz fordítva? Az 1 le volt ...
Valamint a Toca Race Driver 2-nek van már magyarítása az angol verzióra ?
Köszi!
4GB 800mhz ram,X3-->X4,9600gt 1Gb ddr3,3Tb winch,24\'TFT
GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]
Kuldheted neki nyugodtan barmelyiket.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
Még annyit kérdeznék, ha küldésre kerül a sor, hogy probléma-e ha a játék nem eredeti? Ugyanis én is csak kaptam valakitõl, aki letöltötte.
Szép mondatszerkezet lett. 😊
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
Isten megteremtette a férfit.....Aztán támadt egy jobb ötlete :)
Mégegyszer nagyon-nagyon megköszönnénk és hálásak lennénk, ha elkészülnének ezek a fordítások<#puszi>#puszi>
Egyébként miért pont tõled kérdezték <#crazya>#crazya>
A Zoo Tycoon-hoz azért nem látok hozzá, mert azt a játékot még csak nem is láttam soha életemben.
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
Isten megteremtette a férfit.....Aztán támadt egy jobb ötlete :)
Isten megteremtette a férfit.....Aztán támadt egy jobb ötlete :)
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Isten megteremtette a férfit.....Aztán támadt egy jobb ötlete :)
Isten megteremtette a férfit.....Aztán támadt egy jobb ötlete :)
Commanderben F3-al nézz rá a fájlra, mi van a "fejlécében" ?
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
nemhisem hogy egy cd képet insatallált volna föl a játék...
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
A játék pár EXE és DLL fájlján kívül (amelyek nem tartalmazzák a szövegeket), csak pár (összesen 4 GB-nyi) REZ fájl található a játék "main" mappájában - számomra ismeretlen kódolással.
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
ibrik gondoltam, mert saemmi jel nem utalt rá, csak reménykedtem...
Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.
Tehát életszerûbbé, realisztikusabbá teszi pl. ha lelõsz vkit. A PainKiller-nél, meg Max Payne-nél is ez van. Tehát a HAVOK nem grafikai motor szvsz.
De lehet h tévedek, majd utánanézek 😊
GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]
A MoHPA REZ fájljainak "fejlécében" nincs ott a Monolith szöveg.
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu