Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Viszont egy magyarítást mi a francért venne meg valaki, mikor megtalálja ingyen is, hacsak nem szánt szándékkal szeretné támogatni a fordítót. (Lássuk be, nem fog több ezer ember megsajnálni egy fordítót...)
Nekem is várakozó állásban volt a játék, mert vártam a fordítást, de nem dőlt össze a világ. Néhány kommentet olvasva teljesen megértem, hogy nem foglalkozik vele tovább. A "mi a bizonyíték: semmi, bekattant, törölje a gépéről a magyarítást"... Más fordító csapatok weboldalán is néha olyanokat olvasok, hogy az eszem megáll.
...egyrészt, másrészt pedig megint jönnének a lázadók, hogy "miaz hogy pénztkér érte".
Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2017.06.13. 21:05:10
. : Z E L L E R : .
Nem lesz. Kész. Fogadjátok el.
Next PC upgrade: 2022
Utoljára szerkesztette: experto11, 2017.06.12. 22:28:58
Utoljára szerkesztette: bladex73, 2017.06.12. 22:17:05
Korlátozott ideig két küldetés és a teljes multiplayer szegmens díjmentesen megnyílt az összes platformon.
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
Pár ember miatt miért szívatná a normális többséget. Szerintem csak élvezte, hogy vele foglalkoztak, gondolom ezt a valós életben nem kapja meg.
imike így, imike úgy... sajnáljuk imikét mert vérzik a lelke amiért pár nicknév az interneten csúnyán viselkedett vele...
szerintem jobb ha mindenki úgy tekint a borderlands 2 magyarítására, mintha soha nem is kezdett volna hozzá senki
mindenki jobban jár...
Ezt írta:
Legutóbb most mikor rákérdeztem a témára, még pénzért sem...:S
Azt mondta végleg felhagyott a témával és hallani sem akar róla. 😞
Imyke csupán jóindulattal csinálta ezt az egészet.
Itt nem arról van szó, hogy megrendelésre dolgozik, és ezt meg lehet beszélni.
Neki ez szivesség volt.
Nem fogadta nagyon jól a többség, nem értékelte, ezért ő mindenféle ok nélkül ezt abbahagyhatta.
Az igaz hogy amúgy ártatlanok is kellemetlen helyzetbe jönnek pár bunkó miatt, mert ez bunkóság, hogy ingyen szolgáltatást minősítenek.
Ha fizettek érte, akkor talán megértem, de így nem.
És gondolom én, Imyke nem egyik napról a másikra döntött így, hanem hosszabb nyomás után.
Én sem csinálnék ingyen semmit ha utána az emberek nagy része meg beszólgat.
Szóval itt nem a szóváltás minősége a lényeg, az nem számít hogy fogalmazod meg a mondandódat, Imyke vagy más nem azért nem jelez vissza mert te rosszul fogalmaztál meg egy mondatot, hanem mert döntött, azt döntötte hogy vége, azt döntötte hogy ha nem hát nem.
És erre egyetlen válasz van, tudomásul venni és elfogadni.
Ha pénzért csinálná Imyke, még mondanám, hogy ha fizetnétek éret, de pont ez a lényege, hogy nem haszon miatt csinálta, ezért képest szó nélkül befejezni, mert nem neki tettek szíveséget, hanem ő tett másoknak.
Neki ez csak jó hogy nem kell feleslegesen csinálni, amire nem vevők az emberek.
És mivel az egész közösség nem elfogadó, ezért mással sem lesz kivételező.
Hiszen most gondolj bele, te normális tag vagy biztos, de neki csak egy név vagy az interneten.
Miért adja neked ki a munkáját ingyen?
Simán ennyi erővel bárki ismerőse elkérhetné azt csak idő kérdése hogy felkerüljön a netre publikusra vagy más haszont remélve magáncélra....
Nem vagyok benne a témába, nem tudom mi volt, meg hogyan.
Csak logikusan nézve, szerintem ezt el kell engedni, mert itt nem a "hogyan beszéljem rá" a kérdés, hanem az a lényeges, hogy ő ezt totál eldöntötte, neki ez egy plusz munka volt egy feladat, amit csak azért csinált mert azt hitte az embereknek tesz jót, de most ezt a terhet okkal elhagyhatta, szerintem esze ágába nincs visszatáncolni.
Inkább csinál a szabad idejében más hasznops dolgokat.
És mivel ő ezt eldöntötte, és kizárt hogy nem táncol vissza, ezért nem foglalkozik azokkal a számára felesleges meggyőző levelekkel, amik mennek felé.
Ezt muszáj elfogadni, hogy kész vége, ha magyarítás kell, lesz, csak nem tőle.
Mondom mindezt úgy hogy fogalmam nincs a részletekről, de át tudom érezni a helyzetét, meg a stílusát ismervén. 😊
Neked sok sikert, de szerintem kár zaklatni ezzel, ha lenne benne bármi remény, válaszolt volna az eddigi megkeresésekre is...ebben biztos vagyok.
És amit te úgy könyvelsz el, hogy nem vesz komolyan, mind ennek tudható be, hogy ő döntött és ezt szeretné ha elfogadná mindenki.
<#hehe>#hehe> <#worship>#worship>
* Scomcomputers the future of computing!*
Megtaláltam neked
"Nálam nem működött, csak ha a "játék mappája\Language"
mappában a language_use.lng fájlt átneveztem language_eng.lng-re, és felülírtam! Ezután rendesen működött magyarul!
Megeshet, hogy akinek az exe fáljt hiányolja, a háttérben a vírusirtó nem engedte felmásolni. Tegyük a telepítő mappát és ahova telepíteni akarjuk, azt a mappát a kivételek közé! "
Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.06.11. 16:32:46
Next PC upgrade: 2022
Végre-valahára sikerült befejeznem a The Technomancer c. játék fordítását. Most szokásos módon következik egy előtesztelés a részemről (ami várhatóan kb. 2-3 hetet fog igénybe venni), ezután pedig "nyílt" tesztet tartanék egy pár lelkiismeretes önkéntes jelentkező segítségével. Szóval ha valakit komolyan érdekel a dolog (és nem csak a magyarítást szeretné hamarabb kézhez kapni), azt megkérem, hogy írjon egy levelet nekem a teomus90
A levelek alapján fogok kiválasztani pár illetőt. Tehát maga a teszt kb. 2-3 hét múlva venné kezdetét (a csúszás jogát fenntartom) és kb. 1 hónapot szeretnék majd adni rá. (30-40 órás játékról van szó, aki komolyan gondolja és tényleg van rá ideje, annak ez az idő elegendő szerintem.)
A jelentkezéseket előre is köszönöm!
Üdv:
Teomus
Aktuális projektek: GreedFall - 70 % www.teomus.com
Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók
ui Zsozeatya sem tudta feltenni a magyarítást, mert bugzik a grfaika vele.
Utoljára szerkesztette: Prince23, 2017.06.10. 16:20:43
Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.06.10. 15:52:26
Next PC upgrade: 2022
Utoljára szerkesztette: experto11, 2017.06.10. 15:43:41
Dishonored 2 -őt nem vállalja be valaki ? Előre is köszönöm a választ (válaszokat) .
Utoljára szerkesztette: lacuska51, 2017.06.05. 18:26:38
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Az első fejezet végén volt angolul maradt szöveg (bátyó beszólásai, hogy igyekezzünk), valamint a másodikban is volt 1-2, plusz elírásokkal is találkoztam.
Sajnos a visszatöltési mechanika miatt nem nagyon tudtam 1-1 szöveget újra előhozni, de amit tudok, azt kigyűjtöm.
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Ryzen 1600AF+32GB DDR4+RTX2060 / Xbox 360 / PS3 / XBox One /Xbox One X / PS4 / PS4 Pro / Xbox SS / Xbox SX / PS5 "Kicsi a patkány, de erös!" :D "Ingyen sor, nem sor!" :D Twitch: darkSectorHT
Egy elírást találtam: Első bekezdés vége, "katatóközpontot".

Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2017.06.01. 13:36:18
Ezer hála <#worship>#worship>
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Az egyik crack-ben benne vannak a fájlok kibontva. De hát... az nem egy jövőbiztos dolog. Ha valami változik, nem lehet javítani a későbbiekben. Kivéve ha valaki rájön, hogy lehet a későbbieket is kikódolni. Mert za h valami warez csapatnak ment, nem jelent semmit.
(ment = szerintem megszerezék a kódolatlan fájlokat.... denuvo-t törni nem egyszerű.. persze ez csak spekuláció)
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók
Aki fittyet hány...az fittyet evett.
Nos igen és ezzel a sértődősködésével azokat köpi szembe eléggé bő nyállal akik hittek/hisznek benne!
A Shadowrunt pl. én azért is vettem meg amikor épp akciós volt mert olvastam, hogy csinálja és gondoltam milyen jó lesz Magyarul játszani vele. De hát úgynézki csak +1 sor marad a könytváramban 😞
És lehet köpködni eme kijelentésért, de szemét dolog amit csinál a normális játékosokkal! És nem is fair hitegetni! Inkább ne mondjon semmit ,hogy ez meg az készül meg kész van, de brühühühühü nem adom ki!
Mert ugye "amit nem tudunk az nem fáj".
http://www.akciofigura.hu