Transport Fever
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Aug 30ra van tervezve az indulás, de természetesen NDA alatt lesznek a dolgok, szóval semmiféle szöveg, képi anyag vagy videó nem jöhet ki róla :/
I met God. She's black
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
I met God. She's black
Transport Fever - Gamescom Trailer (English)
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Thanks very much for your beta test application. We wanted to let you know that your application is among the lucky ones!"
<#taps>#taps>
Vajon mekkora térképek lesznek majd a játékban.Őszintén szólva én nem nagyon voltam oda a transport tycoon-ért.Én a klónját szerettem nagyon,a Transport Giant volt nekem a nagy kedvenc,annak idején a 64 megás kártyámmal én nagyon szép játéknak tartottam.<#vigyor>#vigyor>
És még ma is játszom vele,bár az eredeti régi dobozos már nem csipázza a gépemet,szerinte a 2gb-os videókártya nem elég a futtatáshoz.<#vigyor>#vigyor> De megvettem steamen is és az már megy,csak a steames verzió defektes.Jó pár bosszantó bug van benne.
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Csak úgy mellékesen vettem észre, hogy rendre szerdánként (May 11, May 4, Arp 20, Apr 11) jönnek az infók a játékról vajon ez egy bevett rendszer?
- Akinek megvan a Train Fever, az valamekkora árkedvezményt kap.
- Lesz zárt béta.
- Különböző alakú és nagyobb térképekre számíthatunk.
- A későbbi időszakra jellemző megnövekedett gépigényt algoritmusokkal csökkentették.
- Nem lesz multi.
- Statikus konkurencia elképzelhető a kampányokban. Nem csak a játékos járművei fognak közlekedni.
- Változások lesznek az útvonal-kijelölésnél.
- Egyénileg be lehet állítani, hogy egy játék nap mennyi ideig tartson.
- Az utasok a gyors útvonalat, míg az áruk az olcsóbb útvonalat fogják választani.
- Elképzelhető az időjárás és nappal-éjszaka váltakozás is. De a legjobb esetben is csak a játék megjelenése után kerülhet bele.
- Többféle árut igényelnek a városok. Nem csak "GOODS" kell majd nekik.
- Megoldható a járművek elejére (nem vezetőfülke) helyezett nézőpont, kameraállás.
- Elképzelhetőek az egyirányú utak és a közlekedési lámpák
- Steam Workshop támogatás.
- Célul tűzték ki a Train Fever modok importálásának lehetőségét. 1 az 1-ben viszont nem lehet majd őket felhasználni.
- A városok igényei moddolhatóak lesznek.
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Processor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 260 or better, ATI Radeon HD 5670 or better, 1 GB VRAM
Innen
A Train Feverrel sem a gépigény volt a probléma, (most sem az lesz), hanem, hogy rosszul volt optimalizálva. Előrehaladott játékban (sok jármű, nagy városok) sok volt a lagg, főleg a hónapvégeken. Gyakorlatilag nem létezik olyan konfigurácó amin ilyenkor tökéletesen futna. Saját fejlesztésű game engine-t használnak, ezért egy kicsit rizikós, hogy a tényleges játék fog e rendesen futni. Majd meglátjuk.
A Transport Tycoon egy 1994-es játék és tényleg durva, hogy az azon alapuló OpenTTD az egyetlen olyan játék ami elfogadható minőségben képviseli, ezt a témát a műfajon belül. Pedig már meglehetősen elavult.
A Train Feverben 500+ órám van, a hibái ellenére. Az Transport Fever ennek lesz a tulajdonképpen "feltuningolt" változata. A játékmotor miatt kicsit aggódok ismerve az elődöt, de átlátszó üveggel mennyire jobban néznek ki ezek a járművek. 😊
DB
A ti kung-futok nem erős!
Ránézésre a játék alatt dolgozó motort nem cserélik, pedig szerintem ráférne...
Megj.: a steam link a Train Fever-re mutat, itt a Transport Fever steam linkje.
Steam
Honlap
Utoljára szerkesztette: Maximus4, 2016.04.12. 06:34:19
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11