2611
Transport Fever

uvayd3klw20ft2s6mwdj.jpg
  • ssx22
    #609
    Ha automatán hagyom a teherautókat hogy mit szállítsanak abból nagy káosz lesz? :D
  • Jóózsf István #608
    Improved ship/aircraft reverse button Remélem annyira iprúved, hogy most már működik is! Eddig csak arra volt jó, hogy a kikötőben vissza lehetett fordítani, illetve továbbküldeni a féligtelt hajót. De azt is kétszer kellett elmagyarázni a hajóknak!
  • tuvixplayer
    #607
    Igazad, van, a Details fülön írja, ha több nyersanyagot kér. Emlékezetből írtam.
  • tuvixplayer
    #606
    :)))
  • Tauri
    #605
    Ez a javítás Hard fokozaton eddig -50 millámban van...minden termelést nullázott...
  • Tauri
    #604
    Villamosítottam a villamos pályát a városban, és az egyik villamost a vasútállomás elé tolta be, ahonnan nem lehet kivenni :)
    Először mérges voltam hogy miatta le kell rombolni az állomást, de most tetszik hogy egy múzeumi darab pózol az állomásom előtt :D

  • Desert
    #603
    Szép lista lett!


    tuvixplayer
    #595 Az Alföld pálya és a rengeteg kiegészítő sokat dob/dobott rajta, azóta meg az OpenRails.
  • wollnerd #602
    Kéne a készítőknek figyelmeztetést hozzáadni a játékhoz, amely figyelmeztetné rögtön ha nem megfelelő terminált raktunk le, pl. egy nem annak megfelelő helyen. (a lefedettséggel ellenőrizhetné ezt.) pl. figyelmeztet, ha észre veszi a játék, hogy a lerakandó személyterminál véletlenül egy gyárral lenne lefedve! Ez jól működő fícsőr lenne sztem! :)
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.11.23. 17:06:32
  • mokuci74
    #601
    1,
    A palya(sinek?) vibrlasanak javitasa
    2,
    A gyarak temelese fuggott az fps-tol..... ??
    De majd jon valami jo angolos es kijavit ha hulyeseget beszelek :)
  • tuvixplayer
    #600
    Tudja valaki, hogy ez mi: track LOD flickering ?
    Ez vajon mit javít: Fixed industry production dependent on frame rate bug ?
  • tuvixplayer
    #599
    Előbb az alapanyag termelőtől csinálj az első feldolgozóhoz, ami azt az alapanyagot dolgozza fel. Utána abból az üzemből vidd tovább a következő feldolgozó üzembe, vagy már a városba (terméktől függ, hány lépcsős a folyamat). Ha ugyanis az első vonalnál megállsz, és az üzem telepakolta a raktárát a megtermelt áruval, akkor leáll, és ezzel együtt leáll a nyersanyag termelő is. Üresen fognak menni a járműveid. Folyamatos lánc kell az alapanyag üzemtől a felvevő városig, és ott is elérhetőnek kell lenni azoknak a típusú épületeknek (a lánc végén lévő terminál(ok) lefedettségében kell lenniük), amelyek igénylik azt a fajta árut, amit éppen viszel.
    A folyamatos lánc alatt azt értem, hogy a teljes termelési lánc legyen lefedve működő vonalakkal úgy, hogy az átrakodó terminálok egymás lefedettségében legyenek, és a járművek vihessék azt a dolgot, amit azon a vonalon vinniük kell. Vigyázz a terminálok típusára is, mert sokszor láttam már személyszállító terminálokat szállítási láncban, és a játékos csak fogta a fejét, miért nem működik.
  • tuvixplayer
    #598
    Na végre valami!
  • ssx22
    #597
    Itt hogy érdemes elkezdni az áruszállítást, előbb a gyárból csináljak vonalat a városba árucikkeknek és aztán az alapanyagoknak a gyárba vagy fordítva?
  • mokuci74
    #596
    Build 12049
  • tuvixplayer
    #595
    Komolyabb vasút építő játékok közül csak azt ismertem.
  • Desert
    #594
    Az annyira nem jött be.
  • tuvixplayer
    #593
    Én az Auran cég Trains játékával kezdtem jó régen. Sajnos azzal annyi meló van, hogy leálltam vele egy korai verziónál. Azóta is kiadnak egy-egy új verziót évente.
  • Tibbbor
    #592
    A szigetes küldinél(Paradise Island?) tapasztalt valaki olyan hibát, hogy a teherhajóról menet közben egyszer csak eltűnt a teljes rakomány?!
    És a szállítási útvonalakkal is történhetett valami, mert a teljes termelési lánc ki volt építve, mégse indult be bizonyos anyagok szállítása 1 hajóval 3 kikötőt érintve, csakis kizárólag 3 hajóval 2-2 kikötő között. A kezdetektől Train Fever-eztem, úgyhogy logikai hiba nem valószínű. Kilépés, majd teljes újraindítás után minden működött rendesen.
  • Desert
    #591
    Nem vagyok vasutas, de elég sokat utaztam arra, s a Microsoft Train Simulatorral is elég sok időt eltöltöttem már, pályaépítés és használat, ragadt rám valami belőle.
  • tuvixplayer
    #590
    Arra próbáltam utalni, hogy a mozdonyok környékén dolgozók között talán több olyan ember van, akik rajonganak a vonatokért. Azért valjuk be, hogy ennek a játéknak is a vasút a lelke. Számomra legalábbis igen, inkább, mint a hajó és a repülő. Kötött pálya! :)
  • Toby0501
    #589
    A CoD topikban sem mindenki katona. :)
  • tuvixplayer
    #588
    Köszi a pontos leírást. Remélem, hogy így is csinálják!
  • Tuvok #587
    Mindegyik jegyvizsgáló kiáll valamelyik ajtóba, vagy ha kell leszáll, és jelzést ad az előtte levőnek, majd visszaszáll a vonatra. Az első, vezető jegyvizsgáló pedig - ha látta a mögötte levő jelzését - jelez a mozdonyvezetőnek, aki ekkor indulhat el.
  • Rodman6
    #586
    Az USA térképre kicsit gyúrhattak volna még, mert csak egy sivatag. Lehetne tengerpart, pálmafák, szigetek. Miami a sivatag közepén. Hiába random térképek, minimális változás van közöttük. Rakhattak volna bele gyári térképeket azért.
  • tuvixplayer
    #585
    Egy hosszú vonaton a kanyar peronos állomásnál a kalauzoknak el kell foglalniuk az ilyenkorra előírt stratégiai helyüket? Így kell időzíteniük a jegyvizsgálást?
  • tuvixplayer
    #584
    Én is erre gondoltam :) Én nem vagyok, csak akartam, de ennek a játéknak az élvezetéhez nagyban hozzájárul, ha valaki érdekelt a vasútnál.
    Utoljára szerkesztette: tuvixplayer, 2016.11.23. 12:43:47
  • kisiku
    #583
    Mi az, itt mindenki MÁV-os?
  • Tuvok #582
    Ezért (is) van több belőlük hosszú vonatokon, a hátsótól kezdik a jelzés adását, és csak az első indítja vonatot. Persze ettől még maradt ott 1-2, pl. Ferihegyen. :D
  • tuvixplayer
    #581
    Szóval tegyék csak be a játékba!!! :)))))
  • Desert
    #580
    pl: Bp - Esztergom között, van olyan megállóhely van ami ívben található, Szabadságliget, Klotildliget
  • tuvixplayer
    #579
    Egy kanyarban lévő peront nem tudna belátni a kalauz. De a játékban én használnám.
    Shift a megoldás a finom mozgatásra. Egyébként a shift máshol is funkcionál, szokta is jelezni a játék egy-egy funkciónál az ikon felett.
    Utoljára szerkesztette: tuvixplayer, 2016.11.23. 10:49:16
  • kisiku
    #578
    Mondjuk én még a valóságban sem láttam görbe állomást...
    De azért jobb lenne, ha az állomás építésekor a forgatást (m és n gomb) nem darabosan, hanem finoman is lehetne állítani, nem csak azért, hogy szebb legyen, hanem hogy ne kelljen lebontani semmit sem.
  • Rudi50
    #577
    Nagyon sok lehetőség kimaradt ebből a játékból, lehet úgy gondolták nekik ennyi elég volt belőle majd a modderek megcsinálják amit akarnak. Az a minimum lett volna, hogy a fejlesztők leülnek egy hetet játszani a TT-vel, hogy okuljanak belőle mitől volt sikeres mert hiába a csilli-villi grafika ha a játszhatóság nem az igazi. Azzal együtt nem rossz van még hova fejlődnie.
  • tuvixplayer
    #576
    Lehet arra várnak, hogy valaki majd megcsinálja modként.
  • kisiku
    #575
    Hajlítható állomás

    Természetesen a fenti linken nem találunk megoldást, mivel azt mondják, ezt valami modifikáció tette volna, de nem rakták bele a játékba.
  • tuvixplayer
    #574
    Nov 14-én jelent meg ez:
    Post release plans
    A leghasznosabb dolog benne a végén az email cím :) Meg kellene kérdezni, hol maradt a 'hajlítható' vasútállomás?
    Utoljára szerkesztette: tuvixplayer, 2016.11.23. 09:58:17
  • Tauri
    #573
    A fejlesztő csapat miért nem ad semmi infot mint ahogyan eddig tette hetente? Pl jövőbeni elképzelésekről, javításokról gondolatokról...vagy csak úgy hogy jeee minden faja.
    Olyan érzésem van mint ha le lennénk tojva.
  • tuvixplayer
    #572
    Most olvastam :)
  • tuvixplayer
    #571
    Én csak kiegészítettem az üzeneteset azzal (ez volt a szándékom), hogy a városok közötti személyszállítás talán még fontosabb, mint a városon belüli. A legjobb együtt a kettő.
  • kisiku
    #570
    Ez gyors volt, köszönöm :)