3373
jdcnaddehh671.png
  • bélanéni #439
    Küldtem friend-meghívót az XBOX oldalon
  • TBTPumpa
    #438
    Igen, EJ topikba írtam is, le is csesztek miatta, hogy egy szar játékért ennyit fizettem. Nemhogy valami bundli szökevényt vagy From játékot vettem volna. Én speciel élvezem, jobban szórakoztat, mint az idei Mirror's Edge, ráadásul olcsóbb is volt nála. De egyet kell értenem a negatív véleményekkel, mert sok programozási hiba van a játékban (FPS drop, bugok, textúra hibák) - remélhetőleg javítva lesznek.
    Viszont PC-n nem tölt sokáig, olyan 15 másodpercet számoltam, ami messze nem a 2 perces töltési "horror".
    Amúgy DarkSectorral közösen vettük, így csak 6500 forint volt az önrész. Van egy kiskapu a Microsoft rendszerében. Az én XBox fiókomra regisztráltuk, én PC-n elérem, ő pedig eléri XBox-ról. Nem tudom hogyan, de beállított valamit és ezáltal egy időben egyszerre is tudunk játszani - ezt már kitapasztaltuk. A Gears of War 4-et is behúztuk (Nvidia kupont szereztünk 9000 forintért, így 4500-4500 forintba került a történet), ezzel is tudunk majd co-opozni. Most a Forza Horizon 3 következik.
    Szóval tök jó fej ez a Microsoft, hogy hagyja, hogy az XBox-os és PC-s játékosok egymással játszhassanak.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.22. 08:36:50
  • grebber
    #437
    Forza Horizon 3 - egy kis konzolos mágia is akad a PC-s beállítások között
  • ratgab
    #436
    Na csak megvetted a Recore-t?
  • TBTPumpa
    #435
    Persze, de amúgy XBox-os játékosokkal is játszhatsz. Nem kell PC-snek lennie. Co-op, bármilyen multi móka mehet a két platform között szabadon.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.21. 22:12:01
  • bélanéni #434
    Felveszlek nem sokára, remélem összehozunk néhány coop versenyt. Más is csatlakozhat
  • TBTPumpa
    #433
    Persze, hivatalos XBox oldalon be tudsz jelentkezni a Windows-os profiloddal. XBox-on is működik, illetve Windows Phone rendszereken is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.21. 21:56:58
  • bélanéni #432
    Csak PC-m van, ez akkor is menni fog?
  • TBTPumpa
    #431
    XBox profilodba jelentkezz be valamelyik böngésződdel (vagy az XBox konzoloddal) és ott tudsz felvenni barátokat.
    Engem TBlint néven találtok meg.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.21. 21:36:18
  • Fantasy18
    #430
    én szimulátor buzi vagyok.. életem kedvence az iracing... de azért a forza az forza. oké nem szimulátor de mégis olyan a hangulata hogy leszarom hogy olyan mintha a tescoban a bevásárló kocsit tologatnám. holnap 00:00 kor már remélem tudom küldeni :D
  • bélanéni #429
    Vannak szimulátorok és vannak kizárólag szórakoztatásra szánt "arcade" játékok. A FH3 ez utóbbi, és talán az eddigi legminőségibb darab.
    Ebben mi a szánalmas? Én pl. a melóhelyen szellemileg lezsibbadok oda-vissza 15-ször, szeretek itthon kikapcsolódni...

    Ha esetleg valaki beruházott a game-be, és van kedve coopban tolni majd néha, írjon privátot. Igaz, fogalmam sincs, hogy lehet egymást felvenni barátnak vagy mi a túró, de nyilván nem kvantumfizika bonyolultságú a dolog.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.21. 21:18:54
  • MikX
    #428
    Feltételezem te viszont csak hc szimeket nyomsz hidraulikus cockpitben csak éz kizárólag, ezért kevésnek hathat ha valami csak szórakoztatni akar. :)
  • TBTPumpa
    #427
    Majd lesz demó, nem kell sírni. Ráadásul senki sem kényszerít, hogy vedd meg.
  • Totti5
    #426
    Akkor nyomj NFSt, ott csak betondzsungel van.
  • grebber
    #425
    Forza erről szólt eddig is. Egyetlen egy része egy db percig se akart más lenni mint egy arcade autós game ahol a vásárlok 99.9%-a leszarja azt amit mondasz mert ez nem erről szól
  • nandoxxl
    #424
    Ez szánalmas, Ferrari a föld úton, tengerben versenyeznek, mindezt 18000Ft-ért. Most már értem miért nincs még pc-én demo.
  • Totti5
    #423
    zseniális ahogy küzd sínautón minden segítséget bekapcsolve
  • MikX
    #422
    Lehet, ha kibirnám, de egyszerűen kivagyok az ilyen kényszeres beszélős streamektől, főleg ha köze nincs az autos világhoz.
  • Szabi #421
    első 1perc főként az érdekes :D

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.21. 18:41:52
  • grebber
    #420
    M Store....
  • Shep
    #419
    Védelem amúgy milyen van ezen?
  • Maxtreme
    #418
  • TBTPumpa
    #417
    Nem hinném, hogy ezek egyhamar jönnek Steam-re.
  • bélanéni #416
    Az látszik, hogy nagyjából ez az első játék, ami miatt kénytelenek vagyunk megtanulni az Áruház működését.
    Remélem nagyjából az utolsó is lesz, és belátja a MS, hogy a Steam-en is érdemes megjelenni, ahogy belátta a Quantum Break esetében is.
  • TBTPumpa
    #415
    Ja megtaláltam, át is állítottam. Köszi. Nálam sosem kérdezett rá, így azt gondoltam, állandóan oda akarja telepíteni, ahol a Windows van. De jó tudni, köszi!
  • bélanéni #414
    Ezt is jó tudni, ha otthon mégse kérdez rá, akkor a Gépházban beállítom.
  • Maxtreme
    #413
    az előző postot ugye nézted? ha azt beállítod amit bekarikáztam, automatikusan minden storeos cucc oda települ.
  • bélanéni #412
    Anniversary Windows-om van itt melóhelyen, otthon is, a kép a melóhelyi legális Windows alatt készült. Remélem az otthoni "buher" Win10 alatt is pontosan így fog működni.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.21. 09:50:11
  • TBTPumpa
    #411
    Én a Recore-nál nem tudtam így kiválasztani. Simán csak települt, így mindjárt más a dolog. Vagy ez még nem az Anniversary frissítéses Windows?
  • bélanéni #410
    Mivel ez az első Áruházból vett játékom, ezért túlságosan tapasztalt eleve nem lehetek ezen a téren, de az előbbi állításodat határozottan cáfolom

  • Maxtreme
    #409
    "hogy a játékok oda települnek, ahol a Windows is telepítve van."

  • TBTPumpa
    #408
    Az komoly. Egyetlen nagy hátránya a Windows Store-nak az, hogy a játékok oda települnek, ahol a Windows is telepítve van. Nem lehet másik meghajtóra telepíteni őket. Kicsit szívás így nekem, mert 200GB-os SSD-n van a Windows-om.
    10GB-ot elvesz a ReCore, 60GB-ot a Forza Horizon 3 és 80GB-ot a Gears of War 4.
    150GB ez így összesen, emellett van a teljes jogtiszta Windows 10 Pro / Office 2016 telepítve. Szegény meghajtón alig marad szabad terület... Nem lesz ez így jó.
    Persze tudom vegyek nagyobb meghajtót, de SSD-t én egyelőre csak Windows/Office meghajtóhoz akarok, játékokra tökéletesen megfelelt eddig a 2TB-os WD Black merevlemezem. Kellően gyors is, hely is van rajta dögivel, Steam/Battlenet/Origin/Uplay/GoG oda teszi a cuccait. Kár, hogy Windows Store nem... Ráadásul, ha beüt valami gikszer és tiszta telepítést kell csinálni, akkor elvesznek a Windows-os meghajtón lévő játékok is. :(
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.21. 09:31:57
  • bélanéni #407
    Akit érdekel: az Áruházból tölthető a játék. 60GB.
    Egyébként akármennyire nagy durranás a játék, szerintem 12.000-es árcédulával sokkal sikeresebb lehetne. Ne legyen igazam!
    De minimum régiónként lenne egyedileg beárazva, MO-n szerintem 18.000-et baromi kevesen tudnak/szeretnének kiadni egy játékért.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.21. 09:25:00
  • Shep
    #406
    Lesz majd demo a megjelenést követően, ha minden igaz.
  • LeWyTy
    #405
    Gépigény alapján nem tudom hogy fog futni nálam. Lesz valami PC próba lehetőség? Vagy virágbolti hogy ki tudjam próbálni mielőtt potyára megveszem?
  • LeWyTy
    #404
    Magyar livestream is volt már.
  • Fantasy18
    #403
    köszi srácok megnyugtattatok :) ja és most megy livestream a teljes verzióbol twitchen :)
  • bélanéni #402
    Nekem is (sajna) buher Win10-em van, és fél órája vettem meg a Microsoft fiókomra a játékot, kemény 18 lepedőért, van kb 40 eredeti játékom, de ez messze a legtöbb, amit eddig valaha játékért adtam. Elképesztő lesz ez a game, a kisfiammal nyomni fogjuk a gázt padlóig

    Valóban Microsoft fiókhoz van rendelve a játék, semmi köze egyetlen op.rendszerhez, tetszőleges gépre is telepíthető, amiből természetesen egy példány futtatható egy időben.
  • TBTPumpa
    #401
    Nincs, péntek előtt sajnos nem igazán lesz, azt csak akkor unlockolják az Ultimate Edition megjelenése révén.
  • ratgab
    #400
    Hopp nem jó helyre válaszoltam... Bocs

    Ha store-ból veszed, akkor az a fiókodhoz lesz csatolva amit bármikor elérhetsz (buherált win ide, buherált win oda).

    Nekem pl még a gfwl rendszerhez készült a microsoft fiókom...Annó vettem még játékokhoz dlc-ket is...Most belépve buhera win10 alatt is simán látom ezeket a tartalmakat, szóval nem hinném, hogy a buher win10 bármit is befolyásolna.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.09.20. 20:57:21