3373
jdcnaddehh671.png
  • Bandicoot
    #399


    Pc-s rivjú is van-e?:)
  • TBTPumpa
    #398
    Pontszámok:
    Polygon - 8.5
    Shacknews - 9
    Eurogamer Italy - 9
    Xbox Acbievements - 89/100
    IGN - 9.5
    GamesRadar - 4/5
    GamingTrend - 100/100
    CGM - 8
    Gamespot - 9
    God is a Geek - 95/100
    Lazygamer - 9.5
    IGN Spain - 9.3
    USgamer - 5/5
    Twinfinite - 100/100
    Hardcore Gamer - 9
    We Got This Covered - 7/10
    insidegames.ch (Switzerland) - 9.6
    XBLSenioren (Germany) - 9.7
    Xbox Schweiz (Switzerland)- 9.5
    ThisGenGaming - 9/10
    Windows Central - 100/100
    Digital Spy - 100/100
    Gaming Age - 100/100
    Cheat Code Central - 96/100
    3DJuegos - 9
    SpazioGames - 9
    Gaming Nexus - 9
    Destructoid - 9
    Attack the Fanboy - 9

    Rívjúkkal is tele van már a net, lehet szemezgetni. Ez jobban sikerült, mint a ReCore.
  • Bandicoot
    #397
    Első körben szemeztem vele mandarinéknál, 640HK$ - 22.5ezer forintért,de paypal buktatta. Ennek azóta örlök is mert jobban belegondolva 4 napot nem ér meg, főként hogy 6 hónapnyi kocsipakk ami asszem 42 autó amik lehet nem is érdekelnek (régi Forza részekben 1-2 autót vettem külön külön párszáz forintokért)... A VIP meg ráér - 4-5k szokott lenni.
    Szóval az a 14K reális ár is lenne érte pc-n, csak kicsit macera. A Store-t pedig nemszívesen támogatom, vesznie kéne.
    Szóval várok pár napot és vagy virágbolt amíg nem kerül esetleg ez is steam-re vagy veszem az alapot 14k körül.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.20. 19:39:04
  • Fantasy18
    #396
    mi 4000ft? amúgy én a 28 ezreset veszem szóval nem nagyon szeretném azt elbaszni :D
  • Szabi #395
  • Szabi #394
    ugyanmár.. :D

    Forza Horizon 3 Ultimate Edition - 28 900,00 HUF - Megjelenés dátuma: 2016. 09. 23. 0:00:00

    Forza Horizon 3 Standard Edition - 18 000,00 HUF - Megjelenés dátuma: 2016. 09. 27. 0:00:00

    4 napot simán megér a drágább csomag.. :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.20. 19:02:21
  • Bandicoot
    #393
    Meg. 18 egy pc játékért akárhonnan nézzük rablás.
    Főleg a hulladék store-on....
  • ratgab
    #392
    Megér 4000 Ft ennyi buherát meg idegeskedést? Kicsit spórolsz még és simán megveszed a storeból is 18-ért (szingapúri store-ben gyors fejszámolással olyan 14 000 Ft körülre jönnél ki).
  • mcwolf
    #391
    Egy arcade autós játékban az aztán fontos..
    NEEEEEEEEEEEM
  • Fantasy18
    #390
    vagy esetleg ha úgy csinálom hogy nem a windows programjából veszem.. hanem pl chrome ban felmegyek a windows store honlapjára ott csinálok csak egy store accot és úgy veszem meg? az müködhet?
  • akyyy
    #389
    vajon lesz benne magyar nyelv?
  • grebber
    #388
    Értékelések
  • Szabi #387
    és már itt is van a videó :D

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.20. 17:08:45
  • Szabi #386
    egy win accra (nálam pl. ősrégi hotmail fiók) lehet több win-ed, az enyémen is mindhárom gépem rajta van

    elméletileg nincs forza kulcs, csak a bejelentkezett fiókra tudod megvenni
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.20. 17:06:02
  • LeWyTy
    #385
    Milyen kis furfangos csel hogy vegyenek az emberek eredeti windowst ;)
  • Fantasy18
    #384
    az kár.... és egyben zavaró is... nemtudom hogy ha most esetleg megvenném erre a játékot és később vennék egy eredeti windows. akkor ezzel az acc al betudnék lépni?
  • grebber
    #383
    Mind minden cd kulcs egy adott accounthoz köthető szóval csak azzal tudod használni amin aktiváltad.
  • Fantasy18
    #382
    üdv sakcok!
    tudtok infót mondani nekem arról hogy mivan ha tört windows al veszem meg a játékot? tehát van egy win10 em amit úgy érzékel hogy teljesen legális a szoftver, jönnek updatek tudok vásárolni win store bol... ha megveszem és később ujra rakom nem veszik el a játék? azaz másik windows acc ra is letölthető? csak egy egy win accra aktiválható a forza cd kulcsa?
  • MikX
    #381
    Szingapuriban a legolcsobb elvileg. Itt tudaz venni giftcardot, amit szingapuri accra aktiválhatsz. Itt pedig a játékot veheted. Igy megy.
  • Bandicoot
    #380
    3 kérdés.:)
    Ha Ultimate-et veszek az pc-n is tolható 23-tól?:)

    Van-e valami megoldás kínai store-ból venni? Ott 640HK$ ami ~22ezer ft....Viszont paypal-t eldobja, bankkártyát eldobja. Akartam venni HK$ gift cardot mint régen boxon,de aranyáron vannak,esetleg valami olcsó hely ahonnan lehet lőni HK$ gift cardot? Köszi!
  • Szabi #379
    minnyá' kezdődik hivatalos stream a teljes játékból, állítólag lesz térkép mutogatás, addig a játéknezéit nyomatják.. x gon give it to ya :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.19. 19:51:10
  • FartingSquirrel
    #378
    Kicsit OFF, de Forza reklám.

    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.09.19. 19:07:20
  • MikX
    #377
    De ha már ilyen videok, nekem a Gran Turismo, főleg az 1, 2 és méginkább a 4 videoja az etalon, de nyilván mert az akkor és ott úgy volt tökéletes.
  • Totti5
    #376


    Forza 6 is komoly volt. De mindegyik az. Profik.


  • MikX
    #375
    Háát nekem ezekből az Fm4-5 Clarksson miatt főként. Imádom ahogy elő tudja adni magát, aztánmeg a következő pillanatban egy idióta majommá változik, de ezmár más.
    Amugy ebben van ezeken az elekronik fisemfos zenén kívül valami más is? Ugyértem amit hangszerrel csinálnak emberek, rock, ilyesmi. Nem igen tudom elviselni én ezt a zenétmá :D
  • Szabi #374
    12
  • Fantasy18
    #373
    srácok egy kérdés FH3 al kapcsolatban... gondolkodok nagyon a megvételén.. az érdekelne hogy ha online barangolok össze vissza akkor bárkivel bárhol találkozhatok a mappon? vagy valami létszám limit van mint a crew ban? hogy max 8 ember lehet velem pályán...
  • arty
    #372
    ha már videók...

    szerintem a csúcs az egyrészt az FH2 ingame intro (zenét imádom):


    de méginkább az élőszereplős/cgi:

    ez utóbbit szerintem nem fogja a hármas se űberelni.... sesemmi ;)

    Még különleges az FM4 pre-intro videoja, amit egyszer látsz "normál" esetben, csak a játék első indításakor:



    ugyanez FM5-ben:






    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.18. 19:54:38
  • TBTPumpa
    #371
    Kedden érkezik a Horizon 3 löncs trélere, addig itt az előző két rész, hangulatos löncs videója:


  • Shep
    #370
    Hát ez ilyen account vásárlás téma, vagyis inkább csak hozzáférés, tehát nem lesz a tiéd semmi, csak tudsz a cuccal játszani amíg le nem törlöd. Mondjuk úgy, hogy jó drágán kölcsönkapod a játékot .)
  • blackfire001
    #369
    Szerintem legyünk türelemmel, úgy is kiderül majd minden, mert most még eléggé fura ez az egész.
  • grebber
    #368
    "Please dont uninstall the game from your xbox, otherwise you cant play the game any longer " Ez azért odabasz

    Létezhet ilyen serial uninstall után megsemmisíti önmagát?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.17. 22:30:07
  • Szabi #367
    persze, ez a lényege az egésznek :D

    sőt lényegében nincs is pc-s verzió, csak x1-re tudod megvenni, viszont használhatod pc-n (játékállás, meg minden szinkronizálódik)
  • TBTPumpa
    #366
    Ugyanaz a Shop, később játszhatsz vele XBox-on is persze, épp ezért Play Anywhere a szolgáltatás neve. Én most a ReCore játékkal vagyok így.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.17. 20:22:21
  • blackfire001
    #365
    Ha Microsoft profilra veszek játékot (pl megveszem ezt a Horizon 3mat) játszogatok PC-n WIN10-zen, de később veszek egy XBOX-ot és azon használom a Microsoft profilomat akkor tudok XBOX ONE-on is játszani a Horizon 3-mal? Elvégre hozzá van csatolva a profilomhoz. Vagy számít az jelen esetben is, hogy PC vagy XBOX? Nem egy és ugyan az a "Shop"?
  • MikX
    #364
    Hát nálam atom 60 lesz horizon is, 30-at má nem viseli el a szemem :D
  • Totti5
    #363
    Nincs semmi butítva sehol. Ez egy tömörített yutub videó, a másik meg a valóság.
  • Totti5
    #362
    Forza 6 atom 60 konzolon, a Horizon atom 30. Horizonban rengeteg az interakció, környezeti fizika, rombolás, növényekre ható valós fizika, dinamikus időjárás napszak és a többi. Tele van pumpálva mindennel.







  • Szabi #361
    a leírás szerint xbox accot ad amin rajta van játék, de ha egyszer is törlöd a konzolról, akkor eltünk a játék.. én ezt inkább hanyagolnám, itt valami csúnya mókolás van.. :D
  • LeWyTy
    #360
    Virágbolti 8.1-ről frissített win10 jó neki? (Slap Train)
    Ez am Ausztrália?