3373
jdcnaddehh671.png
  • MikX
    #600
    És akkor már csak azzal kellene foglalkozni, higy ne csak az első magot használja a játék.
    Komolyan hogy ezt igy le kell irni 2016-ban, vicces :)
  • N3mus
    #599
    Good news everyone.

    We'd like to let the community know that the store team has root-caused the issue that is causing some players to not have DLC working in-game on Windows 10 PC's. The fix has been verified using a few players, and they are preparing a script that will correct the problem for all impacted players.
  • N3mus
    #598
    Vagy mégse. 1 órát teszteltem és ugyanúgy eljönnek a problémák.
  • N3mus
    #597
    Grafikai problémákra megoldás lehet :
    Én core-t nem kapcsoltam ki de a folyamat prioritásán emeletem 1 et és ez kb 5-10 fps növekedés volt a városban és talán max 1 szer lassult be.

    Stuttering
  • Bandicoot
    #596
    Már csak emiatt is baj hogy ennyien veszik ahelyett hogy a hulladék store lenne bebuktatva...Főleg early 28ezeré....
  • Gabor77
    #595
    Már azt is abszurdnak tartom, hogy az MS "refund" opciót ajánlott a dlc problémákra, hogy vedd meg újra...persze a pénzedet nem azonnal kapod vissza :D
  • MikX
    #594
    Aaah, vicces kezd lenni, hozok popcornt :)
    Tök felesleges rugozni az árakon. Aki sokallja nem veszi, akinek meg kell az megveszi, ahogyan tették sokan itt is, nemhogy 18e ért, hanem 30 ezerért is.
    Az egyetlen baj ezzel maga az amit a pénztárcáddal mondasz, hogy jo ez az irány, hajrá.
    De mkvel aki tolni akarja nimcs más lehetősége, ez marad.
    Sokkal inkább nagyobb baj az, hogy a 30k-s early adopterek nem tudják használni rendesen a játékot, ennyi pénzért én nem szeretném azt látni hogy nem indul, nincsen a fizetett dlc-m, etc.
    Ha erről menne a vita megérteném, de lépjünk már tul ezen.
    Ha kell, akkor ennyi, ha nem, akkor ingyen ottvan yt-on a végigjátszás.
  • Bandicoot
    #593
    Lépd át a kommentjeimet ahogy már kértem párszor, probléma megoldva.
  • Totti5
    #592
    Vedd az olcsókat, probléma megoldva.
  • Bandicoot
    #591
    Éééérdekes de alig 1 éve még ment,lásd Witcher 3 9ezerért. De nincs az a hülye, ma már nem éri meg,tavaly még megérte....
    Ééérdekes még most is megy 1-2 kiadónak 13-14k körül.

    De igen,nincs az a hülye aki így tenne...Ellenben a net látványosan tele van birka barmokkal akik mindent meg tudnak magyarázni.:)
  • LeWyTy
    #590
    Hát valami rettentő funnak tűnik
  • Totti5
    #589
    Most ennyi. Amikor a PC játékokat tukmálták mert nem kellett alacsony volt az ár, de visszajött, népszerű megint, az árak is felmentek és a steam meg 60 dodóval operál. Lemezen nem fogják neked 9ért adni ma már a játékokat. Nincs az a hülye aki így tenne.

    Nos, ehhez mi köze is van az MSnek?
  • Bandicoot
    #588
    Épp ezt magyarázom SOSEM volt ilyen magas áron. De neked szokás szerint okoskodni kellett a magad módján. Egyre inkább érzem hogy igaza van 1-2 embernek. Kattanj le rólam ha csak elvakult kommenteket tudsz szülni, már sokadszor mondom.

    Ennyi erővel TÁDÁÁÁÁÁÁÁ...

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.24. 21:53:45
  • Bandicoot
    #587
    Csak azokat megveheted rendszerint a saját országodban a saját áraidon boltból.
    10-13ezer forint körül mentek a magyar boltokban a játékok. Ez mióta az MSstore befutott felment 16ezer körülire, 1-2 kiadó tartja már csak a 10-13-at.
  • Totti5
    #586
    Akkor ott kell megvenni., ezeket.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.24. 21:50:14
  • Bandicoot
    #585
    Ajánlom szíves pici figyelmedbe a bolti árakat (és nem kell a mese a szürkeimportról,mondom BOLTI árakat).
  • Bandicoot
    #584



  • Szabi #583
    én meg töröltem a játékot és töltöm újra, bár gondolom úgye ér majd semmit :D
  • N3mus
    #582
    Próbáltam én is refoundot de nem igazán akarta a hölgy úgyhogy maradt a várakozás ..
  • LeWyTy
    #581
    Azér ami kemény az kemény. Trabant miért nincs benne?
  • Szabi #580
    vagy leginkább a kulcsos oldalak :D

    végre megkaptam az ingyen NSX-et és 350Z-t, viszont az Audi és a VIP cuccok még sehol.. :-/
  • Gabor77
    #579
    Nem érted az analógiát. Mindenhol ilyen kurva drágák az AAA játékok neten... Boltba olcsóbbak, csak le kell sétálni érte cd galaxishoz..:D Pechünkre ez nem lesz kapható olcsóbban.
  • arty
    #578
    gyanus, hogy a srác valójában Cortanával beszélget :DDD

    illő kompetencia az mssztór/uwp rémálomhoz :DD
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.24. 19:49:57
  • Szabi #577
    állítólag hivatalos support válasz.. :DDDDDD


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.24. 19:40:32
  • arty
    #576
    jah, az ms tehet róla, hogy 20 éve 60$(=60eur) egy játék "alapára" :D
  • arty
    #575
    18k mitől irreális? máshol is 60 eur egy induló AAA játék

    ráadásul 14ért is megvehető, haverok közt szétosztható, stb ...
  • arty
    #574
    - a vissza nem olvasóknak annyi csak
    - steamen, originen, uplayben nem 60 eur egy játék? lám, ez még olcsóbb is....
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.24. 19:24:29
  • WinT
    #573
    Van olyan aki a keddre vár de már letöltötte és kibírta, hogy nem nyom rá az indítás gombra, hátha mégis elindul? :D
  • bélanéni #572
    Na azért!!
  • Gabor77
    #571
    Steamen és Originen is eléggé "rossz" árkategóriába tartozik Magyarország a legjobb játékok terén. Division 10 ezer alatt kapható dobozosan itthon..steamen még mindig 60 euró. GTA 5 szintén 60 euró steamen...olcsóbb dobozosan. Már megjelenésnél olcsóbb volt. Természetesen nem mindegyik játéknál van így, de a nagy részénél igen. Meg sem jelent játékoknál is ez a helyzet: Mafia 3 szintúgy olcsóbb itthon dobozosan, mint steamen. Fifa 17..sorolhatnám tovább.
    Tényleg botrányos ennek a játéknak az ára, és akkor azok, akik 30 ezerért megvették, még bugos játékot is kaptak, amiben nem működnek a dlc-k. A játék maga nagyon jó, de hogy 18 ezerért.....nem hogy 30ért :D
    Nem magyar pénztárcának való ez a vidék :) Attól még persze összespóroltam 18at..megveszem én is :D
    Utoljára szerkesztette: Gabor77, 2016.09.24. 17:44:53
  • hqx
    #570
    A vram kevés lehet neki, de meg kell várni a demót. Elvileg 27 -ére vagy utána jön. Egyébként is, érdemes várni a játék megvásárlásával, mert vannak még technikai problémák. Egy GTX 980 Ti-nél is előfordulnak fps droppok stb. Sokan a Supporthoz fordultak pénz visszafizetés ügyben (is).
    Arról nem is beszélve, hogy, ha egyszer megjelenik Steamre, akkor lehet, hogy nem fogják tudni használni ott is, pedig sok embernek Steamen vannak ismerősei, barátok stb, szóval jó nagy szívás lesz.:D

    Más: Színtiszta gameplay videó az elejétől:Forza Horizon 3. Hogy néz ez már ki!?:D Elmennek a p*csába!:D Ennyire szép grafikájú autós játékot még nem nagyon láttam, max az Apex. Pedig a youtube ront a minőségen. Mondjuk nekem nem minden a grafika, de ez akkor is...
  • Totti5
    #569
    Bullshit, steamon is 15+ ezerek a játékok 60 dodó.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.24. 17:08:49
  • bélanéni #568
    A 18.000-et én is sokallom, de szerintem örüljünk, hogy van FH3 PC-re, és amint olvasom, igen jól optimalizált, nem egy gagyi port. De mondjuk lehetne egy külön PC-s verzió, egy XBOS-os és egy PC+XBOS-os. Én soha nem fogok ezzel a példánnyal XB1-on játszani, kizárólag PC-n.
  • Bandicoot
    #567
    Steam ráteszi a maga kis hasznát,aki azon keresztül veszi meg is érdemli.
    A pcjátékok 10-13k körül mozognak/mozogtak.

    Az MS itt is próbál alkotni,hála (részben) nekik perpillanat ott tartunk hogy 15-16ezer egy pcjáték boltból....A normálisabb kiadók játékai tartják már csak a 10-13ezret...
  • gduck
    #566
    Hali!

    "Régi" TDU-sok, gduckHUN néven megtaláltok a játékban ;)
  • WinT
    #565
    Elkezdtem letölteni, hogy kedden ne kelljen ezzel szarozni. Lejött már majdnem 18 giga, de leállítottam amíg megnéztem a DTM futatot, hogy ne vegye el a stream elől a sávszélt. Utána próbálom folytatni a letöltést... hát persze, hogy elölről kezdi az egészet.
    GG Microsoft! :D
  • Skypack
    #564
    Gyönyörű ahogy mondod :)
  • Fantasy18
    #563
    ma óta már nem annyi... nemtudom mivan. 60 csak sima terepen most nézem... városban már lezúz 35 re is. mondjuk folyamat veszem a játékot. és ezzel a beépített winfos rögzítővel. lehet újra kéne indítanom a gépet 3 napja megy egyfolytában.
    Utoljára szerkesztette: Fantasy18, 2016.09.24. 15:14:31
  • unrealnoise
    #562
    Miért mennyi egy új AAA PC-s játék steam-en? Nem 60 Euro? Nincs több kérdésem. És ha valami AAA játék, akkor ez az.
  • ratgab
    #561
    Xboxos ár...Egyébként meg 2 játékot kapsz ezért az árért.