3373
jdcnaddehh671.png
  • Fantasy18
    #479
    hát ez elég cinkes... látom facebook oldalukun is sírnak hogy 30 ért nem ezt várták hogy nem indul :D
  • grebber
    #478
    Nincs felkészítve a store ,hogy 20nál több db-ot vesznek valamiből... Erről ennyit
  • N3mus
    #477
    Biztos nem mert redditen mind a forza support oldalán is folyamatosan postolják hogy senkinek nem indul el hanem összeomlik az indításnál.
  • Fantasy18
    #476
    akkor ez enm a gépünk problémája. felraktam pedig az új nvidia drivert is ami a FH3 hoz jött ki és azzal is ezt csinálja..
  • N3mus
    #475
    Szintén ez a probléma, próbáltam a grafikán változtatni hátha az okozza de úgy is kilép.
  • Fantasy18
    #474
    nagyon jól indul a buli..... elindul a játék. menü bejön... elindítom hogy start new game. tölt aztán kilép hiba üzenet nélkül... hát ez eddig nem valami jó...
  • Fantasy18
    #473
    maguk a fejlesztők nyilatkozták hogy aki bizonytalan hogyfutna-e a gépen az töltse le a forza 6 apexot. mert hogy ha az elfut akkor a horizon 3 is fog! amúgy éjfélkor már nyomom majd beszámolok róla. lehet hogy élőben is fogom közvetíteni twitchen vagy youtubon. még nemtudom
  • bélanéni #472
    Ha valaki éjfélkor nekiáll, azért beszámolhat, hogy milyen a game.
  • grebber
    #471
    Khm Kvantum brék mégis van....
  • Bandicoot
    #470
    Aaaazért neeeem....:)
    Az Apex egy zárt körpályás ótóverseny (ha úgy tetszik csőpálya) míg a Horizon 3 egy nílt világú cucc amiben hatalmas területen mehetsz bármerre...
    One-on is a zártpályás nagy Forza részek 60fps míg a Horizonok 30 fps mellett mennek.
  • LeWyTy
    #469
    Lehet túl aggódom a dolgot :)
    Asszen a én nevem lewyty lesz.
    Van egy hotmail fiókom és ha arra akarom venni akkor az lesz a nevem mint ami a @ előtt van?
  • Skypack
    #468
    Ingyenes bárki letöltheti és kipróbálhatja az Áruházból.
  • bélanéni #467


    Skacok, mi lenne ha kb mindenki felvenne friend-nek mindenkit, engem legalábbis mindenképp. És akkor csapatjuk mindig coop-ban. Egyedül nem fog rávinni a lélek, hogy játszak a játékkal, max 1-2 próbakör erejéig. Coop-ban viszont hatalmas fun lesz

    Lewyty: érzésre egy i5, GTX970, 8GB memória kell neki FHD/60FPS-hez, mint kb minden mai csúcs grafikás játékhoz. A GTA5 baromi jól optimalizált, az annyira nem mérvadó. A Forza Motorsport 6 ingyenes!
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.22. 21:23:45
  • LeWyTy
    #466
    Én hülye... Ha a gta5 kb. highon elmegy 50-60között akkor csak el megy ez is mediumon nem?
    Túl sokat aggódok?
  • LeWyTy
    #465
    Nekem már a kövi fizumból sincs sok és még ezt is meg kellene venni. :/
    #464 Annak van demója?
  • Skypack
    #464
    Nézd meg az apexot, sztem hasonló igénye van ennek is.
  • Szabi #463
    az érzés amikor már fizetés előtt lelkiismeret furdalásom van.. aztán fizetés után még jobban.. majd elkezdi tölteni.. :D
  • MikX
    #462
    El sem tudom mondani mennyire szarok ezek a GK tesztek. Itt is annyira felületesen és semmitmondóan ömleng, hogy ebből kb semmire nemjutnék, ha ez alapján válaszanék
  • LeWyTy
    #461
    Akkó megveszem azt szarok bele. Annyira szar nem lehet... Csak minimumon menjen el aszt jóvan :D
  • TBTPumpa
    #460
    Demó megjelenés után. Warez verzió nem lesz - Windows Store cucc jobban van védve, mint bármilyen Denuvo-s cím, szóval ez felejtős. Steam-re (gyöngített védelemmel) sem fog jönni minimum 2017. március 31-ig.
  • LeWyTy
    #459
    Megvétel előtt szeretném kipróbálni hogy hogy fut a gépemen, de megkelenéskor szeretnék is jászani vele ha tudok.
    Van erre módom?
    Demó csak megjelenés után lesz?
    Gondolom a virágbolti meg felejtős a cloud miatt.
    Vagy mi kell a játéknak hogy ne legyen nagyon szar? A Gpu az egyetlen ami jobb mint az ajánlott a többi szar :)
  • TBTPumpa
    #458
    Forza Horizon 3 teszt (Gamekapocs)

    Nagyon elégedettek vele!
    De jó is lesz az új Lambókkal veretni.
  • bélanéni #457
    Jól van, kicsit sarkítottam :)
    Sajnos a melóval én is így vagyok, észre se veszem és kedd lesz.
  • Hunter of Deer
    #456
    Azért ez nem teljesen igaz :P
    A VIP és a Car Pass is benne van az árban.
    Én is az alap verziót fogom megvenni szerintem bár nagyon hajlok a maxos fele a kocsik és a VIP miatt, az hoyg hamarabb lehet tolni nekem nem fontos ugyis melozok most.
  • bélanéni #455
    Ha 10.0000 Ft az, hogy 4 nappal előbb kezdheted, akkor én már semmin nem lepődök meg. XD
  • Szabi #454
    azért az durva, hogy egy nicknév csere 10 dolcsi.. o.0
  • N3mus
    #453
    Szintén leszek éjféltől.

    Darkkoi85
  • bélanéni #452
    Felvettelek
    Éjféltől, de én a szegényeknek való csomagot vettem, az csak keddtől működik Én majd akkor csatlakozok.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.22. 17:16:21
  • Skypack
    #451
    Engem is felvehettek, ha minden igaz éjféltől már lehet nyomni :D

    Klayton003
  • Fantasy18
    #450
    úgy tudom igen. lesz g25 támogatás. mondjuk nekem is érdekem hogy legyen :) végülis forza apex ben volt. ebben miért ne lenne?
  • Futocsiga84
    #449
    Sziasztok.
    Szeretném megkérdezni hogy tudtok -e valamit a kormány támogatásról? (Forza3 PC)
    Lesz benne G25 kompatibilitás?
    Köszi. :-)
  • Fantasy18
    #448
    szerintem a VIP és a CarPass ugyan úgy fog kijönni árban mintha 30 ast vennéd. legalábbis másik játékokból kiindulva. nem hiszem hogy olcsóbb lenne. csak annyi hogy külön vásárolod.
  • blackfire001
    #447
    Én is jövök majd veletek játszani, de még nem tudom mi lesz az ID-m.
  • Hunter of Deer
    #446
    Én még nagyon nem tudom melyik változatot vegyem meg.
    Arról esetleg lehet már valami tudni mennyi lehet majd külön a VIP és a CarPass?
    Én is sokallom a 30ezret érte, de persze jó lenne az ultimate :)
  • bélanéni #445
    Valljuk be, ez coopban fog nagyot ütni.
    Én magasról teszek rá, hogy nem szimulátor, sőt nekem ez előny. Nekem nincs időm (sajnos) arra, hogy 3 hónapig tanuljam, hogy kell bevenni egy kanyart optimálisan. Padlógázzal menni az openworld területeken, az való nekem
  • bélanéni #444
    18.000-et is sokalltam, keddtől játszok OFC
    Fantasy18: felveszlek!

    Már 3-an vagyunk, micsoda party lesz
    igaz, nem vagyok nagy alkesz, de ide valami sört is bekészítek kedden
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.22. 10:37:32
  • Fantasy18
    #443
    ja hát én már évek óta várom a forza megjelenését pcre másfél évvel ezelőtt már azon gondolkodtam hogy veszek xboxot csak emiatt a játék miatt... szóval nekem most ez minden pénzt megért így a 30k sat vettem :D
  • TBTPumpa
    #442
    Visszajelöllek. Én csak kedden játszom, a 18 000 forintos ár is nagyon húzós, nemhogy az Ultimate Edition ára. Remélhetőleg addig lecsorog a 60GB.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.22. 10:31:39
  • Fantasy18
    #441
    én is felvettelek tblint :) vegyetek fel engem is: FantasyMovieHD néven vagyok. ti már ma éjféltől nyomjátok? mert ha igen akkor zúzzuk együtt :)
  • arty
    #440
    azért egy árkád játékban is megoldhatták volna, hogy a ferrari szarabb legyen a földúton, mint egy jeep... ez már a kettesben is bántott :(

    (régebbi nfs-ekben, tduban anno sikerült a fejlesztőknek, itt is elfért volna)