3373
jdcnaddehh671.png
  • WinT
    #278
    Apex - Kész a kormánytámogatás
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2016.09.07. 08:53:25
  • TBTPumpa
    #277
    Még a Microsoft sem akarja, hogy a Windows Store keretében vedd meg a játékot.
    Ezek intő jelek, érdemes figyelni rájuk, nehogy pofára esés legyen a vége a játék megjelenésekor!
  • MikX
    #276
    En pl ha rákeresek a keresésben kiadja a fh3 at, viszont ha rámegyek azt irja hogy nem találja.
    Böngészőben megy.
    Vicc
  • arty
    #275
    és ott egyébként miért szerepel pár xboxos játék (nem mind, csak néhány!), amiket pécén el se lehet indítani?!

    (költői)

    (kösz amugy :D )
  • hangacsi
    #274
    Áruházban rámész a saját tartalmakra, ott kikeresed, rákattintasz és ki fogja írni, hogy frissítés érhető el. Én így frissítettem kb egy órával ezelőtt.
  • arty
    #273
    gondolod tudom?! indítottam és friss volt... előtte "félórát" kerestem a frissítés gombot, sehol nem volt :(

    winsztór. szar a köbön.
  • peti79
    #272
    Hogy lehet frissíteni? Most játszottam vele, de nekem még mindig nincs kormánytámogatás.:(
  • Szabi #271
    van momo profil, de nem engedi egyiket se kiválasztani, újként se tudom felvenni.. remélhetőleg néhány nap és lehet DFGT-t is használni.. :D
  • arty
    #270
    azé próbáld ki

    CSR-t irják, hogy nemmegy, közben a játékban ott szerepel :)
    + csomo logitechet visz a játék, elvileg.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.06. 19:46:05
  • Szabi #269
    DFGT nem támogatott.. oooookkkééééé......


    az eddig ismert hibák

    General:
    - Swapping wheel hardware without re-launching the app can result in missing or changed functionality.
    - Having multiple wheel drivers installed on a single machine can result in missing or unintended functionality (Different manufactures and different wheel models).
    - Unplugging a device, then plugging it back in while Apex is running can result in partial/full loss of device functionality.

    Fanatec:
    - Force Feedback doesn’t currently function. We will be adding support for this line of wheels in a future update.

    Logitech G25:
    - H-pattern shifter – Does not initialize if it is in gear when the app is launched.

    Logitech G29:
    - H-pattern shifter isn’t currently compatible. This will be supported in a future update.

    Thrustmaster RGT:
    - Clutch pedal isn’t recognized and can’t be mapped. This will be fixed in a future update.

    Thrustmaster:
    - H-pattern shifter isn’t currently compatible.
    - Affected models include T300RS, G29, T500 RS, T150, TX, TMX.
    - These will be supported in a future update.
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.06. 19:47:54
  • arty
    #268
    kormánytámogatás érkezett az APEX-be

    THX TOTTI !!
  • kemszi2
    #267
    én tuti kivárom :D
  • Skypack
    #266
    Én előrendeltem a Windows áruházból pénzt még nem kértek, de már ott van a saját tartalmaknál, ha átlépek a Xboxba ott is szerepel.
  • Szabi #265
    egy biztos, aki még nem vette meg, az már 13.áig várjon.. :D
  • arty
    #264
    de itt ugye xboxra veszed, az xboxos accountodra... (és reménykedsz, hogy az az account pécén belépve is mutatja majd a játékot letöltésre/játszásra :D )

    szóval... fogalmunk sincs :DDD
  • MikX
    #263
    Már csak az lenne a kéddés hogy megosztani lehet-e ezt ugy hogy megvenném akkor a fullosat felesben valakivel.
    Elvileg ittis van ilyen familiy vagy home sharing
  • ratgab
    #262
    Pont erre gondoltam amikor leírtam, hogy szerintem nemigen fog működni.
  • Fehercsoki
    #261
    Megerősítették, hogy nem csak Xbox-kompatibilis kormányokat támogat a játék, a teljes lista hamarosan érkezik.
  • arty
    #260
    ugytudom a tombraider fiaskó után (ukránból másfélezerér') pécén bezárták a "kiskaput"...
  • Bandicoot
    #259
    Csak mégjobban eltemetik a pc-s store-t ha még ezt a lehetőséget is kiirtanák belöle....:)
  • arty
    #258
    "Régiós vásárlás nemigen fog működni,"

    Ezt egyelőre NEM tudjuk. Valószínűbb, hogy fog működni.

    Elvégre xboxra veszed, xbox storeban - ott pedig lehet oroszban, hongkongban, szingapúrban vásárolni, a játék a MAGYAR accodra kerül mindenhonnan. Hogy az orosz forrású FH3 _pécén_ megy-e majd, az viszont lehet kérdés.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.04. 22:06:11
  • Bandicoot
    #257
    Akkor le lesznek warezolva - joggal.
    De nem hiszem hogy türelem-tornaterem alapon ne jönne, Store-on fing eladásokat fog produkálni.
    Jönni fog az ahogyan a dobozos is késöbb. Aki meg nem bír addig várni az vagy leszedi virágboltból vagy megveszi aranyáron a store-on és szívja a fogát.
  • arty
    #256
    Hogy egy korlátolt szar.

    ---

    Amugy szerintem nem érdemes áltimétet venni horizonból - bőőőven sok autó van benne alapból is. Persze ha valakinek a kiskedvence dlcben van, az cumi... de akkor azt még mindig meg lehet venni külön - ha mákod van, akkor akár a dlcpakktól függetlenül, egyke kocsiként is.

    Ha lesz nagyobb dlc, az eddig sose volt a season pass-ban! Azt mindenképp külön kell venni.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.04. 22:03:16
  • ratgab
    #255
    Kezdődik ott a gond, hogy rendkívül fapados például steamhez képest.

    Állítólag sli-t és crossfire-t elfelejtheti a játékos (fejlesztők szerint állítólag működik), v-sync legutóbbi infók alapján folyamatosan bekapcsolt állapotban van kikapcsolni nem lehet, borderless fullscreen módban futnak csak a játékok, nem lehet modolni, nincs exe fájl az indításhoz, tehát steamre nem tudod beilleszteni a játékot, hogy onnan indítsd, nincs overlay (tehát ha rád írnak pl. steamen nem fogod látni ha játékban vagy), egér makrók nem működnek, nincs refund, mint steamnél illetve csak és kizárólag win10-en fogod tudni játszani az új játékokat.

    Régiós vásárlás nemigen fog működni, tehát horror áron lesz minden és nem nagyon valószínű leárazás sem. Így meg hogy dobozos játékkal nem működik a play anywhere, a pc-s játékok meg nem jönnek dobozos verzióban még esély sincs olcsóbban megvenni őket.

    Vsync gondról tudnak az elvileg javítás alatt, Sli állítólag működik.

    Szóval van itt azért baj bőven.
  • Fehercsoki
    #254
    Egyébként mi a gond a Microsoft Store-al?
  • grebber
    #253
    Sajnos azt érzem,hogy az ilyen Forza meg Halo cumok nem jönnek majd steamre:(

  • Totti5
    #252
    Csak digitálisról volt szó a kezdetek óta. S az a logikus is, hisz xboxon nincs accounthoz kötve a lemezes játék.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.04. 09:37:11
  • TBTPumpa
    #251
    A franc. Pedig úgy terveztem, hogy a Horizon 3-ból és a ReCore-ból is XBox kiadást veszek, aztán a kulcs alapján csak menni fog Windows 10 rendszeren, de ezek szerint nem... Cseszd meg Microsoft, akkor várok a Steam-es verziókra.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.04. 09:32:38
  • Szabi #250
    közben találtam még hivatalosabb leírást is, ahol sajnos ugyanezt írják.. :(

    13.án startol a Xbox Play Anywhere

    oldal alján kérdések és válaszok:

    "- Hogyan működik az Xbox Play Anywhere?
    -- Ha megvásárolsz egy Xbox Play Anywhere digitális játékot az Xbox Áruházban vagy a Windows Áruházban, akkor további költségek nélkül játszhatsz Xbox One konzolon és Windows 10 rendszert futtató számítógépen is. A Xbox Play Anywhere lehetőségeinek kiaknázásához a számítógépen telepíteni kell a Windows 10 Anniversary Edition frissítést, valamint az Xbox One konzolon a legújabb frissítést. Ezután egyszerűen jelentkezz be Xbox Live-/Microsoft-fiókodba, és már le is töltheted Xbox Play Anywhere-játékaidat.

    - Az Xbox Play Anywhere-játékok csak digitálisak vagy léteznek lemezes változatban is?
    -- Az Xbox Play Anywhere csak a digitális játékokra vonatkozik. Xbox Play Anywhere-játékokat az Xbox Áruházban és a Windows Áruházban, valamint a részt vevő kiskereskedőknél digitális kód segítségével lehet vásárolni."
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.04. 08:14:10
  • ratgab
    #249
    Most őszintén ennek nem nagyon látom az értelmét. Hacsak nem az, hogy így a pc-s nem fog xbone-os dobozos verziót venni, hanem "elméletileg" csak a winstore-ból lehet megvenni a játékot...Kérdés az, hogy a winstore-os régiós korlátozásokat meg lehet-e valahogy kerülni.
  • Szabi #248
    naja, ez nem túl szimpatikus.. :-/


    "- How will the Windows 10 play work?
    -- In order to use the Xbox Play Anywhere feature on Forza Horizon 3, you will need to have the digital version of the game. It will not work with the physical version. "

    szóval a dobozos xone kiadás nem lesz használható pc-n.. egyre valószínűbb, hogy egyáltalán nem is lesz pc-s kiadás.. ha megveszed xone-ra, akkor használhatod pc-n is.... :(

    az előtöltés megkezdéséhez amúgy legfrissebb win10 kell


    ezen sokat nem javít egy ajándék póló :DD

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.04. 07:54:01
  • Skypack
    #247
    Itt igazából az a nagy biznisz, hogy egy kulcs van így konzolos áron eltudják adni a játékot pc-re is :D
  • MikX
    #246
    motorsports all star pakk (10 verda)
    car pass (6 hónapig havi 7 verda)
    vip pass (5 vip verda, plusz események, plusz mindenextra mittoménmi)

    Hát ha lenne a carpass, azt megérteném, szezonpasszt lassan lenyeli már az ember, de az összestöbbi beleférne, csakhát jobb kivágni, és akkor többért el lehet adni a teljes játékot, álá BF1, etc.
    Sajnos ez a tendencia, már ennyi egy játék, ha nem elég a fele
  • grebber
    #245
    Arra jó hogy tudják belőle fedezni azt a pénzkiesést amit a Store forgalmazás okoz nekik pc-n steam hiányában...
  • Conqvistador
    #244
    De mitől jobb az ultimate azért +11k ért nagyon nagyon sok tartalmat kéne kapni 29kból már egy 3 terrás winyót kapok..
  • Szabi #243
    Apexbe nincs kormánytámogatás, Horizon 3-hoz meg élőbe is mutatták ahogy PC-s kormánnyal, konzolos meg gémpaddal tolja :D
  • peti79
    #242
    Kormánnyal lehet már játszani az Apex-et? Vagy a Horizon 3-ban is csak a kontroller/billentyűzet marad?
  • Szabi #241
  • Szabi #240
    főleg úgy, hogy még nem is Steam-es.. :D

    viszont az Apex nálam sokkal simábban fut mint az elején, nem tudom hogy frissült-e azóta a játék, vagy win10 / vga driver frissítés javította :)


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.03. 15:10:36
  • ratgab
    #239
    30 000 az ultimate-ért....azért az igencsak húzós.