3373
jdcnaddehh671.png
  • grebber
    #38
    Most már csak az az egyetlen igazán ütős cím ami a boxnak maradt. Azt tuti nem jön
  • sertrex
    #37
    Az lenne a hab a tortán, ha ez DX12-ben jönne. ;) Azután jöhetne a HALO is PC-re.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2016.03.31. 12:19:15
  • Szabi #36
  • Szabi #35
    állítólag már az alpha file-okban is van utalás dlc-kre :D
  • unrealnoise
    #34
    Jaja, ez gamepados ezerrel. Egy valaki mondjon meg nekem valamit. Free to play. Ez oké. De.. De akkor a többi tartalmat meg lehet majd venni? Tolni fogom így is, de nah, remélem nem egy ekkora csomagnál fogunk leragadni, illetve remélem a Forza Horizon 3 már jön fullos verzióban PC-re, ezerrel megvevős lesz az is egyből. (A Strore meg olyan amilyen. A Microsoft csodát tett az X1 UI-val is, gyorsaságra, kinézetre, kezelhetőségre, biztos vagyok abban, hogy fejlődni fog, és nekem akár első számú játékplatformom is lehet a későbbiekben.) A Steam meg nyaljon sót, hogy semmi érdemlegeset nem csinál, csak a meglévő játékait pofozgatja...)
  • Fpocok
    #33
    "GTX950, i5-4690, 16GB RAM (DDR3). Keep in mind settings were turned down to record with OBS. It plays pretty well on ultra."
  • ElNano
    #32
    :D A fő platform a mobiltelefon lesz, nem? Ez alapján én simán oda várom.
  • Szabi #31
  • Fpocok
    #30
    gémpléj
  • Szabi #29
    sok-sok kép




    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.03.11. 13:17:31
  • Fpocok
    #28
    Elbukták a consolewar-t, most pc felé nyitnak.
  • Bandicoot
    #27
    Te most miről beszélsz,én a windows 10-ről és a store-ról,nem a játékról.

    A forzának örül(nék), ha nem win10/ store exkluzív lenne. Ebben a formában ha teljes, ha ingyenes, kuka.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.03. 23:38:46
  • grebber
    #26
    Ha játszottál volna valaha valamelyik Forzával tudhatnád, hogy ez a pár pálya és kocsi kb egy demónak is kevés. Ezt meg régen minden exkluzivitás nélkül ugyanúgy ingyen adták.
    Hidd el MS-nál nem (csak) fogyatékosok dolgoznak, és ennek a mostani xbox one gameket pc-re hamar nagy jelentősége van/lesz a későbbiekben.
    Én pl a Forzának nagyon örülök. Sajnos a többi Store cuccnak eddig nem. Remélem MS változtat majd a Store-on elég erőteljesen és akkor vesszük a cuccokat. Első lépésnek az overlay progik támogatása más jó lépés lenne
  • Bandicoot
    #25
    MÉG.
    Kiváncsian várom mi lesz 1-2 év múlva, és vajon miért erőlteti ennyire az MS a váltást a WIN10-re. Szeretetből ingyenesen (Ez a cég INGYEN... nem gyanús?) frissíthető, sőt már odáid süllyedtek hogy az automata winupdate-be berakták a fontos frissítések közé hogy aki nem figyel annak automatán befrissüljön a gépe win10-re.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.03.03. 23:22:48
  • kemszi2
    #24
    soha nem fogom megérteni egy ilyen tartalmat miért nem lehetett összehozni pl a crewba....
  • Szabi #23
    nekem egy sincs, de a forza hub-ot már leszedtem az áruházból, úgyhogy autóm meg pénzem már van a horizon 2-höz
  • grebber
    #22
    MS Store -ra értettem mert jön majd sok sok game oda (sajnos) és no magyarítás satöbbi,
    Nekem amúgy is itt van a létező összes Forza ami xbox 360-ra megjelent
  • Szabi #21
    nemigazán értem ezt a modolgatós témát, a Forza sorozat pont egy olyan játék ahol nincs nagyon mit moddolni, mert van bőven tartalom...


    olyat meg szerencsére elég sokat láttunk, hogy PC-s játéknak legyen hivatalos Magyar felirata.. majd amikor kijön a PC-s Forza 6 demó, akkor el kell kezdeni kampányolni, hogy legyen a Forza 7-hez már Magyar felírat.. :)

    ha kell, megyünk majd a Graphisoft Park-hoz demonstrálni
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.03.03. 11:19:26
  • grebber
    #20
    Képtelenek? Nem vesszük meg a fos store szarjaikat azt kész.
    Eddig se haltunk bele mert nem jöttek ezek pc-re , most se fogunk hogy vannak és nem játszunk velük.
    Mondjuk jelen esetben ez ingyen lesz és autós játékhoz nem kell magyarítás így ezt kivételesen játszani fogom.
    Majd ha lesz fraps, módolhatóság (magyarítás miatt) fogom venni a cuccaikat. Amíg ezek nincsenek nem látnak egy ft-ot se tőlem.
  • arty
    #19
    és az jó, ha bukik a store, miután kijött rá 200 játék, amivel majd korlátozottan tudsz később játszani?
    kipecselik 100-ból, de a maradék...............

    a win10 exkluk miatt fog működni a geciMS terve, az emberek képtelenek elkerülni (pedig nem kéne sokáig, 2 év kínszarás után MS is feladná... mint a one-t :D )
  • RED BULL F
    #18
    Se egy rendes support? Érdekes, amikor én felkerestem a supportjukat, 5 percen belül mindig akadt valaki, aki a segítségemre sietett. És az esetek többségében meg is oldották a problémámat. Ha valami, akkor a MS supportja pont, hogy nem szar. Főleg a többi, általad is említett szolgáltatásokhoz képest (Origin-t szóba se hozzuk, a fasorba sincs az EA vele...)

    Mindenesetre érdekes egy húzás ez, csak nehogy ezzel is úgy járjunk, mint a Gears-és a Tomb Raider Store-os kiadásaival.
  • Szabi #17
    Mindhárom gépemen Win10 van amióta kiadták.. az égvilágon semmi bajom nincs vele :D

    Előbb-utóbb elbukik ez is mint a Live.. csak idő kérdése :)
  • Bandicoot
    #16
    Az ingyen az erős túlzás annak fényében hogy a win10-et mindenképp be akarja erőltetni az MS a userek akarata ellenére mindenféle aljas húzásokkal.
    Csak javasolni tudnám hogy bojkottálja mindenki hagy essenek pofára a win10/ mocsok ótvar Win store megoldásukkal...

    Lehet van aki örül, én nem örülök. Ahogy az MS szépen lassan kiöli a konzoljaiból a "konzolságot" (lásd csökkenő exkluzív mennyiség, hardver cserélgetési lehetőségről elképzelések,stb), bevezette a fizetős multit és nagyban hálásak lehetünk szintén az ms-nek a DLC-k elterjedéséért, úgy most a Store-t akarják lenyomni az emberek torkán holott egy retkes nagy szemét minden létező tekintetben. Se modolás lehetőség, se egy szaros sweetfx, se magyarítás, se rendes support, se stabilitás. Nulla semmi. Ennél még a sokszor problémás Origin/Uplay is mérföldekkel színvonalasabb szolgáltatás.
    És mindet only win10-en hogy a sok marha frissítsen a win10-re mert az jó (szerintük).....

    Szóval én bojkottálnám hátha van rá remény hogy a következő rész rendes support (és egyebek) mellett steam-re is megérkezzen, és elfelejtse az MS ezt a Store-nak nevezett talicskányi foskupacot...
  • peti79
    #15
    Hogy neked miért kell mindent fikázni............
  • Fpocok
    #14
    Ez nem egy rendes forza játék, csak olyan techdemó féleség. Szerintem örüljünk ennek.
  • kemszi2
    #13
    A következő részt már mi is megkapjuk ez a lényeg.
    Ingyen meg nem mindegy mit adnak?
  • ElNano
    #12
    Elolvastam. És? Ablak módban futó, kiherélt szar. Igen???
  • JonasSandor
    #11
    Ez csak a kezdet várjátok meg az igazi 7-dik részt.
  • Szabi #10
    oké, akkor most olvasd el a teljes cikket is..
  • ElNano
    #9
    Ez már most bukás. Szottyadt pálya- és autó kínálat, PC-re teljesen alkalmatlan szoftveres környezet, nuku kormány támogatás, nincs multiplayer. Ezzel az erővel kiadhatták volna Androidra is. Letöltésre sem érdemes ebben a formájában - még ingyen sem. (Sajnos.Pedig jó lett volna, ha kapunk egy fullos Forzát.)
    Utoljára szerkesztette: ElNano, 2016.03.02. 17:44:45
  • grebber
    #8
    Gears of War az multis mégse tudsz vele multizni. MS nem kell sokat várni..
  • Szabi #7
    gémpados játék, így gémpaddal kell játszani... kormányosnak ott az Assetto Corsa :D
  • bgabor911
    #6
    Windows 10 kötelező hozzá és nincs multiplayer, meg kormány támogatás?

    Köszönöm, megyek vissza Project Carst játszani.
  • grebber
    #5
    Még ha totál sim lenne amit esélytelen billel tolni megérteném ,de egy vér arcade game-hez hogy minek kormány azt nem tudom feldolgozni.
  • tobias88
    #4
    Nem fog kormányt támogatni ki tudja meddig így egyelőre felejtős.
  • grebber
    #3
    Végre nem csak szottyadt Níd For Szpíd lesz pc-re!
  • Fpocok
    #2
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
    Várós nagyon!
  • Szabi #1
    Csak 11 évet kellet várni, de végre jön az első Forza PC-re, ráadásul egyből ingyenes is lesz ! :D

    részletek


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.03.01. 17:42:53