3373
jdcnaddehh671.png
  • Szabi #560
    azért szerintem egy fénykép megnézézhez a menüben bőven elég 40fps :DD
  • MikX
    #559
    Nem azt mondtad, hogy stabil fix 60? Ez a 40 fps kevéske nem? Főleg ha ingadozik
  • MikX
    #558
    Inkább az, hogy konzololra ennyi egy játék, ez lényegében ugyanaz mintha boxra vennéd, vagyis egységesítik a árat, ami nyilván nem az lesz hogy konzolra fogják pc-s áron adni.
  • TBTPumpa
    #557
    A Microsoft játékai sosem voltak olcsók. Emlékszem anno az Age of Empires/Age of Mythology játékok is horror áron mentek - 10 000 forint környéke, pedig akkor még csak 2002-t írtunk.
  • Fantasy18
    #556
    na gyerekek mára ennyit erről a játékról! szinte alig csinálok benne valamit... alig nyomta le pár versenyt.... csak kóricálok és fényképezek már órák óta... undorítóan szép





    Utoljára szerkesztette: Fantasy18, 2016.09.24. 13:48:22
  • Szabi #555
    a fullos verzióba sincs dlc, ehh
  • Gabor77
    #554
    Konkurencia nincs, feltörni nem lehet..ez épp elég indok nekik, hogy irreálisan magas áron adják, és akkor még csak az alap változatról beszélünk, dlck nélkül :D
  • Shep
    #553
    Ja, ok :)
  • Gabor77
    #552
    Valószínűleg az, hogy "egyáltalán" van PCre...
  • Shep
    #551
    Mi a büdös túró kerül ezen a játékon 18e Ft-ba PC-n?
  • bélanéni #550
    Hú de lehetne már kedd, baszki ez a játék nagyon ott van.
    Az én nevem: belaneni
  • Szabi #549
    közbe ts-en megdumáltuk, áruházba nem jelentkezett be a gépen.. már csorog neki lefelé.. :D
  • N3mus
    #548
    Mondjuk lehetne egy discord szobát is csinálni könnyebb volt chatelni + beszélni.
  • Szabi #547
  • arty
    #546
    igen
  • Skypack
    #545
  • LeWyTy
    #544
    Ír. A böngészőben. De hogy a szarban nem ugyan az a 2 account mikor ugyan az a account?
    Az egyik microsoft account a másik xbox one pc-n? Minden adat megegyezik.

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.09.24. 11:20:01
  • Szabi #543
    itt ír valamit ?

    random srác küldje, zseeeniális.. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szakadó esőben, klaaszikus zenére a két munkásfurgonnal száguldozni :DD


    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.24. 11:08:13
  • LeWyTy
    #542
    Persze... ha nem tettem volna nem is aggódnék a dolog miatt.
  • Szabi #541
    hááááát.... nem túl nagy, egy darabig elleszünk vele, de majd illendő lenne tavaszra egy mapbővitő csomag :D

    WinT #540: megoldható :)

    Klaytonnal kocsikázunk már egy ideje, de nincs cset, a belső mikrofon tiltva hogy elinduljon a játék.. így max morzézni lehet ha kommunikálni akarunk.. :D

    szóval felmentünk MerlinW ts-ére
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.24. 11:04:54
  • WinT
    #540
    Szabi nem csinálnál ide is egy listát a játékosnevekkel mint anno a Crew-nál, hogy könnyebben fel tudják venni egymást az emberek?
    Fúú de soká lesz még kedd...
  • Szabi #538
    pfúúú de rossz hogy nincs cset :DDDDDD
  • Szabi #537
    ja egyébként még ezeket se kaptam meg, remélem keddre megjavulnak a jutalmak..

    "Forza Rewards at launch
    Based on your Forza Rewards Tier when you launch the game, you'll receive up to nine cars. If you're at least Tier 2 you'll receive the Honda; if you're Tier 3 you'll receive the Honda and Nissan, etc.
    Tier 2: 2005 Honda NSX-R
    Tier 3: 2003 Nissan Fairlady Z
    Tier 4: 2016 Audi V10 plus
    Tier 5: 2012 BMW M5
    Tier 6: 2009 Ferrari 458 Italia
    Tier 7: 2013 SRT Viper GTS
    Tier 8: 2013 McLaren P1
    Tier 9: 2014 Lamborghini Hurácan LP 610-4
    Tier 10: 2017 Ford GT"

    (tier4-en vagyok és csak az apex-be szedtem össze néhány pontot, meg a forza app-ban :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.24. 08:29:52
  • Szabi #536
    fizettél már érte ?
  • Skypack
    #535
    Keddre már csak jó lesz minden :D Egyébként ultra minden csutkán fix 60 fullhdban, vannak néha törések benne, de nem vészes.
    Utoljára szerkesztette: Skypack, 2016.09.24. 07:30:45
  • LeWyTy
    #534
    Mondjuk az Apexet is böngészőből szedtem le, ami meg itt van. Szóval csak én idegeskedem túl? Vagy csak a rendszer szívat?
  • LeWyTy
    #533
    Továbbá volna egy olyan problémám ami jelenleg komoly idegbaj forrásom.
    Előrendeltem "eztavacakot" majd eltűnt a gomb és kiírta hogy "Már megvásárolta" Juhejj!. (Böngészőben)
    Majd felfedeztem az xbox izét a windowsomban.
    És észrevettem hogy ott előrendelő gombom van benne.
    De a játékot nem kellene látnom? Vagy legalább tudja mán hogy megvettem! Vagy most mi van? Nyugtassatok már meg hogy ez így normális.
    (Az 2 account ugyan az. Elvileg... legalább is a mail meg a jelszó még a profilkép is ugyan az. MIVAAAAN???) LÖ KÉP
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.09.24. 02:06:02
  • LeWyTy
    #532
    Hol találom azokat akik felvettek? Vagy egyáltalán bármi szociális dolgot?
    Elő lehet tölteni a standard verziót?
  • Norbi1990
    #531
    Radeon 7850 1gb vga-val szerintetek érdemes próbálkozni? :D
  • Fantasy18
    #530
    kérdezném az nvidia tulajokat hogy nekik sem müködik a játékban a felvétel shadowplay el se más milyen programmal?
  • stalker001
    #529
    Boxon csak 30fps van igaz?
  • bélanéni #528
    Álleejtős!
  • arty
    #527
  • Danecay
    #526
    Sziasztok!
    Rászántam magam, hogy megnézzem az Apex-et és persze olvastam előzetesen, hogy a kompatibilitási listán nem szerepel a kormányom, Driving Force Pro, de ahogy látom van az előre definiált kormányok mellett custom beállítási mód, viszont semmilyen inputot nem érzékel, szóval nem tudom beállítani pedig direkt figyeltem, wheel-re van állítva. Vagy ez inkább arra lenne alkalmas, hogy az alapból támogatott kormányokat a gyári kiosztástól eltérően lehessen használni? Az én kormányomat nem lehet semmilyen módon beállítani a játékba? Kipróbálnám ha már letöltöttem :)
  • Szabi #525
    basszus, nagyon lassú a felniválasztás, festés be/le töltés, az aukciós ház stb.. remélem ezen majd fognak javítani :-/
  • Skypack
    #524
    We're aware that some users on PC are having issues with their #ForzaHorizon3 VIP awards and Ultimate Edition content. We are investigating

    Utoljára szerkesztette: Skypack, 2016.09.23. 19:17:38
  • Fantasy18
    #523
    hát én szenvedtem vele kormánnyal plusz minden segítség kikapcsolva... rohadtúl csuszkált és még lassú is volt
  • arty
    #522
    na, akkor mégis szenved majd a lambó a sárban/homokon? :) dejólenne.............
  • Szabi #521
  • Fantasy18
    #520
    itt egy kis videó... valamiért bugos most nekem a honlap és nemtudom normálisan beszúrni.. amúgy sikerült a g25 öt működésre bírni. más joy al nem fér össze. be volt még nekem dugva egy x360 joy kihúztam és jó lett a g25. amúgy a videó minősége sajnos nem a legjobb plusz valamiért olyan mintha kevés fps em lenne. pedig a rögzítése alatt végig fix 60 on állt a mutató... az a baj csak windows gyári recorderével engedi venni az meg egy kalap sz...r

    az autó az új ford ami furcsa lehet nektek az az autó hangja. azért van izom autó hangja mert motort cseréltem benne, és került bele egy V8 as 6 literes szörnyeteg :)
    videó itt:
    https://www.youtube.com/watch?v=zd-XRcbmuGQ


    Utoljára szerkesztette: Fantasy18, 2016.09.23. 18:54:42