3373
jdcnaddehh671.png
  • WinT
    #318
    Szerintetek ha nekem... khm, mondjuk úgy nem teljesen legális Win10-em van (Win7 loaderrel aktivált Win7-et upgrade-eltem Win10-re, de nem volt eddig semmi probléma az aktivációval, MS accountot is gyártottam, áruházból is töltögettem ingyenes játékokat, appokat), vállalok valamiféle kockázatot ha befizetek a játékra?
  • Amiga
    #317
    Szerintem mind a kettő szuper volt, én imádtam a TDU 1-2-t. 1-be sokkal több verseny kellett volna, 2-ben tetszett az extra körítés. A közelükben sem volt hasonló stílusú és hasonlóan ambíciózus autós játék akkoriban.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.13. 16:08:25
  • Szabi #316
    szar volt a TDU és a TDU2 is, ugyanúgy ahogy a TC is az.. mindegyiknek megvannak a maga hibái.. de mégis jól elvoltunk mindegyikkel.. :D

    valószínű a Horizon 3 se lesz tökéletes és találunk belekötni valót..

    de azért az finoman szólva is szánalmas, hogy ma indult a játssz a konzoloddal akárhol, erre majd megjelenés után lesz pc-s demó.. -.-
  • kemszi2
    #315
    Nekem ott kezdődik a problémám ,hogy még szereznem kell egy eredeti win10-est ha csak ott lesz elérhető :D
    Laptopom van,szerintem el is bírná a gép de nem fogom minden délután haza húzgálni a munkából :D (bár lehet ez a megoldás marad)
    Utoljára szerkesztette: kemszi2, 2016.09.13. 12:45:52
  • grebber
    #314
    Ha neked tetszett az első egészségedre. Te se fogsz meggyőzni engem ,hogy jobb volt mint a 2 és én se téged hogy márpedig a 2 sokkal jobb.
    És igen minden autós cuccot billel zúzok mert nekem az áll kézre. És billel az TDU 1 ótvar volt a 2 isten.

    Várjuk a steam-es Forza-t...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.13. 11:02:09
  • arty
    #313
    valósággal kínoztam magam, hogy megszeressem (tdu1 miatt) a kettest, de nem csúszott le. és emlékszem, nagyon sokan írtuk be a topikjában, hogy úristen, mekkora szar az első után... de azért persze nyomkodtam kicsit a karriert, emlékszem, hogy gázadásra a golf eldobta a seggét és tásai :D a muscle kocsik is olyan otrombán fordultak, mint egy középen gombostűre szúrt gyufásdoboz. a totálisan abszurd offroad erőltetés pedig csak a koktélcseresznye volt a szarhalon. +ha jól tudom te a nyilakkal játszottad, talán valami fullárkádsegítségekkel, ott ebből talán semmit nem érzékeltél... passz.

    körítés: http://i.imgur.com/WRDx0iy.jpg - és azok a végtelenül kínos dialógusok, a szánalmas kísérlet, hogy valami sztorimódnak érezd a játékot... brrrrr.

    bugok : mész és busz teleport eléd - sosevolt?!

    online : az egész játékra rá volt erőltetve az online mmo feeling, grindeléssel, erpégéelemekkel. offline is szinte egy online mmot játszottál..... (vs. a "sztori" :DDDDDD )

    a tdu1 abszolut nem akart több lenni, mint ami volt, levágtak hawaiira és eventeket nyomtál, freeroam vállalható ótókaviselkedéssel (a korhoz képest !!!!!!! mai szemmel vállalhatatlan, ha ez ember egy métert is ment pl egy horizonnal vagy akár egy modernebb nfs-el akár)
  • grebber
    #312
    moslék dobozfizika - Az első rész igen a második isten volt ahhoz képest
    gagyi körítés - Sokkal jobb több szebb mint a csira első részé (ami kb pattintott kőkorszakot idézte)
    bughalmaz - én miért nem találkoztam vele?
    onlájn dagonya - szerencsáre az online kutyát se.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.13. 10:09:55
  • arty
    #311
    moslék dobozfizika, gagyi körítés, bughalmaz, onlájn dagonya - ezt tudta a tdu2 :))
  • grebber
    #310
    TDU 1-et hagyjuk a TDU2 ahhoz képest az univerzum legkirályabb autós játéka.
  • arty
    #309
    a TDU1 "ilyen volt" - persze a maga korában, adott színvonalon :) imádtam.
    aztán a másodiktól vártam, hogy továbblép, de csak visszalépett, ám szerencsére nemsoká utána jött a megmentő a Horizon1 személyében, ami számomra a leges-leges-legjobb ótóka, eddig :)
  • Maxtreme
    #308
    hát ez.... instant buy.
    Kb ilyennek kellett volna anno lenni (nyilván a látványvilágot nem számítva) anno a TDU sorozatnak.. :)
    Annyi hogy ehhez hozzányomtak némi colin dirt-öt is :D

    Nagyon tetszetős.
  • grebber
    #307
    Forza Horizon 3 - a premier után lesz PC-s demó... A Forza Horizon 3 szeptember 27-én jelenik ....
  • Szabi #306
    konzolon amúgy tölthető a demó, remélhetőleg holnap jön a pc-s is
  • ratgab
    #305
    Pc noob here....Én nem lenni megfelelően informált :-D

    Már szívembe zártam, mert amellett, hogy ferrarik lesznek bent van a két kedvencem a Nissan Skyline és a Subaru Impreza.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.09.12. 19:07:07
  • Totti5
    #304
    Ez a Forza :) Welcome! Itt nincs spórolás, meg kevés tartalom...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.12. 18:56:48
  • ratgab
    #303
    Azta mindenit mennyi gép lesz ebben te jó isten.
  • Szabi #302
    12:12-től autólista
  • Szabi #301
    végre lehet videókat kirakni a teljes játékból.. :D

    whááá, dat Maaantaaa


    a játék első 30perce





    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.12. 18:20:14
  • MikX
    #300
    Nem olyan, sokaknak nincs is :)
  • lac coo
    #299
    Én xboxon próbáltam a forzát, ha itt is olyan ffb van mint ott, akkor az felejtős. Nem a nagy címekhez mérten, úgy általában véve .
  • gabesz012
    #298
    Köszi, és tényleg ez volt a gondja... Csak akkor nem tudom mi a francért nem lehetett odaírni, hogy szedd le a frissítést, különben nem fog menni. Ja, igen, írt valamit kis betűkkel, amiből számomra nem volt egyértelmű, hogy szükséges hozzá. A lényeg, hogy megoldva. Egyébként meg csalódás a kormányos irányítás, nyilván gondoltam, hogy nem lesz AC szint, de azután vezetve kifejezetten borzasztó. :(
  • arty
    #297
    fanatec csr kiválasztható már MOST is a játékban... olyan szinten nincs képben az ms a saját cuccával, hogy az kriminális...

    ezért is nem kell bedőlni, miszerint csak one-on lesz demo - képtelenek normális infókkal feltölteni a sztórjukat, rengeteg címnél totális baromságok szerepelnek, egy szarhalom az egész
  • ratgab
    #296
    Recore lesz az első vízválasztó...Nekem elsősorban optimalizációs problémáim vannak. Mármint amiatt aggódom elsősorban.
    Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.09.09. 20:01:16
  • MikX
    #295
    Hát én hosszu vivodás után arra jutottam, hogy akármennyire kell is, vàrok vele. Egyenlőre nagyon kételkedem ebben az egész ms storeos hülyeségben.
  • grebber
    #294
    Én amúgy is "*aszom" ,mert MS Store + soha nem lesz 5$ a game. Csak szállítom a híreket. Elvagyok én amúgy is az xbox 360-on az összes létező arra megjelent Forzával
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.09. 19:30:15
  • ratgab
    #293
    Baszhatod ha csak xbone-ra jön.
  • peti79
    #292
    Én is ugyan így jártam!

    Lenovo Y50-70 laptopon játszom. Core i7 4720HQ proci, GTX 860 4gb videókártya, 16 gb memória, ssd-ről fut a játék. High beállításon.
    Nyomtam egy 20 körös versenyt Yas Marinán. Az első 4-5 kör hibátlan. Utána elkezdte a laggolást. Először 1-2 kanyarban /kör. A végére már játszhatatlan volt a verseny, annyira szaggatott. Csak lestem, mint pocok a lisztben.

    Remélem a Horizon 3 ellenére még foglalkoznak ezzel az Apexszel és javítják ezt a problémát.
  • sertrex
    #291
    Az FFB-hez.
    "Note that there are additional wheels that we plan on bringing on board soon, notably Fanatec products such as the ClubSport V2 Xbox One Hub and the Fanatec CSR models. Support for these Fanatec wheels will be arriving in Apex beginning in late September, with updates for both Windows 10 and Apex. In addition, H-pattern shifters are fully supported in Apex for all Logitech wheels listed above, except for the G29, which will be added at a later date. We will be adding additional support for H-pattern shifters from other manufacturers in the future. "
    Vagyis, jön frissítés még ebben a hónapban.
    Nekem nem is az FFB a legnagyobb bajom, hanem az, hogy nem tudok kicsiholni belőle 30 fps-nél többet. Sőt azt is úgy, hogy körröl-körre fogy és elkezd laggolni, közepes beállításon. Magasabb beállítást nem is enged. Kiírja, hogy vagy több video memória vagy több rendszer memória kell hozzá.
    Egy 2 GB-os GTX670, i5 4690 és 8 GB 2400MHz-es DDR3-as memória, Z97-Pro Gamer lapon. Elég fura.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2016.09.09. 15:07:52
  • peti79
    #290
    G27-el minden ok. FFB van, kuplung/botváltó is működik. Elsőre nekem túl érzékeny volt, de be tudtam állítani a saját ízlésemnek megfelelően.
  • arty
    #289
    erdekelnek kormanyos tapasztalatok....

    nekem thrustmaster txel nincs ffb
    masnak fanatec csrel nincs
    megint masnak th t500al nincs

    ill meg kerdes: apexet ki tolja 4gb rammal? hogy fut?
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.09. 14:11:51
  • grebber
    #288
    Tényleg jön a Forza Horizon 3 demója
  • peti79
    #287
    Frissítsd a Windowsodat.
  • gabesz012
    #286
    Üdv.!

    Hátha tudtok segíteni, lehet csak én vagyok láma a win store-hoz... Szóval olvastam, hogy van új peccs, végre kormánnyal is menni fog, ráadásul ott van a támogatottak között. Na, a frissítés csak nem akart lejönni, már 2 napja. Mondom megtrükközöm egy reinstall-al. Addig el is jutottam, hogy uninstall és most nem tudom újratelepíteni. :D A store-ban azt írja rá, már megvásároltam, azon az oladlon meg, ahol eddig elindítottam (indítás) egy nem kattintható "Ingyenes*" gomb van. Hogy a francba lehet újratelepíteni store-ban? A saját tartalmak között mutatja egyébként, meg a HUB-ot is, pedig azt is letöröltem.
  • Szabi #285
    nagyobb kép

  • WinT
    #284
    Elnézést... nagy izgalmamban nem olvastam, csak linkeltem. :)
  • peti79
    #283
    Köszönöm a segítséget, az idő oldotta meg nekem frissítést. Este 10 óráig próbáltam minden elképzelhető megoldást, de sehogy sem sikerült. Erre reggel a gép bekapcsolása után már frissítve volt.
  • arty
    #282
    lesz season pass, ha megjelent, amiatt nem kell aggódni :)
  • arty
    #281
    vótmá
  • MikX
    #280
    Sajnos.
    Az a vucc, hogy az utobbi idők számomra legjobb autofelhozatala van benne, szép is, tetszik is, franko is.
    Csakhogy ezek miatt sajnos nemtudom meg vegyem-e.
    Arrol nem is beszélve hogy a carpasst meg ilyeneket csak csomagban vehetem, elképzelhetetlen dolognak tartja az ms. Hogy az amugysem olcso alap ha tetszik, tán fizetnék még +kontentért.
    De ha már az alap jatekot sem akarja nekem eladni, mé lepődöm meg.
  • TBTPumpa
    #279
    Nem béta többé a Forza 6 Apex