3373
jdcnaddehh671.png
  • TBTPumpa
    #359
    Ez működhet PC-n is?
    Elméletileg Xbox accountra ad kulcsot (digitális verzió). Az XBox account nem ugyanaz, mint a Windows 10 Store account? Mert én úgy gondolom, hogy azonos ez a dolog.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.17. 16:22:23
  • Snexi
    #358
    szerintem multiban butítva van.Én toltam Xbox one-on és jóval szebb ennél
    Utoljára szerkesztette: Snexi, 2016.09.17. 16:03:15
  • MikX
    #357
    Igen, ahogy neztem DF videot, azt a 30at betonstabilan tartja.
    Igazábol az apex is ocn jol optimalizált, nálam minden maxon vsync el megse mozdul 60rol. Nyilván itt a nyitott világ miatt vissza kell tán venni eztazt
  • arty
    #356
    nem nézek slaptraint, mer idegesit, de kurvajól néz ki a játék élőben :)
  • Totti5
    #355
    Inkább csodálatos mint mindig és a fejlesztők szokásos profizmusa, hozzáértése. Minden lehetne ilyen. Az összes Forza az. A frém tökéletes konzolon.

    Nem kell rugdosni, toljátok PCn, ha van hozzá kellő vas nyilván ki lehet maxolni a dolgot. Élvezzétek a minőséget, mennyiséget profizmust amit a Playground és a T10 szállít.
  • MikX
    #354
    Inkább nemrossz, sőt boxtól egyenesen hihetetlen :)
    De én inkább rendes frémmel tolnám.
  • Totti5
    #353
    Mivel Ausztrália a helyszín, azon kontinens márkái lesznek benne most a csapásirány és a legnagyobb újdonság.

    Moszkvics nem lesz.

    1979 Kadett C GT/E lesz pl.

    Lesz veterán, régi kicsi-nagy autóktól kezdve napjaink szuper sportig minden benne lesz. Családi, utcain, sporton át a versenyautóig.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.17. 10:12:10
  • Shep
    #352
    Az a baj ezekkel az autós játékokkal, hogy az ilyen videokat nézni szórakoztatóbb, mint a gameekkel játszani :) Moszkvics lesz benne? .)
  • Totti5
    #351
    Eddig is ugyan ezt láttad, minden sima ingém ami mutattak belőle bármikor.
  • Totti5
    #350
    Miről beszélsz? csodálatosan néz ki...
  • Szabi #349
    a szép videók pc-sek, ez meg az ocsmány konzolos demó
  • Maxtreme
    #348
    Ezen kívül semmi
    Mielőtt valaki mondaná hogy index shit, 3 laptoppal jártam így az elmúlt napokba. a Legkülönbözőbb (de főleg startmenü) fagyásokat produkálták.

    Viszont tegnap felerőszakoltam az asztalimra is, (előbb utóbb úgy is muszáj) kiderül. Max rollback probléma esetén..
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.09.17. 09:26:16
  • Maxtreme
    #347
    Azért ezen a 2 videon távolról sem néz ki olyan rohadt jól a játék mint amit eddig láttunk belőle.
  • Szabi #346



    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.17. 08:42:42
  • Szabi #345
    #332
  • Totti5
    #344
    Legújabb naprakész jogtiszta WIN10 kell neki.
  • LeWyTy
    #343
    Ez engem is érdekelne.
  • LeWyTy
    #342
    Aztarohadt! Mi ez a játék? +fav! Most buy! meg minden!
    Gépigény van?
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.09.17. 08:04:15
  • arty
    #341
    visszaolvasnál? ;)
  • Sipylos
    #340
    Mekkora Forza horinzon 3 mapja? Van akkora mint a tdu 1?
  • Szabi #339
    legfrissebb win10 kell hozzá, igen..
  • blackfire001
    #338
    Milyen évfordulós frissítésről van szó?
  • Shep
    #337
    Mindegyiknek kell már, a GoW-nál is alap lesz, ahogy asszem a Forzánál is írták. Mi bajod amúgy a frissítéssel, azt leszámítva, hogy elbarmolta a Comodo-t, de sikerült visszaállítani, nagy problémát nálam nem okozott?
  • mardal
    #336
    Eléggé valószínű hogy ahhoz lesz kötve,de mi a baj az évfordulós frissítéssel?
  • Maxtreme
    #335
    Majd aki megveszi légyszi írja meg hogy az évfordulós frissítéshez van e kötve a horizon is..
    Mert ha igen akkor biztos hogy nem veszem meg.
    Gyanítom hogy így lesz, mivel már az apex és a Recore nevű játék is ilyen..

  • Skypack
    #334
    Horizonra várva
  • Szabi #333



    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.14. 20:36:22
  • Szabi #332
    #210
  • ratgab
    #331
    Én is így jártam el....Mivel a fiókodra veszed, ami teljesen legális, szerintem nem lesz semmi gond a nem teljesen gyári win10-el...
    Egyébként a win10-et aktiválás nélkül is lehet használni igaz ilyen esetben néhány funkció korlátozva van (nem tudom a market közte van-e...gyanítom, hogy nem).
  • WinT
    #330
    Éppen pár bejegyzéssel korábban állapították meg, hogy valószínűleg nem lesz problémás. Reméljük tényleg nem. :)
  • blackfire001
    #329
    A WIN10-zet KMSpico-val aktiváltam, a Microsoft fiókom pedig már Win8.1 óta megvan (az is KMSpico-val van aktiválva). WIN10-zet konkrétan csak a z 'xboxos' játékok miatt használnám.
    Megvenném a FH3-mat, lehet bármi problémám ebből szerintetek? Nem leszek ebben egyedüli ilyen az fix. :D:D
  • HUN BECSEHELY
    #328
    Köszi
  • Totti5
    #327
    töredéke
  • grebber
    #326
    Sima 60$ a fullos 100 (273ft a dollár)
  • HUN BECSEHELY
    #325
    Azt tudni lehet,hogy mennyibe fog kerülni a PC-s verzió?
  • Totti5
    #323
    Pár kép




















  • WinT
    #322
    Vááá... nagyon remeg az ujjam a preorder gomb felett. De 18k basszus... ha a család megtudja, ki leszek tagadva.
  • ratgab
    #321
    gfwl fiókra veszed ugyanúgy mint régen abban az időszakban amikor még ez a védelmi rendszer létezett...Nem lesz vele gond.
  • Szabi #320
    amíg otthoni felhasználó vagy, addig nem valószínű... bár attól még érdemes majd egyszer eredeti kulcsra váltani.. :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.13. 17:38:01
  • ratgab
    #319
    Szerintem nem.