11600
  • karajjj
    #343
    Így van, szándékosan bazári az egész. Pontosan olyan, mint ahogy az 50-es évek amerikai átlagembere elképzelte a jövőt.
  • Dzsini
    #342
    A Fallout számomra mindig egy kicsit önmaga szatírájának tűnt, ami nem vette túl komolyan a dolgokat - meg kell csak nézni pl. a járműveket (roncsokat) szerte a világban - azok is rettenetesen bazári stílusban készültek, ebben az elképzelt múlt-jövőben.
  • PTW
    #341
    Persze hogy nem stimmelnek, csinaljak meg vegre.
    ha egy thiefben vagy deus exben crysisban meg tudjak ezt oldani akkor ok miert ennyire igenytelen, ahol aztan tenyleg elaodleges szempontnak kellene lennie a maximalis immersion-nek.
    engem az se erdekel ha rossz helyen helyezkedik el a fegyver, csereben az, hogy lenezek es egy nagy budos semmi van ott es nemhogy a testemet de meg az arnyekomat sem latom, az nonszensz.
  • Micsu
    #340
    nem kell modernek lennie, de ez sztem elég bazári
  • Shiwo
    #339
    miért ? milyen legyen az a HUD ? túl modern nem lehet, mikor a legtöbb számítógép és a pip-boy kijelzője a játékban úgy néz ki, mintha valami 1980 környéki PC lenne, vagy még korábbi számítógép
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2015.06.16. 09:19:11
  • Micsu
    #338
    remélem a power armor hudján is finomítanak majd (ami egyébként jó 5let szvsz)
  • Dzsini
    #337
    Nagyon nem stimmelnek a nézet arányok akkor, ha valós elhelyezkedésű testet modelleznek belső nézetben - kezdésnek a fegyverek elhelyezkedése a problémás.
    lásd itt
  • Micsu
    #336
    azért azt tudni kell ha nagy a mod community a játékhoz a modderek szinte mindent megcsinálnak a játékhoz, nincs ebbe semmi, max a kivitelezés tudja maxra vinni a bethesda
  • PTW
    #335
    Vicces, hogy szinte az összes új fícsör amit durrogtattak a bemutatóban egytől egyig létező mod a fallout 3-hoz, kb mindegyik telepítve volt a játékomhoz (a 2 legegyértelmübb a settlement építés és a vertibird "rendelés")

    Mondjuk a bethesdánál ez jelenti a fanokkal való "kommunikációt". Míg más játékfejlesztők konkrétan posztolnak a fórumaikon és meghallgatják a rajóngóik javaslatait, sírámait, addig ők szimplán megnézik, hogy az előző játékaikhoz mik voltak a legnépszerűbb modok, aztán szépen beleépítik a következő játékukba.

    Mielött bárki félreértene, ezt mindenféle pejoratív fenhang nélkül mondom, inkább csak egy észrevétel.

    Amúgy ki mit gondol a "voiced" player karakterekről? Én személy szerint rohadtul örülök neki.
    Mindig is az egyik legnagyobb bánatom volt a ES játékokban (majd a falloutokban is), hogy órákat pöcsöl az ember, hogy megalkossa a tökéletes karakterét amivel többszáz órát fog eltölteni, csakhogy aztán soha az életben ne lássa többet, max ha screenshotot készít tps módban :)

    Végre lehet majd igazán érzelmileg kötődni mind a saját karakterünkhöz, mind a sztoriba sokkal jobban belefolyni.
    Egyik legjobb bethesda újításnak tartom és állva tapsolom az ötletet, butított mass effectes dialog wheel ide-vagy oda.

    Az utolsó dolog amiben még nagyon nagyon reménykledem és a videókból sajnos nem derült ki; egyszer s mindenkorra: látható test fps 1st person módban.

    Már régesrég alapértelmezettnek kellene lennie.
    Utoljára szerkesztette: PTW, 2015.06.16. 00:39:59
  • Micsu
    #334
    nem azt mondom hogy kamu az egész csak azt hogy ez egy show itt mindig mennek a nagy szavak
  • PiszkosFred
    #333
    Első E3-mam, hja. Idén mindenképpen... De igazad van, lehet, hogy hazudnak. Sőt, ha belegondolok, tutira kamu, kell ez a modos marhaság a mocsok kapitalista mikrofosnak, mert hiába jelentették be a 360 kompatibilitást korábban, a Fallout modokkal akarták ellopni a showt :D

    De, itt fejezzük be, majd ha többet tudunk, folytatjuk. Egyelőre ez a hazugság hangzott el, ez az egy mondat minden, a többi csak a józan paraszti ész logikája. Te pesszmista vagy és kamunak tartod, én bízok benne, hogy végre elindul valami konzolon is, és ennyi, eos.

  • Although
    #332
    Saját magukkal basznának ki ha nem így lenne. Ezek nem hülyék tudják mi kell a népnek mi kell a jó eladási adatokhoz. Nem fér bele, a lag bug meg elbaszott első tapasztalatok. Ez már rég nem az a cég akik az obliviont csinálták és az utolsó másodpercbe adták ki a közel 350 helyet tartalmazó játékukat. Todd vérprofi lett. Sokmindent megtanultam a skyrimból már csak az maradt, hogy a fallout 4 megerősíti e ezt vagy még képesek a fallout 3 színvonalát hozni legalább. Persze látom az eladási számokban mérik itt is néhányan a sikert. Ezen már rég túlléptem. Elég jól fel tudom mérni mire képes a kis kedvence Toddnak. És ha éjjel nappal dolgozna sem lenne képes arra amire a CD projektes gyerekek. De ez nem is számít magához képst teljesítsen jól.
  • Fpocok
    #331
    Majd akkor megnézem, hogy fog menni xbone-n grafika szépítő moddal, amikor alapból fog majd futni majd 900p30fpssel.
  • Micsu
    #330
    mondjuk az is jellemző hogy valaki nem tudja értelmezni ki mit ír

    semmi gondom nincs vele hogy legyenek modok konzolon, a show kedvéért mentek a nagy szavak, majd várjuk ki mi lesz a valós vége csak ennyi
    vagy neked ez az első e3ad?
  • PiszkosFred
    #329
    Azért valahol nagyon jellemző a mai világra, hogy végre valahára elérik közel 10 év után, hogy legyenek usermade modok (és ne fizetős DLC-k) egy arra teljesen alkalmas és arra épülő franchise esetében konzolon is, de már most fintorog meg nyíg mindenki, hogy ez nem jó, meg az nem jó, meg biztos elbassza a hardvert (lol), meg nem lesznek nude modok csak reskin kutyák, meg minden lófasz. Hihetetlen. :) Ha van, az a baj, ha nincs, az a baj.

    Nagyapám mondta mindig, hogy a "fiam, a van-tól sosem kell félni", én ehhez tartom magam...
  • Fpocok
    #328
    Valószínűleg nagyon nagyon alap modok lesznek.
  • Micsu
    #327
    úgy kellett volna inkább fogalmazni hogy némelyik pcn készült mod átvihető lesz onera :)

  • PiszkosFred
    #326
    6 perctől, amikor vége a trailernek.

    "The mods created on PC, will be able to be transferred, played and shared for free on XB1." - És egyelőre ennyi, semmi konkrétum, csak az, amit PC-n megcsinálsz (vszínű konzolra nem lesz editor, bár nem hiszem, hogy bárki hiányolná), azt át lehet majd vinni xboxra. Hogyan? Mennyit? Milyet? Hamarosan majd kiderül, érd be ennyivel egyelőre! :)

  • PiszkosFred
    #325
    Fogja cseszegetni :) Több települést is építhetsz - csak bírd anyagilag és nyersanyaggal -, amelyet muszáj lesz megvédened, mert csak úgy maradnak életben/költöznek be a kereskedő és egyéb NPC-k, akik a pénzt és az extra cuccokat hozzák. Sőt, a prezentációban elhangzott (vagy a Bethesda vagy a MS során), hogy a "városkáid" között indíthatsz majd karavánokat, amelyet egyik helyről viszik a másikra a kitermelt nyersanyagot, árut, bármit, de ezek biztonságát is biztosítani kell. A legjobb, hogy a sok Falloutville-ező trollt ne kelljen feleslegesen etetni, direkt el lett mondva, hogy mindez OPCIONÁLIS, aki nem akarja ezzel elbaszni az időt, az hajrá, ne csinálja :)
  • Micsu
    #324
    miről beszélsz?

    nem én mondtam hogy MINDEN pcs mod lesz a konzolos verzióban is
  • Inquisitor
    #323
    Jó, Morrowindhez is voltak olyan MOD hegyek ami mostani gamer PC-n is csuklik nagyobb felbontásban, igaz cserében jobban nézett ki itt ott mint az Oblivion. De itt miért kell úgy tenni, mint ha a MOD az csak valami ultra high textúra csomag lehetne és nem olyanok amik új játékmódokat vagy komplett új játékot hoznak létre?
  • Inquisitor
    #322
    Ne játszuk már az értetlent, az Xbox 360 vezérlője egy félbe vágott tupírozott X1950Xt volt, azaz az X1650XT képességével megáldva és milyen játékok jöttek ki rá? Mióta lehet összehasonlítani PC-vel egy konzolt? Az első Xbox gépben meg egy butított P3 volt még is ment rajta a HALO jól.
  • Sir Cryalot
    #321
    Látszik rámentek a shooteres részre és az animációkra, és ez a Rage-l szemben nem csak close quarter meg nagyritkán medium range hanem többnyire medium-far, szóval a 30fps még akár elég is lehet ,lévén távolabbra kevesebb pixel elmozdulás jut mint a close quarter Rage-nél , szóval felettébb bíztató a dolog, ha a városkaépítgetős részben lévő sentry-ket módszeresebben is csesztetné az ellenség mint az elárasztás , akkor már szinte felhőtlen lenne az öröm. Amilyen profin levezényelték a műsor minden egyes másodpercét, az alapján meg tömeges előrendelésre lehet következtetni, szerintem már csak abban is megveri a witcher3 összpéldányszámát, hüpp hüpp.
  • Nikknev
    #320
    Az előző generációs fallout és skyrim nagyjából a pc-s low grafikával volt egyenértékű az előző gen konzolokon 720p-ben (és az is ha jól tudom skálázva,ráadásul elég gyenge sokszor még 25 alá is zuhanó fps értékkel).
    A Skyrim/Fallout felmodolható pc-n olyan szintre ami a mostani bika gépeket is akasztja. A One hardvere nagyjából arra elegendő hogy a mostani játékokat talán 1080p-ben átlag medium grafon (sok esetben alatta) kitolja 30 fps-el, nem többre (cirka középkategóriás pc alja). Lehet hogy túlzás,de nagyban nem tér el maximum részecske és animáció téren. Ennyit bír a fing hardver nem többet, ez van.
    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.15. 21:12:41
  • Although
    #319
    Ez erős azért. A Beth már jó ideje konzolos cég. A skyrimet régi boxra csinálták és az se lett csúnya. Itt meg már az új konzolokra dolgoznak. A motor is megkapta a 2-es jelet. Az nagyon erős, hogy erősen modolt Fallout 3 mivel az 2009-es motor. Ez meg 2015-ös. És ez látszik is. Persze egy akciójátékos részére lehet kevés. De szerintem az inkább érdekes vajon átveszik a a faction rendszert a new vegasból valamint a questek szintjére vonatkozó rajongói kérésnek eleget tesznek e vagy pedig továbbra is a money, money mindent visz a meghatározó. :)
  • Nikknev
    #318
    Ott nyilván nem One-on tolták,így nem csoda.:)
  • Micsu
    #317
    sztem meg a gameplay amit a bethesda shown mutattak jobban adta mint a trailer, látvány is meg a többi is
  • Fpocok
    #316
    F4 ről beszélsz? A végső tuti nem így fog kinézni... ez csak prezentáció volt.
  • Nikknev
    #315
    Hát...Amit eddig mutattak az biza nemigen mutatott sokkal többet egy fullra rakott enyhén modolt Fallout 3-nál látványra. Igaz elméletileg One gameplay volt azon meg nem csoda....
    Mindenesetre amit mutattak ezúttal azalapján egyelőre pipboy edition előrendelve...aztán meglátjuk....
  • Although
    #314
    Mondjuk elnézve a grafikát nem értem minek modokat pakolni erre? Persze tudom, tele kell pakolni cicababákkal a játékot de akkor is :) Persze még ott a hairworks effect is ami kell ugye :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.15. 20:31:09
  • Nikknev
    #313
    LOL. Így röviden. Hátszelet finghardvernek. AZT...:D
    Ezt hangoztasd a pc- s játékoknak leáld topikban...:D
  • Myselor
    #312
    most akkor lényegében a szervó páncél ennyire lassú lomha szarrá tesz bennünket és csak egy másodlagos páncélzat lesz?ebben közelekdni nagyon nem lehet ahogy elnézem,de repülni mondjuk tud.hmmm érdekes.én járműnek mostmár nagyon örülnék de nem hiszem hogy lesz benne :)
  • Micsu
    #311
    jah

    felteszek 2 textúra modot meg 1 effekt modot a new vegashoz és a 970es gtxet is megfektetni

    biztos hogy nem az összes mod lesz konzolra, ez a szöveg része volt a shownak
    Utoljára szerkesztette: Micsu, 2015.06.15. 19:46:25
  • PiszkosFred
    #310
  • Inquisitor
    #309
    Hagyjuk már, a TES motorja nem egy CryEngine, a konzolok meg lényegesen többet ki tudnak abból a vasból hozni, mint gondolnánk. A PS4 fejlesztések most kaptak annyi hátszelet, hogy majdnem 2x akkora teljesítményt ki tudnak vasalni a gépből a fejlesztők mint eddig.
  • PiszkosFred
    #308
    Semmi konkrét nincs még, biztos kitalálják, hogy "ne nyírd ki a hardvert". Itt most a modok használata konzolon, mint lehetőség a fontos, hagyjuk már a szokásos nemzeti pesszimizmust és a világvége kiáltást lécci. Meg lesz szűrve tuti, nem hülyék ők sem.
  • Nikknev
    #307
    Ez a One-os Kite demó vagy miapöcsöm?
  • Nikknev
    #306
    Ebbe a kijelentésbe csúnyán bele fog bukni ha így mondta....Eleve a One bemutatón úgy nézett ki mint egy fullra húzott nagyon minimálisan modolt Fallout 3...A One ezt sem képes 30 fps-nél jobban kitolni....Az első kisebb grafikai mod kinyírná a hardvert...
  • PiszkosFred
    #305
    MS konferencián most jelentette be Howard, hogy minden mod, ami PC-n elkészül, használható/elérhető lesz XB1-n is :) Vajon van a kettőnek köze egymáshoz?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.06.15. 19:19:10
  • karajjj
    #304
    Bocs, nem volt még időm informálódni, gamestaron meg iphonet írtak csak.