11564
  • Sir Cryalot
    #227
    De azért nem is egy Carmack a Bethesda hogy zsinórban elbaltázza a Doom4-et a közkedveltségért (vagy épp az F4-et), sőt, kiugróan sok a content, és elsősorban a sok content miatt feltűnően rosszak a klónozott animációk, én azt remélem hogy nem 15 framenek fog kinézni akcióban hanem a harmincból harmincnak, (ez ugye szöges ellentéte a Ragenek ami kinézett 60 frameből 60nak), F3-hoz képest már a 30nak kinézés is nagy előrelépés.

    Nem sorolom be x ember kollektív munkáját, és főleg nem fanyalgok a sok content miatt ami közt értelemszerűen van gyengébb tartalom ,mert annak tulajdonképp az az ára.
  • Myselor
    #226
    értem.én minden megpróbáltam hogy belehet e jutni az ncr-hez de nem.yotuubeon is "véletlen" megölős volt és úgy megszerezhető a páncél és a fegyverük.nekem is így sikerült.másképp nem :)
  • Although
    #225
    Nem volt ilyen célom, és nem is volt ilyen játékom. volt szabad úszós, cézáros, és külső támogató az NCr-re :)
  • Myselor
    #224
    egyébként new vegasban el lehetett érni hogy bekerüljünk a rangerek közé és megkapjuk a promo képes ruhát?:D én nemtudtam .trükkel tudtam elérni .
  • Although
    #223
    Ha mindenképp akarok keresni pozitívumot akkor az a magas bekerülési ár. Ez jelentheti azt, hogy esetleg mégis lesz frakció rendszer a fallout NV-ből esetleg szerteágazó sztori hasonlóan ahhoz, tartalom nagy bejárható terület esetleg válaszolni akarnak a Bio kísérletére amit esetleg meg is tudnának ütni ha összekapják magukat. A witcher 3 az elérhetetlen, ha akarnák se menne. így nem is kell elvárni tőlük.
  • Although
    #222
    Teszik nem teszik lehet elvárása, az, hogy esetleg te egy vagy a "10 millió lelkes vásárlónak" az tiszteletben van tartva. Nekem is vannak elvárásaim csak tudom felesleges mert a piac a pénzről szól a profitról és ebben a Beth nagyon jó. De a minőség meg a mennyiség nem biztos, hogy fedi egymást. Én is örülnék ha esetleg lennének élő npc-k is és nem csak mászkálnék a világba. Én is szeretem a fallout világát nincsenek nagy elvárásaim max annyi ha lehet ezt ne süllyesszék a skyrim színvonalára, lássuk be erre kevés az esély mivel azzal nagyon jól kerestek. A witcher szerű játékkal megközelítőleg sem lehet ennyit keresni ez így van.
  • Sir Cryalot
    #221
    És vajon milyen formában huhognád el ezt a fanyalgást, ha azt feltételezzük hogy nem játszol épp a witcherrel, és nem lennél épp elfogult?

    Gondolom azt a topicot meg úgy hízelegted teli ahogy ezt épp telibe-fanyalgod ...
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2015.06.13. 17:27:59
  • Nikknev
    #220
    Szerintem nagyban függ ez attól hogy ugyan olyan repetitív lesz-e vagy megközelítik-e más rpg-k színvonalát változatosságban.
  • Kandurex
    #219
    Ha a három nem jött be, akkor szinte biztos, hogy a négy sem fog!
  • Sir Cryalot
    #218
    -az is látványos hogy a fiatalabbjánál még mindig nem csengett le a witcher hype , és akiknél fennáll a helyzet (haha),ott "feltűnésmentesen" lehet zajt csapni meg "huhogni" hozzá ,lol
  • SLICK
    #217
    Csodálkozom, hogy a Fallout Tacticsot senki nem hozta még fel. Számomra pedig (mégha kicsit el is tér az 1. és 2. résztől) a legjobb, legélvezetesebb rész volt. Szeretnék egy hasonló 2. részt belőle. Ráadásul az ott szereplő Power Armor a kedvencem, ahogy megláttam a 4. rész trailerében a régi Armort már az utolsó szikrája is eltűnt belőlem, hogy kipróbáljam. Számomra a 3. rész hatalmas bukás volt, hamar beleuntam és semmi kiemelkedőt nem tudott nyújtani semmilyen téren, hogy odaszegezzen a monitorhoz. Pedig imádom a poszt-apokaliptikus világot.
    A másik dolog ami nem tetszett még a trailerében, hogy a Fallout világ epikus jelmondatát a "War. War never changes." -t, olyan semmilyen, fapofával bebüfögött stílusban építették a szövegbe, hogy semmi hidegrázás nem jött rám, amit azért úgy elvárnék egy ilyen univerzumnál.

    Megnézem majd E3 után az infókat, videókat, képeket mindenesetre, de ahhoz nagyot kell durrantaniuk, hogy egy picit is érdekelni kezdjen a játék.
  • Nikknev
    #216
    Nekem 8,csak mókás hogy kábé 5-en szóltak rá hogy unalmas amit művel,jelentem erre én kaptam pontot,de nekem mindegy.:)
    Ugyan az lesz itt mint más topikokban ahol "lakó".
    -fav
  • kissssss
    #215
    remélem lesz benne jó sok utalás játékokra filmekre, meg egy csomó easter egg :)
  • Maala
    #214
    Legyél stílusos... Szent repeszgránáttal.
  • j0nNyKa
    #213
    elég lesz
  • Nikknev
    #212
    Elöttem van ahogy "barátunk" meglát egy fedetlen keblet esetleg a Fallout 4-ben keresztet vet és telibevágja a gépét szenteltvízzel.... Mert az ilyesmi nem valóóó!!.....
  • morcosqtya
    #211
    Ja. Jár mellé egy ingyen Witcher 3, jó sok szexszel... :D
  • morcosqtya
    #210
    :DDD
  • Nikknev
    #209
    http://sg.hu/forum/uzenet/1433337957/188
  • Fpocok
    #208
    70 új komment? Mi történt? Megjelent? :D
  • morcosqtya
    #207
    Illetve amit még fejlesztenék: vad kutyákat ne kelljen megölni, ha közel megyek NV-ban támadnak de ez sem minden esetben van így a valóságban, ráadásul a legtöbb esetben egy határozott és kellően hangos fellépéssel, megfelelő testbeszéddel szépen el lehet zavarni a legtöbb kutyát (kivéve ha súlyosan beteg, veszett, vagy eleve erre kondícionált őrkutya).
    Én raknék egy special move-t a játékba, egy ilyen "shout"-ot ami vérontás nélkül megoldhat ilyen helyzeteket. (meg lehet vele ilyesztgetni a gyerekeket, öregeket stb) :D
    Utoljára szerkesztette: morcosqtya, 2015.06.12. 18:59:20
  • morcosqtya
    #206
    NV-ben igen. Meg mivel két companiont vihettél és ott volt a robot a radar miatt, Boon meg mint lövész igen jó páros volt, így a kuttynak nem sok hely maradt.
  • Myselor
    #205
    én nem emlékszem,véglegesen megtudott halni?mondjuk bizonyos nehézségen tudom hogy más companion is.de a kutyát nem nagyon vágom nemsokat vittem én magammal asszem
  • morcosqtya
    #204
    Én a kutyát úgy oldanám meg mint pet nem mint follower.
    A New Vegasban is fájt amikor kilőtték, nem szeretem a kutyahalált.
    Nem kell hogy beavatkozzon a harcba, bújjon el, stb. csak ne legyen baja!
    Viszont ha csak úgy szeled át a sivatagot kifejezetten hangulatos ha ott ballag melletted egy négylábú csendes társ. :)
  • Fernandooo #203
    Válaszoltam volna, de inkább nem. Megkaptad ami járt, részemről ennyi.
  • Nikknev
    #202
    Te beszélsz tolerálásról, akkor te meg toleráld hogy egy rpg-t egy rpg-hez hasonlítgatnak. Ennyi. Nem kell ebből a topikból is project cars topikot csinálni,és minden egyes kommentre amiben akárcsak egy hajszálnyi negatívum is éri az aktuális játékot rögtön hangzó szájjal fröcsögni. Marhára unalmas,ahogyan a Pcars topikban is az volt hogy mást se látni csak Fernandooo....Fernandooo....Fernandooo....És a Hsz-ek színe java valami flém vagy kritika azokkal szemben akik bármit is írni mernek ami a játékkal kapcsolatban cinkes....
    Majd akkor ugass toleranciáról amikor TE képes leszel rá,mert idáig erre képtelen voltál.
  • karajjj
    #201
    Konkrétan a főszál egy nagy nyomozás fater után.
  • Fernandooo #200
    Végül is a Fallout 3-ban is volt egyfajta nyomozás, amikor ki kellett derítenünk az android személyét. És hát majdnem végig nyomoztunk az apánk után.
  • Myselor
    #198
    nem feltétlenül szar,de mindenképpen jó dolog,és mint írta maala is a régebbi falloutokban volt olyan és nagyszerű volt :) na mindegy
  • Fernandooo #197
    Ha a Witcher 3-ban van nyomozás, akkor a Fallout 4-ben is lennie kell, különben szar. Rendkívül innovatív lenne, igen.
  • Myselor
    #196
    na igen,de ugye mondom csak a 3 és az NV-ről beszéltem.hiányzik ez a nyomozásos dolog ami ugye a witcher 3ban megvan :D barátunk kedvenc témája megint de hát na
  • Maala
    #195
    Azért anno a Fallout 2-ben volt nyomozós küldetés, nem egy, és nem is voltak rosszak... A FO 3-ból ez kiesett, de ugye akkor váltottak OWRPG stílusra... Remélhetőleg most ötvözik a 2 és a 3, no meg a NV jó tulajdonságait, és lesz hadd-el-hadd. :P
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2015.06.12. 14:59:03
  • Fernandooo #194
    A Fallout-brand bebizonyította, hogy mindeféle másolás és útkeresés nélkül is jó úton halad, nincs szüksége semmiféle irányadásra sem technológia, sem rendszerszinten. Ez a széria működőképesnek bizonyult, és folyamatosan fejlődik Witcher nélkül is. Ráadásul még azt sem tudhatod, hogy az új rész miben mutat majd újdonságot, eleve predesztinálod, hogy márpedig mindenben elmarad majd az elvárásoktól. Ez csak szerintem nincs rendben?

    A leereszkedő hangnemet pedig a haverjaidnak az Andrássyn azon a bizonyos jeles napon, de ne nekem, ha lehet, capisce?
  • Fernandooo #193
    Hát ez már csak egy ilyen világ, ja.
  • PiszkosFred
    #192
    Mégegyszer mondom, lassan, hogy megértsd. Itt most technológiáról van szó, megoldásokról, rendszerekről és alrendszerekről, amelyek területén egy 2015-ben megjelent játék UTAT tudott mutatni a műfaj jövőjét illetően. Nem korszakalkotó az sem, de a jelenlegi trendeknél előremutatóbb és talán követendő példa lehet. Hogy ezt a játékot hogy hívják, ki a főszereplője, hány nőt dugott meg, mennyi, számodra elfogadhatatlan fedetlen kebel tűnik fel benne, vagy milyen hosszú, hol játszódik, mi a sztorija, stb. az most TELJESEN MINDEGY ÉS NEM LÉNYEGES. Ezt értsd már meg, és ne a böszmeségedeit (sic!) szajkózd, azt hagyd meg az elvtársaidnak!

    Ha a sztorit nézzük, a főszereplőt, a megdugható nők számát, a világ felépítését, vagy bármi, ami már a Witcher 3-ről és a Fallout franchiseról szólna, akkor azt a legnagyobb faszság összehasonlítani, hiszen az egyik körte, a másik egy alma. De, mint technika és mint rendszer, óhatatlanul is megfordul az ember fejében, hogy mit szeretne viszont látni, mi számára a jelenlegi etalon, stb. Ennek birtokában, vagy ennek hiányában nem lesz jobb vagy rosszabb a játék, hiszen annyi mindenen múlik, hogy azt lehetetlen felsorolni.

    Capisce?
  • Myselor
    #191
    nem belőlem van mégis elege mindenkinek ^^
  • Fernandooo #190
    Senkit nem küldtem el az anyjába (vagyis most már hazudsz is), egyelőre te személyeskedsz itt folytatólagos jelleggel.
  • Fernandooo #189
    Személyeskedsz ( annyira buta vagy hogy az hihetetlen) és kinyilatkoztatsz (a küldetések,és a mellék küldetések is sokkal érdekesebbek mint a falloutban lévő összes), és én vagyok a buta. :D Mintha valamiféle jogos felhatalmazásod lenne mindenki nevében beszélni. :D Szerintem meg sokan vannak úgy, hogy szerintük márpedig jobb és élvezetesebb a Fallout-széria, mint a Witcher a látensbuzi főhősével együtt. Tudod, ez szubjektív, mindenki másként éli meg és értékeli. Ennél fogva az olyaféle kinyilatkoztatások, amiket te teszel, rendkívüli módon ostobák.

    (Próbálj meg helyesen írni és normálisan központozni, mert ez így, ebben a formában rémesen kisiskolás szint és jobb lenne, ha kényelmesen el tudnám olvasni amit körmölsz, nem kellene magamban normálisan újra fogalmaznom a mondandódat.)
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.06.12. 14:37:21
  • Myselor
    #188
    dehogy,csak fernandooo barátunk szeret vitatkozni és mindenkit elküldeni az anyjába aki nem a fallout 4ről beszél xd
  • Myselor
    #187
    annyira buta vagy hogy az hihetetlen,látod aki játszott a witcher 3-al (tudom ez a kedvenc témád :D )az tudja hogy milyenek benne a a küldetések,és a mellék küldetések is sokkal érdekesebbek mint a falloutban lévő összes .mivel ugye ebben a játékban is nagy szerepe van a történetnek azért nem ártana ezt jól összehozni,a 3ban és a vegasban se sikerült szerintem túl jól. a mellékszálakról ne is beszéljünk.van az a játék amit most mi megismertünk és amiről te szart se tudsz,mi azt várjuk el hogy hozzon valami hasonló szintet,visszatekintve nagyon szegényes volt ebben az elmúlt 2 rész.próbálok bizakodni hinni benne hogy valami jót összehoznak mi csak erről beszélünk .de mivel te nem tudsz semmit róla és le is szarod,csak magyarázni tudsz és zavar minden ami nem csak a fallout 4,de hát mivel még nem tudunk sokat róla nem is lehet miről beszélni vele kapcsolatosan