3320
  • lonvard
    #2716
    Jaaaj, kell!! :D

    Tetszik hogy a felszínt nem hagyták annyiban, szóval hóvihar van, meg villámok. Éjszaka durván néz ki, főleg a langyipangyi égövhöz szokott szemünknek.
  • Ironman2
    #2715
    Még nincs fagyhalál,szóval ennyi könnyités van benne,ha azt bevezetik,akkor már jó nehéz lesz.
  • lonvard
    #2714
    :-D
  • MarkBlade
    #2713
    De szerintem is az év játéka volt. És talán az egyetlen olyan EA játék ami beváltotta az ígéretét.
  • MarkBlade
    #2712
    Annyit magyaráztatok hogy én is megvettem.. utállak titeket :D
  • Ironman2
    #2711
    Nagy történet még nincs benne,el lehet vele sandboxozni,bár én még bázist nem tudtam épiteni benne.
  • Ironman2
    #2710
    NA ezt meg én nemtudtam,utoljára még angolul toltam.
  • Ironman2
    #2709
  • Ironman2
    #2708
    Az elejét érdemes végigtolni,utána meg már nem bírod lerakni.LOL
  • lonvard
    #2707
    Na tessék. Már játszom vele. Úgy volt tervezve, hogy csak ősszel. Ez a te hibád Iron! Ezért nem akartam megvenni. Egyébként magyar a szöveg benne. Hát nem hiszem el, ez most úgy beszippant, reménytelen a helyzet. :D
  • lonvard
    #2706
    Nem. Most vettem meg. Miattad. Jössz 16.79 euroval! :D
  • Ironman2
    #2705
    Nem is kukkantottál bele?
  • lonvard
    #2704
    Igaz. Megvesszük, csak nem játszunk vele. Fú milyen abszurd lesz. :D
  • Ironman2
    #2703
    Már megjelent,és játszható,csak még félkész állapotban van.Most érdemes megvenni míg early acces státuszban van,mert ha végleges lesz október végén,akkor jóval drágább lesz! Igy szokott ez lenni minden korai hozzáférésű játékkal.
  • raggazin
    #2702
    Alig várom hogy megjelenjen a Below zero!
    Remélem az is kap magyar feliratot!
  • lonvard
    #2701
    Akkor még nincs vége, mert akkor még el is kell hagynod a bolygót. :) Ja hát nálam év játéka volt úgy 2-3 éven keresztül. :)
  • raggazin
    #2700
    Nem játszottam még sohasem ilyen stílusú játékkal!
    De egyből megfogott az alapelv hogy idegen bolygó és a víz alatti jelenetek! Engem már ezzel megvett kilóra!
    De hogy még egy ilyen jó történetet is kerítettek mellé?! Komolyan nálam 9/10 a játék! (azért vontam le 1 pontot mert ps4-en még eléggé bugos és néhány helyen csúnyán szaggat)
    Nem játszottam még végig már csak 2 nővényt kell megtalálnom és vége! De hihetetlen egy játék!
  • Ironman2
    #2699
    Egy moddal lehet a csikóhalat is levinni bármilyen mélységbe.
  • lonvard
    #2698
    Jól látod, 900 méter alatt a lépegetőt visszük.
  • raggazin
    #2697
    Sajnálom hogy egyfolytában jövök a kérdésekkel de a csikóhal 900 méternél lejeb nem tud menni?
    Mert a lépegetőt és a küklopszot most fejlesztettem tovább 1700 méter mind a kettő!
    De most elértem egy területre ahol a 90-es éveket idéző Godzilla fejű polip úszkált!
  • raggazin
    #2696
    Hát úgy van hogy a kezdő helyen a "fő" bázisomon van egy bioreaktor és egy atom reaktor
    A második bázisomon ami nyugatra van a föld alatt világító gombák társaságában telepítettem ott egy atom és egy hőreaktor van!
    Most kezdtem el kiépíteni a harmadik bázisomat délnyugatra a sziget alatt oda hő és atom reaktort terveztem de lehet hogy tényleg leteszek több hőreaktort és úgy építem ki a bázist!
    Csak az a gáz hogy nagyon szaggat néha a játék és azért ps4 pro konzolon cink
    Utoljára szerkesztette: raggazin, 2019.05.01. 10:20:55
  • Caliph
    #2695
    egy kaki 300 energiát ad,négy fér a reaktorba szal 1200 energia. a holdhal egy darab 490 energiát ad,belefér 16 darab 7840 energiát ad
    még az alap szemes hal(peeper ,nem tom mi a magyar neve) is 420 energiát ad egy darab,és ott úszkál a kezdő bázis körül :D
    ha lesz akvárium akkor holdhalat kell tenyészteni benne ezerrel,az kajára is jó,de a hőerőmű kb a legjobb energiára,nem kell vele foglalkozni,leteszel pár darabot hőforrás mellé,és vezetékkel elviszed az áramot a bázisig,onnantól nem kell foglalkozni vele,nem bántja semmi,nem kér üzemanyagot stb
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.05.01. 08:45:03
  • lonvard
    #2694
    Na, de legalább egy ötlet, hogy az mire való. Mert én nem jöttem rá. :D

    Energiával nem kell bíbelődni sokat, hőreaktorból kell eleget lepakolni és nem kell töltögetni egyáltalán. De persze ha valakinek szükséges a feelinghez, hogy legyen valami reaktor a bázison amit időnként megtölt, akkor oké.
  • raggazin
    #2693
    Amúgy a bioreaktorra vissza térve! Én úgy vettem észre hogy a legjobb "üzemagyag" bele a tengertaposó széklete sokáig nem kell újra tölteni! Jó persze mellé kell egy atomreaktor vagy hőreaktor de tényleg négy ilyen kis potyadékot bele tesz az ember és hosszú ideig nem kell rá néznie
  • raggazin
    #2692
    Akkor folyt.köv.
    Utálom amikor egy játék valami hülyeség miatt kizökkent a szórakozásomból!
    Jó példa erre a dead rising 1 és 2
  • TokraFan
    #2691
    Nincs időlimit! Sandbox, azt és akkor csinálsz, amit és amikor akarsz...
  • Xsillione #2690
    Elvileg semennyire nincs megkötve időben a játék, pár szörny aggresszívebb ahogy egyre betegebb leszel, ám nincs rondam halál időpont. Ezen túl a legvégső esemény a történetben a gyúgyülásod után esik meg, így rajtad áll, hogy mikor aktiválod utána.
  • raggazin
    #2689
    Van valami időlimit a játékban?
    Mert én vígan elvagyok bázis építgetéssel és fejlesztésekkel de van ez a betegség vagy nem tudom hogy mi ez miatt aggódnunk kellene? (persze tudom hogy kell egy betegség miatt aggódni) de nem szeretném azt hogy egyszer csak a karakterem meghal mert nem teljesítettem a feladatokat időben! Újra kezdeni a legelejétől nem volna túl sok kedvem!
  • Ironman2
    #2688
    Már így is elspoilerezted
  • TokraFan
    #2687
    Ghost Leviathan is agyon tudja csapni a hajót, főleg a küklopszot. Nála, mivel zajra gerjed, a silent mód a megoldás (ami szintén szívja a cellákat, szóval azzal is csak óvatosan). Más lények a fényre mennek, de nem spoilerezem le. Javaslom az enciklopédia olvasgatását, nagyon sok infót lehet megtudni a különböző létformákról, többek között ezeket is!
  • raggazin
    #2686
    Köszi a tippet lonvard! Megtaláltam az akvárium tervrajzot és egy olyan pici lény tojását amiről hallottam de idáig nem láttam! "Cuki hal"
    Tényleg cuki! :) Csak sajnos nem tudtam hogy minek veszem fel a tojását így csak egy lubickol az akváriumban! Ja persze néhány ion kockát!

    TokraFan erre amúgy én is rájöttem miután álló helyben motor és világítás nélkül ment lefelé a százalék érték!
    Amúgy nem tudom hogy miért féltem a szellem leviatántól! Piszkálja a hajómat de közel sem olyan veszélyes mint egy reapaer!
  • TokraFan
    #2685
    Két dolog:

    1. Ha a küklopszra teszed a töltőt, akkor ezerszer gyorsabban merülnek a telepeid, mivel a töltéshez is onnan veszi az energiát! Tehát ne a hajón tölts hanem a bázison, és onnan tárolj be a már feltöltött cellákból több darabot a hajóra, mielőtt elindulsz valahova.

    2. Ha van már pajzsod, azt csak akkor szabad használni, ha nagyon indolkolt, mert brutál módon szívja le a cellákat.

    ha fentieket betartod, akkor sokkal tovább fognak tartani a celláid.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.04.28. 20:06:20
  • lonvard
    #2684
    A továbbhaladás szempontjából a tenger alja és a déli sziget szolgál nekem alapul. Több infót nem kapsz. :)
  • raggazin
    #2683
    Na Dél fele nem igazán merészkedtem!
    Az Aurorát akartam megkerülni csak meghallottam egy üvöltést majd a következő percben a csikóhalamat nyammogtam egy leviatán!
    Északi és Nyugati szigeten voltam még amerre a történet vezetett!
  • lonvard
    #2682
    A déli sziget mellett-előtt kutassál barlangrendszer után. Csikóhalat érdemes inkább bevetni, ha nem áll kész a küklopsz, vagyis nincs pajzsod, csalid, szonárod. 3. mélységi modult kifejleszted, és akkor kutathatsz ott lenn is, el fogod vele érni az alapanyagot, ami kell a továbbiakhoz.
  • raggazin
    #2681
    Persze kettő darabot is beletettem!
    Próbaként a küklopszba is tettem de nem érte meg! gyorsabban fogy úgy az energia mint ahogy töltődnek! :D
    Most azon gondolkodok hogy merre induljak el! Féltem a küklopszot hogy egy reaper leviatán bezabálja!
    Kianitott és nikkel ércet vadászok jelenleg hogy tovább bírjam fejleszteni a járműveimet hogy mélyebbre tudjak hatolni!
    Idáig a max mélység a 900 méter!
    Lehet hogy segítségül hívom a youtube-ot! Nem szoktam ilyen videókat nézni de mivel ez az első túlélő játékom így lehet hogy az lesz!
  • lonvard
    #2680
    Remélem van energiacella-töltőd a bázison.
  • Caliph
    #2679
    fejleszteni nem lehet,azonban ahogy haladsz majd előre a játékkel,felfedezhetsz egy helyet ahol megtalálod az ion cellák terveit,sokkal tartósabbak mint a sima cell :)
    többet nem mondok,tessék felfedezni :)
  • raggazin
    #2678
    Had kérdezzem már meg hogy az Energia cellát tovább lehet valahogy fejleszteni? Mert nagyon jó cucc ez a küklopsz de nincs annyi elem a világon ami elég lenne neki! Zabálja a cellákat!
  • raggazin
    #2677
    van szonár a csikóhalban de a küklopszba még nem tudtam csinálni mert azt most gyártottam le