3320
  • dalmar
    #2840
    Meglehet oldani valahogy,hogy a mentőhajót ne lője le a légvédelem?Vagyis meg tudod gyógyítani magadat addig ha nem indítod el a rádión a visszaszámlálós eseményt?Vagy mindenképpen kell valami a hajó roncsából?
  • MarkBlade
    #2839
    Értelmes beszédet kérünk a topikban. Nincs személyeskedés és egymás gyalázása ahogy a felnőtt emberektől elvárható. Töröltem a amik nem nem ide illő postokat. Tudom hogy sokan be vagyunk zárva most de pls ne itt éljük ki magunkat! Köszönöm előre is!
  • TeeKillah
    #2834
    Nagyon csalódott leszek ha tényleg nem lesz VR a BZ-ben, márpedig nagyon úgy tűnik, hogy betartják az ígéretüket és nem teszik bele.

    A Subnauticának már vagy negyedszer kezdem újra, mert nem lehet megunni és a VR csak még rátesz egy lapáttal.
    Sajnos amikor a BZ-t megvettem (még valamikor az elején) nem figyeltem arra, hogy VR nélkül tervezik megjelentetni - ha már akkor tudtam volna, tuti nem adok érte egy kanyi vasat sem.
  • Papa01 #2833
    Köszi, én üresen sem tudtam. :)
  • Ironman2
    #2832
    De vissza lehet bontani! Csak akkor ha üres a doboz,az oldalára kell kattintani,és úgy vissza lehet venni.
  • Papa01 #2831
    Nem bírtam a véremmel, csak elkezdtem.. :))
    De lenne egy kérdésem: gyártottam ilyen víz alatti tároló dobozokat, amelyeket már nem használnék, mert kész a bázisom. Ezeket nem tudom visszabontani? Hiba van nálam az építő szerszám, nem jelenik meg a Q betű... ugyanez a gondom az általam talált működőképes tárgyakkal is, Pl, lézervágó.

    Köszönöm a válaszokat! :)
  • MarkBlade
    #2830
    nem fogja.. Ez teljesen külön felület.
  • Tono34
    #2829
    Ha steamen van az alapjáték, felismeri, menni fog? Kell hozzá a alap?
  • MarkBlade
    #2828
    nem adja át steamre..
  • Giovanni #2827
    Telepítéshez kell Uplay regisztráció.
  • Tono34
    #2826
    Telepítésnél nem hozta fel?
  • Giovanni #2825
    Ezt sajna nem tudom.
  • Tono34
    #2824
    Köszi. Assassinst átlinkelte a Uplayre. Ezt ugyanúgy átadja steamre? Remélem érthető volt kérdésem.
  • Papa01 #2823
    De jó hogy írtad, köszönöm! :) Én sem láttam kupont, de így ennyiért simán megvettem! :)
  • Giovanni #2822
    Ma vettem észre, hogy az Epic Games-en karácsony környékén kaptam egy 10 eurós kupont... Gyorsan meg is vettem a BZ-t 6 euróért :)
  • TokraFan
    #2821
    Régihez már csak hibajavítások jönnek...Új tartalom nem.
  • lonvard
    #2820
    Alapjátékot szerintem csak csiszolgatják. Pl. volt az az őshiba, hogy ha a scanner roomot ráépítetted a dokkra, akkor annak a forgó bizbasza nem tűnt el, hanem a scanner roomban forgott tovább. Ma szembesültem vele, hogy ezt javították. Úgy érezték a drága fejlesztők, hogy így a játék kiadása után pár évvel most már van idejük megcsinálni. Az is lehet a Below: Zero kapcsán csinálták meg, aztán átrakták a főjátékba. Viszont van több korábban nem tapasztalt érdekesség, hogy úgymondjam. Nagyokat droppol bizonyos helyzetekben. Korábban nem tapasztaltam, legalábbis nem emlékszem. Pl. ha megnyitom a "hátizsákot", akkor néha megáll a kép. Ha csikóhalban töltöm be magam, akkor Picasso képeihez hasonló absztrakt grafikai keszekuszaság jelenik meg a cockpit helyett, ki kell szállni és újra beülni, hogy kitisztuljon. Tulajdonképpen ez a régi Subnautica feeling, mindig volt benne néhány látványos hülyeség, amit valamiért nehezen akartak kijavítani. :D
  • Yag
    #2819
    Pont érdeklődni akartam az itt lévő veteránoktól, hogy a BZ vagy az alap Subnautica milyen terjedelemmel vagyis kijátszható tartalommal rendelkezik éppen. Azt vettem észre, hogy mintha a Subnauticákoz is időnként megjelenne némi update. Úgy tudtam hogy az már teljes és végleges verzióban megjelent. Lehet tudni mik azok a tartalmak vagy egyéb dolgok ami miatt updetelik ? Gondolom új terület a végleges vagy a történethez hozzáfűzés nem történt ?
    A BZ-ben el lehet "jutni" valameddig ? Vagy csak kitűzöl magadnak valami célt és sorban felfedezel mindent amit lehet és építgetsz kedvedre vagy abban is van már több olyan kronológ tartalom ami miatt megéri víz alá merülni ?
  • MarkBlade
    #2818
    Nagyon hangulatos.. ez is jó rész lesz :D
  • Ironman2
    #2817
    Na ez érdekesen hangzik:

    Ez a frissítés lesz az utolsó alkalom, hogy a Below Zero történetét a jelenlegi formájában játssza. Ahogy korábban bejelentettük, egy új történet fog megjelenni a következő frissítésben!

    This update will be your last opportunity to play Below Zero’s story in its current form. As previously announced, a new story will be coming in our next update!

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.20. 02:15:08
  • Ironman2
    #2816
    Egy szép kis updatet kaptunk 3gb méretben.Egy hatalmas elsüllyedt hajó,és egy újabb játékos hal,na meg a meglévő biome területeket továbbfejlesztették! Plusz az északi fény is megjelenik.



    Steam link
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.20. 02:17:22
  • TokraFan
    #2815
    Meghozod a kedvem megint, csak már nincs időm. Most Fallout 4-ben pörgök, ha azt kivégeztem másodszorra is (nem lesz két perc, kb. 150 mod van alatta), addigra pedig már remélem lesz Below Zero is. Aztán jön az X4 3.0, Cyberpunk, szóval tobzódás, csak idő nincs elég.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2020.02.16. 21:54:38
  • lonvard
    #2814
    Működnek a modok, gyerekek. Imádom ezt a játékot. Megint ott vagyok egy csőben, 80 méter mélyen, a radiation modnak hála a felszínt meg se közelíthetem, nemhogy még oxigént vételezzek onnan. A robbanás utolsó pillanatában téptem fel a menedék ajtaját, még tudtam csinálni egy fabrikátort meg egy napelemet. Két 135-ös palackom van, ennyi az akciórádiusz jelen pillanatban. :D
  • lonvard
    #2813
    Letöltöttem egy halom frissített modot. Nem írt ki semmit a menüben, hogy ne passzolnának a verzióhoz, igaz nem írt ki semmit a világon, úgy nézem játék közben derül ki, hogy működnek-e.

    Közben az jutott eszembe, hogy mért süllyedt le az összes life pod az óceán aljára az enyémen kívül? Konstrukciós hibának érzem, ha hazaértem, beperelem az Alterrát.
  • lonvard
    #2812
    Hát én újrakezdem az alapot. Megint felrakom a modokat (múltkor a nagy frissítések után nem működött se a radiation, se az "alapanyag-tárgykészlet kijelzős" mod), nagyon remélem azóta működik, mer ezek nélkül mégsem kezdem újra. Fú de utálom, mikor van egy fasza modkészletem amivel élvezem a játékot, és akkor tönkremegy egy frissítés után.

    Épp babrálok a játék fájljaiban, és meg kell jegyezzem, hogy micsoda hülye programozói fasz megoldás, hogy a feltelepített játékok a steam\steamapps\common könyvtárban találhatóak meg. Tipikus kocka programozó csinálta, és azóta se jutott eszükbe, hogy felhasználóbarátabbá tegyék az elérési utat mondjuk a főkönyvtárba belepakolt GAMES könyvtárnévvel. Nem! steamapps és common. :) Hülye vagy fiam! Átmegyek mindjárt arra a rivális szolgáltatóra, aztán nézhetnek! Na jó nem, mer az meg még gépi kódban van tálalva a közönségnek, ahogy olvastam. De hülyék ezek. :)
  • kisiku
    #2811
    Ez nekem is új. Én kb 30x vittem végig a simát, a Below Zero-t még csak egyszer, ha azt annak lehet nevezni...
  • Infrath
    #2810
    18 decenberében egy Nitrox névre hallgató emberke készített egy co-op mod ot hozzá
    külön meg kell találni (regisztrálni esetleg) letölteni
    és az old school modon telepíteni majd ip vel indítani és/ rájoinolni
  • Normen76
    #2809
    Ejnye.. van benne coop mòd ? Ezt nem tudtam. Barátnőmmel folyton azon sìrtunk, milyen jò lenne együtt játszani ezt a remek kis játékot. Ez ùj dolog, vagy régebben is benne volt a lehetőség ?
  • TokraFan
    #2808
    "aki még elcsodálkozik a játékon"

    Aki végigvitte, az már nem nagyon fog csodálkozni semmin. Habár azon én még mindig csodálkozom, mennyire jól meg tudták csinálni ezt a játékot.
  • Infrath
    #2807
    Sziasztok!
    szeretném kipróbálni a co-op mod -ot (a sima subnautica játékra gondolok persze)
    ehhez szükség van egy elkötelezett játszó partnerre
    20+ tag ot keresek ts el vagy dc al
    (és ha lehet vki olyan jelentkezését várom inkább (aki max 1x er vitte ki a játékot), aki még elcsodálkozik a játékon egy picit, kicsit lassabb nem rohan)
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2020.02.10. 15:55:01
  • MarkBlade
    #2806
    2020 elejét írják. Konkrét dátum nincsen még.. de bizakodjunk hogy nem fog csúszni ez is..
  • kisiku
    #2805
    Szerintem még kell várni 1-2 hónapot.
  • lonvard
    #2804
    Na most valamiért azt gondoltam, hogy január végén jön ez ki, de aztán rájöttem hogy én a 2019. január 30-as megjelenési dátumot véltem annak. Nyugtassatok meg, hogy azért nem kell még hónapokat várni.
  • Madi92
    #2803
    Same. : )
  • TokraFan
    #2802
    +1
  • MarkBlade
    #2801
    Úgy látszik mindenki erre vár :D
  • Caliph
    #2800
    én már az elejétől igy vagyok vele,még egy kockát nem láttam belőle,csak az elejéből 2 -3 percet youtubeon,majd ha kijön ,és meglesz az első patch akkor rápörgök :D
  • lonvard
    #2799
    Én most már a végleges verziót várom, addig felé se nézek a játéknak, nehogy kísértésbe hozzon. :)
  • kisiku
    #2798
    Még mindig nincs változás, egyre inkább az az érzésem, hogy el lesz tolva a január végi megjelenés, tekintettel, hogy már csak kb 2 hét van ebből a hónapból.
    Mi a helyzet jelenleg? Csalás nélkül nem lehet lejutni a mélybe, mert a Seatruck Depth Module Mk3 900 méterig hat, és 950-980-ra kéne lemenni.
    De arról gondoskodtak a fejlesztők, hogy a Reaper-hez hasonló leviathanból egymás mellett legyen 6 db ott, noclip-pel át tudjanak menni a falakon, kristályokon, meg mindenen, te meg nem tudsz navigálni sem, meg beszorulsz.
    Nagyon sok dolog még nincs kész, de fel is hívják a figyelmet rá, úgyhogy ez nem panasz, csak látom, hogy csend van.

    Utoljára szerkesztette: kisiku, 2020.01.17. 10:21:20
  • kisiku
    #2797
    No, boldog Újévet! A novemberi frissítés óta semmi nincs. Persze így is majdnem kész, habár sok apróság kijavítása/befejezése még hátravan. Január 30 lenne a megjelenési dátum, de biztos tolni fogják még.